Inneov - gęstość włosów. Warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 22:12   #1
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369

Inneov - gęstość włosów. Warto?


Czy warto kupić ten specyfik? Czy ktoś może robił porównanie z innymi tego typu specyfikami?

Wypełniacze (fosforan monowapniowy, celuloza, karboksymetyloceluloza sodowa usieciowana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu), wyciąg z zielonej herbaty (27%, w tym katechiny min.30%), wyciąg z pestek winogron (11%, w tym katechiny co najmniej 20%), tauryna (11%), glukonian cynku, powłoka (polidekstroza, hydroksypropylometylocelu loza, talk), barwniki (E171, E104, E132), trójglicerydy średniołancuchowe.

A tu dla porównania np. Merc Special:
Skład: 1 drażetka zawiera: Witamina C 75,00 mg; L-cystyna 30,00 mg; Witamina E (octan) 9,00 mg; B-karoten 0,90 mg; Amid kwasu nikotynowego 10,00 mg; Pantotenian wapnia 3,00 mg; Witamina B2 1,60 mg; Witamina B6 (chlorowodorek) 1,20 mg; Witamina B1, (azotan) 1,20 mg; Witamina A (octan) 1.500 j.m.; Witamina B12 (cyjanokompleks) 2,00 mikro g.; Witamina D3 50,00 j.m.; Biotyna 0,01 mg; Suchy wyciąg z drożdży 100,00 mg; Żelazo (II) fumaran 20,00 mg
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:12   #2
germaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Inneov - gęstość włosów. Warto?

na składzie się nie znam, ale łykam Inneov trzecie pudełko i jest poprawa, mniej włosów wychodzi
germaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:59   #3
musuranka
Przyczajenie
 
Avatar musuranka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov - gęstość włosów. Warto?

Ja również to łykam , od stycznia jakoś zaczełam i widzę efekty ,
dawniej podczas jednego czesania leciała mi kupa włosów , a podczas mycia to już w ogóle dramat, teraz praktycznie tych włosów nie widzę , na pewno jakies tam wypadają ,ale to juz sa na tyle zdrowe ilości , że nie widzę wszędzie swoich włosów- a to mnie najbardziej dobijało - bo już miałam wizje samej siebie z prześwitami na głowie.

preparat polecił mi dermatolog, nie poszłam co prawda do dermatologa z problemem wypadających włosów , ale jak byłam tam w innej sprawie , to zapytałam, co by było dobre na wypadające włosy i poleciła mi własnie ten preparat. Po tym preparacie podobno najszybciej widać efekty, zresztą on jest ukierunkowany tylko na wzmocnienie cebulek włosowych , a taki merz special (też podobno niezły , tak w ogóle ) ma wzmacniac skóre , włosy i paznokcie , czyli pewnie dłuzej byś musiała czekac , żeby było widać po włosach , że akurat je wzmocnił .
musuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:51   #4
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Inneov - gęstość włosów. Warto?

Powiem Wam, że dosyć sceptycznie podeszłam do tego preparatu. W porównaniu do innych z tej grupy to skład ma ubogi ale jak trafiony! w moim przypadku - wypadanie włosów spowodowane było farbowaniem, porą roku - jesień i chyba ogólnym zmęczeniem brałam go przez 3 miesiące - jest to ważne, jeżeli chcecie brać krócej, w ogóle nie ma to sensu. Efekt - włosy przestały wypadać, zrobiły się bardziej błyszczące, sprawiały wrażenie mocniejszych. Ja mam włosy takie piórkowate, cienkie, więc efekt jak dla mnie super
Jedyny mały minus - cena
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:40   #5
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Inneov - gęstość włosów. Warto?

Brłam 3 miesiące- efekt- mniej wypadających włosów. W sumie polecam jak ktoś ma kasę na 300zł kurację. Efekty pojawiają się przy trzecim opakowaniu a nawet po odstawieniu więc warto być cierpliwym.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.