Czysta micha cz. 11 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2022-12-07, 12:02   #2491
kqq
Zakorzenienie

Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha to widzę z językiem do przodu. W sklepie i codziennych sytuacjach zaczęłaś też używać?

Wczoraj poszukiwanie szkoły językowej nie zakończyło się sukcesem. Zaszłam do jednej na głównej ulicy. Co prawda było około 20, ale tu wszystko czynne do 21. Drzwi zamknięte, wyszła pani zdziwiona z pieskiem jakby z mieszkania. Przeprosiłam i sobie poszłam.
Ale znalazłam jakieś centrum młodych z wolontariuszami i za jakieś grosze można uczestniczyć w różnych aktywnościach. W tym mają naukę Greckiego od podstaw. Nawet jak się nie nauczę to może poznam ludzi z różnych miejsc na świecie. Co dziwnego mają też naukę polskiego. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić po co ktoś tutaj miałby się uczyć. Pójdę dzisiaj i zobaczę co to jest. Napisałam też na ogłoszenie, ale nikt nie odpisał
Stary 2022-12-07, 20:35   #2492
kqq
Zakorzenienie

Moja ilość rozmów z ludźmi została już przekroczona w tym tygodniu. Jeszcze jak z kimś rozmawiam, to ludzie mnie zapamiętują, bo ile obcokrajowców tu jest co chodzą w miejsca dla lokalnych ludzi.
Próbowałam się dostać jeszcze dzisiaj do jakiegoś centrum młodych, ale zmienili sobie siedzibę i zostawili na stronie stary adres. Mają tam lekcje greckiego.
W szkole językowej powiedzieli mi, że mają lekcje tylko rano. Poszukam dalej, ale zacznę chyba coś sama ogarniać.

Siłownia, która jest 6 min spacerem wydaje się spoko, ale ma jakoś mało zajęć, które wydają mi się fajnie. Dużo cardio i na dół ciała. Może w końcu nauczę się wolnych ciężarów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2022-12-07, 21:23   #2493
Gryzelda88
Zakorzenienie

Moje popołudnie dzisiaj takie IMG_20221207_174328.jpgIMG_20221207_155203.jpg

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

02.2014
11.2014
04.2019
08.2019
Gryzelda88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 22:24   #2494
kqq
Zakorzenienie

Gruzja fajnie A już myślałam, że będzie zdjęcie w świątecznych sweterkach

Stary 2022-12-07, 23:05   #2495
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Gryzia fajna przygoda na pewno Boże jak zawsze się zachwycam Twoim blondem

kqq - ja na razie to tylko się witam, żegnam i dziekuję w sklepach

No ale to tak jak mój angielski - dużo rozumiałam, prawie nic nie mówiłam. Mam mega blokadę.

Teraz z angielskim nie mam problemu, tzn. jak coś to łażę z telefonem i translator.

W ogóle kiedy sie spotykamy na tych zajęciach z duńskiego, albo po to ja mam wrażenie, że sobie rosyjski przypominam, bo wszystkie Ukrainki mówią po rosyjsku. Są ze wschodniej Ukrainy. No i zawsze wszyscy z telefonami w łapach i się sprawdza w kólko coś, bo prawie nikt orłem z angielskiego też nie jest

Jednak nie idę na aerial jam w niedzielę, bo lecę z częścią dziewczyn właśnie z aerialu na jarmark świąteczny, a tylko niedziela nam pasuje. No, ale trzeba szlifować znajomości

Zdobyłam te choinkowe wiechcie od razu wpadły jeszcze mini bąbki i ledy.

Czy ktoś kiedys przyklejał do szyby takie małe haczyki na przylepiec? Czy to późnej da się łatwo usunąc i doczyścić? Niestety takich na przyssawke nie znalazłam.
Stary Wczoraj, 16:14   #2496
magbeth
Psycho&pole

Fajnie z tym Gortatem Miałam kiedyś bardzo podobna bluzę, ale oczywiście czarna.

Zastanawiam się czy iść na rurę czy nie, boli mnie jeszcze ta paszcza, ale tęsknię. Może spróbuje exotic jedna godzinę i jak będzie git to zostanę.

kqq, ten wolonatariat brzmi fajnie, mogłabyś faktycznie mieć dwa w jednym. No i uważam jak Wolha, masz siłownie wokół za spoko kasę, to szkoda obijać się miedzy meblami.

U nas dziś spadł śnieg i bardzo podobała mi się droga do chirurga a potem do pracy. Zima zaskoczyła drogowców, no bo jakże inaczej.

Alfons Allais

Frihet og liv er ett
magbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 16:56   #2497
Wolha wRedna
Zakorzenienie

magbeth to zima w Sykandynawii zaskakuje? tzn. że moja cześć Skandynawii to cienkie bolki są, i takich zim jak onegdaj w Polsce (znaczy jeszcze z 10 lat temu) to oni na oczy nie widzieli - to wiem ale u Ciebie??

Boszzz. Zadziwiłaś mnie.

My też mamy trochę sniegu od wczoraj. Dzisiaj nad ranem było odczuwalne -12 stopni ponoć. Nie wiem, nie zauważyłam Znaczy zauważyłam, że w sypialni mamy 19,2 stopnia, a staram się tak bliżej 20 żeby było.

A co do rury, myślę, że jak w trakcie nawet byś poczuła, że to jeszcze nie ten moment to też możesz szybciej skończyć i po problemie. Całokwiecie rozumiem zniecierpliwienie
Stary Wczoraj, 18:32   #2498
magbeth
Psycho&pole

Wolha, ja mieszkam w miejscu z brytyjskim klimatem - zachodnie wybrzeże dopada Golfstrøm i dzięki temu mamy lata bez upałów i łagodne zimy. No, ale dziś było nieźle... Jak pojade godzinę stad w stronę wschodzącego słońca to docieram w naprawdę surowe góry i prawdziwy winterwonderland. Dla mnie idealnie.

Nie poszłam jednak na rurkę, znowu mnie rwie i zwyczajnie nie mam siły. Nie dałabym rady tego układu na exotic, teraz robimy w cholerę trudny, z dużą ilością spinów i więcej elementów fitness. Poćwiczę w domu, w końcu rurę mam.

Odczuwalne -12? Oooo pani, nieźle.

Alfons Allais

Frihet og liv er ett
magbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:42   #2499
kqq
Zakorzenienie

Magbet może poczekaj aż podgoi Ci się to bardziej.

Tych przylepców nigdy nie stosowałam. Ale widziałam gdzieś odpadnięty haczyk i pozostałości białej podstawy z klejem na ścianie.

U mnie pogoda ładna jak nie pada. Rozpinam cienką kurtkę, ciepły wiatr.

Byłam w tym centrum młodych. Zamknięte jest od następnego tygodnia, ale pójdę tam jak przyjadę następnym razem.
Dwie dziewczyny siedziały. Poszłam z Tżtem. W pewnym momencie pytają nas skąd jesteśmy. I okazało się, że jedna jest z Polski i jeszcze z tego samego miasta. Druga z Francji po moim akcencie zgadywała, że jestem albo z Niemiec albo z krajów skandynawskich

Na siłownię pójdę jutro się zapisać. Mam nadzieję, że będą mieć jeszcze promocję i że jest tam kawałek podłogi z lustrem żeby się porozciągać. Bo nawet jej nie obejrzałam za bardzo.
W Polsce jak wracam z zajęć to rozkładam matę i robię dodatkowe rozciąganie. Bez sensu, wolałabym od razu na siłowni i z głowy.

Stary Wczoraj, 21:58   #2500
Wolha wRedna
Zakorzenienie

magbeth podejrzewam, że Ty mieszkasz gdzieś w okolicach kuzyna A. Chociaż on z żoną i tak płaczą na pogodę, ale są ciepłolubni bardzo.

U mnie dzisiaj na zajęciach wszystkie Ukrainki "oooo znajoma zima", wszystkie Iranki "ziiiiiiimno".

Ja tam lubię, ma być mroźnie i sucho.

Aż mi przypomniałaś jak 2 lata temu robiłam porządek w paszczy, nie miałam nic poważnego, ale za to dużo ubytków więc tak od końca stycznia chyba do kwietnia co 2-3 tygodnie dentysta. I wtedy była na prawde pożądna zima. Wracałam sobie przy takich -12 cz tam -14 stopniach na pieszo około 8 km. Cudownie mi się chodziło

Mam tak, że jak siedze to jęczę że mi zimno, ale za to jakikolwiek nawet spokojny ruch i od razu jest mi ciepło. No i na najzimneijszą pogodę zarzucam wełnę + dziedziczne futro po cioci (jak je zedrę to poszukam innego z drugiej ręli, nowego bym nie kupiła, ale uzywane jak najbardziej), zadna puchówka tego nie przebije.

kqq czyli widzisz - będzie międzynarodowe towarzystwo U mnie we wtorek na zajęcia doszła dziewczyna ze Szwajcarii, a dzisiaj z Francji, są jeszcze Bułgarki i Portugalki. No i jest jedna Polka oprócz mnie. W sumie jedna z grup z rury prowadzi też Polka.

U mnie znowu odciski na rękach. Eh. A było już tak dobrze.
Stary Wczoraj, 22:13   #2501
kqq
Zakorzenienie

Nauczyłam się używać Google i znalazłam tu miejsce ze sportami powietrznymi. Sala na 10 metrów wysokości, długie szarfy, kółko, trapez itp. Zdjęcia z zawodów, ale też fitness np człowiek zaczepiony do takiej linki.
No ale tam nie pójdę, może kiedyś.
Dużo miejsc też jest z crossfitem. Ogólnie chyba sporo instruktorów w kilka osób pozakładało swoje miejsca.
Zdziwiłam się trochę, bo na ostatnim wyjeździe patrzyłam tylko na te wielkie pełne talerze jedzenia o 22.
Bardzo mi się podoba, że jest tyle szkół językowych i tyle dzieci tam chodzi. Dosłownie na każdej ulicy.

Puchówki lubię. Jedną mam grubszą i dłuższą to nawet przy -20 stopniach grzała. Ogólnie lubię je bo są lekkie. Kilka lat miałam ciepłą, ale ciężką kurtkę. Nie lubię takiego uczucia ciężkości na ramionach.

Stary Wczoraj, 22:30   #2502
Wolha wRedna
Zakorzenienie

kqq popyt czyni podaż. Jest potrzeba to się zakładają. I dobrze, bo konkurencja na rynku sie przydaje.

Ostatnia puchówkę miałam jakoś na studiach. Później już nigdy nie kupiłam, bo nie lubię, nie pasują do mojego stylu. Wolę płaszcze, ale za to mam kurtkę tzw. pilotkę. Najstarszy ciuch w mojej szafie. Noszona od roku pańskiego 2009 Futro mi sie dostało właściwie z przypadku. Ani mnie nie stać, ani sama bym nie kupiła, bo jednak tak nie bardzo. Na pewno nie ze sklepu. . Jest mega lekkie. Trzymałam i porównywałam puchówkę mojej mamy i je. Było lżejsze, no ale fakt, że jej puchówka jest do ziemi, a ono tylko zakrywa tyłek.

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (1 użytkowników i 2 gości)
millx
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości