Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-03, 08:48   #1
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w

Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)


Dziewczątka drogie,

Dziś kolejna propozycja makijażu dla rudzielca. Tym razem mocniej podkreśliłam oczy, pozwoliłam sobie nawet na delikatną brązową konturówkę wewnątrz oka.

Na początek: seria zdjęć z potworzastym zwierzem z tytułu. Po długich negocjacjach udało mi się go ubłagać i namówić na pozowanie do wspólnych zdjęć. Wybór modela nie był przypadkowy - pięknie komponuje się kolorystycznie z moim makijażem

Edytowane przez anita_w
Czas edycji: 2006-06-13 o 18:24
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 08:49   #2
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Teraz zdjęcia ze zbliżeniem makijażu. Szczególnie jestem zachwycona efektem rozświetlenia i wygładzenia, który daje podkład Revlon Skinlights. Widać to (nie móje zachwyt, tylko efekt wygładzenia ) szczególnie na poniższych zdjęciach buźki.

Edytowane przez anita_w
Czas edycji: 2006-06-13 o 18:38
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 08:53   #3
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

A to kosmetyki, którymi wykonałam makijaż. Po raz pierwszy użyłam kosmetyków Revlon: podkładu Skinlights Diffusing Tint, pudru, korektora i paletki czterech cieni. Na razie jestem zachwycona każdym z tych kosmetyków, dają nieziemski efekt
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 08:56   #4
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

No nie.... coz to za apetyczne tytuly wymyslasz. Pewnie specjalnie, zeby dziewczetom na diecie slinka leciala, co?

Makijaz rzeczywiscie w sam raz dla rudowlosej pieknosci Nie ma co widziwiac i sie rozpisywac. Bardzo , bardzo ładnie wygladasz
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 09:18   #5
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

to się nazywa konsekwentny dobór palety barw - nawet chomika masz pod kolor cieni
Anitka, dzis jest absolutnie ślicznie! A cera po Skinlights... niesamowita. Qrcze. czyżbym miała kupić 5 podkład?
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 09:36   #6
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Talking Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

ta mi sie podoba o! super

pees. a zwierz sliczniusi

Edytowane przez ewkaa
Czas edycji: 2005-08-03 o 10:13
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 09:51   #7
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Droga Aniffko

Wygladasz uroczo w tym makijazu. I bardzo przypominasz moja kolezanke . Na poczatku myslalam, ze to ona . Obie macie ten sam typ urody i wygladacie bardzo podobnie. Slicznie wygladasz.
A koszatniczka (to ja trzymasz, przynajmniej tak mi sie wydaje ) jest slodka. Mialam kiedys to zwierzatko.

Zycze powodzenia w nastepnych makijazach.
Pozdrawiam serdecznie .
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 10:03   #8
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

No Anitka się mnie posłuchała I wyglądasz prześlicznie, w tym makijażu przypominasz mi strasznie Kate Moss.
Co do Revlonu to mnie kusi sypki puder i kupię jak tylko mi jedna babeczka sprowadzi odpowiedni odcień.
Anitka, a czy ty próbowałaś malować oczy różowymi cieniami? Kiedy oglądałam taki makijaż na rudowłosej dziewczynie i wyglądało to fantastycznie.
Buziaki Iwonka.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 10:07   #9
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Ale swietnie! i model i modelka wyglądaja uroczo
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 10:17   #10
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Bardzo ładnie
Tak cieplutko i zmysłowo

A zwierz przeuroczy (wcale nie potworzasty )
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 10:22   #11
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

bardzo mi sie podoba zreszta takie kolorki bardzo Ci pasuja jednak wydaje mi sie jak by prawie kazdy twoj makijaz byl taki sam ( nie obraz sie ) poprostu mam takie wrazenie
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 10:29   #12
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Cytat:
Napisane przez manolita
No nie.... coz to za apetyczne tytuly wymyslasz. Pewnie specjalnie, zeby dziewczetom na diecie slinka leciala, co?
Manolitko, sama jestem na diecie, więc przynajmniej w ten sposób mogę sobie pofolgować

Cytat:
Napisane przez hybris
A cera po Skinlights... niesamowita. Qrcze. czyżbym miała kupić 5 podkład?
Hybris, kupuj bez zastanowienia! W tym podkładzie jesr sproszkowana macica perłowa, dzięki temu daje one rozświetlający, opalizujący efekt, doskonale wyrównuje koloryt cery. Jestem nim zauroczona!

Cytat:
Napisane przez ewkaa
ta mi sie podoba o! super
Super, dziękuję!

Cytat:
Napisane przez keira24
A koszatniczka (to ja trzymasz, przynajmniej tak mi sie wydaje ) jest slodka. Mialam kiedys to zwierzatko.
Oj dziewczynki, mój straszny zwierz to nie chomiczek ani koszatniczka (o której marzę) - tylko myszoskoczek! Chociaż coś jest w tych porównaniach do innych zwierzątek - mój myszoskoczek ponad 3 lata i jeszcze nigdy nie skoczył! Serio! Jego śp. braciszek też nie

Cytat:
Napisane przez sitc
No Anitka się mnie posłuchała I wyglądasz prześlicznie, w tym makijażu przypominasz mi strasznie Kate Moss.
Anitka, a czy ty próbowałaś malować oczy różowymi cieniami? Kiedy oglądałam taki makijaż na rudowłosej dziewczynie i wyglądało to fantastycznie.
Iwonko, grzeczna jestem, to posłuchałam Kate Moss? Łał, ja sobie samej przypominam raczej Kirsten Dunst (tego rudzielca z Batmana ). Róż? hmmm czemu nie? Ale nie za bardzo wiem, z jakim innym ciemniejszym odcieniem mogłabym jasny róż połączyć?

Cytat:
Napisane przez Meariel
Ale swietnie! i model i modelka wyglądaja uroczo
No nie ukrywajmy, model wręcz olśniewa swoim urokiem

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Bardzo ładnie
Tak cieplutko i zmysłowo
A zwierz przeuroczy (wcale nie potworzasty )
Hihi dziękuję, bardzo lubię zmysłowe makijaże A zwierz jak to nie potworzasty? A te potworzaste pazurki na pierwszym zdjęciu?
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 10:35   #13
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Cytat:
Napisane przez mania199
bardzo mi sie podoba zreszta takie kolorki bardzo Ci pasuja jednak wydaje mi sie jak by prawie kazdy twoj makijaz byl taki sam ( nie obraz sie ) poprostu mam takie wrazenie
Dziękuję - i nie obrażam się W moich makijażach wykorzystuję pewną zamkniętą paletę barw - głownie zielenie, brązy, złoto. Zmusza mnie do tego mój typ urody, kolor wlosów, cery, oczu. Po prostu wiem, w czym mi dobrze Wprawne oko zauważy różnice, m.in. inne nałożenie cienia, dodatkowe kreski, inne kombinacje kolorów, modelowanie twarzy itp.
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 10:46   #14
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

i znowu taki pyszny temat (chociaż za cynamonem nie przepadam)

makijażyk jak zwykle śliczny (też zastanawiałam sie nad tymi cieniami, ale nad innym kolorkiem- później napisz czy są trwałe na powiekach ). Super do Ciebei pasuje i podkreśla oczy
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 10:48   #15
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Cytat:
Napisane przez Dolly
też zastanawiałam sie nad tymi cieniami, ale nad innym kolorkiem- później napisz czy są trwałe na powiekach
Dziękuję Dolly! Cienie są z serii Colorstay, na opakowaniu zapewniają, że utrzymują się na powiecie w niezmienionym stanie przez 12 godzin. A ja mam jeszcze dodatkowo bazę Lumene pod spodem. Chyba będą nie do zdarcia
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 11:14   #16
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Makijaż w sam raz dla CiebieI jedno Ci zazdroszcze...a mianowicie tego, że Twój chomik daje się wziąść na ręce...mój by mi prędzej palce poodgryzał
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 11:56   #17
celebrianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Aniołku mój!
Oczywiscie wyglądasz ślicznie! Zwłaszcza delikatne rozświetlenie! Bardzo mi się podobasz w brązach i rudościach, ale też w delikatnym odcieniu szarości ( z poprzednich wątków). Moja ty Kirsten!!! A z resztą - jakże masz mi się nie podobać! Niemożliwe!
Buziaczki dla myszorka - modelki!
celebrianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 12:16   #18
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

a ja mam pytanko w zwiazku z tym makijazem
ile kosztuje ten podkładzik? mozesz napisac? bo niestety na kwc nie ma ceny podanej
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 12:28   #19
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Cytat:
Napisane przez destiny666
I jedno Ci zazdroszcze...a mianowicie tego, że Twój chomik daje się wziąść na ręce...mój by mi prędzej palce poodgryzał
Destiny, mój myszoskoczek jest nastawiony dość bojowo, ale do tego zdjęcia wyciągnęłam go zaspanego z jego domku i miał minę p.t. "rób co chcesz, mnie i tak wszystko jedno"

Cytat:
Napisane przez celebrianka
Oczywiscie wyglądasz ślicznie! Zwłaszcza delikatne rozświetlenie! Bardzo mi się podobasz w brązach i rudościach, ale też w delikatnym odcieniu szarości ( z poprzednich wątków). Moja ty Kirsten!!! A z resztą - jakże masz mi się nie podobać! Niemożliwe!
Fioftruniu moja, dziękuję Ci mój skarbie! Pamiętaj, we wrześniu robimy wspólną sesję i wklejamy na Wizaż!

Cytat:
Napisane przez ewkaa
ile kosztuje ten podkładzik? mozesz napisac? bo niestety na kwc nie ma ceny podanej
Ewo, ten podkład nie jest chyba dostępny w Polsce, tzn. nie ma w sklepach. Jest sprowadzany ze Stanów. Na Allegro kosztuje ok. 45zł, ja kupiłam za 36zł od pewnej milej Pani
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 12:48   #20
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Krótko i na temat: makijaż super, wyglądasz cudownie, tak delikatnie i naturalnie Bardzo podobają mi się takie kolorki.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 12:48   #21
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Brwi pięknie rosną
makijaz idealnie komponuje się z Twoją naturalną kolorystyką, widać że czujesz się pewnie w tej tonacji- tak trzymać
hehe, zastanawiałam się ile wytrzymasz nie paćkając się tymi nowościami
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 12:55   #22
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Cytat:
Napisane przez Aka24
Krótko i na temat: makijaż super, wyglądasz cudownie, tak delikatnie i naturalnie Bardzo podobają mi się takie kolorki.
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez agabil1
hehe, zastanawiałam się ile wytrzymasz nie paćkając się tymi nowościami
Aga, nio co Ty! Nie jestem fetyszystką! Ile można wytrzymać na samych pudełkach?
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 13:38   #23
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Anito mój chomik nie ważne o jakiej porze dnia - zawsze gryzie Nie wiem czemu on taki bojowy wobec wszystkichja nawet do niego rozmawiam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 14:51   #24
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Dziewczęta, jestem pod wielkim wrażeniem podkładu Diffusing Tint! Mija kolejna godzina, normalnie o tej porze świeciło mi się czoło, musiałam ze trzy razy poprawiać makijaż. Zawsze miałam problem z różem na policzkach, który "spadał" mi po dwóch godzinach z buźki. A dzisiaj? Stanęłam właśnie przed wielkim lustem w łazience, a tu efekt niemal taki jak na tych porannych zdjęciach! Wszystko jest na swoim miejscu, róż na policzkach nadal pięknie błyszczy, a to, co zatuszowałam korektorem, nie wylazło na wierzch Łał!
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:22   #25
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

aniffko napisz cos więcej o tym podkladzie, jaka ma konsystencję, jak kryje, jaki masz odcień i jaka jest jego cena?
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:32   #26
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Gosiu, oto opis z katalogu:

Kolejny kosmetyk z cudownie rozświetlającej serii SkinLights. Podkład ma lekkakonsystencję, nie zawiera żadnych olejków. Nadaje skórze piękny promienny wygląd dzięki zawartości sproszkowanej macicy perłowej oraz drobinkom topazu i różowego kwarcu. Twoja twarz będzie pięknie rozświetlona. Tint zawiera filtr SPF 15. Producent nie zapomniał także o wartości pielęgnacyjnej kosmetyku. Zawiera on witaminy A, E i C.

POJEMNOŚĆ: 29,5 ml
szklana butelka

Kolory: Buff, Ivory, Nude, Beige

A teraz moje wrażenia: podkład jest bardzo lekki, lejący, ma konsystencję płynną. Nie ma właściwości kryjących, ale wyrównuje koloryt cery i świetlnie rozświetla, rzeczywiście widać efekt tej sproszkowanej macicy perłowej! Ja mam odcień Ivory, najjaśniejszy dostępny.


Podkład nie jest dostępny w Polsce, tzn. nie ma go w sprzedaży sklepowej. Jest sprowadzany ze Stanów. Na Allegro kosztuje ok. 45zł, ja kupiłam za 36zł.


Ufffff
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:41   #27
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Aniffko dziekuję za wyyyyyyyyyczerpujacą i fachową odpowiedź. Podkładzik faktycznie bardzo ładnie sie prezentuje, co widac na wyżej złaczonych zdjęciach ;-)
ale szkoda, ze mało kryjący, bo ja potrzebuję to i owo zatuszować :-(
Pozdrawiam
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:52   #28
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Gosiu, Revlon ma swojej ofercie także słynny podkład Colorstay o właściwościach matujących
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 16:13   #29
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

szukam czegos pomiędzy, bo colorstay to raczej na zimę teraz na lato jest za cieżki, pomyślę moe o jego lżejszym odpowiedniku natural ;-)
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:02   #30
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Paleta smaków: gorąca czekolada z cynamonem. Sesja z potworzastym zwierzem :)

Gosiu, jeśli chcesz, dam Ci kontakt do kogoś, kto w kwestii podkładów Revlona dobrze Ci doradzi
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.