Farbowanie farbowanych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-16, 06:05   #1
pestka2302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Question

Farbowanie farbowanych włosów


Hej, mam pewien problem... :/ Od roku farbuję włosy na jasny blond, ale ostatnio to już przesadziłam... Zmieniłam farbę i wyszły białe. Stwierdziłam, że nie ma co z tym samemu walczyć i wybrałam się do fryzjera. Włosy mi przyciemnili, ale nie tak jak chciałam. Chciałam żeby był ładny, ciepły blond, a wyszedł taki zimny-szary-brązowawy :/ http://www.ewaostrowski.pl/4489-thic...d-poldluga.jpg -No mniej więcej coś takiego... Trochę zniszczyły mi się włosy po tym farbowaniu, ale nie chcę tego koloru-źle się w nim czuję. Wpadłam na pomysł żeby przefarbować się na wiśniowy <Znowu u fryzjera profesjonalną farbą, miałam taki odcień ponad rok temu>. I teraz pytanie: Czy włosy nie zniszczą mi się za bardzo? Nie chcę żeby mi wszystkie powypadały :< Dodam, że stosuję profesjonalne maski i odżywki z hurtowni fryzjerskiej.
pestka2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 11:17   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Farbowanie farbowanych włosów

Trudno ocenić stan włosa po samym wpisie. Generalnie farbowanie nie jest tak inwazyjne jak rozjaśnianie i tym podobne zabiegi, jednak wiele zależy od rzeczywistego aktualnego stanu włosa. Kolor jaki uzyskałaś obecnie jest zapewne w dużej mierze kwestią braku pigmentu we włosach tak jasnych jakie miałaś, wobec czego barwnik farny nie miał się "czego złapać", być może fryzjer dobrał też zbyt jasny ocień.
W Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest repigmentacja przed nałożeniem kolejnego koloru, w innym przypadku obawiam się, iż będzie on się szybko wymywał, do tego zapewne niespójnie, jako, że w części włosów został zapewne barwnik po obecnie nałożonej farbie.
Co do zniszczeń, jeśli włosy są obecnie w bardzo złej kondycji postaw na odżywienie ( z tym, że proces kuracji, która wzmocni włos realnie to około 3 msc), jednak na pocieszenie dodam, iż oczywiście włosy puste są bardziej łamliwe, kruche i wrażliwsze więc paradoksalnie łatwiej będzie je pielęgnować po napełnieniu barwnikiem.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 19:03   #3
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Farbowanie farbowanych włosów

W ogole mi sie wydaje, ze bardzo trudno miec ladne czerwone wlosy. Ten kolor chyba najszybciej plowieje i staje sie matowy. Profesjonalne maski z hurtowni fryzjerskiej czesto sa gorsze od takich za 10 zl ze sklepu ;P Oprocz tego to żadnych konkretnych nazw nie podalas. Mi sie wydaje ze powinnas dac im odpoczac i zabrac sie za pielegnacje. A potem dopiero pofarbowac nie rezygnujac z wlasciwej pielegnacji
__________________



Edytowane przez CarmenSandiego
Czas edycji: 2013-06-16 o 19:04
CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 07:37   #4
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farbowanie farbowanych włosów

Cytat:
Napisane przez pestka2302 Pokaż wiadomość
Hej, mam pewien problem... :/ Od roku farbuję włosy na jasny blond, ale ostatnio to już przesadziłam... Zmieniłam farbę i wyszły białe. Stwierdziłam, że nie ma co z tym samemu walczyć i wybrałam się do fryzjera. Włosy mi przyciemnili, ale nie tak jak chciałam. Chciałam żeby był ładny, ciepły blond, a wyszedł taki zimny-szary-brązowawy :/ http://www.ewaostrowski.pl/4489-thic...d-poldluga.jpg -No mniej więcej coś takiego... Trochę zniszczyły mi się włosy po tym farbowaniu, ale nie chcę tego koloru-źle się w nim czuję. Wpadłam na pomysł żeby przefarbować się na wiśniowy <Znowu u fryzjera profesjonalną farbą, miałam taki odcień ponad rok temu>. I teraz pytanie: Czy włosy nie zniszczą mi się za bardzo? Nie chcę żeby mi wszystkie powypadały :< Dodam, że stosuję profesjonalne maski i odżywki z hurtowni fryzjerskiej.
jak myslałaś o naturalnej pielęgnacji to moze Cassia jest dla Ciebie
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.