Okropna skóra na nogach... depilacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-14, 16:01   #1
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna

Okropna skóra na nogach... depilacja


Jakis rok temu zaczełam depilowac nog woskiem, depilatorem..wlosy zaczely mi wrastac więc je wyciagałam.Pozniej golilam nogi a teraz znow depiluje, gdyz wlosy sa bardzo twarde i musialam goic nogi codziennie.Problem z wrastajacymi wlosami nadal jest..ale z tym sobie jakos radze.Jednak mam okropne przebarwienia, skora jest czerwonawa..jednym słowem nogi wygladaja nieestetycznie,a do tego dochodza czarne kropki po włskach(jak pocine wychodzi jakby włosek). Nie wiem co robic.Jestem zrozpaczona jest lato, a ja nie moge chodzic w sukienkach itd.prosze poradzic mi co mam robic!!
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 17:32   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Okropna skóra na nogach... depilacja

Wiem co czujesz, bo ja mam tak samo, nogi całe w ranach, wrastające włosy, ropne wypryski na nogach

Ja radze sobie już z tym jakoś, więc:
-do peelingu nóg używam albo rękawicy z Avonu albo szczotki do czyszczenia rak, jest bardzo mocna, więc dobrze zdziera naskórek
-ropne wypryski próbuje zawsze przekłuć i wydostać z nich włos, a potem smaruje olejkiem z drzewa herbacianego np. Oriflame

Trochę pomaga, ale jestem ciekawa co inne dziewczyny napiszą

A na wrastanie włosów podobno dobry jest Xerial 30, ale jest dość drogi, ponad 30 zł i nie zawsze działa.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 18:31   #3
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: Okropna skóra na nogach... depilacja

Dzieki za odpowiedz W sumie to nie to jest straszne..te wloski wrastajace czy lekkie stany zapalne..ale kolor!!A chodzi mi dokladnie o wyglad nog...tak jak pisalam mam przebarwienia, do tego sa lekko czerwone.I nie moge sie uporac z tymi wkurzajacymi czarnymi kropeczkami po wloskach!Chcialabym sie doweidziec co zrobbic aby nogi teraz wygladaly lepiej.Dzieki za ta rade z rekawica, ale ja uzywalam takiej gabeczki baaardzo szorstkiej( do masazu przeciw cellulit.)ale malo pomagala.Poza tym pelling itd nic nie pomaga, musze wyciagac wloski igielka .
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 21:16   #4
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Re: Okropna skóra na nogach... depilacja

Teraz to juz nie wiem co lepsze czy depilowanie nóg czy golenie maszynka! Jak moje nogi maja byc czerwone i pelne wyprysków to ja dziekuje za taki interes :/ mam pytanie do Joanny dlugo juz depilujesz nogi?
agawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 06:45   #5
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: Okropna skóra na nogach... depilacja

Pierwszy raz wydepilowalam woskiem u kosmetyczki jakies 3 lata temu..ale nie bylo zle.Pozniej golilam ( w zimie) na wiosne depilowalam...Mozna powiedziec wiec ze od jakis 3 lat..ale raczej na wiosne zaczynalam to robic, bo w zimie to golilam
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 10:25   #6
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Okropna skóra na nogach... depilacja

agawe napisał(a):
> Teraz to juz nie wiem co lepsze czy depilowanie nóg czy golenie maszynka! Jak moje nogi maja byc czerwone i pelne wyprysków to ja dziekuje za taki interes :/

No i dlatego właśnie powróciłam do maszynki. Depilowałam woskiem u kosmetyczki, nie sama, więc myślałam, że będzie dobrze, jednak włoski zaczęły wrastać (strasznie dużo), nie pomagały peelingi i twarde gąbki Robiły się zapalenia mieszków (przez to wrastanie) no i te dziwne czarne kropki (co to jest?)
No i tak wróciłam do maszynki i niestety musszę golić nogi co 3 dni - jednak wolę to i piękne gładkie nogi bez żadnych kropek i krost
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.