Dermablend Vichy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 15:17   #31
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Dermablend Vichy

próbka jest też w najnowszym cosmo-5.90zł
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 16:40   #32
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Dermablend Vichy

To chyba kupię a jaki kolor?
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:37   #33
Kaffulka
Raczkowanie
 
Avatar Kaffulka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jestem z Krainy Pięknego Zachodu Słońca!
Wiadomości: 451
Dot.: Dermablend Vichy

Też mam zamiar rozejrzeć się w sklepie. Twój Styl- jak naprawdę kosztuje dziesięć złoty, to mi się nie opłaca. Wolę Cosmo za 6, a co ? 4 zł zaoszczędzę.
__________________
"Gorące jest me Ciało,
Dla Ciebie oszalało.
Już nie wiem co się dzieje,
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"



Kaffulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 23:06   #34
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Dermablend Vichy

ojej nie sprawdziłam, ale jak nabędę to napisze.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 08:29   #35
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Dermablend Vichy

TS kosztuje dokładnie 8,90 zł i jest do tego książka "Pocałunki na manhattanie", więc moim zdaniem warto.
Poza tym jest jeszcze próbka Olay Total effects na noc 3ml.
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 08:49   #36
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez AimiA
próbka jest też w najnowszym cosmo-5.90zł
Hmm... dzienw , bo w moim nie ma, jest tyko reklama
Bez sladow kradziezy
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:25   #37
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: Dermablend Vichy

Witajcie
Ja mam próbkę tego podkładu (odcień 3 (z 4) - czyli dość ciemny), ale dla lekko opalonej buzi jest ok.
Mi bardzo ten podkład odpowiada;-) bardzo dobrze się nakłada,jest wydajny (próbkę uzywam już do 3 makijażu, z wiąż jeszcze sporo zostało), bardzo ładnie kryje i trzyma się cały dzień. Buzia po jakimś czasie zaczyna się lekko świecić ale mi się to zdarza przy każdym podkładzie i nie przeszkadza mi zupełnie. Dla mnie jest godny polecenia - ja osobiście wole bardziej to Vichy niż Kanebo;-) Mimo, że nie jestem zwolennikiem firmy cichy

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 12:21   #38
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Dermablend Vichy

próbowałem dermablendu, mi podoba się ten korygujący w słoiczku - coś w stylu kamuflażu (6 kolorów: 3 ciepłe i 3 chłodne) mniej kryjący niż kamuflaże których uzywam,

ale ten w tubce taki jakis pudrowy straszną maskę robi i kolory jakieś dziwne.
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:59   #39
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dermablend Vichy

Przetestowałam próbkę dołączoną do TS, a teraz jestem po testach najjaśniejszego odcienia podkładu i jestem autentycznie zachwycona. Znalazł się na mojej liście Gotta Have It, a jedyne co mnie ogranicza to fatalna osiągalność właśnie tego najjaśniejszego koloru. Kosztuje 73 zł., ale w niektórych aptekach widziałam go po 68-69 zł.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:33   #40
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Przetestowałam próbkę dołączoną do TS, a teraz jestem po testach najjaśniejszego odcienia podkładu i jestem autentycznie zachwycona. Znalazł się na mojej liście Gotta Have It, a jedyne co mnie ogranicza to fatalna osiągalność właśnie tego najjaśniejszego koloru. Kosztuje 73 zł., ale w niektórych aptekach widziałam go po 68-69 zł.

Pozdrawiam!

ale masz na mysli ten podklad korugujacy? nie ten kamuflaz co jest baza po dniego tez?
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:17   #41
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Dermablend Vichy

Anahstasia miala probke z TS - wiec to byl ten podklad korygujacy - z francuska - fond de teint correcteur
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 17:32   #42
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Dermablend Vichy

Jak dla mnie jest świetny Utrzymuje się na skórze cały dzień,zmatowił mi skóre(mam mieszaną),ukrył niedoskonałości.Jednym słowem miałam buzie jak laleczka Testowałam probke z cosmo teraz przymierzam sie do zakupu

Znalazłam na allegro aukcje z tym podkładem,moze komus sie przyda
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81347862
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:02   #43
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez mania19
Anahstasia miala probke z TS - wiec to byl ten podklad korygujacy - z francuska - fond de teint correcteur
Dokładnie tak
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:28   #44
patisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Dom.
Wiadomości: 1
Dot.: Dermablend Vichy

To najlepszy fluid jaki miałam!! Znalampróbke w cosmopolitan i następnego dnia pognałam do apteki!jest rewelacyjny! wczesciej uzywałam DreamMatt ale on znacznie krocej trzyma sie na skorze..ten jest idealny.Używam tego gold nr45 a Wy??
patisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:35   #45
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Dermablend Vichy

REWELKAAAA w końcu miałam cerę jednolitą, o zdrowych odcieniu, matową poprostu cudownie wygładzoną, zero śladów po krostach
Najlepszy podkład jaki w życiu miałam Cena troszkę zastraszająca ale używa się go naprawdę malutko, jest wydajny więc ... KUPIĘ na bank
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 12:03   #46
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez dureksis
REWELKAAAA w końcu miałam cerę jednolitą, o zdrowych odcieniu, matową poprostu cudownie wygładzoną, zero śladów po krostach
Najlepszy podkład jaki w życiu miałam Cena troszkę zastraszająca ale używa się go naprawdę malutko, jest wydajny więc ... KUPIĘ na bank
A jak z cięzkością ?? Kurcze boję się go kupić bo moja skóra coś nie toleruje kosmetyków głównie kremów Vichy Testował go ktoś jeszcze ??
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 13:45   #47
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Dermablend Vichy

fascynacjo25 mimo, iż jest on dosyć ciężki jak na fluid, równomierne rozprowadzenie nie jest trudne W trakcie nakładania nabiera lekkości ... Proponuję przejść się do apteki po próbkę - to najrozsądniejsze Acha odrazu uprzedzam, że kolorek sand- 35 który dołączony jest jako próbka w cosmo i TS jest dosyć ciemny w porównaniu z takim oznaczeniem na innych podkładach, więc trzeba mieć nieco opaloną cerkę ... pzdr
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 15:14   #48
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
A jak z cięzkością ?? Kurcze boję się go kupić bo moja skóra coś nie toleruje kosmetyków głównie kremów Vichy Testował go ktoś jeszcze ??
Mi po pierwszym użyciu skojarzył się z Unifiance LRP. Lecz... jest dużo lżejszy i nie taki tłusty. Na pewno lżejszy jest też od Colorstaya, czy innych 'zastygaczy'. Przez to, że to kamuflaż, ważyć sobie trochę musi I powiedziałabym, że gdyby kamuflaż ArtDeco nałożyć nie punktowo, a jak podkład, to uzyskałoby się efekt i 'ciężkość' Dermablendu

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:43   #49
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Mi po pierwszym użyciu skojarzył się z Unifiance LRP. Lecz... jest dużo lżejszy i nie taki tłusty. Na pewno lżejszy jest też od Colorstaya, czy innych 'zastygaczy'. Przez to, że to kamuflaż, ważyć sobie trochę musi I powiedziałabym, że gdyby kamuflaż ArtDeco nałożyć nie punktowo, a jak podkład, to uzyskałoby się efekt i 'ciężkość' Dermablendu

Pozdrawiam!
Dzieki śliczne Anahstasjo jak zwykle niezastąpiona
W takim razie skoro ja zaprzyjaźniona jestem bardzo blisko zarówno z Colorstayem jak i LRP więc pozostaje mi tylko zapoznać się i z tym nowym cudeńkiem W razie konfliktu z moją cerą ( odpukać) wymienię go na targowisku na coś mi bardziej przyjaznego

Czy kolorystyka jest jakaś znośna tego podkładziku ??
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 16:45   #50
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez mania19
fascynacjo25 mimo, iż jest on dosyć ciężki jak na fluid, równomierne rozprowadzenie nie jest trudne W trakcie nakładania nabiera lekkości ... Proponuję przejść się do apteki po próbkę - to najrozsądniejsze Acha odrazu uprzedzam, że kolorek sand- 35 który dołączony jest jako próbka w cosmo i TS jest dosyć ciemny w porównaniu z takim oznaczeniem na innych podkładach, więc trzeba mieć nieco opaloną cerkę ... pzdr
Hmmm mam próbkę z Twojego Stylu gdzieś, tylko musze poszperać w kuferku nawet jesli to nie ten odcień to przynajmniej sprawdze w domowych warunkach jak się go nosi
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 17:25   #51
kamila_jab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dermablend Vichy

Jestem nim oczarowano,nigdy wczesniej nie uzywalam fluidow i chyba zaczne... Po jego nalozeniu moj chlopak powiedzial ze jakos inaczej wygladam,ladniej Ja tez pol dnia spedzilam przed lusterkim,nie moglam sie nadziwic efektem! Dzieki niemu znalazlam sie na tej stronie bo chcialam dowiedziec sie czegos wiecej, rozumiem ze nie ma go jeszcze w aptekach?
kamila_jab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 17:52   #52
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Dot.: Dermablend Vichy

Do dziewczyn ,które używały Double Wear Estee Lauder!!!

Czy możecie porównać oba podkłady?Od dłuższego czasu używam Double Wear ,jestem zadowolona ,bo przede wszystkim świetnie kryje,kolory średnio mi odpowiadają. Czy Vichy równie dobrze kryje,bo na tym mi najbardziej zależy?
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:08   #53
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Nie mam tej próbki, diabełek ja ogonkiem gdzies przykrył i mam problem bo nie mogę znaleźć nigdzie w necie palety kolorów nie wiem jaki kolorek kupic
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:13   #54
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Dzieki śliczne Anahstasjo jak zwykle niezastąpiona
W takim razie skoro ja zaprzyjaźniona jestem bardzo blisko zarówno z Colorstayem jak i LRP więc pozostaje mi tylko zapoznać się i z tym nowym cudeńkiem W razie konfliktu z moją cerą ( odpukać) wymienię go na targowisku na coś mi bardziej przyjaznego

Czy kolorystyka jest jakaś znośna tego podkładziku ??
Cieszę się, że mogłam pomóc Konfliktu z cerą raczej nie powinnaś mieć, bo moja nadwrażliwa i absolutnie alergiczna ostatnimi czasy cera bardzo go polubiła
Kolorystyka zaś to beże. Najjaśniejszy odcień porcelanowy bynajmniej nie jest i dla bledzioszków teoretycznie zbyt ciemny, lecz w praktyce po nałożeniu bardzo ładnie się wtapia w skórę. Właśnie walczę z okienkiem do załączania plików, bo chciałam wstawić makijaż na MM i tam m.in. mam Dermablend na twarzy, lecz załączniki odmawiają posłuszeństwa Jak się uda to możesz później zajrzeć i looknać jak wygląda na skórze

Cytat:
Napisane przez kamila_jab
Jestem nim oczarowano,nigdy wczesniej nie uzywalam fluidow i chyba zaczne... Po jego nalozeniu moj chlopak powiedzial ze jakos inaczej wygladam,ladniej Ja tez pol dnia spedzilam przed lusterkim,nie moglam sie nadziwic efektem! Dzieki niemu znalazlam sie na tej stronie bo chcialam dowiedziec sie czegos wiecej, rozumiem ze nie ma go jeszcze w aptekach?
Jest dostępny już od jakiegoś czasu. Kosztuje 73 zł.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:58   #55
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Arunia25
Do dziewczyn ,które używały Double Wear Estee Lauder!!!

Czy możecie porównać oba podkłady?Od dłuższego czasu używam Double Wear ,jestem zadowolona ,bo przede wszystkim świetnie kryje,kolory średnio mi odpowiadają. Czy Vichy równie dobrze kryje,bo na tym mi najbardziej zależy?
Dermablend wg mnie jeszcze lepiej kryje, przy minimalnej ilości nie robiąc maski. Wydaje mi się, że jest także trwalczy i ładniej wygląda na skórze, tzn naturalniej Używałam Double Wear EL no i podobał mi się, ale Dermablend dla mnie lepszy
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 19:55   #56
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dermablend Vichy

Fascynacjo; najjaśniejszy to 15 Opal. Później są kolejno 25, 35 i 45, gdzie 25 jest już stosunkowo ciemna. Tylko 4 odcienie
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:51   #57
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Fascynacjo; najjaśniejszy to 15 Opal. Później są kolejno 25, 35 i 45, gdzie 25 jest już stosunkowo ciemna. Tylko 4 odcienie
Właśnie przed chwilką tak wydedukowałam z tymi odcieniami, na pewno jeden z dwóch albo 15 albo 25 tylko pytanie który ?? chyba jednak będęzmuszona poprosić o próbki tych dwóch odcieni , a nie lubię się prosić w aptekach Na codzień uzywam Colorstaya kol. Sand Beige, LRP korygującego nr 12 i Estee Lauder Double Wear oczywiście Fresco Da sie porównac z którymś odcieniem Dermablendu ??
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:37   #58
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dermablend Vichy

To raczej bym Ci poleciła 25. 15 u mnie wygląda tak: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=94555

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 07:50   #59
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
To raczej bym Ci poleciła 25. 15 u mnie wygląda tak: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=94555

A używasz któregoś z pokładów wymienionych przeze mnie?? Ale z tego co pamiętam pisałaś kiedyś że jesteś raczej bladolicą nie mylę się?? W takim razie chyba rzeczywiście ten odcień Nude będzie dla mnie lepszy.

Tylko jak zwykle 4 odcienie to stanowczo za mało
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 22:14   #60
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Dermablend Vichy

ja co prawda nie mam podkładu, a korektor (ten w słoiczku), najjaśniejszy chłodny, czyli B12 i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjny
kryje idealnie i trzyma się bardzo długo
w insturkcji każą dokupić specjalny transparenty puder, z którym ma się trzymać do 16tu godzin, ale bez niego wytrzymał bez zadnej skazy wytrzymal ponad 12 godzin
bałam się, że mi wysuszy skórę jak wszystkie inne korektory, ale nie! co prawda użyłam dopiero jeden raz, ale jestem nim zachwycona

a co do podkładu, to spróbuję niedługo z tym ciemniemniejszym jak się nakłada itd, bo mam dwie próbki - z gazety i z apteki ale i tak właśnie czekam na dermacol, więc jeszcze długo nie kupię swojego koloru
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.