BLOND JAKIEGO NIKT NIE ma!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 23:40   #1
kanabisu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36

BLOND JAKIEGO NIKT NIE ma!!


witam dziewczyny!


mam mega poważny problem. PLANUJĘ METAMORFOZĘ ze tak to nazwę.
wiem ze to nie watek o fryzjerze, ale moze ktoras z was poradzi mi chociaz co mam powiedziec fryzjerowi zeby wytlumaczyc mu o co mi chodzi???

mam lekko brazowe- złote włosy, bardziej ciemny blond niz szatyn. Planuję zrobić sobie mega fajny jaśniutki blond. Nie mam jednak zielonego pojęcia do kogo się w Poznaniu z tym udac? znacie moze kogos godnego polecenia? czy powinien to byc salon czy wystarczy zaklad? pieniadze tak czy siak wiem ze musze miec z 200zł conajmniej na taka impreze

nie chodzi mi o żółty/złoty, biały, siwy,platynowy blond, lecz o taki fajny jaśniutki słomkowy jak małe dziewczynki mają, mega naturalny (cos jakby balejaż ale nie do konca, jednak widac ze są jakies różne odcienie farb..) Taki blond widzę czsami u niejednej laski ale rzadko. włosy są jasne, ale mają gdzie niegdzie tak jakby ciemniejsze "nitki" przez co całe wydają się być mega jasne, ale nie białe.

moze jest ktos w Poznaniu kto tego nie sp...eprzy? czy rozumiecie o co mi chodzi czy nie bardzo)))?

dla ulatwienia dodam że DODA ma czasami taki kolorek ostatnio..
kanabisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 23:54   #2
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLOND JAKIEGO NIKT NIE ma!!

Niestety nie doradzę fryzjera w tym mieście, ale proszę nie uogólniaj, że takiego bardzo jasnego blondu naturalnego z ciemniejszymi i jaśniejszymi nitkami nikt nie posiada, bo sama taki noszę od wielu wielu lat. Właśnie nie platynowy, nie platynowo-słoneczny nie-żółty, nie-złoty ani niebiały.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:40   #3
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: BLOND JAKIEGO NIKT NIE ma!!

A mogę prosić o wklejenie zdjecia Twoich włosów Sama jestem zainteresowana takim kolorem...
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.