Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 07:40   #91
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Jakie nożyczki fryzjerskie??

mi Tz podcina koncowki
polecam nozyczki firmy Jaguar (na allegro pelno podrobek wiec uwazaj).

Te z rossmanna sprawdzily sie u mnie do podcinania siersci psa.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 17:28   #92
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Jakie nożyczki fryzjerskie??

Cytat:
Napisane przez Fleuri Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam bardzo zniszczone włosy, które przez rozdwojone i popalone końce koniecznie musiały zostać ścięte Jako, że boję się fryzjerów i nigdy od żadnego nie wyszłam zadowolona, postanowiłam ścinać sama, co wyszło mi nawet całkiem fajnie. Jednak jak się okazało, widocznie kupiłam złe nożyczki, bo włosy prawie że natychmiast zaczęły się rozdwajać ponownie... Aktualnie znowu na końcach mam okropne miotełki Można się domyślać jak bardzo żałuje tych niepotrzebnie ściętych cm włosów... Ścinałam je nożyczkami z Rossmana, które zupełnie się nie sprawdziły. Mimo, że bardzo ubolewałam przy stracie na długości włosów, chcę zrobić drugie podejście, tym razem z lepszymi nożyczkami, które nie zmiażdżyłyby mi włosów. Dlatego pytanie do Was, jakie nożyczki by się nadawały? Wolałabym nie wydawać fortuny, ale mimo to znaleźć sprzęt, którym po prostu mogłabym ściąć zniszczone końce. I też nie wydać znowu kaski na coś, co będzie tępe i złe dla włosów Bardzo proszę o pomoc
Aaaa, zrobiłam dokładnie tę samą głupotę :P. Nożyczek polecać ci nie będę, natomiast mam pytanie do bardziej doświadczonych osób. Które z tych nożyczek powinnam wybrać?
- http://www.veba.pl/product-pol-4010-...kami-5-5-.html
- pro- sprzet. pl/nozycz ki-cerena-solingen-basi c-rozmiary-5-0.html
Różnica w cenie jest minimalna, ciekawi mnie tylko, czy Solingen jest lepszy jakościowo od firmy Kiepe. Potrzebuję nożyczek do samodzielnego podcinania końcówek w domu, jeżeli faktycznie Solingen ma mi służyć dłużej, to chętnie wydam parę złotych więcej Co myślicie?

Przepraszam za spacje i brak www, ale link przestaje działać... :/ Nie próbuję tutaj zareklamować żadnego ze sklepów, pytam o dobrą radę.
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50

Edytowane przez Afiore
Czas edycji: 2012-07-06 o 17:30
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 10:56   #93
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Może ktoś podpowiedzieć jakieś nożyczki w przystępnej cenie? Najlepiej, żeby zamknęła się w 50 zł. Rozumiem, że te z Rossmana odpadają?
licorne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:38   #94
Tiamaria
Przyczajenie
 
Avatar Tiamaria
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie nożyczki fryzjerskie??

Może którąz Was mogłaby mi pomóc w wyborze nożyczek do samodzielnego podcinania końcówek. Lepiej do tego nadają się takie z mikroszlifem czy do ślizgu? Waham się konkretnie między tymi dwoma modelami:
http://www.hairstore.pl/jaguar-pre-s...5-60-p892.html
http://www.hairstore.pl/henbor-speci...5-55-p388.html
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
Tiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 23:27   #95
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Jakie nożyczki fryzjerskie??

Czy firmy Cerena lub Henbor są godne uwagi? I czy do domowego użytku (podcinanie końcówek, delikatne cieniowanie) lepsze będą nożyczki ślizgowe czy z mikroszlifem? Edit: dopiero teraz zauważyłam, że powieliłam pytanie Tiamaria będę wdzięczna za pomoc
__________________
Pinterest

Edytowane przez Just:)
Czas edycji: 2013-05-07 o 23:43
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 05:14   #96
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: nozyczki fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez zaratustra Pokaż wiadomość
hej

Mam do Was pytanie. Pyatnie o tyle bolesne, ze spowodowane moim wielkiem odkryciem poczynionym jakies 10 minut temu - a mianowiecie, ze obcinanie włosów zwykłymi nozyczkami, nawet ostrymi powoduje rozdwajanie końcówek! A ja głupia od dwóch lat dzielnie podcinam końcówki co miesiąc bo końcówki się rozdwajają - a wlosy wyglądają coraz gorzej i gorzej... tragedia-sa porozdwajane na całej długosci...

Pytanie brzmi: czy nozyczki fryzjerskie są bardzo drogie? gdzie mozna je kupic? patrzyłam na allegro ale nie wiem czy są dobre. a jak mam juz kupic to niech będą chociaż porządne... poradzcie cos, bardzo Was prosze...

Czy skoro mam takie zniszczone włosy to moge cos jeszcze z nimi zrobic (nie obcinając za bardzo?) Włsy mam do pasa i nie chce ich obciąc bardziej niż jakies 15 cm.

Z góry dziekuje za odpowiedz

zaratustra
Wydaje mi się, że tylko tępe lub zniszczone nożyczki niszczą włosy. Kiedyś nie było profesjonalnych i ludzie żyli i mieli się całkiem dobrze a ich włosy były naprawdę mocne. Może to wynika z faktu, że za dużo farbujemy, prostujemy itp.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 08:33   #97
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: nozyczki fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tylko tępe lub zniszczone nożyczki niszczą włosy. Kiedyś nie było profesjonalnych i ludzie żyli i mieli się całkiem dobrze a ich włosy były naprawdę mocne. Może to wynika z faktu, że za dużo farbujemy, prostujemy itp.
Traktowanie chemiczne wlosow oslabia je, jednak nie gloryfikowalabym dawnych czasow. Wcale nie wiemy, jakie wlosy mieli wszyscy. Ludzie nie myli wlosow czesciej niz na tydzien-dwa, a czeste bylo mycie raz na miesiac.
Wlosy byly spiete, tluste, koncowki suche i calosc naelektryzowana - ja takie wlosy miewam, jak jestem chora, leze w lozku - a to tylko tydzien.

Fakt, wtedy nic sie z wlosami nie robilo, no chyba, ze nakladanie wlosow na zelazne rozzarzone lokowki - wlosy krecone i podsmazone na zloto .


W temacie nozyczek, ja kupilam sobie Tweezerman za jakies 90 zlotych na truskawie. Wiem, ze mozna i taniej je kupic gdziesindziej. Niedrogo mozna kupic czasem na ebeju czy w brytyjskich butikach online nozyczki Glamtech- na promocji od 15 funtow.

Ja roznice widze w profeskach vs. drogeryjnych. Te za 13 zlotych z Rossmana po ktoryms uzyciu zaczely mi miazdzyc koncowki.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 09:32   #98
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: nozyczki fryzjerskie

guacamole, a masz je z mikroszlifem czy do ślizgu?
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:39   #99
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Just, no mnie zaniemowilas . Nie znam sie na takich szczegolach. Wiem, ze sa ostre, nie zostawiaja 'kulek', raczej takie podstawowe.
O te, cena w koronach i bez rabatow:

http://se.strawberrynet.com/makeup/t...143055/#DETAIL
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:54   #100
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Just, no mnie zaniemowilas . Nie znam sie na takich szczegolach. Wiem, ze sa ostre, nie zostawiaja 'kulek', raczej takie podstawowe.
O te, cena w koronach i bez rabatow:

http://se.strawberrynet.com/makeup/t...143055/#DETAIL
Ech, bo się naczytałam wczoraj i może teraz za bardzo zagłębiam się w detale. Czaję się na cerenę, bo znalazłam przecenę (co za rym) i właśnie mają mikroszlif. Nie wiem czy to dobrze czy źle, bo rzekomo ślizgowe są bardziej ostre i działają jak brzytwa, choć może to też nie za dobrze, bo niewprawiona ręka takimi łatwiej narobi kuku?

Byłam wczoraj w sklepie fryzjerskim, ale że byłam osobą prywatną i interesowały mnie tylko nożyczki, to Panie mnie olały więc wyszłam i planuję zakup online, a rad szukam tu
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:02   #101
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
Ech, bo się naczytałam wczoraj i może teraz za bardzo zagłębiam się w detale. Czaję się na cerenę, bo znalazłam przecenę (co za rym) i właśnie mają mikroszlif. Nie wiem czy to dobrze czy źle, bo rzekomo ślizgowe są bardziej ostre i działają jak brzytwa, choć może to też nie za dobrze, bo niewprawiona ręka takimi łatwiej narobi kuku?

Byłam wczoraj w sklepie fryzjerskim, ale że byłam osobą prywatną i interesowały mnie tylko nożyczki, to Panie mnie olały więc wyszłam i planuję zakup online, a rad szukam tu
Mysle, ze takie 'sliskie' sa najlepsze do poprawek domowych, takich szukalam, ale w koncu wybralam w ciemno. Jak ostre, nie martw sie, krzywdy sobie nie zrobisz najwyzej w palec. Ja podcinam koncowki nie na plasko, nozyczki trzymam w pionie i tne tak pod malutkim ukosem, ze wlosy nie sa idealni rowne, tylko maja minimalne zabki. To lepsze, gdy ma sie takie wloski, co maja wicherki i za kazdym razem przy cieciu na prosto 'od linijki' ukladaja sie w 'dziury' i zadziorki. Jesli wiesz, co mam na mysli.

A sklepy fryzjerskie.... sa fajne i sa do d. Przeciez na nozyczkach biznes mozna zbic, nie rozumiem opieszalosci sprzedawczyn. Dobry sprzet kosztuje wiecej niz tubka farby.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 22:27   #102
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Mysle, ze takie 'sliskie' sa najlepsze do poprawek domowych, takich szukalam, ale w koncu wybralam w ciemno. Jak ostre, nie martw sie, krzywdy sobie nie zrobisz najwyzej w palec. Ja podcinam koncowki nie na plasko, nozyczki trzymam w pionie i tne tak pod malutkim ukosem, ze wlosy nie sa idealni rowne, tylko maja minimalne zabki. To lepsze, gdy ma sie takie wloski, co maja wicherki i za kazdym razem przy cieciu na prosto 'od linijki' ukladaja sie w 'dziury' i zadziorki. Jesli wiesz, co mam na mysli.

A sklepy fryzjerskie.... sa fajne i sa do d. Przeciez na nozyczkach biznes mozna zbic, nie rozumiem opieszalosci sprzedawczyn. Dobry sprzet kosztuje wiecej niz tubka farby.
Jednak wzięłam z mikroszlifem, bo po prostu były akurat w promocyjnej cenie Mam nadzieję, że będą dobre. Mają pozytywne opinie. Grzywkę obcinam w taki sposób jak Ty
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:41   #103
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
Jednak wzięłam z mikroszlifem, bo po prostu były akurat w promocyjnej cenie Mam nadzieję, że będą dobre. Mają pozytywne opinie. Grzywkę obcinam w taki sposób jak Ty
Czlowiek zainwestuje we wlasne nozyczki, tubki farb, utleniacze, jakies maseczki i.... wychodzi, ze nie musi placic 10 razy tyle za fryzjera, bo koszty sie szybko zwracaja

To super, ze promocyjnie kupilas Ja nadal nie wiem, jakie sa moje, ale sie sprawdzaja
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 15:59   #104
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Czlowiek zainwestuje we wlasne nozyczki, tubki farb, utleniacze, jakies maseczki i.... wychodzi, ze nie musi placic 10 razy tyle za fryzjera, bo koszty sie szybko zwracaja

To super, ze promocyjnie kupilas Ja nadal nie wiem, jakie sa moje, ale sie sprawdzaja
Masz rację Nie dość, że zaoszczędzi, to jeszcze lepiej sobie to zrobi. Ja np. od fryzjera najczęściej wychodzę z jakimś "ale": to za dużo ścięte, to nie taki kolor lub co gorsza - źle zafarbowane (raz wyszłam z takimi grubymi pasemkami, że wyglądałam jakby ktoś mnie wałkiem do ścian pomazał ). Warto poczytać i samemu robić takie zabiegi, które potrafimy zrobić. A wiadomo, że wizażem potrafimy sporo
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 20:43   #105
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

A czy dałoby się znaleźć dobre nożyczki do podcinania w wersji ekonomicznej? Inwestycję w profesjonalne muszę odłożyć na później. Przyszły mi na myśl nożyczki chirurgiczne, nie mam pojęcia, czy by się nadawały:

http://allegro.pl/nozyczki-chirurgic...243664804.html

I jeszcze coś takiego, z polskiej stali:

http://www.trendyhome.pl/1874,gerpol...e-15-5-cm.html

Te chirurgiczne mają chyba dość krótkie ostrza.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-05-16 o 20:48
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 14:50   #106
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

podpinam sie ciekawy temat
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 14:07   #107
izabelale
Przyczajenie
 
Avatar izabelale
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ścinawa
Wiadomości: 10
Question Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Nie jestem pewna, czy to dobry wątek, ale potrzebuję pomocy. Moja siostra zaczęła 2 klasę technikum fryzjerskiego, potrzebuje nożyczek i główki treningowej. Czy ktoś może polecić jakieś firmy, modele nożyczek dla początkującej fryzjerki o drobnych dłoniach? Oczywiście nie za drogie, bo pewnie posłużą jej tylko w szkole.
Czy lepiej kupić jakiś zestaw z główką treningową, czy może osobno te produkty? Czy można, bez większych obaw, zaopatrzyć się przez internet, czy może nożyczki trzeba "podotykać" przed zakupem?
Proszę o odpowiedź
__________________
www.lubieczern.pl
izabelale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 14:47   #108
Sisisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 405
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Szukam nożyczek do ok. 50 zł, co możecie polecić?
Sisisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 14:32   #109
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

cześć Wam, zastanawiam się nad kupnem nożyczek do samodzielnego podcinania włosów, bo wizyty u fryzjera mnie "męczą".. nie sprawiają mi przyjemności i w ogóle wolę sama zajmować się swoimi włosami

poczytałam już sporo i zastanawiam się nad dwoma firmami, mianowicie Kiepe i Baruffaldi, cenowo nie różnią się prawie wcale (interesują mnie te jedne z najtańszych za ok. 50zł), 5,5" z plastikowymi rączkami
http://www.veba.pl/product-pol-4790-...zkami-5-5.html
http://www.veba.pl/product-pol-4010-...zkami-5-5.html

jak widzicie wizualnie są identyczne, ale może któreś z nich są jedak trochę lepsze od drugich;>
proszę o pomoc i pozdrawiam
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 11:16   #110
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

podbijam wątek

Chciałabym zakupić nożyczki do użytku domowego (ostatnio mam jakąś 'fazę' na zabawy fryzjerskie w domu ). Myślę o czymś w miarę dobrym jakościowo, ale oczywiście dla żółtodzioba, do uniwersalnego cięcia, nie za drogiego (do 150zł).

zastanawiam się np. nad tymi modelami - czy będą odpowiednie? jaka jest między nimi różnica?
http://czf.pl/Noz-Jaguar-82255-PreSt...8,4564%29.aspx
http://www.hairstore.pl/jaguar-pre-s...5-60-p892.html

Uprzejmie proszę o podpowiedź
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 21:02   #111
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

wydaje mi się, że Jaguary same z siebie powinny być dobre ja kupiłam te z mojego poprzedniego posta Kiepe i jestem zadowolona, do domowych eksperymentów w sam raz
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 12:38   #112
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Dziewczyny czym kierowac sie przy wyborze nożyczek? Kuilabym jakies na ebay, jest pelno firmy jaguar, no ale boje sie podróbek
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:00   #113
Klaudia KK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Hej dziewczyny czy mogłybyście mi pomóc w wyborze rozmiaru nożyczek "Jaguar PreStyle Ergo"? Czy mam wybrać 5 cali, 5.5 czy 6.0? Jak dobierać rozmiar nożyczek do dłoni?
Klaudia KK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 08:31   #114
Tixxi
Przyczajenie
 
Avatar Tixxi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Hej dziewczyny. Może któraś będzie zainteresowana... właśnie znalazłam promocję na nożyczki fryzjerskie, które kupiłam parę miesięcy temu - kupiłam na innej stronie, ale teraz znalazłam ogłoszenia na tablicy/olx z tymi samymi zdjęciami, więc to pewnie ten sam sprzedawca. Ja kupiłam znacznie drożej, ale polecam, bo wcześniej pożyczałam od współlokatorki Jaguary i nie widzę różnicy w jakości nożyczek a za taką cenę to tymbardziej warto Chyba nawet skuszę się ponownie i kupię przyjaciółce na prezent

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1Dggb/
Tixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 17:33   #115
tusiaczek6
Zadomowienie
 
Avatar tusiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 103
Nowe nożyczki Jaguar i "białe kulki" na końcówkach

Witam,
jak w temacie pojawił się u mnie mały problem po zakupie nowych nożyczek. Sprzęt został kupiony na all, a są to dokładnie nożyczki: JAGUAR NOŻYCZKI PRE STYLE ERGO 5,5"
Optymistycznie podeszłam do pierwszej próby mojego nowego nabytku i niestety bardzo się zdziwiłam. Na końcówkach zostają "białe kuleczki", które mogą świadczyć o miażdżeniu włosa/ tempych nożyczkach. Sprzedawca z all stwierdził, że z takim pytaniem mam się kierować do serwisu producenta
Tutaj pojawia się moje pytanie do Was Wizażanki
Czy to ja coś robię nie tak z nożyczkami, że pozostawiają "białe kulki" ?
Jakieś rady co mogę z tym zrobić, aby zniwelować takie skutki obcinania włosów ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nożyczki.jpg (8,8 KB, 6 załadowań)
__________________
Mrazo---->Kubico---->Houso----> manka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=828103 -> wymianka
tusiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 14:18   #116
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: nozyczki fryzjerskie

Pewnie trzeba naostrzyc, ale skoro nowe to powinny być zylety.. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ze swoimi nie mam problemów, chociaż ostatnio noszę za krótkie włosy do samodzielnego podcinania
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 16:40   #117
00ania00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 41
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

dziewczyny potrzebuję ostrych nożyczek do podcinania włosów w domu
wiecie może jak z nożyczkami Henbor albo Cerena?
00ania00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 17:57   #118
olikmoody01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Najlepszej jak pójdziesz fo sklepu fryzjerskiego lub hurtowni. Nożyczki do 50 zł są całkowicie wystarczalne. Jaguar jest swietny (podobno) ale yo są nożyczki dla fryzjerów którzy więcej pracują nożyczkami. Do domowych podcięć wystarczą za 40 zł bo wtedy są ostrzejsze od tych za 20 lub 30. Zwróć uwagę na miktoszlify i zapytaj o rozmiar nożyczek. Takie najbardziej uniwersalne to 5, 5 albo 5
olikmoody01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 22:06   #119
olikmoody01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Nożyczki Fryzjerskie do samodzielnego podcinania końcówek

Jaguar to naprawdę świetna niemiecka jakość. Na allegro ludzie oszukują i podrabiają dlatego ja nigdy nie kupuję na all
Zawsze najlepiej iść do skleu fryzjerskiego i tam kupić. Do 40 max 50 zł wystarczą do domowych podcięć. Jaguary są dla fryzjerów którzy więcej pracują z włosami. Białe kulki robią te zwykłe nożyczki albo z Rossmana nigdy nie jaguary. Ja swoje kupiłam za 40 zł i są świwtne. Ostatni raz podcinałam 3 i pół miesiąca temu i jeszcze wogóle mi się nie rozdwoiły końce.💘 w rękach trzymają się super a tną po prostu magicznie jakby w powietrzu 
olikmoody01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:59   #120
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Nożyczki fryzjerskie do użytku domowego - gdzie i jakie kupić?

Średnio co 3 tygodnie podcinam grzywkę, co jakiś czas również końcówki. Chciałabym kupić nożyczki fryzjerskie, żeby móc to robić sama w domu, bo nie mam żadnej wymyślnej fryzury plus zawsze żyję w stresie, że fryzjer obetnie mi połowę włosów. Szukałam na allegro, ale jest mnóstwo ofert. Czy któraś z Was ma takie nożyczki i mogłaby podpowiedzieć mi, na co zwrócić uwagę? Co ważne - nie chcę cieniować włosów, zawsze tnę na prosto. W miarę możliwości wolałabym nie wydać milijonów, ale nie chcę też kupić badziewia. Będę wdzięczna za pomoc
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-10 16:59:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.