Wszystko o Avonie - cz.34 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 07:44   #1201
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Ja kupuję pół na pół - mam pewniaki z Avonu ale też i sprawdzone kosmetyki z innych firm.
Tylko czasem w drogeriach łapię się na tym, że patrząc na cenę na półce odruchowo odliczam w pamięci opust. Ot, takie małe zboczenie
mam tak samo tylko nie czasem a zawsze - jak mam kupić żel to zawsze przeliczam sobie ile bym dała za taki podobny w Avonie

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie czy tak jest, bo spójrz na te oferty :
http://allegro.pl/pur-blanca-zestaw-...817880960.html
http://allegro.pl/avon-perfum-ultra-...828545572.html
http://allegro.pl/avon-podklad-rozsw...828569972.html

o 50 % tańsze niż w katalogu, i w dodatku ile sztuk, czy aż tyle konsultantka miała by na zbyciu ? troche to jak dla mnie dziwne. No chyba, że to jakieś podróby
Pur Blanca była w ofercie przed świętami za 20zł taki zestaw - dla mnie osoby które ją kupują to przepłacają bo jeszcze muszą doliczyć koszt dostawy a jeśli chodzi o resztę rzeczy to konsultantki kupują w programach motywacyjnych a później sprzedają, tylko dziwi mnie gdzie niektórzy sprzedawają np. Today po 31 czy 32zł? bo przecież nigdy tak tanio nie była ta woda w katalogu




a i muszę pochwalić podkład Luxe - wczoraj zdradziłam mój podkład 24k (mam ich jeszcze 1,5 flaszki zachomikowane) właśnie z tym Luxe ale chyba z tym zwykłym bo miałam próbkę jedną i użyłam tak dla testów i jest super co prawda krycia wielkiego tam nie widzę bo moje mocniejsze przebarwienia po diodach widać było nadal no ale fajnie się rozprowadzał i super matowi - użyłam go na krem solutions zimowy po którym zawsze się świeciłam a tu nic - mat cały dzień


i mam jeszcze pytanko - który krem byście poleciły właśnie na przebarwienia po pryszczach? mam 25l. i cere mieszaną w kierunku suchej w strefie T - używałam tego E-Defence ale mogę powiedziec że przez pierwsze dwa tyg było super a później mnie wysypywało i zrobiłam troszkę przerwy z nim i teraz użyłam jej 3 dni temu rano - popołudniu zmyłam i na drugi dzień miałam już z 4 diody
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."

Edytowane przez HoneyIlove
Czas edycji: 2014-01-04 o 07:50
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 07:56   #1202
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

DROGI AVONIE,
skoro tak chętnie spełniasz życzenia prosimy o powrót serii PS z białą herbatą!
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 08:09   #1203
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
DROGI AVONIE,
skoro tak chętnie spełniasz życzenia prosimy o powrót serii PS z białą herbatą!
Może wróci, tak jak seria naturals ze śliwką, najpierw pojawił się zestaw miniatur (tak jak PS biała herbata) a niedługo wraca w pełnym wymiarze
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 09:21   #1204
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
DROGI AVONIE,
skoro tak chętnie spełniasz życzenia prosimy o powrót serii PS z białą herbatą!
tak,i zapachy Extraordinary,Wink,Pink Suede,Sunny Skies

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Tylko czasem w drogeriach łapię się na tym, że patrząc na cenę na półce odruchowo odliczam w pamięci opust. Ot, takie małe zboczenie
to ja mam podobnie czytając artykuły w gazecie-szukam na dole komentarzy

Musso dzięki za kat.4 zaraz wyszperam próbkę In Bloom,przypomnę sobie jak pachnie,ale z tego co pamiętam to ładnie n poza tym spodobały mi się głównie torebki-pikowana szarobrązowa Pepper,karmelowa Loren i ta koralowa no i kawowe Planet Spa FAB też w dobrej cenie fajny katalog

pokazuje się Wam dzisiejsza oferta z dnia kobiet? bo u mnie ciągle wczorajsza....
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:11   #1205
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Hej, jest jakieś jednodniowe opóźnienie w dostawie? Bo wysłałam przed chwilką zamówienie i paczka powinna być na środę a piszę że będzie na czwartek
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:19   #1206
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie czy tak jest, bo spójrz na te oferty :
http://allegro.pl/pur-blanca-zestaw-...817880960.html
http://allegro.pl/avon-perfum-ultra-...828545572.html
http://allegro.pl/avon-podklad-rozsw...828569972.html

o 50 % tańsze niż w katalogu, i w dodatku ile sztuk, czy aż tyle konsultantka miała by na zbyciu ? troche to jak dla mnie dziwne. No chyba, że to jakieś podróby
pur blanca była tania w ofercie adwnetowej a ultra sexy teraz była za 1zł ( przy spełnieniu warunku )
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:20   #1207
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Hej, jest jakieś jednodniowe opóźnienie w dostawie? Bo wysłałam przed chwilką zamówienie i paczka powinna być na środę a piszę że będzie na czwartek
w poniedziałek święto
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 10:21   #1208
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Hej, jest jakieś jednodniowe opóźnienie w dostawie? Bo wysłałam przed chwilką zamówienie i paczka powinna być na środę a piszę że będzie na czwartek
Moja też ale to pewnie dlatego, że w poniedziałek święto

Mussso dzięki za zdjęcia zegarka Sophina Mój przyjechał i jestem bardzo zadowolona, jest świetnej jakości i fajnie wygląda, jakby kosztował duuuużo więcej
No i oczywiście naszyjnik Serce z demo też bardzo ładny, super się prezentuje i ma idealna długość
__________________

Edytowane przez fenomeno2000
Czas edycji: 2014-01-04 o 10:24
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:31   #1209
maga_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Hej, jest jakieś jednodniowe opóźnienie w dostawie? Bo wysłałam przed chwilką zamówienie i paczka powinna być na środę a piszę że będzie na czwartek
U mnie jak weszłam w złóż zamówienie w tym tygodniu, to wyskoczyło, że w związku z dużą ilością zamówień może wystąpić jeden dzień opóźnienia
miło, że poinformowali
maga_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:32   #1210
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

wrzuciłam trochę fotek
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:35   #1211
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
DROGI AVONIE,
skoro tak chętnie spełniasz życzenia prosimy o powrót serii PS z białą herbatą!
I Oddech Amazonii ! To był piękny, ozonowy zapach... ktoś jeszcze pamięta?

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
pur blanca była tania w ofercie adwnetowej a ultra sexy teraz była za 1zł ( przy spełnieniu warunku )
Co prawda po 1 sztuce, ale jak ktoś ma spory zespół i zamawia na konta konsultantek, to trochę tego nazbiera. A w pierwszym katalogu sprzedaży była po 40 zł z rabatem 50%, czyli wychodziły po 20zł/szt. Ktoś nakupił i teraz musi się pozbyć
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 11:03   #1212
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
i mam jeszcze pytanko - który krem byście poleciły właśnie na przebarwienia po pryszczach? mam 25l. i cere mieszaną w kierunku suchej w strefie T - używałam tego E-Defence ale mogę powiedziec że przez pierwsze dwa tyg było super a później mnie wysypywało i zrobiłam troszkę przerwy z nim i teraz użyłam jej 3 dni temu rano - popołudniu zmyłam i na drugi dzień miałam już z 4 diody
Na redukcję przebarwień to może krem wyrównujący koloryt skóry z Anew Clinical? U mnie klientki bardzo chwaliły krem rozjaśniająco-redukujący przebarwienia(w netto do K1 jest miniatura), ale potem je zmieniali i nie wiem jak się mają te nowe wersje. I czy w ogóle jest nadal? Też go miałam w pełnej wersji, ładnie przebarwienia zredukował, a potem długo stał to by się nie przeterminował zużyłam go to rozjaśniania siniaków na nogach(bo mam ich bardzo dużo ciągle) i też świetnie sobie radził
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 11:12   #1213
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Na redukcję przebarwień to może krem wyrównujący koloryt skóry z Anew Clinical? U mnie klientki bardzo chwaliły krem rozjaśniająco-redukujący przebarwienia(w netto do K1 jest miniatura), ale potem je zmieniali i nie wiem jak się mają te nowe wersje. I czy w ogóle jest nadal? Też go miałam w pełnej wersji, ładnie przebarwienia zredukował, a potem długo stał to by się nie przeterminował zużyłam go to rozjaśniania siniaków na nogach(bo mam ich bardzo dużo ciągle) i też świetnie sobie radził
Ja niestety po kremie rozjaśniająco-redukującym przebarwienia na trzeci dzień dostałam strasznej wysypki podskórnej, zrobiła mi się z buzi "tarka" i kilkanaście dni minęło zanim ustąpiła, po użyciu specjalnego kremu łagodzącego do cery wrażliwej. Chociaż na co dzień mogę używać wszystkich kremów avon. Tak więc trzeba uważać i może najpierw wypróbować próbkę.

Edytowane przez joannamm
Czas edycji: 2014-01-04 o 11:13
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 11:14   #1214
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 549
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
i mam jeszcze pytanko - który krem byście poleciły właśnie na przebarwienia po pryszczach? mam 25l. i cere mieszaną w kierunku suchej w strefie T - używałam tego E-Defence ale mogę powiedziec że przez pierwsze dwa tyg było super a później mnie wysypywało i zrobiłam troszkę przerwy z nim i teraz użyłam jej 3 dni temu rano - popołudniu zmyłam i na drugi dzień miałam już z 4 diody
ja bym Ci polecila serum wyrownujace koloryt skory - stosowane regularnie na dzien i na noc ladnie rozjasnilo stare przebarwienia po diodach a do tego swietnie matowilo i nie zapychalo oraz nadawalo sie pod podklad mam jeszcze jedno opakowanie kupione w swietnej cenie, ale jeszcze sie wstrzymuje z rozpoczeciem go, bo musze podenkowac troche innych preparatow
krem z tej samej serii juz mnie tak nie zadowolil, bo ma nieco gestsza (bogatsza) konsystencje i sie blyszcze po nim, wiec nie bylam w stanie uzywac go regularnie
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 12:13   #1215
_mp_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 147
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
pokazuje się Wam dzisiejsza oferta z dnia kobiet? bo u mnie ciągle wczorajsza....
tak, niedawno wskoczyła nowa oferta z kremami Anew
_mp_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 12:43   #1216
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Mój tusz Mega Effects wyzionął ducha... rączka się urwała
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:19   #1217
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 600
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
faktycznie, jestem slepa dziekuje taka niewypchana nie wyglada zachecająco pomysle jeszcze nad nia
Widziałam ją w COK na żywo i zrezygnowałam...

Z K2 widziałam również:

- naszyjnik Entwinted (niebieski) - porządny się wydawał, ładnie wykonany
- bransoletki Destini Sentiments - niezbyt, ale co kto lubi
- brelok Earthly Paradise - nie polecam, połówki serca są lekkie, jednostronne (tył nie jest pokazany w katalogu, bo go nie ma, jest tam tylko metal nierówny, wgłębienie jakby) (w Lidlu co walentynki sprzedają mocne breloki z polówkami dla niej i dla niego, ze stali nierdzewnej, porządne)
- naszyjnik "Kot" - bez szału
- naszyjnik/szal Abril - długi, piękny fiolet, ale te ruchome elementy bardzo lekkie, słabe, wydawały się bardziej plastikowe niż metalowe
- naszyjnik Alandra z K1 - na pierwszy rzut oka fajny, pomysłowy, nowoczesny ALE ten czarny element wygląda niedbale, jakby czarna guma (albo sznurek pokryty jakimś klejem?), nie jest równo okrągły, jakby zgrzany byle jak

ALE ja jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o produkty, więc możecie brać na to poprawkę

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Mój tusz Mega Effects wyzionął ducha... rączka się urwała
Mojej klientce stało się dokładnie to samo! Szczoteczka utknęła w opakowaniu...
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:19   #1218
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez _mp_ Pokaż wiadomość
tak, niedawno wskoczyła nowa oferta z kremami Anew
dzięki,też poczekałam i wreszcie się pojawiła wzięłam sobie krem aktywnie liftingujący Thermafirm-fajny jest

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Mój tusz Mega Effects wyzionął ducha... rączka się urwała
ja z każdym jej wyciągnięciem tylko "czekam" jak się urwie-ciężko ta szczoteczka wychodzi...
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:21   #1219
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 600
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja bym Ci polecila serum wyrownujace koloryt skory - stosowane regularnie na dzien i na noc ladnie rozjasnilo stare przebarwienia po diodach a do tego swietnie matowilo i nie zapychalo oraz nadawalo sie pod podklad
Monique, mówisz o serum w tej nowej wersji? Ja właśnie zaopatrzyłam się w starą wersję (w K17 super cena) i używam jej tylko na noc i przebarwienia płytkie są jaśniejsze, ale plamy po lekach nadal bez zmian. Masz może porównanie starej i nowej wersji serum?
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 13:33   #1220
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

[1=51e83afea3b91707dbf3887 d008ce6a0f5de39ea_626dbf7 23f6b2;44423778]

Mojej klientce stało się dokładnie to samo! Szczoteczka utknęła w opakowaniu...[/QUOTE]
No dokładnie... zębami wyciągnęłam ( i ufyfłałam całe zęby w czarne ciapki...), niby zaczepiłam ale po dwóch wyciągnięciach znów to samo Oj, nie kupię już kolejnego! A gdybym im wysłała reklamacyjnie to pewnie stwierdzą, że za mocno ciągnęłam albo nieumiejętnie
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:01   #1221
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 549
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

[1=51e83afea3b91707dbf3887 d008ce6a0f5de39ea_626dbf7 23f6b2;44423838]Monique, mówisz o serum w tej nowej wersji? Ja właśnie zaopatrzyłam się w starą wersję (w K17 super cena) i używam jej tylko na noc i przebarwienia płytkie są jaśniejsze, ale plamy po lekach nadal bez zmian. Masz może porównanie starej i nowej wersji serum?[/QUOTE]

tak, mowie o tej nowej wersji niestety nie mam porownania do starej
i tak jak pisalam, uzywalam to serum 2 razy dziennie do konca opakowania i poprawe zauwazylam, choc wszystkich plam nie udalo mi sie pozbyc a w miedzyczasie doszly nowe...
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:16   #1222
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

dzięki za opinie dot. kremu na przebarwienia, lukne do katalogu co jest na promocji i coś wybiorę albo pokuszę się o nowy krem z kat.4 on chyba też na przebarwienia a będzie na niego fajny opust


Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
No dokładnie... zębami wyciągnęłam ( i ufyfłałam całe zęby w czarne ciapki...), niby zaczepiłam ale po dwóch wyciągnięciach znów to samo Oj, nie kupię już kolejnego! A gdybym im wysłała reklamacyjnie to pewnie stwierdzą, że za mocno ciągnęłam albo nieumiejętnie
mój też ledwo zipie ale to dlatego że już się kończy, ze szczoteczką póki co nic się nie dzieje. Ale to z tą reklamacją to napisz im meila - zobaczysz co ci odp. przecież nic nie płacisz za to że napiszesz im jak sprawa wygląda a nuż może ktoś się przychyli do twoich uwag na temat tuszu
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:18   #1223
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 549
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

o 15:00 w koncu przyszedl wyczekiwany od tygodnia sms z paczkomatu
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:28   #1224
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Ej jak to jest jak robiłam przelew, który jeszcze nie wpłynął (święta) a w poniedziałek mam termin?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:31   #1225
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Mój tusz Mega Effects wyzionął ducha... rączka się urwała
Ja mam Infinitize od kiedy wszedł do katalogu i od pewnego czasu mi ta gumeczka zatrzymująca tusz wychodzi razem ze szczoteczką ;/ czasem mi sie uda ją jakoś wcisnąć z powrotem nie babrząc sie przy tym ale ostatnio musiałam się pomalować bez ściągnięcia tej warstwy tuszu (otarłam szczoteczkę o brzegi ale i tak sporo tuszu zostało). A szkoda bo go jeszcze sporo i fajnie mi się nim maluje.
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:41   #1226
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość


mój też ledwo zipie ale to dlatego że już się kończy, ze szczoteczką póki co nic się nie dzieje. Ale to z tą reklamacją to napisz im meila - zobaczysz co ci odp. przecież nic nie płacisz za to że napiszesz im jak sprawa wygląda a nuż może ktoś się przychyli do twoich uwag na temat tuszu
zrobiłam zdjęcie i przesłałam. Ciekawa jestem
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:55   #1227
patusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

witajcie
mozna zamawiac z oferty na dzien kobiet z poprzednich dni?pomozcie prosze
patusia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:57   #1228
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez patusia24 Pokaż wiadomość
witajcie
mozna zamawiac z oferty na dzien kobiet z poprzednich dni?pomozcie prosze
Każda z ofert ważna jest tylko w dniu jej emisji od bodajże 8:00 do 24:00.
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:57   #1229
patusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

dziekuje
patusia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:04   #1230
Luksa
Zakorzenienie
 
Avatar Luksa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3 367
GG do Luksa
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

W k03 róż będzie mój, a k04 to już lepiej nie mówić
Luksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 06:26:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.