Cienkie włosy, odstające uszy, wilgoć. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 20:06   #1
Ozdobna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Unhappy

Cienkie włosy, odstające uszy, wilgoć.


Dobry wieczór.

Będzie długo, ale liczę na zrozumienie i pomoc.


Szukałam, ale nie znalazłam. Być może dlatego, że mój problem jest "nietypowy".

Do rzeczy: Jestem brunetką, włosy mam za ramiona, podatne na kręcenie, ale jesli się uprę będą proste na wiele godzin. Ogólnie włosy mam bardzo podatne na różne fryzury. Jestem z nich zadowolona gdyby nie.. moje uszy! Przez nie czuje ogromny dyskomfort.
Od wielu wielu lat noszę rozpuszczone, tak, aby nie widać było choćby mm moich uczu. Jestem już przewrażliwiona na ich punkcie, ale jednak są mocno odstające. Jak już mówiłam - zawsze noszę rozpuszczone. Ew. latem dwa warkoczyki, chociaż dolny fragment uszu widać i wydają się 'odstające'. Zazwyczaj noszę kręcone, z prostymi wyglądam (podobno:P) ładnie, ale niestety źle się z nimi czuję. Staram się jak mogę podnieść te włosy, ale na marne. Po pewnym czasie wszystko 'opada' i zostają tylko.. uszy!

Moje pytanie: jak układać włosy, aby było ciekawie i uszy były niewidoczne? Co z nimi robic?!
Kolejny problem.. jutro wieczorem wybieram się na lodowisko - wiadomo: wilgoć, chłód, wiatr. Jak mam je ułożyć, aby po 1,5 h jazdy włosy wyglądały 'jako tako' i nie było widać uszu. Abym nie musiała co chwile poprawiać włosów. A nie powiem - zależy mi na jutrzejszym wypadzie na lodowisko i chcę wyglądać nadzwyczaj oszałamiająco.

Z góry dziękuję i..

Pozdrawiam.
Ozdobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:32   #2
cola16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 814
GG do cola16
Dot.: Cienkie włosy, odstające uszy, wilgoć.

To może włosy daj sobie na piance to wtedy bedziesz miala ladnie pokrecone i ci sie nierozwalą:P proponuje zebys bardziej wycieniowala wlosy zeby bylo lekkie i je tapirowała wtedy niebeda takie przyklapniete
cola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:58   #3
Ozdobna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Cienkie włosy, odstające uszy, wilgoć.

Cytat:
Napisane przez cola16 Pokaż wiadomość
To może włosy daj sobie na piance to wtedy bedziesz miala ladnie pokrecone i ci sie nierozwalą:P proponuje zebys bardziej wycieniowala wlosy zeby bylo lekkie i je tapirowała wtedy niebeda takie przyklapniete
Na fryzjera brak już czasu, z resztą po ostatniej wizycie grzywkę mam bardzo stępioną i musze uważać na fruzyry, aby kosmyki wlosow nie odstawaly.
A pianka niestety nie działa tak dobrze, gdy ma kontakt z wilgocią (lodowisko)
__________________
Anonimowa.
Ozdobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 12:10   #4
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Cienkie włosy, odstające uszy, wilgoć.

Ja tez mam odstające uszy po tacie w szkole mówią na mnie elfik już przestali bo nigdy nie chodzę w kucykach czy innych zawsze rozpuszczone a poza tym i tak brzydko wyglądam w kucyku już sie przyzwyczaiłam ale teraz bardziej stawiam do góry włoski i ich nie widać
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.