Zniszczone paznokcie po tipsach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 10:28   #1
madzixxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6

Zniszczone paznokcie po tipsach


Hej dziewczynki ma taki problem otóż po zdjęciu tipsow moje paznocie wyglądaja strasznie i chciałabym sie wam doradzic co mogła bym zrobic aby miały normalny wyglad bo nie moge na nie patrze???przedwczoraj zrobiłam sobie tipsy zeby zakryc te moje okropne paznokcie..Proszę pomożcie mi mam małon czasu na uratowanie ich bo w czerwcu ide na wesele a chce miec swoje ądne naturalne długie pazurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140305_142307.jpg (34,7 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140305_143129.jpg (147,1 KB, 91 załadowań)
madzixxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 10:46   #2
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zniszczone paznokcie po tipsach

Na pewno nie pomożesz im zakładając kolejne tipsy :/
One nie tylko nie wyglądają ładnie, ale też nie wyglądają zdrowo... jesteś pewna, że pod tipsami nie rozwinęła się żadna grzybica, ni inny twór?

Jeśli już założyłaś kolejne sztuczne paznokcie, to chociaż ich nie zrywaj, tylko pójdź na ściągnięcie. To raz.

Dwa: nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj! Na skórkach masz drugą Saharę. Bez ograniczeń wcieraj kremy i oliwki, i inne specyfiki do paznokci. Zniszczona płytka musi odrosnąć. Kiedy zdejmiesz obecne tipsy, kup i stosuj jakąś polecaną odżywkę. Oprócz nawilżenia skórek przyda się im jakiś preparat do zmiękczania i usuwania, no i drewniane patyczki do odsuwania. To chyba tyle na konieczny początek, powodzenia!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:14   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Zniszczone paznokcie po tipsach

Cytat:
Napisane przez madzixxx1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ma taki problem otóż po zdjęciu tipsow moje paznocie wyglądaja strasznie i chciałabym sie wam doradzic co mogła bym zrobic aby miały normalny wyglad bo nie moge na nie patrze???przedwczoraj zrobiłam sobie tipsy zeby zakryc te moje okropne paznokcie..Proszę pomożcie mi mam małon czasu na uratowanie ich bo w czerwcu ide na wesele a chce miec swoje ądne naturalne długie pazurki
....
po zdięciu-profesjonalnym ''tipsów'' tak jak Koleżanka radzi dużo nawilżania,natłuszczania. ..kapiele w podgrzanej oliwie+sok z cytryny+kapsułka vit A+E.... na płytkę odżywka-mogę polecić Ekspresową odżywkę do paznokci po zdięciu tipsów od Peegy Sage,albo odżywkę w olejku od Herome.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 09:39   #4
madzixxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Zniszczone paznokcie po tipsach

ale czy w pół ms odrona w miare??ktos mi powiedział ze pod tipsem tez rosna w miare
madzixxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:45   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Zniszczone paznokcie po tipsach

Cytat:
Napisane przez madzixxx1 Pokaż wiadomość
ale czy w pół ms odrona w miare??ktos mi powiedział ze pod tipsem tez rosna w miare
....
rosną,ale przypuszczam,że po zdięciu tipsów będą w kiepskiej kondycji i będą się nadawały do ścięcia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 09:27   #6
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Zniszczone paznokcie po tipsach

Idz zdjac te tipsy jak najszybciej, im szybciej zaczniesz dbac o płytke, skórki tym szybciej bedziesz widziec efekty.

Zacznij od skrócenia płytki, najlepiej maksymalnie jak sie da. W skórki i w płytke wcieraj olejek z drzewa herbacianego + kup sobie suplement diety merz spezial. Po tych tabletkach beda odrastac ładne i twarde paznokcie. Systematycznie je bierz i pamietaj o wcieraniu olejów w skórki i efekt gwarantowany
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 21:34   #7
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Zniszczone paznokcie po tipsach

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na pewno nie pomożesz im zakładając kolejne tipsy :/
One nie tylko nie wyglądają ładnie, ale też nie wyglądają zdrowo... jesteś pewna, że pod tipsami nie rozwinęła się żadna grzybica, ni inny twór?

Jeśli już założyłaś kolejne sztuczne paznokcie, to chociaż ich nie zrywaj, tylko pójdź na ściągnięcie. To raz.

Dwa: nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj! Na skórkach masz drugą Saharę. Bez ograniczeń wcieraj kremy i oliwki, i inne specyfiki do paznokci. Zniszczona płytka musi odrosnąć. Kiedy zdejmiesz obecne tipsy, kup i stosuj jakąś polecaną odżywkę. Oprócz nawilżenia skórek przyda się im jakiś preparat do zmiękczania i usuwania, no i drewniane patyczki do odsuwania. To chyba tyle na konieczny początek, powodzenia!
Masz racje nie wygladaja zbyt zdrowo.Najlepiej moczyc je w letniej oliwie z oliwek, smarowac rece kremem, uzywac olejku herbacianego i rycynowego.A jak to nie pomoze to trzeba bedzie isc do lekarza lub do dermatologa zeby mogl pomoc.
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 22:34:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.