loki na studniowke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-10, 14:11   #1
misia2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 24

loki na studniowke


na studniowke sama chce zakrecic wlosy na lokowke lecz nie wiem jak je utrwalic zeby przetrwaly cala impreze i zeby nie tworzyly "skorupy" tylko byly delikatne w dotyku,pianka raczej odpada bo chce je nablyszczyc ale czekam na propozycje czym i w jaki sposob utrwalic, pozdrowionka
misia2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 18:15   #2
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Re: loki na studniowke

Przed wszytkim jakie masz włoski??? (długośc,gęstość,podatnoś c na układanie) Jesli masz ich duzo,to radziłabym Ci zakręcić je na papiloty /wałki (zaleznie od tego jak duży skręt chcesz uzyskać) Sama próbowałam kiedys pokręcić lokówką swoje włosy(do łopatek,dośc gęste) i po 2 godzinach ze zmeczenia nie miałam ochoty nigdzie wychodzić Za to w sobote kręciłam dziewczynie brata lokówką włoski siegające lini brody.Zakręcałam na pianke,potem utrwaliłam lakierem(ty możesz uuzyc nabłyszczacza) Jej fryzura wytrzymala do rana,ale z własnego doświadczenia wiem,że po lokówce wlosy szybko się rozkręcają. Acha,kiedyś uzywałam pianki wella shock,była całkiem niezła
Ufff...ale się rozpisałam Mam nadzieje,ze chociaz odrobinkę ci pomogłam...Udanego fryzowania,i zabawy oczywiście
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 22:43   #3
misia2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 24
Re: loki na studniowke

wlasnie mam wloski za lopatki <najdluzsze> najkrutsze siegaja do ramion bo mam cieniowane :[ juz probowalam nakrecac na lokowke i dosc ladnie wygladaly ale niesamowicie duzo pracy wlasnie mam takie wlosy jak ty czyli geste ale sa raczej podatne na ukladanie tylko teraz problem z utrwaleniem bo nigdy nie mialam takiej fryzury na tego typu impreze wiec nie wiem jak dlugo sie utrzymaja loki i wlasnie nie chce ryzykowac a na lokowke jestem zdecydowana bo roznie bywa z papilotami bo czasem ladnie sie zakreca a czasem tragedia<jakies okropne puszace sie spiralki blee>a z lokowka to mi sie nie zdazylo i teraz problem jak je utrwalic czy uzyc jakiegos specyfiku przed kreceniem i po czy tylko po i kiedy nablyszczacz ?? bo wlasnie skusze sie na goldwella LC2 tylko musze gdzies go znalezc bo nigdzie nie ma:[ i jak zrobic zeby utrzymala sie fryzura bez tej okropne "skorupy"....
misia2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 08:36   #4
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Re: loki na studniowke

Jesli juz zdecydowałaś sie na lokówkę,to przytrzymaj troszke na niej włosy (ale nie za długo,żeby nie spalić )Po zdjeciu z lokówki zostaw włosy az ostygną i dopiero potem je układaj. Ja przed lokowaniem najpierw nakładam piankę na to pasmo,które chcę pokręcić,a na koniec jak juz mam gotową fryzurę ,delikatnie utrwalam lakierem,ale od spodu.Dzięki temu włoski jakos się trzymaja,ale wyglądaja naturalnie.Wiem,ze nie chcesz skorupy,ale jednak na koniec potraktowałabym je leciutko lakierem,niekoniecznie jakims super strong Nabłyszczacz zawsze na sam koniec,taki "ostatni szlif" Najlepiej by było gdybyś zrobiła sobie taka fryzure na próbe,wtedy byłabys pewna ile wytrzymie itd
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 16:47   #5
misia2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 24
Re: loki na studniowke

stokrotka dzieki za porade rzeczywiscie najlepszym wyjsciem byloby wyprobowanie wczesniej ostatnio czetalam zeby kazde pasmo nawijac raz w lewą a raz w prawa strone aby ladnie wygladaly lokia ten patent z lakierowaniem od spodu wydaje mi sie rewelacyjny ale sprawdze w praktyce, pozdrowionka
misia2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 18:13   #6
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Re: loki na studniowke

__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.