da sie czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 11:23   #1
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106

da sie czy nie?


witam wszytskich mam pytanie, otoz rok temu na moich bardzo ciemnych blond wlosach robilam sobie pasemka rozjasniaczem do balejazu z joanny bodajze [kosztowal cos 14 zl] poszlam do znajomej ktora dopieo uczy sie jest w technimuk fryzjerskim i zrobila mi piekne jasniutenkie pasemka poprostu sliczne teraz mam wlosy farbowane [najpierw na brąz a ostatnio na miedź] i wszedzie czytam ze na takich wlosach jasnych pasemek nie da sie juz zrobic. dziwi mnie to troche, bo skoro wczesniej na takich ciemnych wlosach wyszly super, to dlaczego nie mialyby wyjsc teraz na farbowanych? jezeli nie wyjda, to czy trzeba pozniej na te rozjasnione nalozyc jakas farbe jasny blad, zeby w koncu uzyskac ten moj wymarzony kolor? dziewczyny pomozcie z gory dziekuje
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 11:44   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: da sie czy nie?

haaa... z tego co wiem..najpierw farobowane wlosy trzeba rozjasniac... co niestety bardzo uszkadza wlosy...no i dopiero na to idzie farba...

ogolnie zabieg troche meczacy wlosy..ale da sie..
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 11:49   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: da sie czy nie?

Eee co tam się nie da Ja ostatnio miałam włosy farbowane na ciemny brąz Garnierem 100% color, poszłam do fryzjera, który położył mi na to rozjaśniacz i wyszedł jaśniutki blond. I nie zniszczyło mi to bardzo włosów, jedynie trzeba było podciąć nieco końcówki, które i tak mam zwykle podniszczone prostowaniem, więc to jest tylko dobiło
Jednak wiadomo - rozjaśniacze "sklepowe" są bardziej niebezpieczne i mogą zniszczyć włosy.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:20   #4
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: da sie czy nie?

bym strasznmno ja bym strasznie chciala miec blond tak jak kiedys a zeby isc do fryzjera nie mam narazie kasy, poniewaz przy tym ostatnim farbowaniu spieprzyl ami wlosy maksymalnie wyszlam kompletnie niezadowolona i wkrewiona bo zalpacilam za to 90 zl kobita wlasnie robilma mi pasemka blond na tych farbowanych wlosach[gdzie braz praktycznie zmyl mi sie po 4 miesiacach] i powiedziala ze nie wyjdzie jasny i wyszedl zolty i oprucz tych blond jescze miedziane. jak znajde kamerke to wrzuce obecne zdjecie narazie wklejam moje stare
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aparat cyfrowy 132.jpg (75,0 KB, 17 załadowań)
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:00   #5
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: da sie czy nie?

dziewczyny moglybyscie mi jescze pomoc? bo jestem strasznie niezdecydowana a nie chce znowu spiepzyc sobie fryzury prosze piszcie jezeli mialyscie doczynienia z takim eksperymentem i jak wyszlo
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:24   #6
paulinka_m88
Przyczajenie
 
Avatar paulinka_m88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: da sie czy nie?

to jakiś lelawy fryzjer bo mi zrobił eleganrcko kiedyś, a nawet dziś widziałam cuganke co miała balejaż blond i miała braktycznie bialutnie włosy he
paulinka_m88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.