oceńcie jeśli możecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 10:51   #1
ona851
Raczkowanie
 
Avatar ona851
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30

oceńcie jeśli możecie


hej jestem po kilkunastu przymiarkach sukni ślubnych... nie wiedziałam ze jest to takie trudne. Oceńcie proszę jak wyglądam w tej, tylko nie bierzcie pod uwage tych rękawiczek chciałabym mieć na wszytskie palce. Proszę o szczere opienie mam 177 wzrostu i jestem chuda. W sukni wyglądam okazalej na drugim zdjęciu suknia na firmowym zdjęciu w kolorze białym

Jeszcze jedno w salonie jak widzicie światło jest niezaciekawe. Suknia ma kolor jasne ecri. I zastanawiam sie czy w tym kolorze mi pasuje czy raczej w bieli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (48,9 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 103.jpg (30,3 KB, 187 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-02-19 o 15:58 Powód: post pod postem
ona851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 10:56   #2
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Ładnie Ci w tej sukience i wcale nie wyglądasz w niej na chudzielca. Jest akurat. Z rękawiczek osobiście bym zrezygnowała, ale skoro Tobie sie podobają, to takie na wszystkie palce będą zdecydowanie lepiej wyglądały.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:30   #3
ona851
Raczkowanie
 
Avatar ona851
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: oceńcie jeśli możecie

dziękuje ci bardzo za opinię, lżej na sercu. Też sie jeszcze zastanawiam czy wogóle zrezygnować z rękawiczek czy jednak te na wszytskie place. Na zdjęciu nie widać suknia ma tren wyszywany dookoła tą koronką co jest rozcięcie. Tren ślicznie wyglądać będzie jak będę szła do ołtarza. Wygląda bardzo elegancko. A jak uważasz z kolorem? Biały czy ecri?
ona851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:35   #4
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Cytat:
Napisane przez ona851 Pokaż wiadomość
A jak uważasz z kolorem? Biały czy ecri?
Światło, jak napisałaś wcześniej rzeczywiście nie jest za ciekawe, więc nie wiele widzę. Może niech Ci doradzi osoba, która pójdzie z Tobą zamowić sukienkę.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:07   #5
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Suknia bardzo CI pasuje Wspaniale prezentuje sie biust i talia. Dół piękna litera A. ŚŁiczna Co do koloru nei bardzo widać :/ Jeśłi chodzi o rękawiczki przymierz jeszcze z palcami oraz zobacz jak wyglądasz bez wtedy na pewno bedziesz wiedziala jak lepiej
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:02   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: oceńcie jeśli możecie

suknia piękna, skromna, ale ma w sobie to "coś", a poza tym masz do niej świetną figurę.
Zastanów się nad rękawiczkami ze względów praktycznych. Rękawiczki na palce pięknie wyglądają, ale mogą być kłopotliwe: do założenia obrączki będziesz musiał ściągnąć rękawiczkę, bo Ci się obrączka na rękawiczkę nie zmieści, zresztą dziwnie by to wyglądało... a potem jest kłopot co zrobić: założyć znowu rękawiczkę (ale przykryć nią obrączkę) czy też zdjąć drugą i już nie zakładać? Więc rękawiczki z palcem to tylko w zasadzie 'przyjemność' do połowy mszy, a potem to trochę nie wiadomo co z nimi zrobić. Przy rękawiczkach na palec sprawa jest prosta: nie musisz ich zdejmować.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:08   #7
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Masz bardzo ładną figurę i wygladasz w tej sukni idealnie, nawet bez głowyZ rękawiczek bym zrezygnowała i postawiła na biały kolor.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 17:34   #8
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: oceńcie jeśli możecie

ona851 trudno ocenić do końca, jak wyglądasz w tej sukni, bo nie widać Twojej twarzy. Żeby stwierdzić, w jakim kolorze jest Ci lepiej to musisz sama zdecydować, w którym lepiej się czujesz. No a biały białemu nierówny A rękawiczki? - z palcami albo wcale.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:31   #9
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Ładnie Ci w tej sukni i dlugi piękny welon ja tez taki będe miała. Badzo trafny wybor co do sukni.


pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:41   #10
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Suknia idealnie dobrana do Twojej figury

Na Twoim miejscu zrezygnowałabym całkowicie z rękawiczek. Rękawiczki na palec strasznie mi się nie podobają ( chyba dlatego że dawniej każda panna młoda je miała). Jeśli chodzi o pełne rękawiczki to są ok ale tutaj też ich nie widzę. Jeśli ślub masz w lecie to nie zakładaj żadnych rękawiczek. Ja miałam ślub w styczniu i pełne rękawiczki ze względu na pogodę no i pasowały do etoli. Nie miałam stresu podczas zakładania obrączek..poprostu zdjęłam jedną rękawiczkę wcześniej a potem od razu założyłam nie wspominam tego jako stresującego momentu....

Ps. po starannym przyglądnieciu się obojgu zdjęć stwierdzam że wyglądasz w tej sukni piękniej niż ta obok modelka masz ładniejsze wcięcie w talii...a z fryzurą to będzie naprawdę bomba!
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:30   #11
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Bardzo ładnie wyglądasz Idealna figura dla tej sukienki.
Też nie ubierałabym rękawiczek
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 20:34   #12
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Sliczna sukienka Bardzo ladnie w niej wygladasz, ale ja jednak byl zalozyla rekawiczki, takie krotkie Slicznieeee
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:46   #13
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Zgadzam się z dziewczynami, że ładnie wyglądasz w sukni. Niestety, aby móc doradzić Tobie odpowiedni kolor (biel, ecru), musiałybyśmy wiedzieć jaką masz karnację, kolor włosów itp, a bazując tylko na tym zdjęciu trudno o takie szczególiki. Powiem Tobie, że rękawiczki te które masz na fotce bez palców wzbogacają Twój ogólny wizerunek i bez problemu mogłabyś je nosić przez całe wesele w porównaniu z tymi zakrytymi, które na moje oko nadają się doskonale tylko na zimowe pory a tak uważam je za mało praktyczne.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:14   #14
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Bardzo ładna suknia tylko nie jestem pewna czy rękawiczki tutaj pasują
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 23:17   #15
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Dobrze prezentujesz się w tej sukni, choć twój biust wydaje się być sporych rozmiarów. Myślę jednak, że ten efekt jest wynikiem niefortunnie padającego światła.

Co do koloru - jak już pisała wcześniej marta, opisz nam swoją karnację, kolor włosów, oczy, lub wklej swoje zdjęcie.

Ja chyba zrezygnowałabym z rękawiczek. Ręce w rękawiczkach jakoś strasznie giną na tle tej sukni. A te bez palców dają śmieszny efekt lewitujących bezwładnie dłoni .
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:04   #16
ona851
Raczkowanie
 
Avatar ona851
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: oceńcie jeśli możecie

dziewczyny dziękuje wam serdecznie za tak miłe opinie. Niestety nie chciałam wklejać mojego zdjęcia sporo moich znajomych bywa na tym forum. mam karnacje raczej jasną ale opalam się na brązowo, włosy ciemny blond -jasny brąz. Ale raczej ciemne. Cóż kolor sukni że tak powiem wybrałam - biel... Biust szczerze nie wydawał sie wielki miałam 2 doradców i żadna z nich nic mi nie powiedziała ze jest wielki, byłam z mamą, co do rękawiczek chyba całkowicie z nich zrezygnuje. Myślalm o delikatnym bolerku opinajacym takim przylegajacym do ciała ale z lekkiego materiału jakby no nie tiulu ale podobnie wyglądającego. W salonie powiedzieli że są w stanie mi uszyc bolerko i nawet wykończyć je koronką z tej sukniwesele jest w połowie września, Chyba warto się zabezpieczyć na nieładną pogodę. Wkleje jeszcze zdjęcie zrobione troche bliżej. Jeszcze raz dziekuje za wszytski opinie. Pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (92,7 KB, 114 załadowań)
ona851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:06   #17
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: oceńcie jeśli możecie

bardzo ładnie,tylko zrezygnuj z rekawiczek,ladne masz rece i ramiona po co je zaslaniac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:12   #18
ona851
Raczkowanie
 
Avatar ona851
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: oceńcie jeśli możecie

wporządku zrezygnuje. poza tym rękawiczki mi wepchneła pani z salonu, mnie osobiście sie nie podobaja na 1 palec... poprostu zdjecie było robione z ukrycia więc nie mogłam już ich zdjąć, bo pani wyszła tylko na chwilke.
ona851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 14:59   #19
Robaczki 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Jak dla mnie wyglądasz bardzo ładnie, z klasą. Z rękawiczek bym zrezygnowała ( osobiście nie lubię rękawiczek)
__________________
Robaczki
Robaczki 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 12:05   #20
atena11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Myślę, że dziewczyny mają rację abyś nie zakładała rękawiczek. Palczatki nie będą pasowały, a te na palec rzeczywiście są mało atrakcyjne. Właściwie to nie wiem dlaczego większość panien młodych je nosi. A suknia przepiękna. Gratuluję wyboru. Widzę też, że masz długi welon. Nie boisz się, że zakryje tren, o którym piszesz. Może welon do pasa wystarczy?? A w kwsetii koloru, to moze biel??
atena11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:18   #21
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Pieknie wygladasz suknia lepiej wyglada na Tobie niz na modelce, a do tego masz piękny welon
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 13:43   #22
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Trafny wybór sukni,rękawiczki odpuść sobie
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:23   #23
monisia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
Dot.: oceńcie jeśli możecie

witam
sukienka śliczna chodź na tym zdjęciu niewidac jej uroku (moje fotki z salonu sa tak samo kiepskie bo w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej) tez jestem wysoka i chuda i też mam sukienke w A w takiej najlepiej wygladałam Ty tez wyglądasz dobrze mogłabyś miec nawet "syrenke" no ale to zalezy jakiej postury jest Pan Młody (fajnie maja niższe dziewczyny bo taka wydłuża i jest w tego typu sukienkach duży wybór) zrezygnowałabym z tych rękawiczek ja osobiście będe miec bolerko z takiej samej koronki jaka jest na sukience z długim rękawkiem do kościoła a potem bede bez juz w sierpniu nie mogę się doczekac
pozdrawiam i życzę przyjemności w dobieraniu reszty pozdrawiam
Monika
monisia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 20:18   #24
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: oceńcie jeśli możecie

Równiez uważam, że suknia śliczna i pięknie w niej wyglądasz
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 18:36   #25
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: oceńcie jeśli możecie

bardzo ladna sukienka i bardzo ladna Ty w niej ale zrezygnuj z rekawiczek, bez nich bedzie duuuzo lepiej
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.