*W*Y*C*I*S*K*A*N*I*E* *P*R*Y*S*Z*C*Z*Y* DO PANI BEATKI! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-06, 19:28   #1
afrodycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3
GG do afrodycia

*W*Y*C*I*S*K*A*N*I*E* *P*R*Y*S*Z*C*Z*Y* DO PANI BEATKI!


Droga Pani Beatko!
mam pytanie, które nurtuje mnie od długiego czasu
Czy warto wyciskać pryszcze?
proszę o odpowiedż
pozdrawiam, Ewelina
afrodycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 20:12   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: *W*Y*C*I*S*K*A*N*I*E* *P*R*Y*S*Z*C*Z*Y* DO PANI BEATKI!

Nie jestem coprawda P. Beatą ale NIE!! Nie warto wyciskać pryszczy, a wręcz nie wolno!!!!! Zostaną Ci potem ślady które naprawdę oszpecają skórę. Jeśli już to profesjonalne oczyszczanie u kosmetyczki, w żadnym razie takie domowe wyciskanie pryszczy!! Możesz je smarować reduktorami wyprysków np w zelu lub w płynie, ma takie coś w ofercie aon, dc, kolastyna i na pewno jeszcze wieeele firm...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 20:30   #3
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: *W*Y*C*I*S*K*A*N*I*E* *P*R*Y*S*Z*C*Z*Y* DO PANI BEATKI!

Piszę z własnego doświadczenia nigdy nie wyciskaj!!! Ja sama jak miałam jakieś 13 lat i trądzik wyciskałam i zostało mi na twarzy kilka nieciekawych blizn. Z czasem one bardzo się spłyciły i wyrównały kolorytem ze skórą ale jak popatrzeć pod odpowiednim kątem to wgłębienia w skórze są i trudno by było je usunąć bo tej laserowej metody się boję. Lepiej przeczekać i leczyć maściami.
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 20:51   #4
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: *W*Y*C*I*S*K*A*N*I*E* *P*R*Y*S*Z*C*Z*Y* DO PANI BEATKI!


ABSOLUTNIE nie wolno wyciskać!!!
Mądra to ja dopiero teraz jestem Kiedyś to mnie tak korciło, żeby wycisnąć z siebie to paskudztwo, że czasami niestety mi się zdarzało
I do tej pory zostały mi maluńkie, ale jednak, blizenki.Takie ciemniejsze plameńki, które dodatkowo ciemnieją na słoneczku!

Poza kwestiami natury estetycznej, to pamiętaj, ze jak wyciśniesz syfka, to robi się maleńka ranka, do której mogą wniknąć jakieś obrzydliwe bakterie czy inne drobnoustroje i sytuacja tylko się pogorszy
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 23:03   #5
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: *W*Y*C*I*S*K*A*N*I*E* *P*R*Y*S*Z*C*Z*Y* DO PANI BEATKI!

NIE!!!!
wyciskając syfki ropne, masz dużą szanse na rozniesienie ich po całej twarzy i stworzenie nowych ognisk zapalnych; wyciskając wągierki masakrujesz pory skórne, tak, że mogą nie wrócić do siebie. np. paznokcie, nieumiejętne naciśnięcie mogą pokaleczyc skórę.

kosmetyczka przeprowadza taki zabieg fachowo i czysto, rozpulchniając skórę, i zamykając pory 'po', minimalizujac ryzyko powikłań.

możesz też zmniejszać ilosc towaru do usunięcia, stsoując regularnie peelingi do twarzy. to naprawde pomaga (mnie przynajmniej).

ja, niestety, nie byłam taka mądra, w zwiazku z czym mam makabryczne, szpecące blizny potrądzikowe, które (WRESZCIE!!!) tej jesieni będę usuwać, ładując w ten zabieg kupę klasy. i nie jest to moja fanaberia, że są one widoczne, bo adres kliniki dostałam od dalszej znajomej na zasadzie: tobie się przyda.

nie wyciskaj. nie warto.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.