Mega Shine Sally Hansen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-24, 07:58   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Mega Shine Sally Hansen


Ja również należę do Tych zawiedzionych Pań tym " cudownym preparatem" Sally Hansen,mnie także schodził całymi płatami, [img]icons/icon30.gif[/img] i choć malowalam paznokcie wieczorem, rano był tylko prysznic..więc nie mógł się nawet rozmoczyć!!!
a schodzić zaczął mi w pracy...więc nastepnę pół godziny spędziłam za zdrapywaniu go [img]icons/icon31.gif[/img]
Dodam że oczywiście zgłosilam reklamację bo nie mam w zwyczaju wyrzucać po 50zł w błoto i cóż okazało sie ze lakier przeterminowany nie był i nie miał żadnej innej wady, więc mi go zwrócono, pani w sklepie pomalowała nim paznokcie i ..wytrzymały 8 dni.
Coż wychodzi na to że to wina naszych paznkoci [img]icons/icon22.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-24, 22:27   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Mega Shine

Moja manicurzystka twierdzi ze sa rozne paznokcie i rozne lakiery im pasuja. Niektóre paznokcie maja tendencje do przetluszczania sie i rzadko ktory lakier sie ich trzyma. Nwet tipsy u roznych osob sie inaczej zachowuja. Ja uzywam mega shine juz ponad miesiac i jestem bardzo zadowolona - maluje paznokcie tylko jak potrzebuje zmienic kolor lakieru. W dodatku nie musze sie martwic juz o jakosc lakieru bo nawet najtansze wygladaja swietnie i dlugo sie trzymaja, ale moja kolezanka ma taki problem jak Ty - tez jej mega shine oblazi... A probowalas uzywac lakieru podkladowego saly hansen? Moze sprawdz w jakims gabinexie zanim kupisz...[img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 23:26   #3
AleXa88
Przyczajenie
 
Avatar AleXa88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Mega Shine

ja rowniez jestem zadowolona z Mega Shine

Ale musze przyznać ze pare razy mi se tak trafiało ze odchodzil calymi platami :/ ale go uzywam juz dosc dlugo...ponad 2 lata... i tylko pare razy mi sie tak zdazało ... i to w sumie po paru dniach od pomalowania... uzywam jeszcze pod to odzywkitez sally hansen "no more piling" ona jest taka pomaranczowa i o wiele lepiej sie zachowuja paznokcie po tym...gdy sie czesto maluje paznokcie

pozdrawiam
AleXa
AleXa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.