Obgryzione paznokcie ze zdjęciami - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-24, 21:20   #631
matbee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

fartuch, czy w czasie odrastania płytki paznokcia była ona przyległa do palca (dostosowywała się do jego kształtu) czy paznokcie rosły "do góry"?
matbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 20:59   #632
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

oczywiście na początku rosła tylko biała część, która z biegiem czasu przyrastała. trzeba wkraplać olejki pod płytkę paznokcia by mógł sobie przyrastać.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:03   #633
matbee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Już ostatnie pytanie i więcej nie będę męczył.
Ile czasu zajęło Ci osiągnięcie takiego efektu?
matbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 15:32   #634
YourAngel2280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Mam 13 lat i obgryzam paznokcie chyba od zerówki.. problem mam też ze skórkami. chciałabym coś zrobić, aby skórki zagoiły się a paznokcie odrosły.. staram sie już nie obgryzać znacie jakieś domowe sposoby?
YourAngel2280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 15:56   #635
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

gorzki paluszek na paznokcie , a skórki smaruj kremem do rak lub maścią z witaminą a. jest tania kosztuje w aptece okolo 3 zł. Dobra jest też olej, może być oliwa z oliwek lub olej, taki do używania w kuchni . smaruj tym skórki np. wieczorem.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 16:30   #636
asiazow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Poczytałam trochę ten temat i też postanowiłam dołączyć. Ja paznokcie obgryzałam dobre parę lat temu i to wcale nie dużo, tylko tę białą część. Mimo wszystko teraz mam okropny kształt paznokci
Jaką odżywkę polecacie i na jaki kształt najlepiej je piłować? Jakieś rady czy coś? Są jakieś szanse, że doprowadzę je do takiego stanu jak np. na tym zdjęciu? https://edanafashion.files.wordpress...013/01/153.jpg
Dodam, że paznokcie mi się nie łamią, są dosyć twarde itd. ale ten kształt...i przede wszystkim za długi wolny brzeg. Najbardziej zależy mi na tym, aby wydłużyć tę różową płytkę paznokcia. Najgorsze chyba mam na palcach serdecznych - chyba :P
W załączniku dołączam swoje.

p.s. Dodam, że nie chcę żadnych odżywek zawierających formaldehyd, więc Sally Hansen Miracle Nail Growth albo Eveline 9w1 odpadają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-08-01 17.19.14.jpg (48,6 KB, 146 załadowań)

Edytowane przez asiazow
Czas edycji: 2015-08-01 o 16:36
asiazow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 23:03   #637
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez asiazow Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę ten temat i też postanowiłam dołączyć. Ja paznokcie obgryzałam dobre parę lat temu i to wcale nie dużo, tylko tę białą część. Mimo wszystko teraz mam okropny kształt paznokci
Jaką odżywkę polecacie i na jaki kształt najlepiej je piłować? Jakieś rady czy coś? Są jakieś szanse, że doprowadzę je do takiego stanu jak np. na tym zdjęciu? https://edanafashion.files.wordpress...013/01/153.jpg
Dodam, że paznokcie mi się nie łamią, są dosyć twarde itd. ale ten kształt...i przede wszystkim za długi wolny brzeg. Najbardziej zależy mi na tym, aby wydłużyć tę różową płytkę paznokcia. Najgorsze chyba mam na palcach serdecznych - chyba :P
W załączniku dołączam swoje.

p.s. Dodam, że nie chcę żadnych odżywek zawierających formaldehyd, więc Sally Hansen Miracle Nail Growth albo Eveline 9w1 odpadają.
Z odżywek polecam ci Nail Tek Foundation III (bez formaldehydu, formuła nawilżająca dla paznokci twardych i suchych). Ciężko dostać ją w Douglasie czy Sephorze, bo raczej jest w zestawie za 55 zł z topem, który jest słaby. Najlepiej zamówić ją przez internet, jest np na kosmetykizameryki lub na nocanka, tam sprzedają oryginalne rzeczy. Strzeż się natomiast Golden Rose Black Diamond, tak polecanej bo bez formaldehydu, a moim paznokciom wyrządziła ogromną szkodę, w jednym jest teraz dziura (!) która się łuszczy :/ i muszę zabezpieczać paznokieć żeby się nie urwał cały Teraz używam tego Nail Teka jako bazę i jest git, super jest, mimo że nie ma opinii na kwc to wiele osób go poleca na forum i na blogach.

A co do wydłużenia różowej części, koniecznie przeczytaj to (chociaż pierwszą stronę):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=687679

i wejdź na profil Majowej Rosy, przeczytaj je wskazówki o olejowaniu (i ważne żeby paznokcie ZAWSZE były pomalowane czymkolwiek, czy to jedną warstwą bezbarwnej odżywki czy lakierem, nie ważne, ważne by były czymś utwardzone) i resztę wskazówek np odnośnie pilniczka:
https://wizaz.pl/forum/member.php?u=488090

Jak widzisz wydłużenie różowej części (tzw. przyrost) jest możliwy
Możesz się także dołączyć do mnie i do innych dziewczyn olejujących paznokcie, w nowej części wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=768465&page=161


Najważniejsze to nie obgryzać już paznokci, nie dłubać pod nimi niczym, zawsze mieć czymś pomalowane, zastosować się do wszystkich rad Majowej Rosy i być cierpliwym i systematycznym - czasem na super efekty trzeba czekać rok lub dwa! Po prostu fotografuj regularnie paznokcie i mierz co miesiąc linijką różową część I nie poddawaj się! A osiągniesz takie pazurki jak chcesz
To moja "mała" metamorfoza :
przed
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1409084665

i teraz (zdjęcie z lewej miesiąc temu, z prawej obecnie)
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1436552478

pozdrawiam i wytrwałości oraz silnej motywacji życzę
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 23:54   #638
asiazow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

lavender08,
Dzięki wielkie za rady
Dobrze, że napisałaś o tej odżywce Golden Rose, bo właśnie ku niej byłam najbardziej skłonna, za poleceniem Red Lipstick Monster, a tu taki psikus...
Olejuję dosłownie 24/7 od 3 dni, dokupię jeszcze tylko tę odżywkę i będę czekać na efekty

Edytowane przez asiazow
Czas edycji: 2015-08-02 o 10:18
asiazow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 12:17   #639
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez asiazow Pokaż wiadomość
lavender08,
Dzięki wielkie za rady
Dobrze, że napisałaś o tej odżywce Golden Rose, bo właśnie ku niej byłam najbardziej skłonna, za poleceniem Red Lipstick Monster, a tu taki psikus...
Olejuję dosłownie 24/7 od 3 dni, dokupię jeszcze tylko tę odżywkę i będę czekać na efekty
nie ma za co powodzenia

ja też właśnie dzięki opinii tej blogerki zakupiłam tą Golden Rose, a potem po miesiącu moje paznokcie zaczęły się łuszczyć, w tym jednym zrobiła się dziura i w ogóle kilka dziewczyn na wątku o olejowaniu też się na nią uskarża, jednej zaczęły rozdwajać się paznokcie, a nie miała wcześniej z nimi problemu
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 16:23   #640
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cześć chcę dołączyć do was. Ja mam straszny problem z obgryzaniem paznokci. Teraz jest tak źle ze 4 paznokci nie mam prawie. Obgryzłam do samego mięsa. 6 paznokci z kolei cudem nieobgryzam już 17 dni. Nie wiem już co robić. Pomóżcie mi.
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 10:16   #641
Adrianna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Cześć chcę dołączyć do was. Ja mam straszny problem z obgryzaniem paznokci. Teraz jest tak źle ze 4 paznokci nie mam prawie. Obgryzłam do samego mięsa. 6 paznokci z kolei cudem nieobgryzam już 17 dni. Nie wiem już co robić. Pomóżcie mi.
POMALUJ. Ja zaczelam od zwyklego pomalowania paznokcia - jak jest pomalowany to nie obgryzalam. Po prostu miej pomalowane, mi jak urosly te 2mm juz mi rpzeszkadzaly, mimo ze do konca opuszczka bylo jeszcze daleko, juz uwazalam ze takie paznokcie nie sa dla mnie, ale znowu malowalam, zmylam i malowalam i tak w kolko, jak widzisz gdzies odprysk, zmywaj i maluj - ja bezbarnym lakierem to robilam, teraz mlecznym. I probuj nie wkladac do buzi
Adrianna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 20:24   #642
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Spróbuj zastąpić jeden nawyk- czyli obgryzanie, innym- ja na początku malowalam je co chwilę takim taniutkim olejkiem do skórek, opakowanie było jak do lakieru i wszędzie można zabrać, a jeśli się gdzieś czujesz na tyle wsobodnie by obgryzac paznokcie, to równie dobrze możesz je malować.
Lakiery bezbarwne i odżywki też są ok, ale do tego trzeba się przyłożyć. Miej nagle w domu cała baterię odżywek i olejków, niech pytaniem dnia stanie się czym by tu je potraktować
Nie wiem jak wygląda sprawa z tym ze nagle wszyscy się wypinaja na Eveline, które jeszcze niedawno wzbudzalo same ohy i ahy, ale mnie pomogło- bo kładzie się do 5 ciu warstw, i jak jest ciężki dzień to możesz je jednego dnia położyć i wieczorem zmyć.
Aha... na koniec- przejdź się do dobrej kosmetyczki, nawet z ogryzkami, zrobi ci cuda, znikną zadziory, co tak do obgryzanią prowokują. Powodzenia!!!

Wysłane z mojego LT26i
__________________
Prezentuje raczej nietypowe poglady na zycie . Z gory przepraszam jezeli kogokolwiek przypadkiem zranie. Zadnego ciekawego cytatu nie potrafie sobie w chwili obecnej przypomniec bo czytam tylko i wylacznie brukowce i to z wielkim trudem

Edytowane przez hexxa_
Czas edycji: 2015-08-10 o 20:25
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 16:47   #643
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Jesteście aniołami. Dzięki
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 11:27   #644
Elinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cześć dziewczyny borykam sie tez z problemem od dobrych lat jeszcze chodzenia do szkoly jestem z natury nerwowa byle jakis stres zdenerwowanie sie odrazu paznokcie ida w ruch ehh glupi nawyk skad to sie bierze://byly momenty ze potrafilam zapuscic paznokcie do takiego stopniam zeby wymalowac na czerwono i ladnie to wygladalo ale trwalo moze to z miesiac i po paznokciach co potem zalowalam byly dalesze proby ale nici z tego teraz znowu postanowilam od tygodnia wzielam sie porzadnie za moje paskudne paznokcie dzieki odzywce na porost paznokci cos ruszylomoze macie jakies rady domowe na paznokcie i zeby byly twarde i ladnie rosly?tak poogladalam wasze zdjecia z paznokciami i w porownaniu do moich nie wiem czemu na nie az tak narzekacie heh. a to moje paskudy Ps a jeszcze mnie ubolewa to ze mam drobne palce i paznokcie sa naprawde malutkie i zastanawiam sie czy to ze nie mam na paznokciach tego bialego tak jak na kciuku czy to dobrze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07.09.2015.jpg (45,6 KB, 162 załadowań)

Edytowane przez Elinka90
Czas edycji: 2015-09-14 o 11:33
Elinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 14:21   #645
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Dobrze działa oliwa moczenie w gorącej
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 16:32   #646
Elinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Dobrze działa oliwa moczenie w gorącej
oliwa z oliwek?yhm w goracej dlonie omg palce se poparze

Edytowane przez Elinka90
Czas edycji: 2015-09-14 o 16:33
Elinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 21:07   #647
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Źle napisałam ciepła,letnia
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 21:58   #648
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Muszę się pochwalić dzisiaj mija setny dzień odkąd nie obgryzam paznokci. Jeszcze tylko trzy te chore zapuszcze i będę zwycięzcą.
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 09:30   #649
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Nie ogryzam około 60 dni, wcale a czasami kusiło, ale zdarzyło się urywać skórki, ale staram się cały czas mieć w torebce cążki by uciąć a nie wyrywać do krwi.
Żeby nie kusiło ciągle maluję, teraz mam stempelki blaszka z all a lakier Bell z biedronki i taki bardzo twardy top coat, jak popatrzę jakie śliczne to się zastanawiam jak mogłam kiedykolwiek ogryzać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00785.jpg (89,4 KB, 141 załadowań)
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-14, 20:52   #650
kstos18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Mam podobny problem czy mogłabyś dodać zdjęcie z teraźniejszego wyglądu twoich paznokci po kuracjach ?
kstos18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 01:33   #651
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Witam Was,

od dzieciństwa obgryzam paznokcie i są w okropnym stanie.Miałam chwile kiedy zapuszczałam na 3-4 miesiące ale nigdy więcej,zawsze wracałam do obgryzania. Odwiedzałam ten wątek kilka razy w ciągu kilku lat i mam nadzieję że tym razem poradzę sobie z tym nałogiem na dobre.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 16:39   #652
wuienkao
Przyczajenie
 
Avatar wuienkao
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cześć kobietki!

Prezentuję moje łapki... 20 lat obgryzania paznokci i w końcu podjęłam ważną decyzję. Od maja ich nie tknęłam. Codziennie malowane odżywką ( sally hansen maximum growth + eveline diamond hard), później trochę lakierami. Starałam się wcierać kremy nawilżające, oliwkę, trochę walczyłam z olejkiem rycynowym(dosłownie ze 3-4 razy). Na tą chwilę walczę z kształtem - zbyt szeroka płytka. Jednak porównując do tego co kiedyś było... Brak słów. Jestem dumna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurasy.jpg (68,6 KB, 136 załadowań)
__________________
Uśmiech! : )
wuienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:53   #653
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez wuienkao Pokaż wiadomość
Cześć kobietki!

Prezentuję moje łapki... 20 lat obgryzania paznokci i w końcu podjęłam ważną decyzję. Od maja ich nie tknęłam. Codziennie malowane odżywką ( sally hansen maximum growth + eveline diamond hard), później trochę lakierami. Starałam się wcierać kremy nawilżające, oliwkę, trochę walczyłam z olejkiem rycynowym(dosłownie ze 3-4 razy). Na tą chwilę walczę z kształtem - zbyt szeroka płytka. Jednak porównując do tego co kiedyś było... Brak słów. Jestem dumna
wow
przeogromna różnica. Piękne mas teraz paznokcie. Nie powiedziałabym, ze były kiedykolwiek obgryzane
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 09:31   #654
kobza_olga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

ja rowniez mam problem z obgryzaniem paznokci, wiec pomyslalam ze manucure hybrydowy by mi pomogł i jak bede miala ladny kolor to mi bedzie szkoda obgryzac, niestety teraz moje paznokcie sa w jeszcze gorszym stanie ponieważ zdrapuje hybryde
kobza_olga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 15:18   #655
katarinka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

może pomaluj lakierem bezbarwnym bądź odżywką, jak będziesz obgryzać następnym razem będzie gorzko i może przestaniesz, ja tak oduczyłam swoją siostrę
katarinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 15:45   #656
newbackillusion
Przyczajenie
 
Avatar newbackillusion
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Hej dziewczyny ja swoje paznokcie obgryzałam od podstawówki (chyba) także jakiś czas temu.. Zawsze zazdrościłam tym kobietą czy dziewczyną,które miały piękne paznokcie. Niestety u mnie się nie dało zapuścić bo co troszeczkę odrosły to już ich nie było :-( ogólnie mi pomagały odżywki np 8w1 z Eveline ( lecz tutaj przy trochę dłuższym używaniu bolały mnie paznokcie) wiec przestałam jej stosować , NailTek także pomógł, Diamond także tylko rzecz w tym ze nie stosowałam ich długo bo po prostu mi się nie chciało i tak wiele lat się z tym zmagałam. Moja rada jaką sama na sobie stosuje to: zadbanie o paznokcie czyli jakaś odżywka potem paznokcie na tipsie aby nie kusilo obgryzanie gdy już urosną pod tipsami należy znów starannie o nie zadbać odżywka i na sam koniec zrobienie sobie hybrydek na swoje paznokcie - UWAGA ja tak robię, wiem doskonale ze są osoby które paznokcie by tego nie wytrzymały i mogło by być jeszcze gorzej
newbackillusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 14:44   #657
czecholga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 11
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez wuienkao Pokaż wiadomość
Cześć kobietki!

Prezentuję moje łapki... 20 lat obgryzania paznokci i w końcu podjęłam ważną decyzję. Od maja ich nie tknęłam. Codziennie malowane odżywką ( sally hansen maximum growth + eveline diamond hard), później trochę lakierami. Starałam się wcierać kremy nawilżające, oliwkę, trochę walczyłam z olejkiem rycynowym(dosłownie ze 3-4 razy). Na tą chwilę walczę z kształtem - zbyt szeroka płytka. Jednak porównując do tego co kiedyś było... Brak słów. Jestem dumna
WOW brawo i gratulację ! zmotywowałas mnie, też takie chce
czecholga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 23:39   #658
wiktoria0621
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Dziewczyny jak wy sobie poradziłyście z obgryzaniem paznokci i co zrobiłyście aby je zapuścić? J
Załącznik 6815641 IMG_1482968371.517413.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez wiktoria0621
Czas edycji: 2017-10-22 o 17:12
wiktoria0621 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 00:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.