Trudny powrót do diety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-22, 18:30   #1
Mystique90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 21

Trudny powrót do diety


Cześć dziewczyny!

Pomóżcie. W pierwszej połowie roku sporo schudłam. Sukces. Chudłam bardzo wolno. Jadłam zdrowo, chodziłam na spacery, ćwiczyłam w domu. Bezstresowo, powoli i do celu. Jednak dieta z deficytem kcal po długim czasie zaczęła mnie już dość mocno męczyć i postanowiłam na okres wakacji nieco odpuścić. Przez ostatnie 3 miesiące mniej więcej utrzymałam wagę. Czasem waga spada, czasem rośnie o te 1-2 kg, ale to pewnie przez upały i to, że odpuściłam liczenie kalorii i każdej szczypty soli. Chciałabym wrócić na dietę i schudnąć jeszcze parę kg. Próbuję metodą dokładnie taką samą: ograniczenie odrobinę kcal i bardziej regularne posiłki. Jednak porobiło mi się jakoś tak, że wytrzymuję 3-4 dni i dalej nie mogę. Pewnie organizm się buntuje przed powrotem na dietę. Ciągle bym coś jadła.
Poradźcie coś. Tak blisko celu jestem
Mystique90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-02, 09:01   #2
styllerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 6
Dot.: Trudny powrót do diety

Spróbuj zwiększyć sytość poprzez pobicie % kalorii z białka i zwiększ ilość błonnika z warzywa niskokalorycznych.
styllerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-02 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.