Poprosze o pomoc z makijazem :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 23:39   #1
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281

Poprosze o pomoc z makijazem :)


Czesc dziewczyny!

Chcialabym kilka podpowiedzi makijazowych. Dolaczam fotki w i bez makijazu. Ogólnie nie uwazam zeby mój makijaz byl jakis bardzo tragiczny, ale nie ma rewelacji- wiec potrzebuje pomocy. Lubie mocno podkreslac oko, niestety w lekkim, naturalnym makijazu wygladam bardzo nijako. Uwielbiam tez podkreslac usta czerwona lub koralowa szminka, ale nadal nie znalazlam idealnej rózowej pomadki. Zadna nie pasuje. Mam nadzieje, ze ktos mi pomoze od strony technicznej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 67097_425065487557272_1097444760_n.jpg (63,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 206311_425065497557271_852379385_n.jpg (21,3 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 168179_1273050803709_3169327_n.jpg (29,6 KB, 106 załadowań)
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 09:58   #2
Davanda_wizaz
Przyczajenie
 
Avatar Davanda_wizaz
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zary
Wiadomości: 2
Dot.: Poprosze o pomoc z makijazem :)

Cytat:
Napisane przez HellCommander Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Chcialabym kilka podpowiedzi makijazowych. Dolaczam fotki w i bez makijazu. Ogólnie nie uwazam zeby mój makijaz byl jakis bardzo tragiczny, ale nie ma rewelacji- wiec potrzebuje pomocy. Lubie mocno podkreslac oko, niestety w lekkim, naturalnym makijazu wygladam bardzo nijako. Uwielbiam tez podkreslac usta czerwona lub koralowa szminka, ale nadal nie znalazlam idealnej rózowej pomadki. Zadna nie pasuje. Mam nadzieje, ze ktos mi pomoze od strony technicznej.
Czesc, jestem wizażystka i mogę cie zapelnic twój makijaż wcale niezle wygliada Niestety naturalny makijaż nie zrobi ciebie zabardzo atrakcyjna..Nude - nie twój wariant. Potrszebujesz trocha więcej okresliac brwi, bo masz jasne. Oczy musisz robic trocha ciemny, żeby wygliadac wyrazno. Proponuje zaciemniać sobie w koncie ciemna cienia zgory i z dolu, a ze zrodka dac jasny kolor. Także będę ci superowo w Smoky eyes, a jak to wykonać zobaczysz na youtube. Mysle ze dasz rade, bo nie jest trudny. Jedyne co mogę doradzić to wykozystaj podkład dla cieni pod cien, będę się trszymac fajnie, jeśli nie wiesz technik makijażu. Mogę pomoc więcej, lub pokazac na skype po kolejności wykonanie makijażu.
Davanda_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 12:57   #3
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Poprosze o pomoc z makijazem :)

Jesteś śliczną dziewczyną pierwszy makijaż super , szminka świetna i uważam ze kolor bardzo dobry! Drugi niestety dużo gorszy - wyglądasz tu na strasznie "zmalowaną", za czarne brwi, za ciemna szminka, bardzo Cię postarzył. Myślę że powinnas sie trzymać pierwszej wersji - wyciągnięte kocie oko, przyciemniony zewnętrzny kącik, jasniejszy środek, lekko przyciemnione i wypełnione brwi i jasna , ciepła szmineczka - i jest bardzo ok! Masz piękną cerę
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 13:05   #4
Leoschidia
Przyczajenie
 
Avatar Leoschidia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Poprosze o pomoc z makijazem :)

A ja zaproponowałabym przedziałek na bok we włoskach
Poza tym mam wrażenie że Twoje oczy są dosyć małe więc powinnaś zająć się głównie powiększaniem oka, polecam również nieco wyszczuplić płatki nosa bronzerem, wtedy byłoby super.
http://www.youtube.com/watch?v=qfxCjthZGzs
Tu przesyłam propozycję digitalgirl13 na powiększenie oczu, myślę że u Ciebie będzie wyglądać ekstra
__________________

Kobieta jest organizmem ultra doskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko.
Leoschidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 17:44   #5
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Poprosze o pomoc z makijazem :)

Dziekuje bardzo, moniq_c - makijaz srodkowy to makijaz sceniczny, wiec chcac nie chcac, musi byc mocny i przerysowany. Pierwszy makijaz to wlasnie mój 'codzienny'. Dziekuje bardzo, bede sie go trzymac na codzien.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Leoshidia- tak, moje oczy sa raczej male- obejrze filmik, dziekuje za podeslanie
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 23:19   #6
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Poprosze o pomoc z makijazem :)

Cytat:
Napisane przez HellCommander Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo, moniq_c - makijaz srodkowy to makijaz sceniczny, wiec chcac nie chcac, musi byc mocny i przerysowany. Pierwszy makijaz to wlasnie mój 'codzienny'. Dziekuje bardzo, bede sie go trzymac na codzien.
tak właśnie podejrzewałam, że pewnie jakiś na scenę albo do sesji zdjęciowej był zrobiony jakbyś troszkę złagodziła te brwi to i ten ujdzie , bo źle zrobiony nie jest
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 13:34   #7
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Poprosze o pomoc z makijazem :)

Aaa i jeszcze dziwi mnie to, ze jak pokazalam makijaz na Kafeterii, zostalam totalnie zjechana...

A tu prosze, okazuje sie, ze wcale nie jest tak zle.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.