Voile d'Ambre - Yves Rocher - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 21:57   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko

Voile d'Ambre - Yves Rocher


Oto on:
http://www.yves-rocher.com.pl/index.php?pr=1&pid=109

Bardzo mi się podoba flakon, jest taki lekko retro. Cenę sobie ładną zaśpiewali...
Wąchał juz ktoś?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 22:08   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez koko
Oto on:
http://www.yves-rocher.com.pl/index.php?pr=1&pid=109

Bardzo mi się podoba flakon, jest taki lekko retro. Cenę sobie ładną zaśpiewali...
Wąchał juz ktoś?
Hmm.. Ja jeszcze nie, ale na pewno nie długo to potrwa Cena rzeczywiście niezła jak na YR..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:27   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Si, ja wąchałam, kupiła go moja Mama, pięknie na niej leży. Pisałam już o nim gdziesik, zaraz odkopię i wkleję.

O, jest:

Cytat:
Napisane przez pixie7
Ja go wąchałam - YR przysłało nasączoną chusteczkę z ostatnim katalogiem. Bardzo przyjemny, ciepły, miękki, otulający, lekko miodowy. Łatwy w odbiorze - żaden ciężki orient. Ale moim zdaniem mocno wtórny, zwłaszcza wobec "Intuition" EL. Na pewno nie jest to osiągnięcie na miarę "Coconu", choć oprawa i cena chciałyby świadczyć o czymś innym (190zł / 50ml w regularnej cenie!).
Cytat:
Napisane przez pixie7
Olcia, moim zdaniem nic w nim kadzidlanego nie ma, to taka miękka, waniliowo-drzewna słodycz, początkowo też wyraźnie czuć cytrusy.

Znalazłam rozpiskę:

Nuta głowy: zielona mandarynka;
Nuta serca: mirra i kadzidło;
Nuta głębi: drzewo sandałowe, wanilia i paczula

To wszystko sugeruje ciężki orient, ale zapach jest faktycznie łagodniejszy i bardziej miękki. Kadzidło zdominowała pewno całkowicie mirra, która ma zapach gęsty i mocno słodki, skoncentrowany, bardzo tylko delikatnie drzewny, taki miodowy.
Już bardziej orientalny i ostrzejszy wydaje mi się spośród zapachów YR Nature Millenaire.
Dodam jeszcze, że jednak bardziej niż "Intuition" przypomina mi "Allure" Chanel, tylko jest zdecydowanie gęściejszy, bardziej korzenno-miodowo-waniliowy (choć w początkowej nucie równie wyraźnie czuć cytrusy!) a w ogóle nie kwiatowy (białe kwiaty jednak w "Allure" są).

Ma bardzo ładną butelkę i pudełko - cała oprawa godna niemal wyższej półki, cena niestety też...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:40   #4
mrufka19
Raczkowanie
 
Avatar mrufka19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 191
GG do mrufka19 Send a message via Skype™ to mrufka19
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Ja mam próbke tego perfumu i nie umię opisywać zapachów ale nie podoba mi sie jest taki ciężki i przypomina mi moja ciątke z niemiec...według mnie nie pasuje do młodej dziewczyny...w sumie przypomina mi taka mega bogatą babke po 50...nie podoba mi się....
__________________
Szczęśliwa Mamusia Kubusia
http://b1.lilypie.com/sJv5p2/.png
mrufka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 07:53   #5
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

No... cena niczego sobie. Czekałam na ten zapach dłuuugo i ciekawi mnie niezmiernie (szczególnie to kadzidło, choć Pixie pisała, że nie jest wyczuwalne). Dzielcie się wrażeniami póki co! Ciekawe do kiedy potrwa...promocja, wie kto?
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 12:34   #6
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Testowałam. Bardzo piękny, ciepły zapach. Troszkę przypomina mi Allure (tak, jak Pixie) w połączeniu z... L'Instant No i flakonik wyjątkowo ładny.
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 12:41   #7
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

a mnie się nie spodobał, bo to ciepło i miękkość, dzięki którym mógłby być "mój" zagłusza jakiś kwaskowy i drażniący akord, który sprawia, że całość wydaje się męcząca.
a jesli chodzi o cenę, to widziałam wczoraj promocję : 50 ml za 99pln i do tego dają jeszcze 15 ml gratis - jeśli ktoś ma ochotę, to teraz albo nigdy
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 20:37   #8
Ametrin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 51
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

w zeszlym tygodniu dostalam probke, i sama nie wiem czy mi sie podoba czy nie raczej na pewno go nie kupie, jak dla mnie jest zbyt "chaotyczny", nie czuje w nim nutki przewodniej , a po kilku godzinych trudno go zniesc, mysle ze to niezbyt udana kompozycja, za to flakonik niczego sobie
najpiekniejszy zapach Yves Rocher to jednak Yria
Ametrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:39   #9
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Promocja trwa do 20 listopada.
Zapach wąchałam na razie tylko z próbki. Bardzo ciepły, miękki, słodki, ale nie duszący. Ja czuję głównie wanilię, trochę zaostrzoną drzewem sandałowym i kadzidłem, ale jednak wanilię. Idealny na zimowe wieczory, do grubych golfów, wełnianych szali. Oryginalnością nie powala, ot zwykły zapach, ale trudno mu odmówić uroku. Bardzo przypomina mi Nature Millénaire, szczególnie jak już się w pełni rozwinie. Długo się utrzymuje.
W ogóle będę go jeszcze testować, bo przymierzam się do kupienia go mamie na gwiazdkę. Albo Nature Millénaire właśnie. Chcę sprawdzić, który jest trwalszy.
A powiedzcie mi, zapach Neonatura Cocoon można jeszcze kupić? U mnie w Yves Rocher nie widziałam.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:54   #10
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Baaaardzo ładny zapach - ciepły, otulajacy i zmysłowy - brakuje mi jednak w nim pazura - wiec raczej go nie kupię, bo po prostu nie pasuje do mnie...
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 21:00   #11
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Lightbulb Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Ami, Cocon jest WSZĘDZIE - we wszystkich centrach handlowych w Yves Rocherze
Kupiłam go parę dni temu...
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 21:05   #12
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Właśnie sobie uświadomiłam, że mam próbke tego zapachu, ale jeszcze jej nie odpieczentowałam, bo ona jest jakas inna, niż wszystkie. Jak otworze to dam znać jakie wrażenia.

NO cena jest szał.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 21:12   #13
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Zapach bardzo mi sie podoba,ladnie rozwija sie na mojej skorze,lubie takie orientalne zapachy od zawsześwietny na zime i zmyslowe wieczory jak dla mnie Cena mniej juz przyjazna chociaz to 50ml EDP a nie EDT jak zwykle czynili z nowosciami;chociaz osobiscie uwazam,ze Yves Rocher to nie jest zadna gorna polka a cena wyjsciowa poza promocja wlasnie na to by wskazywala.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 22:00   #14
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez kroliczek190
Ami, Cocon jest WSZĘDZIE - we wszystkich centrach handlowych w Yves Rocherze
Kupiłam go parę dni temu...
To ja chyba jednak ślepa jestem.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 10:39   #15
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez Ami
To ja chyba jednak ślepa jestem.


Tak , są na pewno , byłam przedwczoraj w YR i widziałam go


Odnośnie nowego zapachu- o kurcze dla mnie okropny, niewiem czemu ale mnie i mojej szefowej przypomina chanel 5 , której nie trawię, jak dla mnie to zapach typowo ciotkowaty .Nie podoba mi się nic a nic .
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 14:27   #16
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Zawód... totalny zawód. Po pierwszym przetestowaniu nie podoba mi się w ogóle. Zapowiadał się ciekawie mandarynką i czekałam aż woń ta się osłodzi, ale nic z tego. Cały czas przebijała się mandarynka, a później zapach stał się nieznośny na mojej skórze. Nie wiem, czy to ambra dawała ten miodowy akcent, który mnie kojarzy się raczej ze.... starym moczem.... ....... Gdzieś pośrodku zapach przypominał mi raczej Yrię niż Nature M. Właściwie dla mnie to Yria wymieszana z czymś nieznośnym i ostrym (dla mnie), że aż nie do strawienia. Yrię lubię, jest łagodnie kwiatowa w porównaniu z Ambre..

Czekałam na dymny kadzidlany aromat osłodzony mirrą, ale nic takiego nie odkryłam. Mało oryginalna woń. Czekam póki co na świąteczne "perfumetki" i Cocoona w tym wydaniu. Kupię małą pojemność o pochodzę z nim. Ten już jest milion razy ciekawszy, cieplejszy..

A ze mną to też nic nigdy nie wiadomo, może za jakiś czas zacznie mi się podobać Ale raczej wątpię. Na pewno go nie kupię. Cena obłędna, a zapach...
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 14:41   #17
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

A ja kupiłam te perfumy na prezent i dostałam od YR "miniaturkę" 15ml I jestem bardzo zadowolona. To zdecydowanie perfumy "w moim stylu" - ciepłe, otulające, gęste i orientalne. YR zrobiło mi miłą niespodziankę
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 14:48   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
A ja kupiłam te perfumy na prezent i dostałam od YR "miniaturkę" 15ml I jestem bardzo zadowolona. To zdecydowanie perfumy "w moim stylu" - ciepłe, otulające, gęste i orientalne. YR zrobiło mi miłą niespodziankę
Ja ustrzelilam na allegro właśnie tę mini 15 ml - jest fajna, aczkolwiek nie na tyle fajna by pokusić się o większą pojemność.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 14:51   #19
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Wiesz Gosiunia 22, Nature Millenaire kiedyś też mi się nie podobały, a teraz za nimi przepadam!! Cocoona jak kiedyś powąchałam to pachniał mi rozmokłym kartonem i nie czułam właściwie żadnego zapachu.... a teraz... hmm...Więc nowy zapach YR to pewnie piękny aromat, ale narazie do mnie nie dotarł... Zresztą tak samo po Nature (tym zielonym) też spodziewałam się czegoś zupełnie innego na podstawie opisu. Moje oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 15:42   #20
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Dodam przy okazji, że nowe perfumy YR nie są moim ukochanym, wymarzonym zapachem, ale... są urocze. Dlatego też ucieszyłam się z gratisowej flaszeczki, którą z wielką rodością przygarnęłam
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 17:36   #21
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez alraune
Baaaardzo ładny zapach - ciepły, otulajacy i zmysłowy - brakuje mi jednak w nim pazura - wiec raczej go nie kupię, bo po prostu nie pasuje do mnie...
Testowałam dzisiaj i mam podobne zdanie. Zapach ładny, a jednak brakuje mu tego "czegoś".
Kadzidła nie czuję za grosz za to miodowo-korzenny jest jak najbardziej. Ogólnie do proponowanej przez YR ceny zdecydowanie nie dorasta
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 08:37   #22
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Do mnie "Voile d'Ambre" juz jedzie Zamówiłam sobie w światecznej ofercie Yves Rocher za 99zł. Teraz jest na niego promocja w ofercie sklepu wysyłkowego.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:20   #23
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Wyciągam stary wątek.
Otóż mam "Voile" i cieszę się nim w domowych pieleszach. Bo w moim odczuciu to taki domowy zapach na zimę. W pierwszej chwili czuć wyrażną, cierpką mandarynkę, a dokładniej mandarynkową skórkę. Ale tylko przez chwilę, bo potem ta mandarynka cichnie i pojawia się orient. Orient delikatny i powściągliwy, nieśmiały. Wyraźna nutna miodu, słodka, lepka, bardzo blisko skóry. To ambra ale...dziwnie płytka i dziwnie od-seksualniona. Trochę mirry. Wanilia też jest, ale raczej sztuczna jak cukier waniliowy. Kadzidła, dymu na mojej skórze nie czuć.
Nie tego oczekiwałam ja, miłośnik orientalnych killerów, używający "Casmir" w upalnym wrześniu tego roku. Byłam przygotowana na arabską legendę o tajemnicach pilnie strzeżonego skarbca Trzech Króli ("gdyby trzej królowie mieli żony to pewnie tak by pachniały" - pomyślał Beliczek widząc mirrę i kadzidło w opisie.) A dostałam trailer do bollywoodzkiego filmu - orient w "modnych", "europejskich" ubrankach. Orient przykrojony dla europejskiego nosa, czyli bez głębi, bez trwałości zapachu, bez porażającej dawki niekwiatowego upojenia słodyczą. Orient bez kadzidła, za to okraszony mandarynką.
Zapach jak miękki sweterek z anilany zrobiony na drutach przez babcię. Reklamowanie go jako wyjątkowego, cennego, tajemniczego to moim zdaniem przesada. Zapach jest "zwyczajny", czyli wtórny (słusznie ktoś zauważył podobieństwo do "Intuition"), przewidywalny (rozkłada się na skórze bez miłych lub niemiły ch niespodzianek), łatwy w odbiorze.
Ja dodaję mu charakteru przez kadzidlano-sandałowy balsam do ciała planet spa avonu. Wtedy "voile d'ambre" nobilituje się i kadzidełkowa woń balsamu nadaje mu głębi. Ale i tak jest lekki jak moskitiera nad łóżkiem hinduskiej książniczki. To nie welon z ambry (z tej, o którą mi chodzi). Na pewno nie.
Rozczarowanie? I tak i nie. Bo zapach jest ładny. Ładny i nic poza tym.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 13:29   #24
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Ja mam tą wodę. Bardzo długo się utrzymuje na skórze. Podoba mi się flakon. Jest to typowo zimowy zapach jak dla mnie. Musze powiedzieć, że mi się podoba, nawet bardzo. W tej chwili prawie codziennie go używam. Zdradziłam na jego rzecz nawet moją ukochaną "Panienkę" Chanel, ale w porównaniu oczywiście wychodzi gorzej. Podsumowując sam zapach bardzo mi sie podoba i jest adekwatny do pory roku. Przede wszystkim bardzo kobiecy, ciepły, zmysłowy...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 23:09   #25
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

A czy któraś z Was ma porównanie wody perfumowanej do perfum? Bo szukam choćby porównania nut zapachowych i nie widzę nawet na francuskiej stronie YR, a w sklepach testerów perfum brak (byłam już w dwóch)

EDIT: Czyżby w podanych u nas nutach brakowało w nucie głowy kardamonu http://www.linternaute.com/femmes/pr...r-parfum.shtml

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-09-01 o 23:17 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 19:34   #26
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: nowy zapach Yves Rocher

Podciągam do góry Tak jak MagJę interesuje mnie porównianie EDP z perfumami Teraz w ofercie wysylkowej YR można wybrać jeden produkt za 0 zl i bardzo zastanawiam się nad zakupem Voile D'Ambre, przez to porównanie do OI
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 19:53   #27
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Voile d'Ambre - nowy zapach Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Testowałam. Bardzo piękny, ciepły zapach. Troszkę przypomina mi Allure (tak, jak Pixie) w połączeniu z... L'Instant No i flakonik wyjątkowo ładny.
Cytat:
Napisane przez pixie7 Pokaż wiadomość
...

Dodam jeszcze, że jednak bardziej niż "Intuition" przypomina mi "Allure" Chanel, tylko jest zdecydowanie gęściejszy, bardziej korzenno-miodowo-waniliowy (choć w początkowej nucie równie wyraźnie czuć cytrusy!) a w ogóle nie kwiatowy (białe kwiaty jednak w "Allure" są).
Voile D'Ambre jeśli już to podobne są do Allure Sensuelle.

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Podciągam do góry Tak jak MagJę interesuje mnie porównianie EDP z perfumami Teraz w ofercie wysylkowej YR można wybrać jeden produkt za 0 zl i bardzo zastanawiam się nad zakupem Voile D'Ambre, przez to porównanie do OI
Do OI Nigdy w życiu. To dwa różne zapachy.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 20:35   #28
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Voile d'Ambre - nowy zapach Yves Rocher

Tak wyczytałam na forum i juz sama nie wiem do czego jest podobne Ale porównanie do Allure Sensuelle bardzo mi odpowiada
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 07:21   #29
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Voile d'Ambre - nowy zapach Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Do OI Nigdy w życiu. To dwa różne zapachy.
Całkowicie sie z Toba zgadzam !
Porównanie do OI jest bardzo nietrafione, dla mnie to zupełnie inne zapachy, któe nie mają zbyt wiele ze soba wspólnego.
OI jest boska, piękna, cudowna (mogłabym tak bez końca ) a Voile d'Ambre to miodowy ulepek ze sztucznymi akcentami, który zafundował mi takie same wrażenie jak L'Instant Guerlain - czyli ból zębów...
Nie podoba mi sie ten zapach, na szczęście nie musiałm długo przeżywać męk, bo nie jest trwały.
Gdybym miała go porównać do innych perfum, to zdecydowanie jest podobny do zapachu Fendi (z 2004 roku) - te same mleczno - miodowe, sztuczne nuty.

Generalnie V d'A koło OI to nawet nie leżały !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fendi.jpg (9,7 KB, 0 załadowań)
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 07:50   #30
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Voile d'Ambre - nowy zapach Yves Rocher

hmm... to chyba sobie daruję Wezmę Rose Absolue
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.