Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-02, 08:24   #481
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja jakoś za tłumem nie poszłam i dopiero teraz zakupiłam szampon i odzywkę z Biovaxu.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 09:31   #482
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja uwielbiam biovax do włosów blond
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 11:57   #483
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja kiedyś używałam biovax do włosów ciemnych, do włosów zniszczonych, z aloesem oraz biovac kawior. Najlepiej u mnie działał biovax do włosów ciemnych i kawiorowy aloes też był fajny, jednak był troszkę za lekki.
U mnie super sprawują się oleo-kremy z biovaxa. Używałam wszystkich rodzajów i jestem bardzo zadowolona.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 18:00   #484
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś używałam biovax do włosów ciemnych, do włosów zniszczonych, z aloesem oraz biovac kawior. Najlepiej u mnie działał biovax do włosów ciemnych i kawiorowy aloes też był fajny, jednak był troszkę za lekki.
U mnie super sprawują się oleo-kremy z biovaxa. Używałam wszystkich rodzajów i jestem bardzo zadowolona.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Oj tak, oleo - kremy są świetne ,jesli chodzi o maski to nie wszystkie ale wiekszość mi podchodzi.z szamponow mialam tylko ten bambus i awokado, o innych trudno mi się wypowiedziec, byla jakas nowosc z maliną moroszka to mi totalnie nie podeszła,widocznie nie trafila w potrzeby moich włosów,

pseudofeministka,tanie tez nie sa bez promocji.na razie u mnie same ruskie i kallosy takze predko nie wróce do biovaxa choćbym chciała.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 23:21   #485
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś używałam biovax do włosów ciemnych, do włosów zniszczonych, z aloesem oraz biovac kawior. Najlepiej u mnie działał biovax do włosów ciemnych i kawiorowy aloes też był fajny, jednak był troszkę za lekki.
U mnie super sprawują się oleo-kremy z biovaxa. Używałam wszystkich rodzajów i jestem bardzo zadowolona.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Nie używałam jeszcze tych kremów. Od dawna mam zamiar je kupić ale jakoś mi nie wychodzi. Mam sprawdzony krem do włosów na noc i wątpię, że znajdę coś co równie dobrze podpasuje moim włosom.
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 23:26   #486
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

A co to za Oleo Biovaxy? To sa te kremy w tubkach?



Jeżeli chodzi o Biovaxy to ich zamienniki kupilam jakis czas temu w Lidlu ( Cien), wiec czasami siegam sobie po jakas saszetke. Ale np. do wlosow zniszczonych zrobila mi ostry puch na glowie.



U mnie na tapecie w glownej mierze jest teraz Anwen i zuzywam zapasy kosmetykow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 01:11   #487
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A co to za Oleo Biovaxy? To sa te kremy w tubkach?



Jeżeli chodzi o Biovaxy to ich zamienniki kupilam jakis czas temu w Lidlu ( Cien), wiec czasami siegam sobie po jakas saszetke. Ale np. do wlosow zniszczonych zrobila mi ostry puch na glowie.



U mnie na tapecie w glownej mierze jest teraz Anwen i zuzywam zapasy kosmetykow.
Tak, to te odżywki w tubkach

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-03, 07:57   #488
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

pseudofeministka tak te choc tez nie wszystkie

od Aanwen kupuje niewiele.bardziej z ciekawosci ,jedyne co mi pasuje w 100% to szampon peelingujacy i odzywka nawilżający bez. Jesli chodzi o serum ochronne to też widzialam z equlibry lekkie, ale dobrze chroniące,ponoc, A.Niedziałek bardzo chwali, na kwc tez ma dobre rekomendacje. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...i-liquidi.html

i szczerze mówiac chetnie bym kupila,bo odzywka jest swietna

Przy niedzieli zrobiłam maske kallosa keratin bo miałam końcowke, dałam pod folię na 20 min.zmyłam i na razie włosy mają się ok, jutro dopiero planuje umyć.ostatnio mi się pocą ale to chyba od czapki . Z olejowaniem też trochę przystopowałam bo 2 xw tygodniu chyba było za często .

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

na razie mam to serum też fajne , na 5+,ale trzeba uważać by nie dać za duzo...https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...szczajace.html
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 07:44   #489
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Tak patrzę na te maski od anwen ale za tę cenę strasznie małe pojemności, takie 200 ml to ja na 3 razy zużyję

Jeśli chodzi o sera to skusiłam się niedawno na olejek do końcówek od nacomi a olejem arganowym i mocno jestem niezadowolona niestety, trzeba bardzo uważać żeby nie przesadzić i nadaje się rzeczywiście tylko na samiutkie końce bo nałożone na mniej więcej 10 cm końce włosów potrafi strąki zrobić jakby włosy kilka tygodni nie były myte.
Wolę jednak zdecydowanie sera silikonowe, na equilibrię się skuszę, bo tego jeszcze nie miałam
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 10:50   #490
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Tak patrzę na te maski od anwen ale za tę cenę strasznie małe pojemności, takie 200 ml to ja na 3 razy zużyję

Jeśli chodzi o sera to skusiłam się niedawno na olejek do końcówek od nacomi a olejem arganowym i mocno jestem niezadowolona niestety, trzeba bardzo uważać żeby nie przesadzić i nadaje się rzeczywiście tylko na samiutkie końce bo nałożone na mniej więcej 10 cm końce włosów potrafi strąki zrobić jakby włosy kilka tygodni nie były myte.
Wolę jednak zdecydowanie sera silikonowe, na equilibrię się skuszę, bo tego jeszcze nie miałam
Jak dla mnie maska kakao i pszenica jest bardzo wydajna. Uzywałam ją jak miałam długie i gęstę włosy i wystarczyła dosłownie porcja trochę większa niż orzech laskowy, bo jak dawałam więcej to się jakoś tak zbierała na włosach i widać było jej nadmiar, a teraz to już w ogóle mniejsze porcje nakładam. Nie wiem jak inne maski Anwen, ale akurat ta jest treściwa i gęsta. Więc nie zawsze trzeba kierować się pojemnością danego kosmetyku

Jeżeli chodzi o końcówki to ja preferuje tylko i wyłącznie silikonowe, oleje solo nigdy się u mnie nie sprawdzały, bardziej odżywiały niż zabezpieczały, a do odżywiania mam maski i odżywki

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
pseudofeministka tak te choc tez nie wszystkie

od Aanwen kupuje niewiele.bardziej z ciekawosci ,jedyne co mi pasuje w 100% to szampon peelingujacy i odzywka nawilżający bez. Jesli chodzi o serum ochronne to też widzialam z equlibry lekkie, ale dobrze chroniące,ponoc, A.Niedziałek bardzo chwali, na kwc tez ma dobre rekomendacje. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...i-liquidi.html

i szczerze mówiac chetnie bym kupila,bo odzywka jest swietna

Przy niedzieli zrobiłam maske kallosa keratin bo miałam końcowke, dałam pod folię na 20 min.zmyłam i na razie włosy mają się ok, jutro dopiero planuje umyć.ostatnio mi się pocą ale to chyba od czapki . Z olejowaniem też trochę przystopowałam bo 2 xw tygodniu chyba było za często .

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

na razie mam to serum też fajne , na 5+,ale trzeba uważać by nie dać za duzo...https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...szczajace.html
A które konkretnie polecacie? Jak bede w Rosmanie to moze cos kupie, chociaz teraz mam tyle tego, ze nie wiem kiedy to zuzyje

Dla mnie kosmetyki Anwen są naprawdę udane , najczęsciej po nie sięgam. I w sumie jak zuzyje te moje zapasy, to chyba juz tylko jej kosmetyki zostawie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 12:09   #491
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny, polecam odzywkę do włosów , tania nie jest ale za to wydajna i skuteczna , dodam, że mam włosy blond ale trochę rozjaśniane, wysoko porowate
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 837c6ee153950b86f9ac00ef73ecfd7e.jpg (59,2 KB, 30 załadowań)
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-06, 10:50   #492
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Tak patrzę na te maski od anwen ale za tę cenę strasznie małe pojemności, takie 200 ml to ja na 3 razy zużyję

Jeśli chodzi o sera to skusiłam się niedawno na olejek do końcówek od nacomi a olejem arganowym i mocno jestem niezadowolona niestety, trzeba bardzo uważać żeby nie przesadzić i nadaje się rzeczywiście tylko na samiutkie końce bo nałożone na mniej więcej 10 cm końce włosów potrafi strąki zrobić jakby włosy kilka tygodni nie były myte.
Wolę jednak zdecydowanie sera silikonowe, na equilibrię się skuszę, bo tego jeszcze nie miałam
odzywka z tej serii jest super lekka takze licze na to, ze serum tez

Pseudofeministka, house of colors no wlasnie, te maski srednio wydajne ,cena zabojcza a pojemnosc taka sobie..

gonia kojarze tą firme z bloga kosmetycznej hedonistki ,
moze wyprobuje..ale niepredko ) bo cena tez tych masek jest fajna..wiadomo tzreba sobie poczytać,dobrac ,a że ok. 100zl lepiej być zadowoloną na razie denkuje nie kupuje..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 15:13   #493
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Jakby ktoś chciał to Biovax jest w promocji w rossie
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 14:03   #494
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziś pierwszy raz w życiu pohennowałam włosy mieszanką satvy orzechowy brąz. Na razie jest przesusz ale nie jest najgorzej. Kolor włosów prawie się nie zmienił tylko dość ładnie wyrównał na długości (na dole miałam po prostu wypłowiały i nie wyglądało to dobrze) i lekko przyciemnił. Myślałam, że opakowanie starczy mi na dwa razy ale niestety zrobiłam z połowy i okazało się za mało, dobrze, że mój naturalny kolor jest zbliżony to za mocno nie widać gdzie zioła nie zostały nałożone. Teraz jeszcze tylko smród przez 48 godzin i będzie z głowy.
Z plusów póki co widzę na pewno to wyrównanie koloru i pomimo przesuszu ładny blask. Zobaczymy jak będzie już po myciu w maskami, kiedy doprowadzę je do porządku.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 21:41   #495
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Nałożyłam oliwę z oliwek na włosy, na to czepek i ręcznik. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić do regularnego olejowania. Muszę to jakoś sensownie rozplanować z racji tego, że pracuje na dwie zmiany
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 10:17   #496
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87593607]Nałożyłam oliwę z oliwek na włosy, na to czepek i ręcznik. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić do regularnego olejowania. Muszę to jakoś sensownie rozplanować z racji tego, że pracuje na dwie zmiany [/QUOTE]

Ja tylko chciałam napomknąć, że nakładanie samego oleju na włosy wysuszy je ponieważ oleje w tym oliwy zawierają kwas oleinowy, który działa wysuszająco. Jeśli już koniecznie olejowanie to na podkład z maski, odżywki, żelu aloesowego, czy czegokolwiek innego.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 11:05   #497
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
odzywka z tej serii jest super lekka takze licze na to, ze serum tez

Pseudofeministka, house of colors no wlasnie, te maski srednio wydajne ,cena zabojcza a pojemnosc taka sobie..

gonia kojarze tą firme z bloga kosmetycznej hedonistki ,
moze wyprobuje..ale niepredko ) bo cena tez tych masek jest fajna..wiadomo tzreba sobie poczytać,dobrac ,a że ok. 100zl lepiej być zadowoloną na razie denkuje nie kupuje..
ja najpierw kupiłam na probę to mniejsze opakowanie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 11:12   #498
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dwa dni temu zrobiłam sobie włosing sposobem podpatrzonym od kosmetycznej Hedonistki. Naolejowalam włosy oliwą z oliwek na podkład z panthenolu w piance. Efekty były super, włosy mega gładkie i nawilżone. Z pewnością będę częściej powtarzać ten zabieg, tym bardziej że w wakacje planuję rozjaśnić włosy więc chciała bym je doprowadzić do jak najlepszego stanu żeby dobrze zniosły farbowanie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 11:58   #499
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Dwa dni temu zrobiłam sobie włosing sposobem podpatrzonym od kosmetycznej Hedonistki. Naolejowalam włosy oliwą z oliwek na podkład z panthenolu w piance. Efekty były super, włosy mega gładkie i nawilżone. Z pewnością będę częściej powtarzać ten zabieg, tym bardziej że w wakacje planuję rozjaśnić włosy więc chciała bym je doprowadzić do jak najlepszego stanu żeby dobrze zniosły farbowanie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja też lubie olejować na podkład z pantenolu, ale ja kupuję półprodukt na mazidłach i dolewam 10 kropli na 30-40 ml wody. Dla mnie taki podkład najlepiej się sprawdza.

Powiem Ci z własnej perspektywy - niestety ciężko jest się uchronić od skutków związanych z rozjaśnianiem. Zniszczenia i tak rpedzej czy pozniej wyjda.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-17, 12:31   #500
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Ja tylko chciałam napomknąć, że nakładanie samego oleju na włosy wysuszy je ponieważ oleje w tym oliwy zawierają kwas oleinowy, który działa wysuszająco. Jeśli już koniecznie olejowanie to na podkład z maski, odżywki, żelu aloesowego, czy czegokolwiek innego.

Olejuje bez podkładu od zawsze i nie zauważyłam przesuszu mogę prosić źródło tych informacji? Chętnie poczytam
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 14:15   #501
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja też lubie olejować na podkład z pantenolu, ale ja kupuję półprodukt na mazidłach i dolewam 10 kropli na 30-40 ml wody. Dla mnie taki podkład najlepiej się sprawdza.



Powiem Ci z własnej perspektywy - niestety ciężko jest się uchronić od skutków związanych z rozjaśnianiem. Zniszczenia i tak rpedzej czy pozniej wyjda.
Zobaczę jak będzie u mnie. Wiem że rozjaśnianie nie jest obojętne dla włosów ale liczę na to że odpowiednią pielęgnacją zminimalizuje destrukcyjne skutki tego zabiegu. Znudziły już mi się ciemne włosy i potrzebuję odmiany

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 14:16   #502
Liszja
Raczkowanie
 
Avatar Liszja
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 182
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Ja tylko chciałam napomknąć, że nakładanie samego oleju na włosy wysuszy je ponieważ oleje w tym oliwy zawierają kwas oleinowy, który działa wysuszająco. Jeśli już koniecznie olejowanie to na podkład z maski, odżywki, żelu aloesowego, czy czegokolwiek innego.
Ja mieszam olej z maską Kallosa, problemow brak
Liszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 06:53   #503
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Widze, że idzie wiosna i każda mysli o zmianie fryzury, mnie cos ostatnio naszło na skrócenie włosów( mam do łopatek) ale trochę mi szkoda, o kolorze nie wspomnę ale muszę poszukać dobrego fryzjera.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 20:45   #504
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Hej ponownie wracam na wątek dot. włosów, mam nadzieję, że zacznę o nie dbać tak jak kiedyś
Walkę o zdrowe włosy rozpoczęłam od konkretnego cięcia, poszło ponad 10 cm.
Marzę o zagęszczeniu czupryny od zawsze mam z tym problem, a poźniej powoli, powoli mogę zapuszczać.
Kosmetyki: Seboradin lotion, Serum Babuszki Agafii na porost włosów, olejek do włosów Vianek.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 08:30   #505
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Dwa dni temu zrobiłam sobie włosing sposobem podpatrzonym od kosmetycznej Hedonistki. Naolejowalam włosy oliwą z oliwek na podkład z panthenolu w piance. Efekty były super, włosy mega gładkie i nawilżone. Z pewnością będę częściej powtarzać ten zabieg, tym bardziej że w wakacje planuję rozjaśnić włosy więc chciała bym je doprowadzić do jak najlepszego stanu żeby dobrze zniosły farbowanie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
A widzisz , ja dziś zrobiłam maske majonezową, tez z jej przepisu,choć jak to ja, z lekka zmodyfikowalam i dalam mniej wszystkiego bo dlugosc mam o polowe mniejsza jak nie 1/3
lyzke majonezu, lyżke jogurtu lyzke odywki (equilibra trilogika) lyżeczka oleju lnianego i lyzka soku z agawy takie typowe PEH
obecnie są w fazie schnięcia,nie zaszkodzi im,
jeszcze chce zrobić ta z galaretka jestem ciekawa jak sie to ma do laminowania wg A.Niedziałek..bo w sumie nie studiowalam obu przepisów..

paprif witaj przede wszystkim wcierki i budulec czyli aminokwasy by te nowe włoski ladnie rosły

katte25 ja ide znow wyrównać grzywkę bo coś chyba zle mi ostatnio poszło, ale poczekam do marca bo moze poprostu ją zapuszczę.. w czerwcu mamy wesele i mysle jak tu ja ogarnąć..bo na długość niech sobie rosną..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 13:16   #506
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

W mnie jakoś szału nie ma Odrost jest całkiem spory, ale na długości nie widze efektów Zaczynają wychodzić negatywne skutki rozjaśniania (po 4 miesiącach) i końcówki się po prostu wykruszają/łamią No ale, miałam świadomość, że tak będzie

Idę w następnym tyg do fryzjera by rozjaśnić odrost i stonować włosy na długości... i pewnie podetnę końcówki i to sporo Miałam używać tylko split endera i nie podcinać włosów u fryzjera przez co najmniej 6-8 miesięcy, ale chyba nie wytrzymam, bo włosy się nie układają i plączą...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Widze, że idzie wiosna i każda mysli o zmianie fryzury, mnie cos ostatnio naszło na skrócenie włosów( mam do łopatek) ale trochę mi szkoda, o kolorze nie wspomnę ale muszę poszukać dobrego fryzjera.
Też mnie kusi ostre cięcie

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecam odzywkę do włosów , tania nie jest ale za to wydajna i skuteczna , dodam, że mam włosy blond ale trochę rozjaśniane, wysoko porowate
Też polecam! Uwielbiam wszystkie kosmetyki Davines, olejek z tej serii jest boski
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 19:56   #507
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny, ja tak z innej beczki, dużo macie kosmetyków do włosów, szczególnie interesują mnie te do pielęgnacji?
Chciałabym mieć tylko kilka sprawdzonych, polecacie coś dobrego na porost, wzmocnienie?
Oprócz kosmetyków, które wymieniłam we wcześniejszym poście posiadam jeszcze maseczkę Wax. Swego czasu bardzo mi pomagała na porost.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 22:39   #508
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
W mnie jakoś szału nie ma Odrost jest całkiem spory, ale na długości nie widze efektów Zaczynają wychodzić negatywne skutki rozjaśniania (po 4 miesiącach) i końcówki się po prostu wykruszają/łamią No ale, miałam świadomość, że tak będzie

Idę w następnym tyg do fryzjera by rozjaśnić odrost i stonować włosy na długości... i pewnie podetnę końcówki i to sporo Miałam używać tylko split endera i nie podcinać włosów u fryzjera przez co najmniej 6-8 miesięcy, ale chyba nie wytrzymam, bo włosy się nie układają i plączą...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



Też mnie kusi ostre cięcie

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



Też polecam! Uwielbiam wszystkie kosmetyki Davines, olejek z tej serii jest boski

Niestety, ale wykruszanie się włosów po rozjaśnianiu to norma. U mnie włosy na szczęście przestały się wykruszać od ostatniego podcięcia, ale już nie rozjaśniałam ich ani nawet żadnych tonerów nie nakładałam.



Ja zamówiłam olejek z Davinesa na Allegro i mi nie wysłali Ale też czaję się na odżywki koloryzujące z tej marki, żeby sobie pokombinować z włosami
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 15:37   #509
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak z innej beczki, dużo macie kosmetyków do włosów, szczególnie interesują mnie te do pielęgnacji?
Chciałabym mieć tylko kilka sprawdzonych, polecacie coś dobrego na porost, wzmocnienie?
Oprócz kosmetyków, które wymieniłam we wcześniejszym poście posiadam jeszcze maseczkę Wax. Swego czasu bardzo mi pomagała na porost.
Przykro mi ale nie pomoge, sama w ciąż szukam dobrych kosmetyków dla swoich włosów.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 11:30   #510
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak z innej beczki, dużo macie kosmetyków do włosów, szczególnie interesują mnie te do pielęgnacji?

Chciałabym mieć tylko kilka sprawdzonych, polecacie coś dobrego na porost, wzmocnienie?

Oprócz kosmetyków, które wymieniłam we wcześniejszym poście posiadam jeszcze maseczkę Wax. Swego czasu bardzo mi pomagała na porost.
Nigdy nie zależało mi jakoś specjalnie na przyspieszeniu porostu ale jeżeli chodzi o zagęszczenie włosów to mi bardzo pomógł olejek sesa. Miałam po nim mnóstwo baby hair

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.