Nie lubię ludzi, którzy... - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-17, 18:02   #301
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
lubiane przez kasjerki. często same je kładą za zakupami, które kasują. to ułatwienie, bo nie trzeba się zastanawiać gdzie sie kończą, a gdzie zaczynają czyje zakupy.
Jeżeli są jedne przy drugich, bo ktoś nie poczekał chwilę, jak piszę, to tak, kładą, czasem. I opóźniają.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 18:24   #302
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Jeżeli są jedne przy drugich, bo ktoś nie poczekał chwilę, jak piszę, to tak, kładą, czasem. I opóźniają.
nie mogę się zgodzić
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 09:33   #303
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie mogę się zgodzić
Jeżeli dobrze pamiętam, to w Biedronce tych separatorów jest za mało. I jak pisałem, trzeba się po nie wyciągnąć albo czekać aż kolejka się przesunie, denerwując się. W poniedziałek zobaczę. Przed chwila zaś wróciłem z Aldi, tam tych separatorów jest pod dostatkiem w "szynie". W całej kolejce tylko ja nie użyłem separatora, bo stanąwszy w kolejce poczekałem jak na cywilizowanego człowieka przystało, aż taśma przesunie się na tyle aby moje zakupy na niej zachowały odstęp. Kasjerka co chwila odkładała separator na szynę i na pewno, po całej zmianie, pchnąwszy w szynę takich separatorów kilkaset, jest o wiele bardziej zmęczona niźli gdyby tego nie robiła. Co do opóźnienia, to szczerze teraz przyznam, że nie jestem pewien, bo przynajmniej ta kasjerka skasowawszy zakupy jednego odkładała w szynę separator znajdujący się przed zakupami kolejnego klienta a ten skasowany mógł już w tym momencie płacić. Tyle że ona podawała cenę dopiero po odłożeniu separatora a mogła podać podczas odkładania separatora.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Po stronie właściciela sklepu natomiast, dłuższe przerwy pomiędzy zakupami nie są korzystne ponieważ więcej prądu zużywa się na przesuw taśmy ale to już obchodzi mnie mniej niż zmęczenie kasjerki.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 11:30   #304
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Jeżeli dobrze pamiętam, to w Biedronce tych separatorów jest za mało. I jak pisałem, trzeba się po nie wyciągnąć albo czekać aż kolejka się przesunie, denerwując się. W poniedziałek zobaczę. Przed chwila zaś wróciłem z Aldi, tam tych separatorów jest pod dostatkiem w "szynie". W całej kolejce tylko ja nie użyłem separatora, bo stanąwszy w kolejce poczekałem jak na cywilizowanego człowieka przystało, aż taśma przesunie się na tyle aby moje zakupy na niej zachowały odstęp. Kasjerka co chwila odkładała separator na szynę i na pewno, po całej zmianie, pchnąwszy w szynę takich separatorów kilkaset, jest o wiele bardziej zmęczona niźli gdyby tego nie robiła. Co do opóźnienia, to szczerze teraz przyznam, że nie jestem pewien, bo przynajmniej ta kasjerka skasowawszy zakupy jednego odkładała w szynę separator znajdujący się przed zakupami kolejnego klienta a ten skasowany mógł już w tym momencie płacić. Tyle że ona podawała cenę dopiero po odłożeniu separatora a mogła podać podczas odkładania separatora.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Po stronie właściciela sklepu natomiast, dłuższe przerwy pomiędzy zakupami nie są korzystne ponieważ więcej prądu zużywa się na przesuw taśmy ale to już obchodzi mnie mniej niż zmęczenie kasjerki.
Jako była kasjerka, moge rzec tylko jedno.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 14:23   #305
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jako była kasjerka, moge rzec tylko jedno.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ROTFL tylko ewentualnie sprawy sobie nie zdawałaś.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 16:41   #306
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Faktycznie męczące dla kasjerek jest raczej przenoszenie sześciopaków wody (wody w sześciopaku mają zwykle krótki kod, by go wbić na kasę bez fizycznego dźwigania, ale uwaga, nie wszyscy mężczyźni są tak uczynni, serio) i piwa (i worki ziemniaków, proszków do prania, etc.) niż te separatory. Również mówię to jako była kasjerka. Zresztą cała praca w pozycji siedzącej dźwigającej jest dość niezdrowa, ale separatory to najmniejszy w tym problem, bo ułatwiają jednak rozdzielenie zakupów i kasjerce idzie wtedy szybciej, bo nie musi się zastanawiać dokąd ma kasować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 19:25   #307
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Zresztą cała praca w pozycji siedzącej dźwigającej jest dość niezdrowa, ale separatory to najmniejszy w tym problem, bo ułatwiają jednak rozdzielenie zakupów i kasjerce idzie wtedy szybciej, bo nie musi się zastanawiać dokąd ma kasować.
Gdyby każdy zachowywał odstęp, to nie byłyby potrzebne. Ja sobie przypominam, nieraz to muszą siły użyć żeby je wcisnąć - popchnąć kilka.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 20:52   #308
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Gdyby każdy zachowywał odstęp, to nie byłyby potrzebne. Ja sobie przypominam, nieraz to muszą siły użyć żeby je wcisnąć - popchnąć kilka.
siły? czy Ty naprawdę nigdy nie widziałeś jak działają separatory w sklepach? wręcz nie wierzę co czytam, a miałam krótki epizod po tej drugiej stronie kasy, więc z doświadczenia wiem co mówię
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 12:29   #309
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Ostatnio irytują mnie ludzie mający znikome umiejętności komunikacyjne. Np. mają informacje o jakimś przedsięwzięciu, które powinni przekazać innym, ale z jakichś przyczyn tego nie robią albo przekazują fałszywe informacje przez co całe przedsięwzięcie sypie się albo inni mają kłopoty. I tak prawie za każdym razem.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 16:44   #310
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 526
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Gdyby każdy zachowywał odstęp, to nie byłyby potrzebne. Ja sobie przypominam, nieraz to muszą siły użyć żeby je wcisnąć - popchnąć kilka.
ja żałuję że u mnie mało gdzie są te separatory, ostatnio miałam zakupy podzielone na 2 części jedna kupka - odstęp - druga kupka, a kasjerka co ma to gdzieś (odstęp niemały więc się nie da nie zauważyć) tylko chciała wszystko na jeden paragon kasować. zresztą nie raz spotkałam się z tym że kończy kasować jednego klienta i mimo dość sporego odstępu między zakupami kolejnego kasuje dalej.
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 12:44   #311
Rozkosznik
Przyczajenie
 
Avatar Rozkosznik
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 24
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

... nie myją się, czy generalnie nie dbają o higienę osobistą. Teraz, w czasie upalnego lata, czuć ten problem najbardziej
__________________
Polecam mój autorski blog z opowiadaniami erotycznymi - Rozkosznik
Rozkosznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 13:24   #312
msClaire
Raczkowanie
 
Avatar msClaire
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Roboli pijących w komunikacji publicznej. Szlag mnie trafia gdy siedzi obok mnie typ, ktory nie przezyje jezeli podczas powrotu z pracy nie wyłoi na szybko browara - którego oczywiscie skrzętnie kitra pod kurtką albo w torbie z szansą 70% na rozlanie. Do tego najczęsciej takie osoby maja bardzo specyficzny zapach, co latem jest jeszcze gorsze.
msClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 13:50   #313
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez msClaire Pokaż wiadomość
Roboli pijących w komunikacji publicznej. Szlag mnie trafia gdy siedzi obok mnie typ, ktory nie przezyje jezeli podczas powrotu z pracy nie wyłoi na szybko browara - którego oczywiscie skrzętnie kitra pod kurtką albo w torbie z szansą 70% na rozlanie. Do tego najczęsciej takie osoby maja bardzo specyficzny zapach, co latem jest jeszcze gorsze.
A piwo to najtańsze Kuflowe albo inny Harnaś.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 12:48   #314
Rozkosznik
Przyczajenie
 
Avatar Rozkosznik
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 24
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Najgorsze że kierowcy prawie nigdy nie reagują, a przecież powinni. Raz byłem w szoku gdy wsiadam do tramwaju a tu nagle z głośników "nawet nie próbuj otwierać tej puszki" - głos motorniczego. Miałem ochotę wstać i nic brawo albo przejść się do jego kabiny i mu pogratulować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Polecam mój autorski blog z opowiadaniami erotycznymi - Rozkosznik
Rozkosznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 11:23   #315
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
ja żałuję że u mnie mało gdzie są te separatory, ostatnio miałam zakupy podzielone na 2 części jedna kupka - odstęp - druga kupka, a kasjerka co ma to gdzieś (odstęp niemały więc się nie da nie zauważyć) tylko chciała wszystko na jeden paragon kasować. zresztą nie raz spotkałam się z tym że kończy kasować jednego klienta i mimo dość sporego odstępu między zakupami kolejnego kasuje dalej.

Pracowałam podczas studiow na kasie w hipermarketach i dla mnie te odstępy nic nie znaczyły. Widziałam je na początku, ale potem kasuje się towar, jest się zajętym i odstęp znika i się zapomina. Warto spojrzeć na to ze strony pracownika a nie od razu mieć pretensje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 13:04   #316
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Rozkosznik Pokaż wiadomość
Najgorsze że kierowcy prawie nigdy nie reagują, a przecież powinni. Raz byłem w szoku gdy wsiadam do tramwaju a tu nagle z głośników "nawet nie próbuj otwierać tej puszki" - głos motorniczego. Miałem ochotę wstać i nic brawo albo przejść się do jego kabiny i mu pogratulować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale z drugiej strony.... kierowca powinien się skupiać na drodze i prowadzeniu pojazdu, a nie na tym czy ktoś gdzieś kitra otwarte piwo pod kurtką.
sama zdecydowanie nie popieram picia piwa w autobusie. zdarzyło mi się raz czy dwa powiedzieć takiemu gościowi, że jestem w ciąży i na niego zwymiotuję jeśli poczuję zapach piwa (kłamstwo, ale podziałało). ale nie mam pretensji do kierowców że nie reagują. dopóki ktoś się nie awanturuje to naprawdę ciężko obserwować co dokładnie robi pasażer na końcu autobusu

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Pracowałam podczas studiow na kasie w hipermarketach i dla mnie te odstępy nic nie znaczyły. Widziałam je na początku, ale potem kasuje się towar, jest się zajętym i odstęp znika i się zapomina. Warto spojrzeć na to ze strony pracownika a nie od razu mieć pretensje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zwłaszcza że niektórzy to potrafią rozłożyć zakupy na całej długości taśmy - 10 rzeczy na krzyż. i między każdym jest spory odstęp.
regularnie to widuję w moim lidlu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 14:32   #317
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony.... kierowca powinien się skupiać na drodze i prowadzeniu pojazdu, a nie na tym czy ktoś gdzieś kitra otwarte piwo pod kurtką.
sama zdecydowanie nie popieram picia piwa w autobusie. zdarzyło mi się raz czy dwa powiedzieć takiemu gościowi, że jestem w ciąży i na niego zwymiotuję jeśli poczuję zapach piwa (kłamstwo, ale podziałało)
U mnie raz to bylo takie kuriozum, że typ probowal poczęstować mojego psa piwem (!). Jak zrobilam mu awanture na cały przedział to na momencie opuscil przedział.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-16 14:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.