Dumpster diving w Rosmannie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-25, 23:10   #1
xoxoggirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4

Dumpster diving w Rosmannie


Cześć dziewczyny, ostatnio na świecie jest nowa moda, mianowicie dumpster diving. W skrócie jest to wyciąganie ze śmietnika rzeczy, które zostały wyrzucone przez sklepy. Ostatnio w sieci trafiłam na ten film https://www.youtube.com/watch?v=W3l4...ature=youtu.be Zastanawia mnie jak to działa i czy działa w Polsce. Czy jest tu jakaś kobietka, która pracuje w drogerii typu Rossmann, czy perfumerii Douglas? Możecie się wypowiedzieć co pracownicy robią z przeterminowanymi bądź uszkodzonymi kosmetykami? Prawdę mówiąc po obejrzeniu filmiku jestem w szoku i trochę zazdroszczę tej babeczce co te 'śmieci' wynalazła
xoxoggirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:52   #2
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Dumpster diving w Rosmannie

Cytat:
Napisane przez xoxoggirl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ostatnio na świecie jest nowa moda, mianowicie dumpster diving. W skrócie jest to wyciąganie ze śmietnika rzeczy, które zostały wyrzucone przez sklepy. Ostatnio w sieci trafiłam na ten film https://www.youtube.com/watch?v=W3l4...ature=youtu.be Zastanawia mnie jak to działa i czy działa w Polsce. Czy jest tu jakaś kobietka, która pracuje w drogerii typu Rossmann, czy perfumerii Douglas? Możecie się wypowiedzieć co pracownicy robią z przeterminowanymi bądź uszkodzonymi kosmetykami? Prawdę mówiąc po obejrzeniu filmiku jestem w szoku i trochę zazdroszczę tej babeczce co te 'śmieci' wynalazła
A ja nie. Co innego dumpster diving pod Game Stopem czy jakimś Wallmartem, a co innego po Ultą.

Przecież kosmetyki nakładasz na twarz, a ta kobieta brała wszystko, nawet pomaziane testery.

To jest normalnie niebezpieczne i obrzydliwe.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 00:24   #3
xoxoggirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dumpster diving w Rosmannie

W sumie masz rację, ale niektóre kosmetyki nie były nawet otwarte. Testery są niebezpieczne fakt, ale podobno pracownicy muszą niszczyć kosmetyki przed wyrzuceniem ich, więc może stąd ten wygląd.
xoxoggirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 10:36   #4
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Dumpster diving w Rosmannie

Cytat:
Napisane przez xoxoggirl Pokaż wiadomość
W sumie masz rację, ale niektóre kosmetyki nie były nawet otwarte. Testery są niebezpieczne fakt, ale podobno pracownicy muszą niszczyć kosmetyki przed wyrzuceniem ich, więc może stąd ten wygląd.
Wiesz, to że mają jakąś folijkę nie znaczy, że są zawsze próżniowo zapakowane.

Taka bakteria sobie czasem przejdzie, ona jest tak malusia, że ma gdzieś tą folię.

Ale co kto lubi. Krem do rąk jeszcze, ale coś, co kładę na twarzy czy zwłaszcza w okolicach oczu - nope.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 10:56   #5
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Dumpster diving w Rosmannie

Produkty uszkodzone lub przeterminowane nie są w sklepach wyrzucane na smietnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 16:27   #6
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dumpster diving w Rosmannie

potłuczoną paletkę może bym wzięła, ale te macane, używane testery? OOO NIE
Ludzie są tak brudni
Nie użyłabym w życiu takiej szminki, przecież to zjadasz...
Tuszu do rzęs nie powinno się pożyczać nawet koleżance, a co dopiero nieznanej babie która może mieć milion chorób...
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 18:26   #7
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Dumpster diving w Rosmannie

Cytat:
Napisane przez xoxoggirl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ostatnio na świecie jest nowa moda, mianowicie dumpster diving. W skrócie jest to wyciąganie ze śmietnika rzeczy, które zostały wyrzucone przez sklepy. Ostatnio w sieci trafiłam na ten film https://www.youtube.com/watch?v=W3l4...ature=youtu.be Zastanawia mnie jak to działa i czy działa w Polsce. Czy jest tu jakaś kobietka, która pracuje w drogerii typu Rossmann, czy perfumerii Douglas? Możecie się wypowiedzieć co pracownicy robią z przeterminowanymi bądź uszkodzonymi kosmetykami? Prawdę mówiąc po obejrzeniu filmiku jestem w szoku i trochę zazdroszczę tej babeczce co te 'śmieci' wynalazła
W Rossmannie takie rzeczy są "nabijane" na zwrot i oddawane na główny magazyn tak było przynajmniej gdy ja tam pracowałam
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 15:20   #8
Fraczka88
Raczkowanie
 
Avatar Fraczka88
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Miłobądź
Wiadomości: 72
Dot.: Dumpster diving w Rosmannie

Przeterminowane, niezdezynfekowane.. Fuj, ja bym nie tknęła czegoś takiego... jeżeli by były w terminie i można by było je zdezynfekować to jeszcze Może, ale tak to niestety odpada.
Fraczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-05 15:20:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.