jak naturalnie rozjaśnić rudobrązowy kolor do rudego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 00:56   #1
serszi
Przyczajenie
 
Avatar serszi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 19
GG do serszi

jak naturalnie rozjaśnić rudobrązowy kolor do rudego?


witam moje drogie,
po ciężkich bojach z rozjaśnianiem udało mi się uzyskać fajny rudy kolor, nie marchewkowy, ale żywy. byłam z niego bardzo zadowolona, jednak po pewnym czasie pojawiły się moje brązowe odrosty. postanowiłam zafarbować je na 'bursztynowy' kremem koloryzującym L'oreal Casting, bo był najbardziej zbliżony do tego rudego, który miałam.. no i wielka klapa, teraz mam takie jakieś brązoworude, a nie chce mieć takich ciemnych włosów, lepiej czułam się w jasnych.
moje pytanie do Was - co teraz zrobić, jesli chce wrócić do swojego ślicznego rudego koloru - czy rozjaśnić je kolejny raz (liczyć na to, że nie wypadną) i położyć jakiś rudy kolor, czy może rumianek mógł by coś zdziałać ? czytałam, że można go stosowć w przypadku włosów blond, że daje wtedy rudy odcień, a co z włosami czarnymi ?

liczę na odpowiedź i pozdrawiam
__________________
Good morning, sunshine!

///


""Never looking back or too far in front of me / The present is a gift / and I just wanna BE" : ))))))))"




///

http://www.last.fm/user/serszi
serszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 12:48   #2
wyemancypowana panna
Raczkowanie
 
Avatar wyemancypowana panna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 199
Dot.: jak naturalnie rozjaśnić rudobrązowy kolor do rudego?

Mam ten sam problem. Walczyłam z rozjaśnianiem az wreszcie uzyskałam ładny marchewkowy kolor a kiedy zafarbowałam znów na ten sam włosy gdzieniegdzie mi pociemniały. Teraz nie wiem co robic, płukałam je nawet w cebuli...
wyemancypowana panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:29   #3
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: jak naturalnie rozjaśnić rudobrązowy kolor do rudego?

Wątek akurat dla mnie... Mój naturalny kolor to ciemny blond, ale raczej nie mysi tylko dosyć ładny z naturalnymi złotymi refleksami. W wakacje zafarbowałam włosy na intensywną czerwień (jakimś szamponem koloryzującym joanny), na szczęście dosyć szybko zmyło się do całkiem naturalnie wyglądającego rudego. Aktualnie kolor tak się sprał, że różnicy w odcieniach nawet zbytnio nie widać. Bardziej podobam się sobie w rudawych włosach, próbowałam więc henny (tzn odżywki koloryzującej firmy venita, nr 13 orzech laskowy, bo właśnie taki odcień mi się podoba) ale zmywa się natychmiast, niezależnie od tego czy użyję tej z torebki czy w formie balsamu.

No właśnie, mi henna zmywa się szybko (myję codziennie, 4 mycia i nie ma śladu), ale może wy mogłybyście spróbować? To zdrowsze dla włosów rozwiązanie niż farba.
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 14:23   #4
serszi
Przyczajenie
 
Avatar serszi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 19
GG do serszi
Dot.: jak naturalnie rozjaśnić rudobrązowy kolor do rudego?

ale skoro zmywa się po 4 myciach, to co pare dni musisz poprawiać tę hennę ?
zresztą pewnie i tak nie chwyciłoby nic na brązowe, najpierw i tak musiałabym rozjaśnić ;(
__________________
Good morning, sunshine!

///


""Never looking back or too far in front of me / The present is a gift / and I just wanna BE" : ))))))))"




///

http://www.last.fm/user/serszi
serszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:14   #5
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: jak naturalnie rozjaśnić rudobrązowy kolor do rudego?

Nie poprawiam, bo hennę nałożyłam może ze 3 razy i po prostu sobie darowałam, mi się nie opłaca. Ale innym proponuję, bo na ich włosach może się trzymać dłużej- np. mojej mamie.
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:51   #6
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: jak naturalnie rozjaśnić rudobrązowy kolor do rudego?

mam podobny problem, zdecydowałam się na farbowanie moich już farbowanych wcześniej włosów (mój watek o rudościach gdzieś tam jest na poprzedniej stronie), bo "naturalne" metody raczej włosów nie rozjaśnią, wybrałam farbę jaśniejszą jakieś dwa tony-ton od tego co mam, ale zastanawiam się jak złapie... marchwiowe odrosty i rudo-brązowa reszta...? żyję nadzieją, ze całość jakoś się rozjaśni...
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:51   #7
serszi
Przyczajenie
 
Avatar serszi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 19
GG do serszi
Dot.: jak naturalnie rozjaśnić rudobrązowy kolor do rudego?

sinobroda, napisz jakie efekty ;D
trzymam kciuki
__________________
Good morning, sunshine!

///


""Never looking back or too far in front of me / The present is a gift / and I just wanna BE" : ))))))))"




///

http://www.last.fm/user/serszi
serszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.