Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-31, 16:50   #1
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176

Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?


Macie moze dziewczyny jakies zdjecia fryzurek odpowiednich dlz cienkich i dlugich wloskow?A moze same jastescie wlascicielkami takich?
Wrzucajcie fotki!
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 18:19   #2
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
Macie moze dziewczyny jakies zdjecia fryzurek odpowiednich dlz cienkich i dlugich wloskow?A moze same jastescie wlascicielkami takich?
Wrzucajcie fotki!
Witaj
Ja mam właśnie takie.Czy wyglądają ładnie to nie wiem, ale ja je lubię Załączam zdjęcie, nieco przeze mnie ociachane, ale jak na ten moment nie będę się całkiem "odkrywać". W sumie za wiele nie widać, ale akutalnie nie podsiadam innego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nawizaz.JPG (49,6 KB, 519 załadowań)
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:40   #3
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

I Ty mowisz,ze masz cienkie wloski?!Tego w ogole nie wiadac!!!!Sa sliczne!1Takie dlugie!!!!Marze o takich,ale w moim przypadku to chyba nierealne.
Jeszcze w wakacje mialam juz dlugawe,tak gdzies do lopatek,cos mni9e podkusilo i sciachalam;/.Teraz.po kilku miesiacach mam takie do ramion.Ahh......poczekam sobie az mi odrosnaa jeszce nie wiadomo czy bede mozliwie w nich wygladala.Nie chc ezeby byly przyklapniete!
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:53   #4
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Dzięki ale moje włosy są niestety cienkie. Poza tym nie należe do gęstowłosych Tu mam lekko pokręcone (impreza) dlatego sprawiają wrażenie, że jest ich trochę, ale prawda jest nieco inna. W każdym razie nie wyobrażam sobie mieć krótkie włosy. Cały czas zapuszczam bo sobie ubzdurałam, że chcę takie za tyłek. Jeśli mi nie przejdzie to za rok kto wie W każdym bądź razie uważam, że mimo iż cienkie, długie włosy wyglądają ładnie. Generalnie długie i w dodatku zadbane włosy wyglądają ładnie i bardzo kobieco. Zapuszczaj
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 21:01   #5
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Zazdroszce Ci.....Moje niestety byly bardzo zniszczone(przez kilka lat farbowalam na czarno,suszarka,prostowni kcakarbownica,zrobily swoje)i m.in.dlatego musialam sciac.Teraz mam juz o niebo lepszeale co z tego jak krotkie
Jak bedziesz miala jeszcze jakas fotke Twoich wloskow to wrzuc.To bedzie dla mnie motywacja
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 22:48   #6
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Witaj
Ja mam właśnie takie.Czy wyglądają ładnie to nie wiem, ale ja je lubię Załączam zdjęcie, nieco przeze mnie ociachane, ale jak na ten moment nie będę się całkiem "odkrywać". W sumie za wiele nie widać, ale akutalnie nie podsiadam innego
Sliczne Widac ze cienkie ale mimo wszystko ladne i zadbane i w zadnym wypadku nie sa ulizane tak jak moje bardzo czesto
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 10:56   #7
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Najdłuższe włosy, jakie udało mi się zapuścić, wyglądały tak, jak na zdjęciu. Nie wyobrażam sobie noszenia dłuższych, bo moje piórka wołałyby już zapewne o pomstę do nieba Aktualnie noszę krótkie, ale zapuszczam, tak do ramion. Ciekawa jestem czy zyskają cokolwiek na objętości, kiedy zapuszczę je "od zera"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (55,3 KB, 301 załadowań)
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 12:49   #8
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

vretka piękne włoski, wcale nie są takie cienkie ja chyba mam cieńsze albo tak się wydają bo mam dłuższe ale twoje są śliczne widać że zdrowe i zadbane Pozdrawiam
xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 13:03   #9
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

ja też mam cienkie i teraz noszę boba za brodę. dłuższe są zbyt ulizane w moim przypadku.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 13:35   #10
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
vretka piękne włoski, wcale nie są takie cienkie ja chyba mam cieńsze albo tak się wydają bo mam dłuższe ale twoje są śliczne widać że zdrowe i zadbane Pozdrawiam
Zgadzam się- piękne, zdrowe i jest ich duuuużo. Też takie chce Moje kudły również mają tendencję do oklapywania. Ale na wszystko są sposoby Ja po umyciu pochylam głowę w dół i zakładam ręcznik (turban) i trzymam aż wyschną. Dzieki temu się lekko podnoszą u nasady.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 13:50   #11
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
... Ja po umyciu pochylam głowę w dół i zakładam ręcznik (turban) i trzymam aż wyschną. Dzieki temu się lekko podnoszą u nasady.
Ło maticzko, to odważna jesteś, ja nie chce wiedzieć w jakim stanie byłaby moja grzywka zebrana na mokro do góry i wymiętoszona pod ręcznikiem
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 13:59   #12
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Ło maticzko, to odważna jesteś, ja nie chce wiedzieć w jakim stanie byłaby moja grzywka zebrana na mokro do góry i wymiętoszona pod ręcznikiem
No wiesz- ja nie mam grzywki Tzn miałam swego czasu, ale teraz sięga mi już prawie do ramion więc się tym nie martwię. A przez to nie mam ulizanych włosów
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 14:38   #13
dreamgirl2804
Raczkowanie
 
Avatar dreamgirl2804
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: in the sky
Wiadomości: 80
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Jolie 2601 wooow sliczne masz wloski!!!! to naturalny kolorek czy farbowane i jeszcze tak ładnie ci sie ukladaja i ta dlugoscc ahhh marzenie gratuluje naprawde
__________________
Tak kochamy marzenia ze boimy sie je realizowac...
dreamgirl2804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 14:43   #14
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Zgadzam się- piękne, zdrowe i jest ich duuuużo. Też takie chce Moje kudły również mają tendencję do oklapywania. Ale na wszystko są sposoby Ja po umyciu pochylam głowę w dół i zakładam ręcznik (turban) i trzymam aż wyschną. Dzieki temu się lekko podnoszą u nasady.
Ja też tak robie U mnie najlepszym sposobem na puszyste wlosy jest dobry szampon Pianki, lakiery nic nie daja a tylko wlosy przetłuszczaja :I
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 14:45   #15
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez dreamgirl2804 Pokaż wiadomość
Jolie 2601 wooow sliczne masz wloski!!!! to naturalny kolorek czy farbowane i jeszcze tak ładnie ci sie ukladaja i ta dlugoscc ahhh marzenie gratuluje naprawde
Dzięki Moje naturalne to ciemny blond-taki mysi. Od kilku lat farbuję na czarno. Dużo lepiej się czuję w ciemnych. A co do układania- naturalnie mam proste- pokręciłam je wtedy na komers. Po podpisie widzę, że zapuszczasz- słusznie-powodzenia i wyrwałości życzę
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 15:04   #16
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Co do moich włosów, to rzeczywiście na tym zdjęciu nie wyglądają źle, bo zostały specjalnie "wystylizowane" do zdjęcia, ponieważ chciałam zobaczyć jak są długie Tak wyglądają po rozczesaniu, jednak po krótkim czasie noszenia ich robi mi się na głowie zestaw smutnie wiszących strąków :/
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 15:12   #17
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Co do moich włosów, to rzeczywiście na tym zdjęciu nie wyglądają źle, bo zostały specjalnie "wystylizowane" do zdjęcia, ponieważ chciałam zobaczyć jak są długie Tak wyglądają po rozczesaniu, jednak po krótkim czasie noszenia ich robi mi się na głowie zestaw smutnie wiszących strąków :/
Musisz w takim razie ograniczyc silikony Myj przez min. 2 tyg jakims szamponem bez silikonow ze spora iloscia SLS Zmyje on osiadle silikony a w efekcie wlosy przestana sie juz tak sklejac I dobrze by bylo stosowac rowniez odżywke ktrora ich nie zawiera np. z Joanny. Najlepiej na stale wprowadzic takie kosmetyki a jesli to nie możliwe to żeby co jakis czas powtarzac taka kuracje.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 15:49   #18
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Musisz w takim razie ograniczyc silikony Myj przez min. 2 tyg jakims szamponem bez silikonow ze spora iloscia SLS Zmyje on osiadle silikony a w efekcie wlosy przestana sie juz tak sklejac I dobrze by bylo stosowac rowniez odżywke ktrora ich nie zawiera np. z Joanny. Najlepiej na stale wprowadzic takie kosmetyki a jesli to nie możliwe to żeby co jakis czas powtarzac taka kuracje.
Ja to wszystko wiem Od dawna staram się przyglądać się składom i wybierać te najlepsze dla mnie, jednak przy takich włosach jak moje, pewnych rzeczy po prostu uniknąć się nie da
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 16:25   #19
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ja to wszystko wiem Od dawna staram się przyglądać się składom i wybierać te najlepsze dla mnie, jednak przy takich włosach jak moje, pewnych rzeczy po prostu uniknąć się nie da
No patrz. A ja sie tyle napisalam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 19:20   #20
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Kurcze dziewczyny.ja tez mam po paru godzinach okropne strakole;/Az mi sie nie chce w lusterko patrzec
O jakie szampony Wam chodzi?Jakich nie mozna uzywac?Napiszecie mi?
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 19:32   #21
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Karli chodzi o szampony z silikonami, które tylko oblepiają włosy, sprawiając, ze wyglądają one lepiej. Takie małe oszustwo wizualne. Nie chce tutaj deprecjonować producentów szamponów- ale są to wszelkie reklamowane cudeńka. Do tego dochodzą odżywki z silikonami. Mało która ich nie ma-niestety, a szkoda.
Te zwiazki to: Dimethicony, silicone rubber, silicone latex, latex, dimethyl silicone, simethicone, dimethyl polysiloxane, dermafilm, silbar, dimethicream, poly(dimethylsiloxane), methyl silicone- czyli ogolnie to co się kończy methicone, siloxane albo po prostu silicone.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 19:42   #22
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Niedawno założyłam wątek właśnie na ten temat, ale teraz mi on gdzieś zniknął

Również zastanawiam się nad tym i tak sobie myśle, że mogą.
Ja sama będę teraz zapuszczać moje gęste, ale cienkie włosy, a przy okazji zaczynam je na maksa odżywiać. Strasznie to zaniedbałam, maksimum mojej pracy nad nimi była od jakiegoś czasu odżywka, nie wiem jakimi cudem nie są poniszczone, nawet nie mam rozdwojonych końcówem, chociaż u fryzjera byłam z 2 miesiące temu, a codziennie używam suszarki .
W każdym razie teraz kupuje waxa, neril garniera i sok pokrzywowy do wcieranai w skóre głowy. Myśle, że to na 100% da jakieś efekty i wzmocni włosy, które będą w miare wzrostu też gęstnieć/grubieć
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 19:49   #23
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Karli chodzi o szampony z silikonami, które tylko oblepiają włosy, sprawiając, ze wyglądają one lepiej. Takie małe oszustwo wizualne. Nie chce tutaj deprecjonować producentów szamponów- ale są to wszelkie reklamowane cudeńka.
Oblepiaja, obciażaja, zlepiaja:/ Dzieki nim wlosy wygladaja na zdrowsze w sensie ze maja rowna powierzchnie, wygladaja na lepiej nawilzone itp. ale to tylko złudzenie Po odstawieniu silikonow wlosy znowu beda mialy wczesniejszy wyglad m.in Timotei produkuje takie kosmetyki (niby tyle roslinnych ekstraktow wiec moga sprawiac wrażenie 'naturalnych')

Cytat:
Te zwiazki to: Dimethicony, silicone rubber, silicone latex, latex, dimethyl silicone, simethicone, dimethyl polysiloxane, dermafilm, silbar, dimethicream, poly(dimethylsiloxane), methyl silicone- czyli ogolnie to co się kończy methicone, siloxane albo po prostu silicone.
A te nazyw co wymienilas to juz wszystko? Czy jest cos jeszcze?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:05   #24
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Oblepiaja, obciażaja, zlepiaja:/ Dzieki nim wlosy wygladaja na zdrowsze w sensie ze maja rowna powierzchnie, wygladaja na lepiej nawilzone itp. ale to tylko złudzenie Po odstawieniu silikonow wlosy znowu beda mialy wczesniejszy wyglad m.in Timotei produkuje takie kosmetyki (niby tyle roslinnych ekstraktow wiec moga sprawiac wrażenie 'naturalnych')



A te nazyw co wymienilas to juz wszystko? Czy jest cos jeszcze?
Tyle udało mi się wygrzebać. Z racji swojego kierunku wiem, że silikonów jest cała masa, ale nie wszystkie są stosowane w kosmetyce. W każdym razie te chyba są najbardziej popularne.
Do listy zarzutów dodam jeszcze (wyczytałam gdzieś-pewnie na wizażu ), że silikony przez to oblepianie blokują dostęp substancji odżywczych w głąb włosa.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 21:08   #25
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Kurcze a ja moje slabiutkie wlosieta jeszcze tak truje
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 22:24   #26
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Jest gdzieś na wizażu wątek dotyczący szamponów bez silikonów? Tak mi się coś kojarzy, ale nigdzie go znaleźć nie mogę i już zwątpiłam czy czytałam coś na temat składów szamponów w oddzielnym wątku czy w jakimś innym przy okazji
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 14:23   #27
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Tyle udało mi się wygrzebać. Z racji swojego kierunku wiem, że silikonów jest cała masa, ale nie wszystkie są stosowane w kosmetyce. W każdym razie te chyba są najbardziej popularne.
Do listy zarzutów dodam jeszcze (wyczytałam gdzieś-pewnie na wizażu ), że silikony przez to oblepianie blokują dostęp substancji odżywczych w głąb włosa.
Napewno utrudniaja dostęp bo chronia przed niszczeniem (chyba jedyny plus) wiec nie dopuszczaja niczego do wnetrza a przynajmniej sie staraja

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Jest gdzieś na wizażu wątek dotyczący szamponów bez silikonów? Tak mi się coś kojarzy, ale nigdzie go znaleźć nie mogę i już zwątpiłam czy czytałam coś na temat składów szamponów w oddzielnym wątku czy w jakimś innym przy okazji
No i jak znalazlas może cos? Ja wiem tylko że chyba wszystkie szampony ziolowe nie maja silikonow i te z Joanny, odżywki zreszta też ma bezsilikonowe (napewno seria Rzepa i Naturia).
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 14:56   #28
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
No i jak znalazlas może cos? Ja wiem tylko że chyba wszystkie szampony ziolowe nie maja silikonow i te z Joanny, odżywki zreszta też ma bezsilikonowe (napewno seria Rzepa i Naturia).
Potwierdzam- nie ma tam silikonów- spędziłam dzisiaj godzinę przed półkami z szamponami i odżywkami i tam silikonów nie zauważyłam. Miałam nadzieję, że seria Mrs. Potters też ich nie ma- ale niestety wszystkie odżywki jakie widziałam miały silikony. Nie miał ich tylko jeden balsam tylko nie pamiętam który. Może warto było by założyć oddzielny wątek o kosmetykach bez silikonów?
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 15:06   #29
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Potwierdzam- nie ma tam silikonów- spędziłam dzisiaj godzinę przed półkami z szamponami i odżywkami i tam silikonów nie zauważyłam. Miałam nadzieję, że seria Mrs. Potters też ich nie ma- ale niestety wszystkie odżywki jakie widziałam miały silikony. Nie miał ich tylko jeden balsam tylko nie pamiętam który. Może warto było by założyć oddzielny wątek o kosmetykach bez silikonów?
Dobry pomysl I na pierwszej stonie wypisac te nazwy silikonow Zakładasz?


A tak w ogóle to jest juz watek o cienkich wlosach (aktualny) http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=218720 wiec może by tak połączyc?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 15:14   #30
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Czy cienkie i dlugie wlosy moga ladnie wygladac?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Dobry pomysl I na pierwszej stonie wypisac te nazwy silikonow Zakładasz?
Okey, tylko poszperam jeszcze po necie, żeby to było bardziej "profesjonalne"
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.