proporcje rozjaśniacza i aktywatora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-05, 09:08   #1
JuliaRomea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1

proporcje rozjaśniacza i aktywatora


Cześć dziewczyny! Jestem tu nowai mam do was sprawe.
Zakupilam sobie rozjaśniacz blondor welli i aktywator 6%. nie jestem pewna w jakim stosunku czy 1:1 czy 1:2 rozrobic blondor z aktywatorem. mam brązowe włosy i chcialabym uzyskać bardzo jasny brąz. czy użycie wiekszej części aktywatora równa sie ze zwiększonym działaniem rozjaśniającym i tym samym na większe zniszczenia- czy odwrotnie?

Dzieki z góry!
JuliaRomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 11:28   #2
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: proporcje rozjaśniacza i aktywatora

Z tego co pamiętam, to proporcja jest 1:2, ale dawno już nie uzywam rozjaśniacza.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 11:35   #3
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: proporcje rozjaśniacza i aktywatora

proporcja ile rozjaśniacza a ile aktywatora - jest różna u różnych producentów. taka informacja ile czego powinna znajdować się na opakowaniu rozjaśniacza ew. dopytaj w sklepie gdzie kupowałaś.
większa ilość aktywatora raczej nie będzie miała wpływu na efekt końcowy. większa moc - już tak.
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:50   #4
majowe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: proporcje rozjaśniacza i aktywatora

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to proporcja jest 1:2, ale dawno już nie uzywam rozjaśniacza.
Chciałabym Ci podziękować za to, żedoradziłaś mi chłodne, perłowe kolorki z Loreal Majirel. Mnie niestety szybko popiel wypłukuje się-robiłam Alafaparfem 10.21 to bardzo bardzo jasny blond irysowy (w nazwie ma popiel i fiolret) kładłam go na bardzo bardzo jasny blond złocisty (ponoć taki mi pasuje, ale wracamdo naturalnego jasnego i chłodnego blondu). Uzyskałam odcień na początku jakna próbniku tego 10.21(bardzo ładny i bardzo naturalny), ale po 1 miesiącu wypłukał się do koloru z próbnika 10.1 też z Alfaparu (teżśliczny i naturalnie wygląda, ale wolałabym ten z 10.21). Mieszałam go z oryginalną wodą z Alfaparfu 6%. Czas trzymania 30min. Myślę,że ocieplił się, bo kładłam go na bardzo bardzo jasny blond złocisty.
Morelle, nie przedtawiłam się. Jestem Goldange. Estelle zablokowała na zawsze moje konto, jak i mojej koleżance Johnw57 za to, że poprosiłyśmy o analizę składu maseczki i odżywki do włosów. Obraziła nas i zablokowała nasze konta.... Ktoś tej pannie-estelle powinnien nosa ukrócić, bo to nie do pomyślenia, że moderator obraża użytkowników, po tym jakprzypominają się delikatnie z analizą kosmetyków i jeszcze za to przyznaje bana stałego....
Więcej tu nie wejdę, bo ona ponownie zablokuje moje konto. Jeśli otrzymasz moją wiadomość,to proszę wspomnij coś na forum, że dostałaśod mnie wiadomość.
Pozdrawiam
Gold
P.S. Nie mogłam przesłać Ci wiadomości

Edytowane przez majowe
Czas edycji: 2009-02-22 o 14:50 Powód: dopisek
majowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 16:39   #5
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: proporcje rozjaśniacza i aktywatora

Cytat:
Napisane przez majowe Pokaż wiadomość
Morelle, nie przedtawiłam się. Jestem Goldange. Estelle zablokowała na zawsze moje konto, jak i mojej koleżance Johnw57 za to, że poprosiłyśmy o analizę składu maseczki i odżywki do włosów. Obraziła nas i zablokowała nasze konta.... Ktoś tej pannie-estelle powinnien nosa ukrócić, bo to nie do pomyślenia, że moderator obraża użytkowników, po tym jakprzypominają się delikatnie z analizą kosmetyków i jeszcze za to przyznaje bana stałego....
Więcej tu nie wejdę, bo ona ponownie zablokuje moje konto. Jeśli otrzymasz moją wiadomość,to proszę wspomnij coś na forum, że dostałaśod mnie wiadomość.
Pozdrawiam
Gold
P.S. Nie mogłam przesłać Ci wiadomości
Klonom zbanowanych użytkowników na tym forum mówimy NIE.

Bana tymczasowego użytkowniczka goldange dostała za edytowanie treści postu, a nie przypomnienie się do analizy - zgodnie z regulaminem niszczenie zawartości portalu poprzed edycję postów, recenzji i zdjęć jest zabronione i karane banem tymczasowym. Kto łamie regulamin musi liczyć się z konsekwencjami, w tym z reprymendą, a także zablokowaniem dostępu do forum.
Za edycję postu goldange otrzymała bana tymczasowego, chociaż powinien być stały, bo przy okazji nowa treść postu to atak.

Po wygaśnięciu bana tymczasowego goldange zaatakowała mnie ponownie, czego efekt na dowód można obejrzeć w moim profilu https://wizaz.pl/forum/member.php?u=238066 [możecie zobaczyć drugą twarz panny goldange, gratuluję kultury], co skończyło się tym razem banem stałym.

W wypowiedzi z tego postu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1786, która jest wyrazem mojej dezaprobaty dla łamania regulaminu, nie widzę nic obraźliwego, jeśli się komus nie podoba, wystarczy wcisnąć ZP.

Co do profilu johnw57 oświadczam iż goldange/majowe najzwyczajniej w świecie KŁAMIE, ban na to konto został nałożony przez Złośliwca, z adnotacją "troll lub haker", a nie przeze mnie, o co oskarża mnie goldange.

Oto macie przykład manipulowania faktami przez tą użytkowniczkę, wykręcania kota ogonem i pozowania na ofiarę [nie pierwszy raz zresztą].
Ja ze swojej strony nie pozowolę na takie manipulacje, na oczernianie mnie i osobiste wycieczki pod moim adresem.

Przepraszam wszystkich za OT, ale sprawa wymagała sprostowania i wyjaśnienia.

PS. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości - ujawnianie treści korespondencji jest również zabronione przez regulamin.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-02-22 o 16:48 Powód: Dopisek.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.