Mamy grudniowe 2019 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-14, 10:33   #691
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Ja niestety dzisiaj krwawię. Nie plamię. Krwawię. Bez skrzepow... Tzn trwało to może 15 minut ale była żywa krew. Teraz już brunatny śluz.
Nie wiem czy jechać na IP. To na tyle wczesna ciąża że nie wiem czy cokolwiek będą w stanie powiedzieć... W piątek było widać tylko jajo...

Eh... Nie wiem co robić. Niby nie jestem do tej ciąży bardzo przywiązana, bo wiem że w pierwszych tygodniach bywa różnie. Ale też nie chciałabym przeoczyć możliwości pomocy maleństwu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeny co to sie dzieje na tym wątku.... ;( a który masz teraz tydzien? Ja bym tez pojechala, dobrze ze nie ma skrzepow.
Moze kropeczka jest wszystko okey , ale trzeba sprawdzić. Może mialas jakiegos krwiaka,który pękł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...

Edytowane przez PatiPee
Czas edycji: 2019-04-14 o 10:34
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 10:38   #692
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Kiperka, krwawienie jest wskazaniem do wizyty na IP, nawet we wczesnej ciąży. Może to tylko jakiś krwiaczek się oprożnił, ale trzeba to sprawdzić.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 10:42   #693
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Ja teraz po sobie wiem, że pojechałabym na IP, bo nawet jak byłam u gina wczoraj to on mi kazał iść na pobieranie krwi i babeczka, która mi to robiła powiedziała, że trzeba zawsze jechać na IP. Przynajmniej oni zrobią badania krwi i wyniki są od razu i wiadomo co się dzieje. A tak to dupa, byłam już po 11 i na wyniki trzeba czekać do poniedziałku.
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 10:58   #694
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Ja niestety dzisiaj krwawię. Nie plamię. Krwawię. Bez skrzepow... Tzn trwało to może 15 minut ale była żywa krew. Teraz już brunatny śluz.
Nie wiem czy jechać na IP. To na tyle wczesna ciąża że nie wiem czy cokolwiek będą w stanie powiedzieć... W piątek było widać tylko jajo...

Eh... Nie wiem co robić. Niby nie jestem do tej ciąży bardzo przywiązana, bo wiem że w pierwszych tygodniach bywa różnie. Ale też nie chciałabym przeoczyć możliwości pomocy maleństwu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedź na IP. Żywa krew to jak najbardziej wskazanie na IP, nawet we wczesnej ciąży.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 11:09   #695
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Ja niestety dzisiaj krwawię. Nie plamię. Krwawię. Bez skrzepow... Tzn trwało to może 15 minut ale była żywa krew. Teraz już brunatny śluz.
Nie wiem czy jechać na IP. To na tyle wczesna ciąża że nie wiem czy cokolwiek będą w stanie powiedzieć... W piątek było widać tylko jajo...

Eh... Nie wiem co robić. Niby nie jestem do tej ciąży bardzo przywiązana, bo wiem że w pierwszych tygodniach bywa różnie. Ale też nie chciałabym przeoczyć możliwości pomocy maleństwu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też uważam że powinnaś jechać. Daj znać co i jak. Trzymamy kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 11:45   #696
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Kiperka, tak jak piszą dziewczyny, jedz na IP. Kciuki!

Lilith, bardzo mi przykro, trzymajcie się i powodzenia!

Podobno ogólnie po stracie łatwo zajść w ciążę. Nam teraz udało się w pierwszym cyklu starań. Z tym że ja w listopadzie miałam łyżeczkowanie, więc lepiej było trochę poczekać.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Poszłam dziś z moimi dziećmi palmy święcić. Sama, bo mąż w pracy. Przeżyłam 😉 rano bylo mi bardzo niedobrze, ale jak wyszłam na powietrze, to od razu lepiej. W żadnej ciąży nie wymiotowałam, jest mi tylko niedobrze tak do 10-11 tc z reguły, także mam nadzieję że ożyje za miesiąc
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 12:01   #697
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

U mnie dzisiaj brak jakichkolwiek objawów i już zaczynam się martwić. Mam nadzieję, że jutro lekarz mnie przyjmie i zajrzy czy wszystko ok i potwierdzi, że pęcherzyk jest poza delikatnym bólem piersi to dzisiaj nic kompletnie. Brzuch normalny, bez żadnego wzdęcia 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-14, 12:20   #698
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019

O matko, co tu się dzieje! Kiperka, jedź na IP i melduj się po wizycie. Trzymam kciuki z całych sił.
Lilith, Wam z kolei życzę jak najwięcej siły i gratuluję wsparcia męża, to bezcenne w takich sytuacjach.
Nie wiem czy ten nasz kwietniówkowy wątek jakiś nadzwyczaj wrażliwy czy tak we wczesnych ciążach jest, ale co chwila któraś ma jakiś problem z brzucholem.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 13:23   #699
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
O matko, co tu się dzieje! Kiperka, jedź na IP i melduj się po wizycie. Trzymam kciuki z całych sił.
Lilith, Wam z kolei życzę jak najwięcej siły i gratuluję wsparcia męża, to bezcenne w takich sytuacjach.
Nie wiem czy ten nasz kwietniówkowy wątek jakiś nadzwyczaj wrażliwy czy tak we wczesnych ciążach jest, ale co chwila któraś ma jakiś problem z brzucholem.
Tak to już bywa z wczesnymi ciążami niestety. Najwięcej poronień występuje przed pojawieniem się akcji serca zarodka. Zwykle przyczyną jest wada genetyczna. Dlatego tak się nie mogę doczekać wizyty serduszkowej, bo pojawienie się akcji serca jest bardzo dobrym rokowaniem dla ciąży (chociaż mam świadomość, że w późniejszych tygodniach zdarza się zatrzymanie akcji serca, ale jest to już mniejszy odsetek ciąż). Chociaż z tego co pamiętam, to na czerwcówkach 2018 nie miałyśmy tylu poronień, czy krwawień w tak krótkim czasie.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 13:29   #700
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Nie pojechałam na IP. Krwawienie było jednorazowe u na portalu Luxmed rozmawiałam z położną. Powiedziała że jeśli to było jednorazowe krwawienie i teraz nie mam żadnych dolegliwości to mam leżeć i obserwować co się dzieje. Jeśli będzie ponownie taka sytuacja to natychmiast do szpitala. Ale mam nie panikować skoro teraz nic nie boli i nie ma krwi. Sama żywa krew się noże przytrafić. Spoko nie ma skrzepow to znaczy że jest dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Przepraszam za błędy Telefon wie lepiej co chce napisać, niż ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 13:34   #701
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Nie pojechałam na IP. Krwawienie było jednorazowe u na portalu Luxmed rozmawiałam z położną. Powiedziała że jeśli to było jednorazowe krwawienie i teraz nie mam żadnych dolegliwości to mam leżeć i obserwować co się dzieje. Jeśli będzie ponownie taka sytuacja to natychmiast do szpitala. Ale mam nie panikować skoro teraz nic nie boli i nie ma krwi. Sama żywa krew się noże przytrafić. Spoko nie ma skrzepow to znaczy że jest dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Przepraszam za błędy Telefon wie lepiej co chce napisać, niż ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to odpoczywaj i oby już nic niepokojącego się nie działo. Faktycznie jak to jednorazowe, krótkie krwawienie, to mógł się trafić jakiś drobny krwiak i może właśnie się opróżnił.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-14, 13:49   #702
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Ja tez nie kojarzę by na marcówkach ktokolwiek, kto dołączył odszedl , procz jednej dziewczyny która poronila w 15tym tyg i dwóch dziewczyn które urodziły w 23 i 30 tyg niestety dzieci zmarły.... ech ale był blady strach na grupie i okropny zal do samego końca....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 13:59   #703
Poziomka64
Raczkowanie
 
Avatar Poziomka64
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
Witam się w piekne niedzielne przedpoludnie



Od dwóch dni mam wieczorem straszne wzdecia i wywala mi brzuch. Mamy leniwy weekend z meżem, znaczy ja mam leniwy bo on dziś pracuje Wczoraj byliśmy na szybkich zakupach, na obiad była zapiekanka ziemniaczana i całe popoludnie przeleżeliśmy na kanapie bo było zimno i pochmurno na zewnatrz. Dziś jak jego nie ma to jest piekna pogoda, może popoludniu przejde się gdzieś. Plan na przedpołudnie? Za chwile rusza transmisja maratonu w Wawie więc zasiadam i oglądam.

Jestem z tych biegających i kurcze z jednej strony tak bardzo chciałabym pobiegać.. ale z drugiej strony od chwili zrobienia testu bardzo się boje wyjsc biegać. no i poki co strach jest wiekszy niż chęci wiec siedze w domu
Ja przed pierwszą ciążą byłam z tych biegających - nie intensywnie, ale rekreacyjnie, ale bardzo to lubiłam. Jak zaszłam w ciążę to ćwiczyłam tylko delikatnie w domu, bieganie odpuscilam. Niby nie ma większych przeciwwskazań, ale doszłam do wniosku, że te 9 miesięcy mnie nie zbawi i szybko minie, a jak coś się stanie to będę sobie do końca życia wyrzucać, że zamiast myśleć o dziecku myślałam o sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka89 Pokaż wiadomość
U mnie też powoli wychodzi słońce, aż się lepiej wstaje
Z jakich okolic w ogóle jesteście? Ja stolica malopolskiPrzykro mi na pocieszenie powiem Ci że w styczniu byłam w takiej samej sytuacji i nie wiedzielalam dlaczego tak się stało. Zadbałam o tarczyce, brałam wiesolķa i nie wierzyłam tak naprawdę że zajde bez pomocy lekarza. Byliśmy już z Mężem w klinice niepłodności i w kwietniu miałam się zacząć badac A tu okres nie przychodził A ja myślałam ze po prostu się rozregulowal i muszę czekać. Dla jaj zrobiłam test w Prima aprillis A tu zonk, był bladzioch i potem poszło dalej SŁyszalam że po ciąży biochemicznej można zajść w nawet w kolejnym cyklu, bo organizm jest już w tzw trybie ciąży. Trzymam kciuki za Ciebie Ja też właśnie wcześniej ćwiczenia, silownia itp, teraz nic, ale boję się. Jedyne co stosuje no to spacery i w pracy mam dużo ruchu. Ale szybciej się mecze. Wczoraj byliśmy na chwilę na zakupach i jak normalnie mogę wytrzymać długo, tak wczoraj pół godziny i mówię do Męża że mam dość i wracamy.

Cześć w niedzielę
Ja już po śniadaniu i czekam aż Mąż wstanie, ale wczoraj pobalowal z kolegami więc pewnie sobie trochę poczekam
Zapomniałam że dziś sklepy czynne i niedziela handlowa, nie będę mieć problemu z pieczywem na jutro. My pewnie wybierzemy się później pospacerowac po rynku. Mam smaka na jakieś ciacho


Pozwalacie sobie czasem na te piwa bezalkoholowe typu Lech czy Warka owocowa? Pytam, bo Mąż mi kupił i niby nie ma w nich alkoholu, ale ja mam jakąś schize że coś tam może być i boję się tego pić
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem w tych, którym szkoda kalorii
Wolę napic się wody z cytryną te piwa 0% dla mnie nie smakują nawet w najmniejszej części jak prawdziwe piwo, więc nie mam zupełnie na nie ciśnienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dzień dobry O kurcze, mdłości boję się najbardziej. Który to u ciebie Tc? Kochana, przytulam mocno. Fajnie, że sobie wszystko poukładaliście i macie dalszy plan. Życzę Wam szybko szczęśliwej ciąży Ja właśnie chciałam kupować sobie czasem takie piwo 0%, ale TŻ mnie zaniepokoił, bo mówi, że kiedyś czytał artykuł na temat takich piw i że to nie do końca takie 0%, że śladowe ilości alkoholu ponoć mogą się w nich znaleźć.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
To też. Nawet na etykiecie (Karmi bodajże???) Jest napisane, że zawartość alkoholu DO 0,5%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poziomka64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:00   #704
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Poziomka64 Pokaż wiadomość
Ja przed pierwszą ciążą byłam z tych biegających - nie intensywnie, ale rekreacyjnie, ale bardzo to lubiłam. Jak zaszłam w ciążę to ćwiczyłam tylko delikatnie w domu, bieganie odpuscilam. Niby nie ma większych przeciwwskazań, ale doszłam do wniosku, że te 9 miesięcy mnie nie zbawi i szybko minie, a jak coś się stanie to będę sobie do końca życia wyrzucać, że zamiast myśleć o dziecku myślałam o sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Ja jestem w tych, którym szkoda kalorii
Wolę napic się wody z cytryną te piwa 0% dla mnie nie smakują nawet w najmniejszej części jak prawdziwe piwo, więc nie mam zupełnie na nie ciśnienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

To też. Nawet na etykiecie (Karmi bodajże???) Jest napisane, że zawartość alkoholu DO 0,5%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem z tych, co po 1 piwie mają banię. Zawsze wybierałam słabsze smakowe. A teraz bezalkoholowe (ale 0%) są dla mnie idealne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:00   #705
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Jeju dziewczyny, czytam co piszecie i panikuje pomijając już to, że średnio co 5 min sprawdzam czy piersi dalej bola

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:04   #706
Poziomka64
Raczkowanie
 
Avatar Poziomka64
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Wróciliśmy właśnie z mężem i synem z galerii handlowej... padam na twarz. Idę nakarmić dziecko i klade się chyba z nim na drzemkę.
Mąż coś marudzi jeszcze dzisiaj o basenie. No way!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poziomka64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:13   #707
KH8600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 9
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Co do bólu piersi to ja mam tragedię! :/ prawdziwe kłucie! Zwłaszcza lewa. Ból podbrzusza kilka razy dziennie. Dziś dzwignelam i odrazu pojawił się ból jakby przy miesiące. Dla przypomnienia: u mnie już zaczyna się 6ty tydzień, pierwsza ciąża, termin wyznaczony na 10.12.2019.

Trzymam kciuki za nas wszystkie i nasze dzidzie. :-*









PS: MOŻNA BY TAK ZAKTUALIZOWAĆ PIERWSZA STRONĘ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190409_162144.jpg (84,4 KB, 51 załadowań)
KH8600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:24   #708
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny, czytam co piszecie i panikuje pomijając już to, że średnio co 5 min sprawdzam czy piersi dalej bola

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kiedyś Maminekolog przyznała się w jednym z postów, że sama będąc w ciąży ciągle łapała się za piersi żeby się upewnić, że z ciążą ok, więc chyba my jako nie lekarki tym bardziej możemy
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:27   #709
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Kiperka, jeżeli to było krótkie i intensywne krwawienie i potem cisza, to najprawdopodobniej krwiak, więc babka z luxmedu miała rację, że najlepiej teraz odpoczywać i obserwowac. Mi też wczoraj taki krwiak się wylal, tylko jeszcze dodatkowo że skrzepem. Ja już niestety trochę wprawiona, bo w poprzedniej ciąży takie większe i mniejsze krwawienia (czasem aż do zakrwawionych spodni do kolan) miałam do końca 4mc.
Prawda jest taka, że przy wyższej ciąży warto po takim wylaniu się krwiaka podjechac na IP i sprawdzić, czy aby nie uszkodził zarodka i czy dalej jest akcja serca. Na naszym etapie niewiele potwierdzą, tylko kazali czekać. Nie wiem czy bierzesz jakis progesteron, ale to jest jedyna rzecz, która na tym etapie mogą zaproponować. I czekanie....

Lilith przytulam mocno. Dobrze, że jesteście w tym z TŻ razem. Ja z całego serca ci polecam, że jeżeli wiesz, że masz tak niski progesteron po owulacji iść i pskonsultwac to z ginem, który powinien przepisać ci suplementację progesteronu zaraz po owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-14, 14:29   #710
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

A mnie ten bum na piersi dziwi ,no fakt w tej ciąży akurat bolą ale w ciąży z Leo urosły i bolaly dopiero na sam koniec

Wtedy zadna z dziewczyn tez nie pisała o tym.hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:34   #711
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A mnie ten bum na piersi dziwi ,no fakt w tej ciąży akurat bolą ale w ciąży z Leo urosły i bolaly dopiero na sam koniec

Wtedy zadna z dziewczyn tez nie pisała o tym.hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efekt stadny

Jak się mocno wczujesz i zaczniesz doszukiwać, że bolą, to w końcu będą boleć
Ja jak tutaj czytam jak wszystkich wydyma, to mnie aż też wydelo i musiałam rozpiąć guzik w spodniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:36   #712
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Efekt stadny

Jak się mocno wczujesz i zaczniesz doszukiwać, że bolą, to w końcu będą boleć
Ja jak tutaj czytam jak wszystkich wydyma, to mnie aż też wydelo i musiałam rozpiąć guzik w spodniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha to jak z ziewaniem
Maz robil mieso na obiad a ja niestety nie skorzystam 🤢🤢🤢🤢
Nie moge znieść tego zapachu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:51   #713
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Ja za miesem od jakiegoś roku nie przepadam, ale jadam. Dziś z kolei prawie same ziemniaki z marchewką z groszkiem

Na deser zrobiłam ciasto drożdżowe ze śliwkami i truskawkami, bo nie miałam ani tyle śliwek, ani truskawek, abu starczyło na całą blache :d20190414_150103-1512x2016.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:55   #714
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Kiperka, jeżeli to było krótkie i intensywne krwawienie i potem cisza, to najprawdopodobniej krwiak, więc babka z luxmedu miała rację, że najlepiej teraz odpoczywać i obserwowac. Mi też wczoraj taki krwiak się wylal, tylko jeszcze dodatkowo że skrzepem. Ja już niestety trochę wprawiona, bo w poprzedniej ciąży takie większe i mniejsze krwawienia (czasem aż do zakrwawionych spodni do kolan) miałam do końca 4mc.
Prawda jest taka, że przy wyższej ciąży warto po takim wylaniu się krwiaka podjechac na IP i sprawdzić, czy aby nie uszkodził zarodka i czy dalej jest akcja serca. Na naszym etapie niewiele potwierdzą, tylko kazali czekać. Nie wiem czy bierzesz jakis progesteron, ale to jest jedyna rzecz, która na tym etapie mogą zaproponować. I czekanie....

Lilith przytulam mocno. Dobrze, że jesteście w tym z TŻ razem. Ja z całego serca ci polecam, że jeżeli wiesz, że masz tak niski progesteron po owulacji iść i pskonsultwac to z ginem, który powinien przepisać ci suplementację progesteronu zaraz po owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, biorę Dupha 3x1.

Dziekuje wam za wsparcie. Jeśli ciąża się utrzyma, postanowiliśmy odwlec informowanie rodziny. Mieliśmy to zrobić pod koniec kwietnia, w moje urodziny. Teraz doszliśmy do wniosku że jest za dużo stresów od samego początku, więc poinformujemy z początkiem czerwca.

Cieszę się, że mam takie wsparcie w moim parterze. Mimo że mnie próbuje pozytywnie nastawić, sam kupił sobie dzisiaj piwo bezalkoholowe, bo niby na takie miał ochotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 14:59   #715
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Kiperka to tym bardziej leż i odpoczywaj
Sprawdzałaś sobie poziom prog ostatnio. Ja też kiedyś myślałam, że w ciąży nie ma opcji, żeby było krwawienie i za kilkoma pierwszymi razami jechałam na IP cała roztrzęsiona. Potem już się trochę z tym oswoilam a na koniec, po tych wszystkich "krwawych" przygodach urodziłam absolutnie zdrowego synka, więc i teraz trzymam się tej myśli, że historię lubią się powtarzać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 15:02   #716
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy grudniowe 2019

midusia86 nie robiłam badania prog w ogóle! Co więcej sama się zastanawiałam dlaczego gin nie zlecił mi tego jak byłam z plamieniami. Od razu przepisał Dupha i po sprawie.

Edytowane przez kiperka
Czas edycji: 2019-04-14 o 15:08
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 15:44   #717
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
midusia86 nie robiłam badania prog w ogóle! Co więcej sama się zastanawiałam dlaczego gin nie zlecił mi tego jak byłam z plamieniami. Od razu przepisał Dupha i po sprawie.
Wiesz, ja z tych panikar, ale pewnie bym zrobiła, jak masz tylko możliwość. Dla własnej wiedzy nawet. A duphek na pewno nie zaszkodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 20:26   #718
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019

A ja padlam o 19:00, obudziłam się pół godziny temu, ogarnęłam i idę spać dalej.

Zauważyłam, że od kilku dni, co zasnę, to coś mi się śni. Wcześniej rzadko cokolwiek pamiętałam.
Dobrej nocki, dziewczyny

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 20:40   #719
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
A ja padlam o 19:00, obudziłam się pół godziny temu, ogarnęłam i idę spać dalej.

Zauważyłam, że od kilku dni, co zasnę, to coś mi się śni. Wcześniej rzadko cokolwiek pamiętałam.
Dobrej nocki, dziewczyny

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Mi też się cały czas coś sni i to bardzo głupie sny np. że odkryłam nowy sposób-zamiast dezodorantu trzeba się pod pachami smarować sokiem malinowym i wypróbowałam to na własnym weselu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 20:44   #720
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Mi też się cały czas coś sni i to bardzo głupie sny np. że odkryłam nowy sposób-zamiast dezodorantu trzeba się pod pachami smarować sokiem malinowym i wypróbowałam to na własnym weselu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, niezły sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-01 10:15:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.