Co Zrobić Z Włosami?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 17:08   #1
czarnulcia
Raczkowanie
 
Avatar czarnulcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 48

Co Zrobić Z Włosami??


hej zastanawiam sie co zrobić ze swoimi włosami.Mam je troche za ramiona sa geste i bardzo podatne...Strasznie mnie to denerwuje ze sie faluja(bo az tak krecone to one nie sa)same koncówki, juz rozumiem wlosy cale krecone lub proste ale nie takie cos jak ja mam..
Najlepsze jest to ze jak je wyprostuje i nadworze panuje wigotne powietrze albo pada deszcz to zaraz sie faluja i daremne bylo moje prostowanie...
Dziewczyny co poradzicie mi na takie wlosy ???
czarnulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:39   #2
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Co Zrobić Z Włosami??

Też mam ten problem i chętnie sie dowiem ;] a prostować juz nie chce bo mam bardzo zniszczone wiec nie prostuje i zamierzam kupic jakis kosmetyk zeby uwydatnic te fale
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:45   #3
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Co Zrobić Z Włosami??

Cytat:
Napisane przez czarnulcia Pokaż wiadomość
hej zastanawiam sie co zrobić ze swoimi włosami.Mam je troche za ramiona sa geste i bardzo podatne...Strasznie mnie to denerwuje ze sie faluja(bo az tak krecone to one nie sa)same koncówki, juz rozumiem wlosy cale krecone lub proste ale nie takie cos jak ja mam..
Najlepsze jest to ze jak je wyprostuje i nadworze panuje wigotne powietrze albo pada deszcz to zaraz sie faluja i daremne bylo moje prostowanie...
Dziewczyny co poradzicie mi na takie wlosy ???
Wiesz co do sklepów weszła nowa seria preparatów bodajże Niveii rozprostowujących włosy może ich zacznij używać.Ale jeżeli masz już prostować włosy to radzę prostowanie czasowe na około 3-4 miesiące. To owiele mniej zniszczy włosy niż codzienne prostowanie. Dziś widziałam włosy codziennie prostowane w powiększeniu 500 razy,gdy byś i Ty to zobaczyła już nigdy nie wyprostowałabyś włosów prostownicą zapewniam
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:49   #4
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Co Zrobić Z Włosami??

Polecam Ci iść do hurtowni fryzjerskiej i tam dokonać zakupu np.pianki do włosów podkreślającej skręt włosów. Zresztą Panie tam pracujące po zadanym pytaniu napewno pomogą
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.