Nie lubię ludzi, którzy... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-05, 10:15   #31
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- fałszywych, od razu ich wyczuwam nie wiem jak

- marudnych, gburów

- snobów

- egoistycznych dupków

- leniwych

- głośnych, krzykliwych

Ale podsumowując zanim wiem, ze kogos nie lubie, musze go poznac, wiec najpierw tacy ludzie mnie denerwują
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 10:59   #32
isobellee
Przyczajenie
 
Avatar isobellee
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 15
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Wgniatają mi drzwi w aucie i udają głupiego, że to nie oni - pozdrawiam moją sąsiadkę z miejsca parkingowego
isobellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 11:20   #33
silavienne
Przyczajenie
 
Avatar silavienne
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 15
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez isobellee Pokaż wiadomość
Wgniatają mi drzwi w aucie i udają głupiego, że to nie oni - pozdrawiam moją sąsiadkę z miejsca parkingowego

widzę, że ładny koniec tygodnie u Ciebie

Ja nie lubię ludzi, którzy kłamią mi prosto w oczy. Bardzo nie lubię
silavienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 11:51   #34
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Może dlatego, że kojarzę tego typu zachowanie z nadmiernym dbaniem o siebie, tyle. Jako osoba z jednym szamponem i kremem Nivea do twarzy to mówię.
Nawiązując do tego - nie lubię ludzi, którzy nic nie robią z twarzą/włosami, albo włosy wręcz niszczą np. ciągłym farbowaniem, a i tak mają ładne. No chyba, że masz je takie sobie i dbanie o to cie po prostu nie interesuje, to tym bardziej nie rozumiem, dlaczego drażni cie, że komuś jednak zależy na byciu ładnym czy chociaż "zwyczajnym".



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-04-05 o 11:56
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:56   #35
Maksiunio
Zadomowienie
 
Avatar Maksiunio
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 109
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

dla których kasa jest ważniejsza niż ludzie i potrafią zgnoić innych, bo są biedniejsi/ uważają, że usługa jest droga/ proszą o zniżkę. To przemyślenia w kontekście osób z mojej grupy zawodowej. Zarabiają bardzo dużo i nie potrafią (nie chcą?) pojąć, że jednak znacząca większość Polaków zarabia mało a żyć musi .


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Tough times never last, tough people do.
Maksiunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:57   #36
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86674705]Nawiązując do tego - nie lubię ludzi, którzy nic nie robią z twarzą/włosami, albo włosy wręcz niszczą np. ciągłym farbowaniem, a i tak mają ładne. No chyba, że masz je takie sobie i dbanie o to cie po prostu nie interesuje, to tym bardziej nie rozumiem, dlaczego drażni cie, że komuś jednak zależy na byciu ładnym czy chociaż "zwyczajnym".



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

O właśnie też mi się przypomniało: nie lubię osób właśnie w typie szampon i krem Nivea i jestem taka piękna i naturalna i które każdy przejaw jakiegoś dbania o siebie, makijaż, zrobione rzęsy czy paznokcie uznają za bycie "plastikiem"
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 13:14   #37
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez silavienne Pokaż wiadomość
widzę, że ładny koniec tygodnie u Ciebie

Ja nie lubię ludzi, którzy kłamią mi prosto w oczy. Bardzo nie lubię
Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
O właśnie też mi się przypomniało: nie lubię osób właśnie w typie szampon i krem Nivea i jestem taka piękna i naturalna i które każdy przejaw jakiegoś dbania o siebie, makijaż, zrobione rzęsy czy paznokcie uznają za bycie "plastikiem"
W ogóle ocenianie czyjejś pielęgnacji jest dla mnie dziwne. Jeden szampon i krem Nivea to żadna zasługa czy honor, po prostu ktoś tak lubi i tak robi. Wcale nie znaczy to że ktoś jest lepszy, skromniejszy, mniej próżny
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-05, 13:19   #38
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
O właśnie też mi się przypomniało: nie lubię osób właśnie w typie szampon i krem Nivea i jestem taka piękna i naturalna i które każdy przejaw jakiegoś dbania o siebie, makijaż, zrobione rzęsy czy paznokcie uznają za bycie "plastikiem"
To tez. I gdyby jeszcze tym osobom naprawde taka ultraminimalistyczna pielegnacja sluzyla, to jeszcze rozumiem. Jednak spotkalam dwie osoby tego typu i obie mialy widoczne mankamenty, ktore spokojnie daloby sie skorygowac za pomoca tych znienawidzonych kosmetykow, i po prostu widac bylo, ze gdyby jednak nie zadowalaly sie wylacznie tym co dala natura to wygladalyby po prostu lepiej (mam na mysli np. mocno taka sobie cere/ brwi rosnace samopas/ lekki wasik itp.).

Zaznaczam, ze nie mowie tu o osobach, ktore maja po prostu wywalone na wyglad, ale o tych, ktore autentycznie niemal szczyca sie, jakie to sa naturalnie piekne a tak naprawde coz, nie sa

Jeszcze wkurzaja mnie faceci "po co sie malujesz?" i "nie lubie makijazu, wole naturalne kobiety" a potem jak cie taki zobaczy nieumalowana i niezrobiona to nagle wielkie zdziwko i "co ci sie stalo, chora jestes"?

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-04-05 o 13:21
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 13:30   #39
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86675077]To tez. I gdyby jeszcze tym osobom naprawde taka ultraminimalistyczna pielegnacja sluzyla, to jeszcze rozumiem. Jednak spotkalam dwie osoby tego typu i obie mialy widoczne mankamenty, ktore spokojnie daloby sie skorygowac za pomoca tych znienawidzonych kosmetykow, i po prostu widac bylo, ze gdyby jednak nie zadowalaly sie wylacznie tym co dala natura to wygladalyby po prostu lepiej (mam na mysli np. mocno taka sobie cere/ brwi rosnace samopas/ lekki wasik itp.).

Zaznaczam, ze nie mowie tu o osobach, ktore maja po prostu wywalone na wyglad, ale o tych, ktore autentycznie niemal szczyca sie, jakie to sa naturalnie piekne a tak naprawde coz, nie sa
[/QUOTE]Dla nich to, co ty uważasz za mankamenty wcale nie musi być mankamentami.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 13:43   #40
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię ludzi którzy z pogardą odnoszą się do innych ludzi pracujących na gorszym stanowisku/mających gorsze wykształcenie typu sprzątaczka, kasjerka itp.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 13:46   #41
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Nie lubię ludzi którzy z pogardą odnoszą się do innych ludzi pracujących na gorszym stanowisku/mających gorsze wykształcenie typu sprzątaczka, kasjerka itp.


Taka osoba jest dla mnie od razu skreślona. Okropna cecha. Patrz też: ludzie wredni dla pielęgniarek, a do lekarza odnoszący się z szacunkiem, oooo, pani doktor, oooo!
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-05, 13:48   #42
Mazmon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 69
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- ludzi ktorzy myla szczerosc z chamstwem

- ludzi roszczeniowych typu: "nalezy mi sie"

- pozerów

- cwaniaków

- ludzi ktorzy nie szanuja innych ludzi i demonstrujacych, ze mają sie za lepszych od innych
- ludzi ponizajacych i osmieszajacych innych ludzi
- tych ktorzy znecaja sie nad zwierzetami

- manipulantow
- leniuchow
- falszywych
- i tych ktorzy swoim dzieciom pozwalaja na wszystko
Mazmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 14:17   #43
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
W ogóle ocenianie czyjejś pielęgnacji jest dla mnie dziwne. Jeden szampon i krem Nivea to żadna zasługa czy honor, po prostu ktoś tak lubi i tak robi. Wcale nie znaczy to że ktoś jest lepszy, skromniejszy, mniej próżny
Ja mam taką ciotkę (skądinąd całkiem w porządku), która uważa, że krem Nivea to od kołyski aż po grób. A w ogóle pachnące kosmetyki do pielęgnacji ją drażnią (samą obecnością), więc ona musi mnie uświadomić w tym temacie przynajmniej 2 razy w roku. Mimo że prezentów tego rodzaju jej nie robię i ta wiedza potrzebna mi nie jest.


Szczerze nie znoszę wszystkich "wiedzących lepiej" i dających rady, o które nikt nie prosił.



Mam taką "koleżankę" z pracy, która jest wścibska na granicy chamstwa. Paskudna cecha.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 15:11   #44
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Obserwując znajomych po studiach widzę, że większość w żadnym stopniu się nie rozwija. Nauczyciel z powołaniem to chyba 1 na 15. Reszta uczy ciągle tych samych słówek, gramatyki, wymowy, tylko inne roczniki. To tak jak nauczyciel polskiego co roku omawia Potop z inną grupą wiekową, dla mnie to repetytywna, nudna praca, jak większość zawodów.
słyszałaś o czymś takim jak podstawa programowa?
jak Ty to sobie w zasadzie wyobrażasz? w tym roku z klasą trzecią przerobię Potop, ale w przyszłym z kolejną klasą trzecią zrobię sobie Krzyżaków, bo o Potopie już rok temu mówiłam? ten rocznik nauczę słówek z zakresu 'podróżowanie', ale następnemu rocznikowi już to 'podróżowanie' pominę, bo uczyłam tego rok wcześniej inną klasę?
na tym polega praca nauczyciela, że rok po roku przedstawia ten sam program tylko innym uczniom. rozwój w pracy nauczyciela nie ma nic wspólnego z czym czy przerabia co roku Potop czy te same zestawy słówek. i tyczy się to również nauczycieli z powołaniem

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
O właśnie też mi się przypomniało: nie lubię osób właśnie w typie szampon i krem Nivea i jestem taka piękna i naturalna i które każdy przejaw jakiegoś dbania o siebie, makijaż, zrobione rzęsy czy paznokcie uznają za bycie "plastikiem"
oooo dokładnie. nie lubię osób, którzy mają się za lepszych, bo odżywkę do włosów czy maseczkę do twarzy to jedynie w sklepie widzieli




i od siebie dodam jeszcze, że nie lubię osób, które generalnie szczycą sie tym, że nie robią tego co jest modne, tylko dlatego, że jest modne, a oni są taaaaacy wyjątkowi i alternatywni np mam koleżankę, która nie kupi sobie żadnego ubrania, które widziała na kimkolwiek innym. może być totalnie zakochana w butach, ale ich nie kupi, bo jakaś tam inna przypadkowa dziewczyna ma takie same.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 15:17   #45
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
i od siebie dodam jeszcze, że nie lubię osób, które generalnie szczycą sie tym, że nie robią tego co jest modne, tylko dlatego, że jest modne, a oni są taaaaacy wyjątkowi i alternatywni np mam koleżankę, która nie kupi sobie żadnego ubrania, które widziała na kimkolwiek innym. może być totalnie zakochana w butach, ale ich nie kupi, bo jakaś tam inna przypadkowa dziewczyna ma takie same.
O Jezu, tak, takie wyjątkowe płatki śniegu

Z podobnej beczki - nie lubię kobiet które usilnie podkreślają jak bardzo nie interesują ich "kobiece" sprawy, jakie mają "męskie" zainteresowania, lepiej dogadują się z mężczyznami, bo z babami tylko o kosmetykach można
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 15:21   #46
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
O Jezu, tak, takie wyjątkowe płatki śniegu

Z podobnej beczki - nie lubię kobiet które usilnie podkreślają jak bardzo nie interesują ich "kobiece" sprawy, jakie mają "męskie" zainteresowania, lepiej dogadują się z mężczyznami, bo z babami tylko o kosmetykach można
a to też "nie mam koleżanek, bo wszystkie kobiety są fałszywe, płaczliwe, kłótliwe i myślą tylko o paznokciach"
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 15:23   #47
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 570
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Z podobnej beczki - nie lubię kobiet które usilnie podkreślają jak bardzo nie interesują ich "kobiece" sprawy, jakie mają "męskie" zainteresowania, lepiej dogadują się z mężczyznami, bo z babami tylko o kosmetykach można
Takich to ja nie tylko "nie lubię". Mam ochotę pod pręgierz zawlec i .

#speszylsnołflejk kurde bele, bo ona kobietą to się przypadkowo urodziła, miała mieć penisa ale coś nie pykło. Tylko umiłowanie do wyższych spraw zostało.
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 17:12   #48
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zapomniałam o osobach, które pakują się na wakacje / wylot na ostatnią chwilę ( nawet w dzień wyjazdu, wylotu ) i tym samym się wcześnie spóźniają.
Dodam do tego sosby, które notorycznie się spóźniają. Mam dobrą koleżankę, fajna z niej dziewczyna, ale nigdy nie jest na czas, muszę zawsze odstać minimum pół godziny, chociaż ona ma 3 razy krótszą drogę. Jej rekord to półtorej godziny. Na pytanie dlaczego się spóźnia odpowiada, że jest bardzo zapracowana, nie może się wyrobić. To mnie denerwuje.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 20:54   #49
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię ludzi...
* niekulturalnych i źle wychowanych
*chamskich
* wrednych i okrutnych
*ludzi odnoszących się do innych z pogardą
*przemądrzałych
*plotkarzy
*hipokrytów
*ludzi, którzy przychodzą się niby z kimś spotkać a ciągle grzebią w telefonie
*ludzi, dla których wszystko kręci się wokół social mediów
*lansiarzy
*intrygantów, co całe życie uprawiają gierki niczym dzieci w podstawówce
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-06, 07:34   #50
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- dużo bardziej mniej wrażliwych ode mnie, ciężko mi przejść obojętnie wobec rozmowy, która może nie jest chamska, ale pozbawiona bardziej ludzkiego podejścia - przykro mi, bez względu na to, czy to mnie dotyczy czy kogoś innego (chociaż to przesadne empatyzowanie z każdym płatkiem śniegu uważam za moją wadę )

- w ciągu 3 godzin rozmowy zapomną wspomnieć o rodzinie, mimo że wiem, że takową posiadają, łącznie z żoną i dziećmi czekającymi w domu i próbują tworzyć jakiś wizerunek oderwany od rzeczywistości

- są ponurzy i wszędzie widzą zło tego świata, złych ludzi, cierpienie i ból - sama często analizuję rzeczywistość, ale nie wyobrażam sobie zwalania problemów na innych
- nie potrafią żartować w żaden sposób, nie rozumieją ironii, są jeszcze bardziej serio ode mnie

- są przesadnie głośni, od dłuższego czasu przeszkadza mi duży hałas np. karetki, samolot (mieszkam blisko lotniska), a głośny śmiech w autobusie budzi we mnie dużą irytację
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 08:38   #51
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Ja nie lubię homofobów, malkontentów i ludzi zadzierających nosa. Chamów i prostaków też nie lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 08:50   #52
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dodam do tego sosby, które notorycznie się spóźniają. Mam dobrą koleżankę, fajna z niej dziewczyna, ale nigdy nie jest na czas, muszę zawsze odstać minimum pół godziny, chociaż ona ma 3 razy krótszą drogę. Jej rekord to półtorej godziny. Na pytanie dlaczego się spóźnia odpowiada, że jest bardzo zapracowana, nie może się wyrobić. To mnie denerwuje.
Ja bym sie z taka osoba nie spotykala.
Ewentualnie moglabym poczekac 5-10 minut, ale potem bym sobie poszla.
Naprawde nienawidze, kiedy ktos nie szanuje czasu innych ludzi.
Pamietam pare lat temu bylam w jednym z warszawskich galerii handlowych w kinie, akurat byla taka pora, ze sklepy sie zamykaly, punkt 21. I jakies dwie dziewczyny stoja pod Zara i slysze jak jedna z nich mowi "no chodz poogladamy spodnie, przeciez nas nie wyrzuca jak juz tam wejdziemy"
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 09:05   #53
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja bym sie z taka osoba nie spotykala.
Ewentualnie moglabym poczekac 5-10 minut, ale potem bym sobie poszla.
Naprawde nienawidze, kiedy ktos nie szanuje czasu innych ludzi.
Pamietam pare lat temu bylam w jednym z warszawskich galerii handlowych w kinie, akurat byla taka pora, ze sklepy sie zamykaly, punkt 21. I jakies dwie dziewczyny stoja pod Zara i slysze jak jedna z nich mowi "no chodz poogladamy spodnie, przeciez nas nie wyrzuca jak juz tam wejdziemy"

Ja tak samo, mogę poczekać 5-10 minut gdy ktoś mi da znać, że losowa sytuacja zaistniała i przeprasza. Podejście też jest tu ważne.

Ale ktoś "spóźnia się" półtorej godziny i jeszcze - jak wynika z kontekstu tamtej wypowiedzi - sama miałabym jeszcze pytać skąd takie "spóźnienie"? Bez jaj. Nie czekałabym jak idiota 1,5h na kogokolwiek. To jest totalny brak szacunku względem innych osób, rażący wręcz.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 09:23   #54
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Ja tak samo, mogę poczekać 5-10 minut gdy ktoś mi da znać, że losowa sytuacja zaistniała i przeprasza. Podejście też jest tu ważne.

Ale ktoś "spóźnia się" półtorej godziny i jeszcze - jak wynika z kontekstu tamtej wypowiedzi - sama miałabym jeszcze pytać skąd takie "spóźnienie"? Bez jaj. Nie czekałabym jak idiota 1,5h na kogokolwiek. To jest totalny brak szacunku względem innych osób, rażący wręcz.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 10:19   #55
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;86677073]- w ciągu 3 godzin rozmowy zapomną wspomnieć o rodzinie, mimo że wiem, że takową posiadają, łącznie z żoną i dziećmi czekającymi w domu i próbują tworzyć jakiś wizerunek oderwany od rzeczywistości[/QUOTE]
Ale dlaczego właściwie mieliby o tym wspominać?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 10:24   #56
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86677591]Ale dlaczego właściwie mieliby o tym wspominać? [/QUOTE]

jeśli spotkanie ma charakter randki, to wypadałoby wspomieć, że ma sie żonę i dzieci.
a przynajmniej ja chciałabym o tym wiedzieć od razu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 10:41   #57
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jeśli spotkanie ma charakter randki, to wypadałoby wspomieć, że ma sie żonę i dzieci.
a przynajmniej ja chciałabym o tym wiedzieć od razu
gypsy_heart nie pisała, że chodzi o randkę i co więcej z góry wiedziała, że dany osobnik ma żonę i dzieci. Gdyby jej to przeszkadzało to chyba się nie umawiała z takim wiedząc o tym z góry
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 10:45   #58
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86677672]gypsy_heart nie pisała, że chodzi o randkę i co więcej z góry wiedziała, że dany osobnik ma żonę i dzieci. Gdyby jej to przeszkadzało to chyba się nie umawiała z takim wiedząc o tym z góry [/QUOTE]

po pierwsze... dlatego napisałam JEŚLI
po drugie... nie wiesz w którym momecie sie o tym dowiedziała. równie dobrze mogło to być w drodze na spotkanie, albo czekając na niego w kawiarni, albo milion innych opcji
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 10:46   #59
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

-ludzi z negatywnym podejściem do zwierząt, np "pieski to ja lubię, a koty są wredne i w ogóle fe". Już o tych krzywdzących nawet nie mówię...

-ludzi którzy kiedy usłyszą że ktoś nie chce mieć dzieci, zaczynają całą tyrade "bo ty gówno wiesz o życiu, znam X osób które tak mówiły i teraz mają dzieci, hehe", "znajdziesz faceta który będzie chciał i będziesz mieć", "swoje to inaczej", "wpadniesz i zobaczysz, hehe". Zabić to za mało.

-falszu i gierek, szczególnie w pracy. Jak można mieć 30-40 lat i robić jakieś intrygi/akcje żeby zaszkodzić współpracownikowi?

-ludzi z PiS poglądami, którzy zamiast dyskutować normalnie o polityce, idą w "atakowanie tuska", i tyrade "jak mozna głosować na tych wszystkich innych złodziei", "a bo ty słuchasz tvnu". Ummmm, a prawdziwe argumenty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 10:53   #60
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
-ludzi z negatywnym podejściem do zwierząt, np "pieski to ja lubię, a koty są wredne i w ogóle fe". Już o tych krzywdzących nawet nie mówię...
Tez nie lubie ludzi, ktorzy nie lubia/nie szanuja zwierzat. Mam kolezanke, ktora boi sie psow, nie moge powiedziec, ze ich nie znosi czy jest uprzedzona, po prostu boi sie tych wiekszych, ale nigdy by zadnego zwierzaka nie skrzywdzila.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-16 14:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.