irtokez? tak czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-21, 17:25   #1
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Question

irtokez? tak czy nie?


O KURCZE TAM WYŻEJ BYKA ZROBIŁAM IROKEZ TAM MIAŁO PISAĆ Hej!!!! ja mam takie male pytanko apropo fryzurki irokez. Bo mam włosy aktualnie średniej długości ale chcę coś zmienić, mam ogromna ochotę na irokeza ale nie wiem czy to sie u mnie sprawdzi? bo moje włosy się trochę kręcą i sama nie wiem...... chciała bym takiego irokeza żeby po bokach nie był zbyt krótki tylko raczej taki średniej długości i wogóle to ma nie być taki krótki irokez. Zawsze pozostaje mi wyjąście takie aby te wloski pożadnie wysuszyć bądź wyprostować ale wyjde na dwór zmoczy mnie przypadkiem deszczyk i będzie to samo(pokręce sie jak pudel) hehe proszę Was podpowiedzcie mi co ja mam z tym zrobić? i czy powinnam sobie taką fryzurke robić z moimi włosami które się kręcą? bo juz sama nie wiem do fryzjera się zapisałam na 2 kwietnia i nie zostało mi duzo czasu
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 21:29   #2
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: irtokez? tak czy nie?

Takie krecone wlosy ulozone w irokeza czasami wygladaja lepiej od zwyklych, prostych i momentami juz nudnych irokezow. W koncu mozesz ukladac sobie wlosy jak tylko chcesz, a czasami dla odmiany przeprasowac je troszke
A jakiego typu to ma byc irokez dokladnie? Taki typowo meski? Czy moze jakas babska wersja?
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:15   #3
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: irtokez? tak czy nie?

no taka raczej babska wersja to by miała byc... kurcze jeszcze jestem niezdecydowana.... nie mogę znaleźć niczego co by mi odpowiadało.. już sie naoglądałam mnóstwo tych fryzurek i nic.... może ktoś mi poleci cos fajnego?
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 21:09   #4
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: irtokez? tak czy nie?

Mi sie kiedys bardzo podobala fryzura (i nadal podoba) Sarah Connor. Nawet wydrukowalam jakas fotke i poszlam do fryzjera z nia. Ale wtedy fryzjer wyraznie odwodzil mnie od mojego pomyslu, stwierdzil, ze jestem za malo charyzmatyczna czy cos w tym stylu.
Podoba sie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sarah_connor2_1_.jpg (21,5 KB, 45 załadowań)
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 06:51   #5
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: irtokez? tak czy nie?

No fryzurka fajna ale jeszcze nie o to mi chodziło kiedys znalazłam w gazecie fotke Pink miała właśnie świetnego irokezika, schowałam tą fotke bo stwierdziłam ze pójde z nią do fryzjera i tak ja schowałam ze teraz znaleźć nie mogę
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 16:55   #6
czarodziejska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 6
Dot.: irtokez? tak czy nie?

Irokez.. do nie dawna miałam ;] mowią że oryginalnie to wygląda a wracając do tematu.. sama mam troszkę kręcone włosy i irokez wyglądał naprawdę świetnie polecam stronkę może znajdziesz coś dla siebie

http://ikf.com.pl/irokez/fryzura716.htm
czarodziejska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.