co mam robic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-16, 14:25   #1
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Exclamation

co mam robic??


witam
Na wstepnie to chcialabym sie ze wszystkimi bardzo serdecznie przywitac
Na forum zagladalam nie raz ale jakos nigdy nie bylo okazji by sie zalogowac i poruszyc jakis temat. Ale niestety potrzebuje porady.

A mianowicie: zawsze mialam problem z wypadaniem wlosow tylko na zmiane pory roku i jakos sobie z tym radzilam.
Najlepsza dla mnie okazala sie silica i witamina E, efekty bylo widac juz po tyg a wlosy byly ladne i lsniace. Niestety ze wzgledu na doustne srodki antykoncepcyjne musialam zaprzestac zazywania wit. E (leki te oslabiaja nawzajem swoje dzialanie). Dodatkowo na moich zawsze farbowanych czarnych wlosach postanowilam sobie zrobic czerwone pasemka (szczegol ze fryzjerce nie wyszlo bo moje wlosy juz nie lapia innej farby jak czarna).
W koncowym efekcie mam zniszczone polamane wlosy, zero blasku, nawet juz nie chca sie ukladac jak kiedys, poprostu okropnosc, juz sama silica nie pomaga
Po przeczytaniu "kilku" postow postanowialam sie zaopatrzyc w olejek rycynowy, nafte kosmetycza, i szampon radical, stosuje do dopiero pare dni wiec jak narazie nie ma efektych. Ale chcialabym wiedziec co moge jeszcze zrobic dla swoich wlosow? Zaznaczam ze sa dosc cienkie i musze je myc co dziennie lub co 2 dzien, co 2-3 mycie nakladam na godz odzywke kallos. No i co najgorsze mam ograniczony budzet
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 14:38   #2
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: co mam robic??

Witaj
W celu redukcji wypadania polecam tonik Neril i wszelkiego rodzaju wcierki, jest na ten temat cały wątek- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859
Jeśli zaś chodzi o poprawę stanu włosów to polecam do rycyny dorzucić olej kokosowy (wpisz w wyszukiwarkę) Dużo cennych informacji znajdziesz też tutaj- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209
Odnośnie masek to tania i dobra jest Malwa Glorii (jest oddzielny wątek poświęcony tej masce). Osobiście jeszcze jej nie próbowałam (nie mogę nigdzie dostać), ale sporo dziewcznynjest nią zachwycona. O innych domowych specyfikach dowiesz się tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Pozdrawiam
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 14:47   #3
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: co mam robic??

Dziekuje bardzo
tylko z tym olejkiem kokosowym bedzie problem bo po takich wszelakich owocowych i slodko pachnacych specyfikach mam lupiez:/
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:19   #4
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: co mam robic??

Małe szanse (jak nie zerowe), że po kokosie dostaniesz łupiez. Poza tym olej możesz nakładać na same włosy
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.