kolorek ze zdjęcia-pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 18:23   #1
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105

kolorek ze zdjęcia-pomocy!


zakochalam sie w takim kolorku wlosow.jaka farba moge go uzyskac. mialam jasne wloski przefarbowalam na ciemnie i wyszly rudawe.jestem latem wiec chyba taki kolorek by mi pasowal jaka farbe polecacie moze macie cos takiego na wlosach prosze o wskazowki i zdjecia jesli to mozliwe.slicznie Wam dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor1.jpg (18,8 KB, 144 załadowań)
__________________
comptine d'un autre été - yann tiersen
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:20   #2
caroline13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: kolorek ze zdjęcia-pomocy!

Na moje oko to ciemny blond, raczej naturalny, sama próbuje taki uzyskać od jakiegoś roku...farbą Artego nr 9.11 mi taki wyszedł ale zmywa się po kilku myciach, niestety bardzo nietrwała farba...
caroline13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 09:34   #3
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: kolorek ze zdjęcia-pomocy!

Zgadza się, to średni-ciemny blond Bardzo ładny, naturalny kolor. Niestety nigdy na taki nie farbowałam, więc samej farby Ci nie doradze, ale może przejrzyj w drogerii paletkę blondów z L'Oreal Recital Preference. Mają tam trochę chłodnych, naturalnie wyglądających odcieni blondu. Z tym, że wszystko oczywiście zależy od koloru włosków, jaki masz teraz. Jeśli są dość ciemne, to raczej nie ma co liczyć na właściwości rozjaśniające Recitala. Rozjaśnił by Ci pewnie bardzo nierównomiernie (najbardziej odrostu, a im dalej w dół włosów tym gorzej ) Ja nałozyłam jeden z blondów Recitala na włosy w kolorze baaardzo jasnego brązu bez rudości (w zasadzie można było go już uznać za blond) - wg instrukcji na pudełku powinien mi bez problemu rozjaśnić włosy na jasny, naturalnyblond. Włosy wyszły żółte przy odroście, a od połowy kolor praktycznie w ogóle się nie zmienił Fryzjerka mi potem powiedziała, że nie ma co wierzyć w równomierne i wyrażne rozjaśnienie,(jakie obiecuje producent) samą farbą Jeśli chcesz to próbuj, ale nie wiem czy obędzie się bez ściągania kolorku, jeśli w tej chwili Twoje włosy są dość ciemne. Drugi problem to ten rudawy odcień - chcesz zafarbować na chłodny odcień blondu, a rudawe zabarwienie bywa trudne do pokrycia. Istnieje ryzyko, że włosy nie "chwycą" tak jak powinny, albo wyjądą żółtawe/pomarańczowe. Myślę, że powinnaś skonsultowac się z fryzjerem, bo podstawa to dobre zafarbowanie - potem w celu ochłodzenia koloru, będziesz mogła już sama stosowac płukanki srebrne albo fioletowe
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 10:58   #4
nie ta
Przyczajenie
 
Avatar nie ta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: kolorek ze zdjęcia-pomocy!

Ja tez chce ten kolorek czy ktos ma propozycje jeszcze dokladnie jaka farba go osiagnac
nie ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.