Odświeżanie koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-12, 19:17   #1
lilmarth
Przyczajenie
 
Avatar lilmarth
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1

Odświeżanie koloru


Witam, witam!
Drogie panie, mam pytanie odnośnie odświeżenia koloru włosów. Farbuję włosy od lat farbą L'oreal Preferance, odcień Pure Paprika(mocny rudy). Ostatni raz farbowałam jakieś 3 tygodnie temu, odrost nie jest taki duży... Ale 25 października mam rodzinną imprezę, a kolor już trochę wyblakł. Nie chcę ich od nowa farbować, a pamiętam, że kiedyś podczas wizyty u fryzjera położono mi na włosy chyba pigment, który ten kolor bardzo ożywił i odświeżał. I teraz pojawia się pytanie, czy mogę kupić taki pigment i położyć go sama(jeśli tak, to jaką polecacie firmę?), czy lepiej przejść się do fryzjera, żeby zrobił to porządnie?
Dzięki za odpowiedzi i pomoc!
lilmarth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 08:21   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Odświeżanie koloru

Cytat:
Napisane przez lilmarth Pokaż wiadomość
Witam, witam!
Drogie panie, mam pytanie odnośnie odświeżenia koloru włosów. Farbuję włosy od lat farbą L'oreal Preferance, odcień Pure Paprika(mocny rudy). Ostatni raz farbowałam jakieś 3 tygodnie temu, odrost nie jest taki duży... Ale 25 października mam rodzinną imprezę, a kolor już trochę wyblakł. Nie chcę ich od nowa farbować, a pamiętam, że kiedyś podczas wizyty u fryzjera położono mi na włosy chyba pigment, który ten kolor bardzo ożywił i odświeżał. I teraz pojawia się pytanie, czy mogę kupić taki pigment i położyć go sama(jeśli tak, to jaką polecacie firmę?), czy lepiej przejść się do fryzjera, żeby zrobił to porządnie?
Dzięki za odpowiedzi i pomoc!
kup sobie pianke koloryzującą venita mozna kupic w drogeri natura albo na allegro.. kosztuje grosze. nie ma amoniaku a farjnie odswieza kolor.
ps wejdz na watek czerwono lub rudowlosycyh niepotrzebnie zalozylas nowy watek
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 09:21:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.