Problem z REVLONEM!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 13:18   #1
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx

Problem z REVLONEM!!!


Zamówiłam sobie Revlon.Myślałam,że będzie lepszy.On strasznie szybko zasycha na twarzy,tak szybko że nawet nie da się do rozsmarować na twarzy.
Po 2 strasznie widać z bliska że mam na twarzy podkład,podkreślają się włoski .Mam młodą buźkę,piękną cerę-wyjątek to nos,na któym mam takie małę zaskóniki .I praktycznie kupiłam go po to,by bardzo rzadko go użyć na specjalną okazję a ludzie to chwalili .Że mam łądną cerę,chciałam uzyskać nim cerę idealną.Czy ktoś może mi poradzić,co mam zrobić?
On wcale nie kryje zaskórników,żenada i kłamstwo
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:34   #2
marflu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Problem z REVLONEM!!!

Jaka jest pełan nazwa tego podkladu? Ja mam Colorstay do tlustej i mieszanej cery. Trzeba go tylko na prawde malo uzywac, bo przy posmarowaniu buzi wieksza iloscia to uzyskuje sie efekt baaaardzo nienaturalny. Ale jesli uzujesz go mniej, to bez obaw i tak najciensza jego warstewka ukryje wszystko co chcesz, a cera pozostanie naturalna, matowa i aksamitna przez wiele godzin. Nie zostawia tez u mnie wiekszych sladow na ubraniu (w przeciwienstwie do innych ;/), co jest wazne, bo przy tej pogodzie praktycznie codziennie nosze golfy. Sprobuj nakladac go mniej a przekonasz sie, jaki jest dobry.
marflu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:43   #3
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Problem z REVLONEM!!!

Widocznie źle dobrałaś sobie podkład. Na Twoim miejscu bym nie kombinowała z fluidami, bo i po co, lepiej pozbądź się zaskórników, mikrodermbrazją, peelingami, maseczkami etc. a na twarz tylko trochę pudru. Po co kłaść taki kryjący podkład na nieproblematyczną cerę?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 16:02   #4
marita26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 29
Dot.: Problem z REVLONEM!!!

Oj wiem o czym mówisz. Zasych w ciągu kilkunastu sekund i wystarczy chwila zawahania *klops. Mi pomagało nakładanie go zaraz po nałożeniu kremu (na jeszcze "wilgotną" od kremu skórę), ale teraz już odstawiłam revlon na rzecz łagodniejszego podkładu.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }
marita26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:42   #5
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Problem z REVLONEM!!!

Próbuję pozbyć się zaskórników :< Szkoda,że mi to nie wychodzi!!
Ten podkład nie kryje,tzn przynajmniej w pierwszym momencie tego nie zauważyłam.Aaa,i dobrze dobrałam kolor,też colorstay ivory 1.
Jakie on ma właściwości,że tak go odradzacie?
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:55   #6
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Problem z REVLONEM!!!

Cytat:
Napisane przez marflu Pokaż wiadomość
Jaka jest pełan nazwa tego podkladu? Ja mam Colorstay do tlustej i mieszanej cery. Trzeba go tylko na prawde malo uzywac, bo przy posmarowaniu buzi wieksza iloscia to uzyskuje sie efekt baaaardzo nienaturalny. Ale jesli uzujesz go mniej, to bez obaw i tak najciensza jego warstewka ukryje wszystko co chcesz, a cera pozostanie naturalna, matowa i aksamitna przez wiele godzin. Nie zostawia tez u mnie wiekszych sladow na ubraniu (w przeciwienstwie do innych ;/), co jest wazne, bo przy tej pogodzie praktycznie codziennie nosze golfy. Sprobuj nakladac go mniej a przekonasz sie, jaki jest dobry.
Otóż to. Ja też mam ten podkład i jestem z niego zadowolona, ładnie kryje i nie zostawia śladów, trzeba go tylko umiejętnie nakładać. Tak jak jedna wizażanka napisała najlepiej nałożyć go na krem nawilżający, wtedy ładnie się rozprowadzi.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.