Rozstępy:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 17:54   #1
tasia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3

Rozstępy:/


Witam!

Chciałabym się dowiedzieć wszystkiego na temat( o ile jest to w ogóle możliwe) pozbycia sie rozstępów. Interesują mnie przede wszystkim metody, CENA miejsca w których mogłabym z danego zabiegu skorzystać. Będę ogromnie wdzięczna za fachowe informacje. Pozdrawiam.
tasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 20:56   #2
imgitiveu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstępy:/

Ogolnie rozstepow nie da sie pozbyc kremami , balsamami mozna tylko im zapobiegac,ale slyszalam ,ze mozna jakos pozbyc sie rozstepow-ale szczerze nie pamietam. Jezeli masz czerwone rozstepy i bardzo je widac to polecam algi. Ja mialam na biuscie poczatkowo tylko skora zrobila sie bardziej wiotka a potem czerwono-fioletowe kreseczki.Zaczelam wcierac algi i bardzo zjasnialy - teraz sa praktycznie nie widoczne.
imgitiveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 09:28   #3
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Rozstępy:/

Wiem, że można w gabinetach medycyny estetycznej - chyba są specjalne zabiegi mikrodermabrazji które redukują rozstępy, natomiast chyba nie można się ich całkowicie pozbyć. Są to serie zabiegów, dosyć kosztownych, najlepsze efekty dają w przypadku 'świeższych' rozstępów. Wpisz w googlach - np. jak pozbyć się rozstępów i wyświetlą ci się różne gabinety - będą tam opisane metody i cenny zabiegów.
Gdzieś kiedyś na jakimś innym forum wycztałam, że pomagają maści zawierające mocznik. Ale nie znam bliższych informacji na ich temat, opróćz tego, że też są drogie.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.