pomocy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-12, 15:37   #1
misia_171717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 94

pomocy:(


co mam ze soba zrobic? chyba nie ma innego wyjscia niz dekoloryzacja...czy mozna taka dekoloryzacje wykonac samemu w domu czy lepiej udac sie do fryzjera? otóz, miałam pasemka blond, z bordowymi i orzechowymi(robione u fryzjera), starsznie mi sie to nie podobałao wiec 4 dni po farbowaniu nałoyłam farbe loreal(ciemny blond), w miare dobrze pokryło mi to pasemka ale te bordowe pasemka pozostały... co zrobic zeby sie ich pozbyc??? nie mam teraz pieniedzy na dekoloryzacje a chce sie ich jak najszybciej pozbyc;(((pomózcie, prosze i dziekuje
misia_171717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:31   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: pomocy:(

Cytat:
Napisane przez misia_171717 Pokaż wiadomość
co mam ze soba zrobic? chyba nie ma innego wyjscia niz dekoloryzacja...czy mozna taka dekoloryzacje wykonac samemu w domu czy lepiej udac sie do fryzjera? otóz, miałam pasemka blond, z bordowymi i orzechowymi(robione u fryzjera), starsznie mi sie to nie podobałao wiec 4 dni po farbowaniu nałoyłam farbe loreal(ciemny blond), w miare dobrze pokryło mi to pasemka ale te bordowe pasemka pozostały... co zrobic zeby sie ich pozbyc??? nie mam teraz pieniedzy na dekoloryzacje a chce sie ich jak najszybciej pozbyc;(((pomózcie, prosze i dziekuje
skoro nie dekoloryzacja to najlepiej pozbyc sie klopotu za pomoca nozyczek

wrzuc do wyszukiwarki haslo "dekoloryzacja", znajdziesz duzy zbiorczy watek na ten temat]

a na przyszlosc przed zalozeniem nowego watku prosze rozjrzec sie po forum
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.