Hai Medic - czy ktoś słyszał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 10:19   #1
aanjaa1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Thumbs up

Hai Medic - czy ktoś słyszał?


Witajcie kochane forumowiczki

Jak widzicie jestem tu pierwszy raz Ale po kolei: Po urodzeniu mojego największego skarbka okropnie zaczęły wychodzić mi włosy. Garściami w niektórych miejscach pojawiły się mocno widoczne przerzedzenia... Nie dość, że przybrało mi się parę kilo do przodu, to jeszcze tracę włosy.
I chciałam zapytać o nowość jaką polecił mój fryzjer. Jego klientce pomogło, a on poświadcza pozytywne megazmiany na jej głowie. Do tego stopnia nakręcony, że ostatnia wizyta na fotelu to był jeden temat!!
Produkt nazywa się Hair Medic, mało o nim na razie w sieci a to co znalazłam wzbudza moje zaufanie i zwiększa oczekiwania!

Ulotka informuje "ekskluzywny produkt stymulujący wzrost nowych włosów oraz przeciwdziałający wypadaniu już istniejących" (dodatkowo leczy łupież, sebum itp itd ale to dla mnie "efekt uboczny")
Zainwestowałam i od wczoraj stosuję. Czy, któraś z Was miała może styczność z tym produktem ? Może któraś z Was jest tą zachwalającą klientką mojego fryzjera? Jeśli możecie napiszcie coś, plisss.
Jakby co, będę Was na bieżąco informować jak moja kuracja się miewa
aanjaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 11:19:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.