Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 18:11   #61
natczaja
Raczkowanie
 
Avatar natczaja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 361
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

ja osobiście lubię czarny kolor - moim zdaniem zmysłowy jestem naturalnie ciemnej karnacji wiec do mnie najbardziej pasuje. Bardzo podobają mi się kolory które nadają blasku moim włosom i zarazem podkreslaja moja twarz. Aczkolwiek... lubię też zmiany i ostatnio byłam blondynką nie trzeba miec jednego koloru - jak sie nie sprobuje, nie wie sie co lepiej do człowieka pasuje
natczaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 18:20   #62
Ewikus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja uwielbiam swój kolor to superjasny popielaty blond. Mam taki kolor już od 4 lat i pasuje do wszystkiego. Jest zarazem elegancki jak i młodzieżowy a i siwych nie widać. Starość mi przyjdzie z łatwością z taki kolorem
Ewikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 18:30   #63
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Moim ulubionym kolorem jest naturalny brąz. Taki mam też kolor włosów, jednakże lubie go od czasu do czasu zmieniać.

Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?
Jestem zarówno zwolenniczką naturalnego piękna jak i radykalnej metamorfozy. Każda kobieta powinna od czasu do czasu zaszaleć i zmienić coś w sobie.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 18:33   #64
12 Stonka
Zakorzenienie
 
Avatar 12 Stonka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków / Zakopane
Wiadomości: 6 559
GG do 12 Stonka
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów?
Taki, w którym całkowicie jestem sobą i czuję się w nim najlepiej. W końcu obdarowała mnie nim sama Matka Natura (doskonale wie, co dla nas dobre i według tej zasady każdej z nas przyznała odpowiedni kolor włosów ). Miodowy blond na stałe zagościł na mojej głowie odkąd tylko przyszłam na świat.

'Mężczyźni wolą blondynki'- z pewnością to stwierdzenie ma w sobie mnóstwo prawdy. Jako przykład podam znane blond piękności- Marilyn Monroe i Brigitte Bardott. Nie przejmuję się dowcipami o blondynkach, gdyż uważam, że zostały one wymyślone z zazdrości. Włosy blond, to dla mnie symbol seksapilu, kobiecości, wzór piękna i pewności siebie. Zdrowe, lśniące, mocne i długie po biodra włosy są nieodłącznym elementem mojej osobowości. Za nic w świecie nie zamienię tego koloru na żaden inny, bo tylko takie włosy pomagają mi wyrazić swoją indywidualność i charakter.
__________________
,,Teraz wiem, dlaczego wymyślono słowo "miłość", dlaczego musiano je wymyślić: to jedyne
słowo bliskie opisania tego, co teraz czuję, tej dziwnej mieszanki bólu, przyjemności,
strachu i radości, które przepełniają mnie jednocześnie."
12 Stonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 18:44   #65
poduszka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

mój ulubiony kolor to czerń .......... najczarniejsza jaka istnieje , choć ostatnio kusi mnie aby z leksza rozjaśnić ten mój łeb , ale raczej strach mi nie pozwoli , w wersji blond chybabym dobrze nie wygladała i oczywiście jestem zwolenniczką metamorfozy im wieksza tym lepsza ........ oczywiscie wszystko w granicach dobrego smaku
poduszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 19:04   #66
halinkaotta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Kocham ciepłe brązy i w nich najlepiej się czuję
Jeśli chodzi o kolor włosów to nie lubię radykalnych zmian/kiedyś chciałam byc blondynką- po kilku próbach stwierdziałam jednak,że to nie dla mnie.Metamorfozy i zmiany .nawet bardzo radykalne lubię w cięciu włosów-oczywiście tylko w wydaniu mistrzowskim.W kolorach lubię jedynie jakieś drobne refleksy
halinkaotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 19:16   #67
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Kiedyś będąc nastolatką farbowałam włosy na przeróżne kolory. Eksperymentowałam jak mogłam. Na mojej głowie były czerwienie, mahonie, fiolety, czernie, brązy i blondy - czyli cała paleta. Robiłam sobie balejaże i pasemka. To były szalone lata, gdzie wypróbowałam wszystko co było do wypróbowania. Później (za namową mamy) na swoich naturalnych włosach (mam tzw mysi kolor) zrobiłam sobie blond balejaż i z taką fryzurką przetrwałam ok 3 lata. Nie do końca jednak była ona w moim guście więc zdecydowałam się na zmianę koloru i od tamtego czasu farbuję Garnierem Color Naturals - Jasny brąz. Ze zmiany jestem naprawdę zadowolona, bo pasuje do mnie i do mojej karnacji. Kolor nie jest ani za jasny, ani za ciemny. Sądzę, ze dojrzałam do decyzji, aby podkreślać to, co w nas kobietach piękne i naturalne, a nie robić na swojej głowie coś sztucznego.

Pozdrawiam wszystkich biorących udział w konkursie i szanowne jury
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 19:20   #68
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

brąz brąz brąz !
lekko pofarbowany, naturalny- obojętne !
szczególnie dla dziewczyn które mają opaleniznę i piwne oczy
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 19:26   #69
moskala22
Przyczajenie
 
Avatar moskala22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Nowa Wieś Szlachecka
Wiadomości: 23
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Przez 25 lat byłam blondynką - najpierw był to mój naturalny ciemny blond, od 18-tego roku życia coraz bardziej rozjasniany. W końcu tuż przed świętami Bożego Narodzenia stwierdziłam, że pora na zmianę i zdecydowałam się na delikatny brąz. Jednak fryzjer stwierdził, że przy tak rozjaśnionych włosach, może wyjść mi nieciekawy kolor i zaproponował zaufanie jego intuicji. Po zmyciu farby i wysuszeniu włosów, zobaczyłam w lustrze, że mam na głowie ciemną czekoladkę, w której zakochałam się natychmiast. Tak więc, była to radykalna zmiana, która zaskoczyła moją rodzinę i znajomych. I pomimo, że niektórzy uważają, że teraz wyglądam dużo poważniej i "chłodniej", ja czuję się świetnie w tym kolorze i pozostanę mu wierna.
moskala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 19:51   #70
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ulubiony kolor wlosow to oczywiście blond pomimo uwag o blondynkach i powiedzen typu"blond tleniony gląb" to ja go uwielbiam ma w sobie jakis czar... i faceci to wiedza
Lubie podkreslac naturalne piekno, bo jest to tylko drobny zabieg co do metamorfozy... jezeli czuwała by nad nia osoba znajaca sie na tym to OCZYWISCIE zgadzam sie... i czekam na piorunujacy efekt
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 19:54   #71
OlKaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Brązowy kolor na mojej głowie
najlepiej wygląda-każdy to powie.
Jest natralny, podkreśla me oczy
z nim nigdy nic mnie nie zaskoczy.

Lecz może przyszedł czas na zmianę?
Zrobić szaleństwo, małą odmianę?
Dodać pasemka, trochę koloru
Być może to doda fryzurze "wigoru".

Jednak narazie zdobi mnie brąz
A później przydzie czas na kolorowy wstrząs
OlKaW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 20:01   #72
gwolska
Przyczajenie
 
Avatar gwolska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Najbardziej odpowiada mi kolor zbliżony do mojego naturalnego, czyli jasny brąz w odcieniu miodu. Radykalna różnica między kolorem naturalnym, a farbą jest nieestetyczny w przypadku dość szybko pojawiających się odrostów. Jestem zdecydowaną przeciwniczką radykalnej metamorfozy, gdyż jest wysoce ryzykowna.
gwolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:12   #73
abstractly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 37
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moimi faworytami są zdecydowanie kolory naturalne, a w szczególności brąz, który przepięknie podkreśla nasze rysy twarzy i idealnie współgra z barwą oczu. Jest idealnym kolorem dla każdej kobiety począwszy od chłodnego typu urody po ciepły. Odcieni brązu jest od wyboru do koloru, jednak najpiękniejsze są te naturalne. Sądzę, iż właśnie dlatego Polki są najpiękniejszymi kobietami na świecie ze względu na idealny kolor włosów, który podkreśla ich słowiańską urodę.
abstractly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:20   #74
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Talking Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Naturalnie blondynka a teraz Rudo - miedziana
ciemna blondyka, która była jaśniejszą blondynką i przyszła pora na czerwień - z której wyszedł rudo-miedziany kolorek
Radykalna zmiana koloru włosów jest dobrym sposobem na jesienną pogodę, a manowicie aby ludzki uśmiech zaistniał na twarzach!
Niepowtarzalność, Indywidualność fryzury i intensywność koloru się do tego przyczyniają!
A ulubiony kolor włosów to ognisty rudy
jest wspaniały!!
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:33   #75
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Po wielu latach farbowania czernią,
a tego koloru fanką byłam wierną,
choć włosy zawsze wyglądały zdrowo,
zachciało mi się zmiany - w naturę- na nowo!



Apetyt miałam na słodkie karmele

Twarzowych odcieni jest w brązie tak wiele!
Czekałam cierpliwie i dałam radę,

by móc nałożyć mleczną czekoladę!


Mam też w zamyśle ogniste czerwienie.
Albo me włosy w ametyst zamienie!

I będę słyszeć zazdrosne głosy :
- "Spójrz jaki ma kolor!
- Jakie piękne włosy !"


Zaś co do odrostów- wszyscy są zgodni,
że je farbuję co osiem tygodni!


Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-11-04 o 15:44
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:42   #76
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój typ to kruczoczarne włosy,jakie posiadamUważam,że ten kolor świetnie podkreśla zarówno moją urodę jak i charakterek...Przetestowa łam na sobie wszystkie kolory tęczy,a czarnego koloru w tęczy brak i jest on zarezerwowany dla mnie.Uważam,że drastyczne metamorfozy to ciekawy pomysł na siebie.Ponoć kobiety zmieniają kolory włosów i fryzury gdy są na początku nowego etapu w swoim życiu,jest w tym ziarnko prawdy i uważam,że wraz z nowym początkiem trzeba odmieniać i siebie.
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:51   #77
raindropzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy

Kolorem, który odpowiada mojej osobowości jest blond.
Z natury mam jego ciemny odcień.
Nikt w pięknym blondzie się nie rodzi,
więc pofarbować włosów nie zaszkodzi!
Radykalna metamorfoza jest mi wskazana
gdyż jesień jest w szarość ubrana!
Jasny blond jest pełen blasku
Kiedy za oknem ponuro w lasku.
raindropzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:15   #78
magpop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Matka natura obdarzyła mnie czupryną w kolorze ciemnego blondu. Latem, kiedy słońce przygrzewa i promienie muskają moją głowę, włosy przybierają bardzo ładny odcień piasku na plaży, pięknie złocą się i mienią. Kiedy przychodzą jesienno-zimowe chłody kolor zdecydowanie ciemnieje i aby odzyskać ich słoneczny wygląd sięgam po farbę lekko je rozjaśniającą, nadającą złocistego blasku. Jest to zatem jedynie wydobycie, podkreślenie ich naturalnego pigmentu tak aby mieć słońce we włosach przez okrągły rok
magpop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:22   #79
zuzamm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 11
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Kobietka o kolorze włosów ciemny blond to ja,kilka razy zdarzyło mi się poeksperymentować na głowie i miałam jasny aż popielaty blond,ciemny brązowy a nawet rudy.Lubię od czasu do czasu zaskoczyć swoich bliskich i znajomych zmienionym kolorem ubarwienia,tak było kilka tygodni temu kiedy od fryzjera wróciłam z ciemnoróżowymi pasemkami,męża na początku niemal ścieło z nóg,a córki zareagowały jakby nie poznały mamusi.Muszę przyznać ze było mi do twarzy w takim ekstrawagandzkim kolorze.Najbardziej jednak lubię kolor jasny blond na swojej głowie,dobrze się czuję w tym kolorze i czasami można poudawać taką słodką ,nieporadną przysłowiową blondynkę której niekiedy ujdzie coś płazem.
zuzamm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 21:40   #80
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest kasztanowy, zapewne dlatego, że w naturze występuje tak rzadko. Był taki czas, że byłam zwolenniczką zmian fryzur i kolorów, na mojej z natury złotej- blond głowie wystąpił już jasny blond, który kolejno ustępował bursztynowemu brązowi, czerwieni, ciemnemu brązowi i czerni. Teraz pozostaję na razie przy moim naturalnym kolorze, który moim zdaniem jednak najbardziej pasuje do moich oczu, cery. Natury nie da się oszukać. Jednak nie mówię nie, czasem zmiana jest potrzebna, żeby wiedzieć, w czym najlepiej się czujemy i żeby poprawić sobie humor.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:41   #81
netgirl
Przyczajenie
 
Avatar netgirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miłoki-Poland-Down
Wiadomości: 4
GG do netgirl
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Rudy!Miedziany!Tycjan! Tyle określeń na jedno : temperament...
Zadziorna,wredna,zawsze w centrum uwagi,pełna energii,zarażająca optymizmem i humorem,świadoma swojej kobiecości...Taka jestem. Taka jestem ognista.
__________________
Я хочу лише правду..
netgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:48   #82
Ewela9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 45
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja jestem zwolenniczką naturalnego piękna. Podobają mi się ciemne bloncy i jasne blondy, choc wcześniej przezyłam radyklalną metamorfozę na czerń. Aktualnie mój ulubiony kolor garniera to 9.1 bardzojasny popielaty blond.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile
Ewela9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:53   #83
agasam9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

od zawsze podobały mi się kolory ciemne, ciemne brązy
jestem zwolenniczką podkreślanoa naturalnego piękna
agasam9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:01   #84
ewciaa0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Czekoladowy brąz. Ładnie wygląda z bladą cerą i niebiesko-zielonymi oczami
ewciaa0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:02   #85
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja stawiam na naturalność bo za sztucznymi tworami nie przepadam. od urodzenia byłam naturalną blondynką o dosyć jasnym odcieniu. Nie przeszkadzały mi stereotypy głupich blondynek, bo z tym wiązało się wiele zabawnych sytuacji. Najczęściej słyszałam komplementy i czaem przeprosiny, ze za szybko oceniano mnie po wyglądzie. Jasny blond sprawiał, że wyglądałam bardzo młodo i odejmowali mi kilka lat. W pewnym momencie zaczęło mi to przeszkadzać, bo już kilka lat temu skończyłam studia, a jednak musiałam udowadniać, ze naprawdę nie chodzę już do liceum. Bałam się zmian koloru bo nie lubię efektu sztucznej czupryny, ale udało mi się dobrać piękny odcień brązu, który zdecydowanie przypadł mi do gustu. Mam wrażenie, ze teraz wyglądam trochę bardziej poważnie i tak też traktują mnie ludzie. Jestem bardzo zadowolona ze zmiany
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:08   #86
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Długo poszukiwałam swojego ulubionego koloru - takiego w którym dobrze bym wyglądala i świetnie się czuła. Na głowie miałam już chyba wszystko. Od prawie platynowego blondu, poprzez rudości, fiolet, brązy, różnokolorowe balejaże i różowe pasemka aż po niebieską czerń. Ale najlepiej czuję się i najbardziej podoba mi się kolor gorzkiej czekolady. Prawie czarny ale dużo cieplejszy i łagodniejszy. Uwydatnia moje niebieskie oczy i rysy twarzy. To jest kolor , którego tak długo szukałam.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:58   #87
paulinsien
Raczkowanie
 
Avatar paulinsien
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 475
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Trudno jest powiedzieć jaki jest mój ulubiony kolor włosów I w zależności od pory roku taki kolorek mam na głowie Obecnie jest jesień a wiec moje włoski są koloru brązowego gdy przyjdzie zima powrócę do zimnego blondu.. wiosnę przebudzę czerwienią na głowie, a gdy przyjdzie lato powrócę do czerni, która świetnie komponuje się z letnią opalenizną ... Jestem naturalną blondynką i uważam że zarówna jedna opcja jak i druga ma swoje pozytywne strony. Radykalną metamorfozę przeszłam nie raz ... najlepsza była gdy z długich (do pasa)blond włosów przeszłam do fryzury na pazia - kolor włosów czarny z czerwonymi pasemkami zarówno w jednej jak i drugiej fryzurze wyglądałam dobrze Jeśli chodzi o podkreślanie naturalnego piękna to myślę, że jest ono o tyle dobre że można świetnie wyglądać w naturalny sposób, kolor włosów świetnie komponuje się z cerą i kolorem skóry i nie mamy wówczas większego problemu z doborem koloru, który do nas pasuje Raz się żyje.... kto nie ryzykuje ten nie ma ale czasami ryzyko nie popłaca
paulinsien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 23:08   #88
jola17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moimi ulubionymi kolorami włosów sa wszystkie odcienie czerwieni ,bardzo je lubie i czuje sie w nich bardzo dobrze
jola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 06:31   #89
moni2451
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Witam.

Ja jestem zwolenniczką radykalnych zmian. Nie lubię czegoś pośrodku. Jako naturalna blondynka postanowiłam ufarbować sobie włosy na bardzo ciemny tz. czekoladowy brąz. I koloru tego nie zmieniłabym na żaden inny. Czuję się w nim świetnie, a osoby, które mnie poznają myślą, że to mój naturalny kolor.
moni2451 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 06:33   #90
roxyy18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Od zawsze mam czarne włosy i póki co nie mam zamiaru tego zmieniac. Jestem za naturalnością. Sądzę, że wystarczy odrobina makijażu i odpowiednio dobrane ciuchy, aby dziewczyna byla piękna.
roxyy18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.