kręcone włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-22, 21:07   #1
paulina.s.15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1

kręcone włosy


mam okropne kręcone włosy które chciałabym nosić rozpuszczone niestety wyglądają jak szopa, i nie da się ich ujarzmić... Nie chce ich wyprostowac ale w pewnym sensie zmniejszyć obj etosc, tak aby bardziej przylegały do głowy. Czy jest na to jakikolwiek sposób?? błagam o szybką odpowiedz
paulina.s.15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-22, 21:14   #2
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: kręcone włosy

Mam koleżankę z naturalnie kręconymi włosami i ona je po prostu wycieniowala. Możesz też uzyć pianki, a po myciu nie rozczesywać ich od razu, tylko rozdzielić palcami i pozwolić, żeby tak schły. Wtedy nie bedą takie nastroszone.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-22, 21:18   #3
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Re: kręcone włosy

Szczerze polecam nową serię z Avonu do włosów kręconych, nie wiem jak szampon i odżywka,ale z kremu modelującego i nawilżającego jestem bardzo zadowolona. Jak do tej pory najlepszy specyfik jaki miałam do loków i nie skleja włosów, na drugi dzień nie są też znowu szopiaste. Fajnie nawilża i modeluje,naprawdę super.
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.