Długie i cienkie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 12:49   #1
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338

Długie i cienkie


Mam włosy dość cienkie i gęste (wg. fryzjerek nawet bardzo, ale ja jakoś tego nie widzę ). Jak do tej pory miałam na głowie bardzo dużo różnych rodzajów fryzur zaczynając od długości do łopatek, kończąc na takich lekko przed brode. W sumie w każdej się sobie podobałam, ale że lubię zmiany zastanawiam się czy nie zapuścić włosów trochę dalej niż za łopatki - odrobine krócej niż na załączniku. Jak narazie jestem przy długości, która całkowicie zakrywa mi kark, pare cm za brodą. Moje włosy rosną strasznie szybko i są zdrowe (spróbowałyby nie być, po tym wszystkim co dla nich robie). Znam wiele osób, które mają bardzo cienkie i rzadkie włosy sięgające nawet pupy, ale ja od niedawna mam obsesje na punkcie gęstych i grubych włosów, więc nie chciałabym żeby były oklapnięte.
Czy uważacie, że dość gęste i cienkie włosy w ogóle mogą być dluższe niż do ramion? (szczerze mówiąc już sama nie pamiętam jak to jest mieć je do łopatek, chociaż to nie było tak dawno )
Czy jest sens je zapuszczać?
A jeżeli jest sens, to jakie znacie sposoby żeby nadać im trochę objętości, nawet kiedy są długie? Chodzi mi głównie o cięcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sly2006_20_1_.jpg (58,3 KB, 73 załadowań)
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:04   #2
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Długie i cienkie

Niewiem czy jest sens zapuszczac,ale jesli juz bede dluzsze i cienkie to moze nawijaj je na lokowke beda sie wydawały grubsze
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:24   #3
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Długie i cienkie

Jesli zapuscisz włosy na pewno będą wyglądały bardzo dobrze.
Sama mam włosy cienkie jednak niezwykle gęste, długość za łopatki. I powiem Ci, że wygląda to świetnie. Dlatego nie powinnaś się obawiać dłuższej czupryny.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 19:18   #4
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Długie i cienkie

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Jesli zapuscisz włosy na pewno będą wyglądały bardzo dobrze.
Sama mam włosy cienkie jednak niezwykle gęste, długość za łopatki. I powiem Ci, że wygląda to świetnie. Dlatego nie powinnaś się obawiać dłuższej czupryny.
Niezwykle gęste to one są wg. fryzjerów, jak dla mnie są takie przeciętne .

Nie wiem sama, niby zawsze można ściąć, ale w takim wypadku całe męczarnie z tym związane (przypałowa długość itd. ) pójdą na marne...
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:49   #5
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Długie i cienkie

nikt więcej nie ma/miał długich i cienkich włosów, przez co nie ma porad i spostrzeżeń ?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 15:36   #6
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Długie i cienkie

wydaje mi sie ze pocieniowac i moze jakies kosmetyki unoszace wlosy od nasady? ja jestem posiadaczka pocieniowamnych dlugich i grubych wlosow ( nie chwalac sie sa sliczne - to najladniejsza czesc mojego ciała) i wiem ze teraz po zcieniowaniu ukladaja sie i wygladaja owiele lepiej niz kiedy byly dlugie proste bez zadnych ciec...
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 15:59   #7
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Długie i cienkie

Jeżeli suszysz włosy suszarką, możesz je póżniej suszyć z głową spuszczoną w dół tak jak i suszarką skierowaną w dół. Nadaje to objętości włosom. Mam cienkie i długie, ale dzięki temu wydaje się, że mam ich dużo. Koleżanka ostatnio spytała jak je układam, bo są podniesione u nasady, a ja na to, że wcale, tylko susze z głową w dół
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 07:44   #8
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Długie i cienkie

Ja też mam strasznie cienkie włosy i miałam kiedyś taką długość do łopatek ale wtedy wyglądały jakoś tak dziwnie- takie przyklapnięte, bez życia. Teraz je ścięłam i są takiej długości że ledwo zakrywają mi kark ale przynajmniej lepiej wyglądają bo są takie puszyste i uniesione. Ale nie wiem jak cienkie są twoje włosy bo od tego też dużo zależy. Może wstaw jakieś swoje zdjęcie to łatwiej nam bedzie ocenić czy jest sens żebyś zapuszczała włosy
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 08:57   #9
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Długie i cienkie

Ja mam włoski cienkie ale gęste- przynajmniej pani fryzjerka mówi, że jest ich bardzo dużo. Sama trochę zapuszczam ale sama nie wiem czy jest to dobry pomysł- gdy miałam kiedyś długie to sprawiały wrażenie oklapniętych i jeszcze cienszych.

Inna sprawa, że mam mocno wycieniowane włosy od góry,tak wiec ta dolna, najdłuższa wartwa siłą rzeczy wygląda na cieńką bo jest tam po prostu mało włosów.. zresztą widać to np. na fryzurach emo.

Nie wyobrażam sobie mieć włosów niewycieniowanych-wtedy są oklapnięte, moje muszą być dłuższe od spodu a wycieniowane od góry wtedy wyglądają lepiej...chociaż takie mocne wycieniowanie sprawia, że na dole wyglądaj na cieńsze a do góry na grubsze.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 10:30   #10
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Długie i cienkie

Chii1986 masz racje wycieniowane włosy wyglądają na duże gęstsze i takie bardziej lekki
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.