Styczniówki 2018 - część II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-05, 12:13   #2491
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Barb83 Pokaż wiadomość
Fiolek-koniecznie zdobadz glukometr.popytaj w aptekach.w niektorych daja glukometr gratis do paskow.
No wlasnie myslalam o tym glukometrze, popytam moze ktos znajomy korzysta to moglabym wypozyczyc na jeden czy dwa dni.

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Wiem, aż mi żal, że mnie nie będzie

O właśnie. Dla dziewczyn z Wrocławia i okolic w tkmaxxx jest teraz dużo ciuszków i akcesoriów dla niemowląt. Mam nadzieję, że wprowadza je na stałe. Ceny - różnie, czasem można coś fajnego upolować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie tez wlasnie nie bedzie, przyjaciolka przyjezdza na weekend. A w ktorym tkmaxx? Trzeba zajechac, ale az sie boje

Cytat:
Napisane przez Blue_Turkus Pokaż wiadomość
zależy do czego?
http://www.srokao.pl/2016/09/analiza...aternite.html#
http://www.srokao.pl/2016/09/analiza-emolium.html

ale obie niezbyt
choć krem na sutki po porodzie Mustela super jak dla mnie


ogólnie to chyba wszystko do dupy dla kobiet w ciąży
http://www.srokao.pl/2015/10/analiza...-dla-mam.html#
http://www.srokao.pl/2015/09/analiza-oillan-mama.html#

do mnie jutro słynny balsam na rozstępy Palmers przyjeżdza ciekawe jak się sprawdzi
Uwielbiam Palmers jak dla mnie jest super i bardzo ladnie pachnie

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
jak na ali mozna wyszukac konkretny sklep?

fiołek możesz dac linka do tych sklepów co polecałas bo nie umiem po nazwie wyszukac
Niestety nie moge podrzucic Ci w linku, poniewaz korzystam tylko i wylacznie z aplikacji. A sprobuj wpisac w google, moze cos sie wyswietli.

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Brawo za wyniki bierzesz jakies dodatkowe żelazo ?

Ja nie korzystalam, normalnie smierdzioszki szly do kosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dziekuje nie, nie biore dodatkowego zelaza, jedyny suplement to Mama DHA i nic wiecej



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 12:16   #2492
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

fiolek7317 kiedyś czytałam że alternatywą jest podawanie dożylne glukozy, chyba 3 min i potem pobieranie normalnie... może zadzwoń do laboratorium czy takie coś daje radę?
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 12:20   #2493
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
fiolek7317 kiedyś czytałam że alternatywą jest podawanie dożylne glukozy, chyba 3 min i potem pobieranie normalnie... może zadzwoń do laboratorium czy takie coś daje radę?

Zobacze co mi we wtorek powie lekarz. Bede miala ostatni tydzien na zbadanie poziomu cukru, podobno moge zjesc normalne sniadanie i po godzine w przychodni zbadac poziom cukru, kosztuje to 7 zl, wiec tez jest opcja, a przychodnie mam jeden blok od siebie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 13:10   #2494
M e g a r a
Raczkowanie
 
Avatar M e g a r a
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 260
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dzień dobry po kolejnej przerwie, nie wiem kiedy Was w końcu nadrobię i będę na bieżąco

Blue_Turkus, fiolek uważajcie z Palmersem, skład ma niezbyt, a fenoksyetanol... Uhm... http://www.sosrodzice.pl/fenoksyetan...-warto-uwazac/

Jeśli używacie kosmetyków konserwowanych parabenami, unikajcie tych gdzie właśnie ten składnik jest konserwantem. Oczywiście nie straszę, nie namawiam, decyzja należy do każdej z nas.

I w kwestii wózków, która się niedawno przewinęła - na żywo spodobał mi się Adamex, choć początkowo chciałam Bexę. Może mi jeszcze jakiś pomysł wpadnie po drodze, ale póki co nr.1 jest model Vicco Adamexu.

Jutro stuknie mi 26 TC i mam wizytę, u położnej tym razem. Tak jak pisałam wcześniej, ginekolożka przekierowała mnie do położnej aby to ona śledziła przebieg ciąży, aczkolwiek i tak mam zamiar zapisać się prywatnie do lekarki u której wizytowałam pierwszy raz. Spotkałyście się z sytuacją, gdy ciążę prowadzi położna?

Djerba, masz piękne dziewczyny

Didi, wszystkiego najsłodszego dla córci!
__________________
...under my breast and belly that I feel grateful
for every pebble, and I don't know whether
it is my pulse or the earth's that I hear


M e g a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 13:57   #2495
Blue_Turkus
Raczkowanie
 
Avatar Blue_Turkus
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 245
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez M e g a r a Pokaż wiadomość
Blue_Turkus, fiolek uważajcie z Palmersem, skład ma niezbyt, a fenoksyetanol... Uhm... http://www.sosrodzice.pl/fenoksyetan...-warto-uwazac/
Blue_Turkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 14:22   #2496
literape
Raczkowanie
 
Avatar literape
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 359
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Potrzebuję rady doświadczonych

Kubeł na pieluchy. Warto? Nie warto? Jeśli warto to jaki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mialam osobny kosz na pampersy, ale taki zwykły, z klapką. wynosilismy co dwa dni. dzieki workowi nie śmierdziało. do zwykłych śmieci bym nie wywalała
literape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 14:26   #2497
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
używałam worków na zużyte pieluchy z rossmana. ok 6zł chyba za 100 worków. Codziennie śmieci idą do wyrzucenia ale dzięki tym workom nie musiałam wynosić co dwójkę do kontenera
te worki to fajna sprawa

ale na co dzień mam nadzieję, ze uda mi się pieluchy na bieżąco wyrzucać do zsypu na śmieci - mamy zaraz za drzwiami mieszkania... o ile moje dziecko bedzie odkładalne ;p

Cytat:
Napisane przez M e g a r a Pokaż wiadomość
I w kwestii wózków, która się niedawno przewinęła - na żywo spodobał mi się Adamex, choć początkowo chciałam Bexę. Może mi jeszcze jakiś pomysł wpadnie po drodze, ale póki co nr.1 jest model Vicco Adamexu.

Spotkałyście się z sytuacją, gdy ciążę prowadzi położna?
mi tez się vicco podoba własnie


a z taka ciażą sie nei spotkałam - bardziej za granica słysząłam. tak chyba ciązę moja szwagierka prowadzila jesli dobrze pamiętam
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 14:39   #2498
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
te worki to fajna sprawa

ale na co dzień mam nadzieję, ze uda mi się pieluchy na bieżąco wyrzucać do zsypu na śmieci - mamy zaraz za drzwiami mieszkania... o ile moje dziecko bedzie odkładalne ;p
Ja takie woreczki widziałam na aliexpress, wklejam link jakby któraś chciała 😊 fajne jest to że są wyjmowane z takiego pojemniczka, małe i można je wziąć w podróż. A kosztują niewiele.

https://m.aliexpress.com/s/item/3275...40fa3d70Q0mNQr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:08   #2499
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
używałam worków na zużyte pieluchy z rossmana. ok 6zł chyba za 100 worków. Codziennie śmieci idą do wyrzucenia ale dzięki tym workom nie musiałam wynosić co dwójkę do kontenera

O! Nie miałam pojęcia, że coś takiego jest. Dzięki!

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
No wlasnie myslalam o tym glukometrze, popytam moze ktos znajomy korzysta to moglabym wypozyczyc na jeden czy dwa dni.



Mnie tez wlasnie nie bedzie, przyjaciolka przyjezdza na weekend. A w ktorym tkmaxx? Trzeba zajechac, ale az sie boje



Uwielbiam Palmers jak dla mnie jest super i bardzo ladnie pachnie



Niestety nie moge podrzucic Ci w linku, poniewaz korzystam tylko i wylacznie z aplikacji. A sprobuj wpisac w google, moze cos sie wyswietli.



A dziekuje nie, nie biore dodatkowego zelaza, jedyny suplement to Mama DHA i nic wiecej



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja buszuję w Renomie i tu na pewno są. 4 wieszaki ciuszków, trochę regałów z otulaczami, kocykami, zabawkami itp. Pewnie w innych też są, przynajmniej tak mi się wydaje.

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Ja takie woreczki widziałam na aliexpress, wklejam link jakby któraś chciała fajne jest to że są wyjmowane z takiego pojemniczka, małe i można je wziąć w podróż. A kosztują niewiele.

https://m.aliexpress.com/s/item/3275...40fa3d70Q0mNQr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O, dzięki za linka



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:10   #2500
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Odebralam wyniki i dzwonilam do lekarza, aspat i bilurbina podwyzszona, musze brać jakieś leki i dieta watrobowa, za tydzien powtórzenie wynikow. Niestety chyba tak sie objawia cholestaza .... oby tymi lekami dało sie zbic, trochę załamana jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:10   #2501
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Właśnie wysłałam zamówienie kilku niezbędnych kosmetyków dla Małej plus moje witaminy raptem 400 poszło...jednak warto to wszystko rozłożyć hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 15:11   #2502
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
ale na co dzień mam nadzieję, ze uda mi się pieluchy na bieżąco wyrzucać do zsypu na śmieci - mamy zaraz za drzwiami mieszkania... o ile moje dziecko bedzie odkładalne ;p
moja robiła 3-9 kup dziennie! codziennie...te 3 to był minimum przez dłuuuugi czas także można byoby się nalatać
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:14   #2503
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Odebralam wyniki i dzwonilam do lekarza, aspat i bilurbina podwyzszona, musze brać jakieś leki i dieta watrobowa, za tydzien powtórzenie wynikow. Niestety chyba tak sie objawia cholestaza .... oby tymi lekami dało sie zbic, trochę załamana jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo współczuję, mam nadzieję że dieta i tabletki pomogą i wyniki się poprawią! 😘
Ściskam Cię mocno!
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
moja robiła 3-9 kup dziennie! codziennie...te 3 to był minimum przez dłuuuugi czas także można byoby się nalatać
No dokładnie, przy takich ilościach kupy ja też bym nie wyrobiła z lataniem do zsypu. Myślę że zwykłe wiaderko z pokrywką wystarczy, do tego woreczki i będzie git.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:18   #2504
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość

No dokładnie, przy takich ilościach kupy ja też bym nie wyrobiła z lataniem do zsypu. Myślę że zwykłe wiaderko z pokrywką wystarczy, do tego woreczki i będzie git.
tak tak, ja tak robiłam to wyrzucenie raz dziennie śmieci wystarczyło no chyba, że były wyjątkowo jadowite
a taka paczka worków na trochę starcza

cooos_ik przoeczyłam Twojego posta oby jednak nie choestaza!!!! trzymam mocno kciuki!
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:40   #2505
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez M e g a r a Pokaż wiadomość
Dzień dobry po kolejnej przerwie, nie wiem kiedy Was w końcu nadrobię i będę na bieżąco

Blue_Turkus, fiolek uważajcie z Palmersem, skład ma niezbyt, a fenoksyetanol... Uhm... http://www.sosrodzice.pl/fenoksyetan...-warto-uwazac/
!
Tyle pieniedzy, a sprzedaja taki syf. No trudno, jeszcze jedno opakowanie mi zostalo...

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Ja takie woreczki widziałam na aliexpress, wklejam link jakby któraś chciała fajne jest to że są wyjmowane z takiego pojemniczka, małe i można je wziąć w podróż. A kosztują niewiele.

https://m.aliexpress.com/s/item/3275...40fa3d70Q0mNQr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od razu dodalam do koszyka, dzieki za link

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
O! Nie miałam pojęcia, że coś takiego jest. Dzięki!




Ja buszuję w Renomie i tu na pewno są. 4 wieszaki ciuszków, trochę regałów z otulaczami, kocykami, zabawkami itp. Pewnie w innych też są, przynajmniej tak mi się wydaje.




O, dzięki za linka



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W Renomie najbardziej chyba lubie tego tkmaxxa, moze w przyszlym tygodniu zajrze

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Odebralam wyniki i dzwonilam do lekarza, aspat i bilurbina podwyzszona, musze brać jakieś leki i dieta watrobowa, za tydzien powtórzenie wynikow. Niestety chyba tak sie objawia cholestaza .... oby tymi lekami dało sie zbic, trochę załamana jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojejku, oby to nie bylo to. Trzymam kciuki, ze poprawia sie wyniki!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:54   #2506
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

czy będzie zaskoczeniem jak napiszę, że piecyk przestał działać z tego wszystkiego moje dziecko jak usłyszało to stwierdziło, że "zaâ˜☠â˜☠â˜☠iście" już nie wiem czy się śmiać czy płakać
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:59   #2507
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cooos_ik trzymam kciuki, żeby leki pomogły i żeby jednak to nie była cholestaza a masz inne objawy?

LittleBeetle współczuję dzwoń od razu, żebyście nie zostali z zimna woda i zimnymi kaloryferami na weekend.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 16:03   #2508
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
LittleBeetle współczuję dzwoń od razu, żebyście nie zostali z zimna woda i zimnymi kaloryferami na weekend.
jutro ma przyjechać jakiś element wymienić. Ech..
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 16:05   #2509
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
czy będzie zaskoczeniem jak napiszę, że piecyk przestał działać z tego wszystkiego moje dziecko jak usłyszało to stwierdziło, że "zaâ�☠â�☠â�☠iście" już nie wiem czy się śmiać czy płakać
Ale mamy fachowców... 😧
Też bym się wkurzyła!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 16:06   #2510
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

cooos_ik współczuję strasznie, może leki unormują jakoś wyniki...

LittleBeetle co za pech... masakra. Oby naprawił już porządnie
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 16:25   #2511
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Odebralam wyniki i dzwonilam do lekarza, aspat i bilurbina podwyzszona, musze brać jakieś leki i dieta watrobowa, za tydzien powtórzenie wynikow. Niestety chyba tak sie objawia cholestaza .... oby tymi lekami dało sie zbic, trochę załamana jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeju, oby to nie była cholestaza. Póki co bądź dobrej myśli, leki pomogą.
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
czy będzie zaskoczeniem jak napiszę, że piecyk przestał działać z tego wszystkiego moje dziecko jak usłyszało to stwierdziło, że "zaâ�☠â�☠â�☠iście" już nie wiem czy się śmiać czy płakać
Nie wierzę... Niech Ci koleś wreszcie naprawi porządnie, bo to już nie jest zabawne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 16:54   #2512
M e g a r a
Raczkowanie
 
Avatar M e g a r a
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 260
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Tyle pieniedzy, a sprzedaja taki syf. No trudno, jeszcze jedno opakowanie mi zostalo...



Od razu dodalam do koszyka, dzieki za link



W Renomie najbardziej chyba lubie tego tkmaxxa, moze w przyszlym tygodniu zajrze



Ojejku, oby to nie bylo to. Trzymam kciuki, ze poprawia sie wyniki!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Blue_Turkus Pokaż wiadomość
Warto czytać składy, fenoksyetanol jest gwoździem do trumny, ale poza tym pochodne ropy naftowej i wypełniacze.
Glicerynę np. można kupić za 2 zeta, pomijając w ogóle fakt, że ona tak naprawdę nie nawilża, a tworzy powłoczkę na skórze zostawiając nas ze złudzeniem, że robimy dla siebie coś dobrego plus blokuje wchłanianie innych składników.
Większość kosmetyków pielęgnacyjnych to niestety pic na wodę, dlatego wybrałam rozwiązanie najprostsze - olejek ze słodkich migdałów i chcę się tego trzymać dopóki będę zadowolona.

Little, kurcze... Jaki pech, dlaczego się nie przykładają do tego, co robią. Oby jutro w końcu było dobrze. Szkoda Twojego czasu, nerwów i pieniędzy

Coosik, trzymam kciuki za polepszenie sytuacji, ściskam, będzie dobrze!
__________________
...under my breast and belly that I feel grateful
for every pebble, and I don't know whether
it is my pulse or the earth's that I hear


M e g a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 17:09   #2513
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Littlebeetle - ręce opadają, wspolczuje, juz się nie miał kiedy zepsuć po raz kolejny zreszta

Poszłam po receptę do rodzinnego (żeby nie czekac kilka dni aż mój gin wróci), potwierdziła, że to cholestaza. Dzieki za kciuki, oby te tabletki obnizyly parametry (sa podwyższone, ale nie tak tragicznie wiec mam nadzieje, że jest szansa na to), za tydzień sprawdze. Ja żadnych objawow nie mam, mialam proby watrobowe robione bo w standardowym badaniu moczu wyszla bilurbina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 17:37   #2514
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez M e g a r a Pokaż wiadomość
Warto czytać składy, fenoksyetanol jest gwoździem do trumny, ale poza tym pochodne ropy naftowej i wypełniacze.
Glicerynę np. można kupić za 2 zeta, pomijając w ogóle fakt, że ona tak naprawdę nie nawilża, a tworzy powłoczkę na skórze zostawiając nas ze złudzeniem, że robimy dla siebie coś dobrego plus blokuje wchłanianie innych składników.
Większość kosmetyków pielęgnacyjnych to niestety pic na wodę, dlatego wybrałam rozwiązanie najprostsze - olejek ze słodkich migdałów i chcę się tego trzymać dopóki będę zadowolona.

Little, kurcze... Jaki pech, dlaczego się nie przykładają do tego, co robią. Oby jutro w końcu było dobrze. Szkoda Twojego czasu, nerwów i pieniędzy

Coosik, trzymam kciuki za polepszenie sytuacji, ściskam, będzie dobrze!
Jestem raczej z tych czytających składy, szczególnie w spożywce. Wielu kosmetyków nie kupuje w ciemno te, aby ż zapoznaje się z składem, ale ten balsam był na tyle polecany i chwalony, że nie przyszło i do głowy sprawdzić.
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 17:39   #2515
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Littlebeetle - ręce opadają, wspolczuje, juz się nie miał kiedy zepsuć po raz kolejny zreszta

Poszłam po receptę do rodzinnego (żeby nie czekac kilka dni aż mój gin wróci), potwierdziła, że to cholestaza. Dzieki za kciuki, oby te tabletki obnizyly parametry (sa podwyższone, ale nie tak tragicznie wiec mam nadzieje, że jest szansa na to), za tydzień sprawdze. Ja żadnych objawow nie mam, mialam proby watrobowe robione bo w standardowym badaniu moczu wyszla bilurbina
no mi już wszystko opadło wiecie najlepsze, że mamy nowe mieszkanie, ten piecyk ma trochę ponad 2 lata
i taki pech akurat jak młoda chora. Jeszcze mi bidulkę rozkłada i nie dość,że ja zdenerwowana to totalnie wypompowana jestem bo dziś trzecia noc z rzędu zapowiada się pt zbijanie temperatury i spanie na czuwaniu...
No to oby wyniki były dobre

No ale dość marudzenia z mojej strony
ktoś kupował coś nowego dla maluchów ?
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 17:48   #2516
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie, ale jest specjalna opaska dla dzieci, ktora zaklada sie np na raczke, a opaska polaczona jest z aplikacja na telefonie. Jesli temperatura rosnie aplikacja informuje Was o tym. Nie wiem na ile jest to przydatne, ale wydaje mi sie, ze dla dzieci ktore czesto choruja, badz goraczkuja jest to fajna opcja. Ja bylam dzieckiem kompletnie niegoraczkujacym, wiec u mnie pewnie by sie nie sprawdzilo
__________________
<3

Edytowane przez fiolek7317
Czas edycji: 2017-10-05 o 18:00
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 17:53   #2517
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie, ale jest specjalna opaska dla dzieci, ktora zaklada sie np na raczke, a opaska polaczona jest z aplikacja na telefonie. Jesli temperatura rosnie aplikacja informuje Was o tym. Nie wiem na ile jest to przydatne, ale wydaje mi sie, ze dla Ciebie ktore czesto choruja, badz goraczkuja jest to fajna opcja. Ja bylam dzieckiem kompletnie niegoraczkujacym, wiec u mnie pewnie by sie nie sprawdzilo
nie sądzę by była ona miarodajna...
ja właśnie ogarniałam temat termometra i to jakaś masakra jest. Mój jak chwaliłam bo zawsze się sprawdzał tak coś zaczął świrować i tak wczoraj pokazał mi 37,9 kiedy czułam, że młoda ciepła więc wzięłam termometr co Pani w aptece polecała, że niby jak rtęciowy (też się długo trzyma) i pokazał 39,1
napisałam do kumpeli farmaceutki a ona mi powiedziała, że te też potrafią przekłamywać ale ona mi nic nie poleci kontrentnego bo jeszcze na dobry termometr nie trafiła....
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 18:08   #2518
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Ja właśnie po wizycie.
Wg miesiączki 26+1, wg USG 27+0, której daty Wy się trzymacie dziewczyny?

Z małą wszystko ok, serduszko w porządku, waży 924 g

Martwi mnie szyjka, chociaż gin powiedział, że nie ma się czym martwić, bo jest ok. Dziś mierzył i miała 3 cm. Miesiąc temu było 3,9 cm...
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 18:13   #2519
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ja właśnie po wizycie.
Wg miesiączki 26+1, wg USG 27+0, której daty Wy się trzymacie dziewczyny?

Z małą wszystko ok, serduszko w porządku, waży 924 g
o to prawie okrągły kg
ja się trzymam z @. Na usg tego z okolic 12tc też miałaś rozjazd?
jeśli tak to zależy jak duży. Na tym etapie już się nie patrzy na to co wychodzi z usg bo tu już dzieci różnie rosną (tzn oczywiście nie tak do końca nie patrzy ale kilka dni w tą czy w tą to może być choćby błąd pomiarowy czy właśnie fakt,że dziecko nieco większe/mniejsze będzie)
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside

Edytowane przez LittleBeetle
Czas edycji: 2017-10-05 o 18:15
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 18:19   #2520
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
o to prawie okrągły kg
ja się trzymam z @. Na usg tego z okolic 12tc też miałaś rozjazd?
jeśli tak to zależy jak duży. Na tym etapie już się nie patrzy na to co wychodzi z usg bo tu już dzieci różnie rosną (tzn oczywiście nie tak do końca nie patrzy ale kilka dni w tą czy w tą to może być choćby błąd pomiarowy czy właśnie fakt,że dziecko nieco większe/mniejsze będzie)
Od samego początku mam dokładnie taki sam rozjazd, dlatego w sumie zapytałam
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 13:20:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.