już sama nie wiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 08:45   #1
nie ta
Przyczajenie
 
Avatar nie ta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14

już sama nie wiem


Witam kochane Wizażanki. bardzo Was prosze nie zlinczujcie mnie. mam do Was trudne dla mnie pytanie. zafarbowalam wlosy koloru ciemny blond okolo miesiaca temu na jasny braz. teraz jak sie spiera jest rudawy. mam dosc tego odcienia.mam cienkie na dodatek włosy wlosy. bylam wczoraj u fryzjerki zapytac sie co sie da z tym zrobic. polecila mi farbe w moim naturalnym chlodnym odcieniu. pytam sie czy najpierw zaleca jakies pasemka jasne czy wogole rozjasnienie zeby ten rudy sie zmyl czy nie wyszedl z powrotem no i zeby zeczywiscie wyszedl moj blond(zblizony) a ona mowi ze nie trzeba nic robic tylko nalozyc ta farbe. moze za pierwszym razem nie wyjdzie ale za drugim(w odstepstwie czasu) czy fryzjerka ma racje czy farba zniweluje rudy odcien i czy troche rozjasni wlosy czy to mozliwe bez dekoloryzacji, uzycia pasemek, rozjasniania. juz sama nie wiem. i czy jak teraz mam cieply odcien to jak nalozy mi zimny to nie zazieleni sie na mojej glowie. boze mam nieduzo czasu bo w marcu wazna impreza mnie czeka. doradzcie Kochane, bardzo prosze
nie ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 10:40   #2
eweluunaaa9393
Raczkowanie
 
Avatar eweluunaaa9393
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 130
Dot.: już sama nie wiem

Ja na twoim miejscu kupiłabym szapmon koloryzujący. Utrzymuje się do ok.24 myc a nie nisszczy tak włosów ;] no i jest duzo mniejszy problem z odrosrami
eweluunaaa9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 10:54   #3
nie ta
Przyczajenie
 
Avatar nie ta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: już sama nie wiem

moze z tym kolorem do 24 to jest dla kogos rozwiazanie. u mmie nie wchodzi w gre. nie chce farbowac czesto wloso a ten szamopn przeciez sie zmyje i znow beda rudawe. a nie chce juz ciagle o tym myslec. bardzo prosze o odpowiedz na pytanie z pierwszego postu. tzn czy fryzjerka ma racje.
nie ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 14:34   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: już sama nie wiem

Mysle ze fryzjerka ma racje, jesli nie masz tak mocno rudych wlosöw to ciemny blond moze pokryc.
Mozesz zaläczyc swöje wlosy jak wygläda ten rudy....
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-15 o 14:35
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:08   #5
nie ta
Przyczajenie
 
Avatar nie ta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: już sama nie wiem

Niestety nie mam aparatu. malowalam farba joanny orzechowy braz. ale sie spral i wyglada tak mniej wiecej jak na 2 zdjeciu tylko jest deko jasniejszy, to jak wyjdzie ten blond. tzn chodzi mi o odcien takiego typowego polskiego mysiego blondu. slicznie dziekuje za sugestie i odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orzech2.jpg (16,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miedziane.jpg (31,5 KB, 14 załadowań)
nie ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:00   #6
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: już sama nie wiem

Dosyc ciemny jest,wydaje mi sie ze jednak bedziesz miala przeblyski tego rudego,ale nie jestem na 100% pewna.Narazie spröbuj zrobic tak jak fryzjerka ci möwila
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 05:48   #7
nie ta
Przyczajenie
 
Avatar nie ta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: już sama nie wiem

Czyli myślicie że da się to zrobić tzn przemalowqać na naturalny kolor. mam juz dosc tego rudego niewiadomoczego mysle o nim dzien i w nocy i chyba w depresje wpadam bo chodze ciagle zla i nie do zycia. ech jak to wlosy moga popsuc nastroj
nie ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.