Staraczki 2019 cz. 3 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-08, 20:18   #1981
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Tak to jest flo. Fajna jak się mierzy temp i wpisuje objawy. Mam dwie i flo i owuview.
Kurde szkoda by było jakbym miała bez owulacyjny cykl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 20:24   #1982
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dziwna sprawa - dziś mam 14dc. Wczoraj test owulacyjny był ujemny ale pasek testowy był bardzo wyraźny, jednak mniej intensywny niż pasek kontrolny. Dzisiaj pasek testowy mniej widoczny... z jednej strony to nadal dwa ujemne ale czy stężenie LH nie powinno wzrastać? Czy to może wina tego ze wczoraj mocz był bardziej stężony a dziś mniej? Czy możliwe żeby był pik LH który nie był tak mocny żeby dac pozytywny test owulacyjny?

Trochę mnie to zbiło z tropu :/ No ale nic, testuje dalej, wydaje mi się że owulacji nie było szczególnie ze jeszcze nie pojawił się śluz płodny...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 20:46   #1983
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Dziś 20dc. A i nie sugerujcie się wyznaczonej owu bo miałam taki skok ale to nie była owu na bank

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie temp ogólnie dość niskie. Nie robilas testów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 20:55   #1984
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pink nie, jakoś co cykl mam nadzieję, że teraz się uda i niepotrzebnie kupię testy 🤭
Martwi mnie ta temperatura... Niby robiłam badania hormonów i wszystko mam w normie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 21:53   #1985
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Pink nie, jakoś co cykl mam nadzieję, że teraz się uda i niepotrzebnie kupię testy 🤭
Martwi mnie ta temperatura... Niby robiłam badania hormonów i wszystko mam w normie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widocznie taka Twoja uroda z ta temp. Zawsze możesz zrobić proga i zobaczyć czy owu byla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 05:20   #1986
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry
witam się w paskudny i dżdżysty poniedziałek buuuu

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 07:28   #1987
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
witam się w paskudny i dżdżysty poniedziałek buuuu

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka ma jesteś już na l4? Kiedy wizyta kolejna?

Dziewczyny czy ja dobrze kojarzę że w weekend jakieś większe testowanie będzie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-09, 07:32   #1988
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ka ma jesteś już na l4? Kiedy wizyta kolejna?

Dziewczyny czy ja dobrze kojarzę że w weekend jakieś większe testowanie będzie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pracuję do piątku, a wizytuję w poniedziałek będzie 6+6, a chcę przelożyć wizytę na piatek bedzie 6+3 myślisz, że dobrze zrobię? Czy lepiej do po poniedzialku? Sama nie wiem

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 07:39   #1989
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ka ma ciężko mi ocenić. Ja w trzech pierwszych ciążach w 6+4 nie miałam serduszka. Teraz było a było chyba 6+2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

W tych trzech pierwszych pojawiło się później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 08:25   #1990
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cześć Dziewczyny witam po weekendowym detoksie od internetu
Witam nowe staraczki
Wczoraj oficjalnie rozpoczęłam Przytulanki z nadzieją na owocny cykl.

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę o tym ze lepiej zachodzić w ciaze w danych miesiącach... a niby czemu tak? Przecież pełno dzieci rodzi się choćby jako podkłosie Sylwestra
A tu się wypowiem Jak się zajdzie w listopadzie/grudniu to się termin ma na wakacje, czyli upały, opuchlizny, odparzenia pod biustem, gorzej gojące się nacięcia i rozcięcia... przechodziłam to
Jak się zajdzie w marcu/kwietniu, to ciężko założyć i zawiązać buty zimowe, bo się schylić nie można, trzeba bardziej uważać z brzuchem na oblodzonych chodnikach, w kurce zimowej ciążowej czujesz się jak niedźwiedź... tak ja miałam przynajmniej
Takie moje własne przemyślenia na temat ciąży i kalendarza Ja się na zajście w ciążę we wrześniu nie obrażę :P
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 09:13   #1991
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ka ma jesteś już na l4? Kiedy wizyta kolejna?

Dziewczyny czy ja dobrze kojarzę że w weekend jakieś większe testowanie będzie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja testuję i bodajże Pink
Ale mnie już dziś zaczyna brzuch pobolewac, 31dc - biorę Ovarin na uregulowanie cyklu więc może to @, dobrze byłoby jakby się trochę te cykle skróciły... Tzn najlepiej jakby była ciąża no ale jakoś w tym msc się nie spodziewam, więc dobre i krótsze cykle :p
Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny witam po weekendowym detoksie od internetu
Witam nowe staraczki
Wczoraj oficjalnie rozpoczęłam Przytulanki z nadzieją na owocny cykl.



A tu się wypowiem Jak się zajdzie w listopadzie/grudniu to się termin ma na wakacje, czyli upały, opuchlizny, odparzenia pod biustem, gorzej gojące się nacięcia i rozcięcia... przechodziłam to
Jak się zajdzie w marcu/kwietniu, to ciężko założyć i zawiązać buty zimowe, bo się schylić nie można, trzeba bardziej uważać z brzuchem na oblodzonych chodnikach, w kurce zimowej ciążowej czujesz się jak niedźwiedź... tak ja miałam przynajmniej
Takie moje własne przemyślenia na temat ciąży i kalendarza Ja się na zajście w ciążę we wrześniu nie obrażę :P
Myślę że w każdej porze roku znajdą się jakieś minusy ja tam mogę rodzić latem, najwyżej mąż będzie musiał wstawić klimatyzator

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-09, 09:26   #1992
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Hej hej, u mnie nadal temp nisko. A może owu jeszcze będzie tylko późno??? W pierwszej ciąży też miałam późno... To może i teraz się uda już mam świra a pewnie nic z tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 09:46   #1993
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Ja testuję i bodajże Pink
Ale mnie już dziś zaczyna brzuch pobolewac, 31dc - biorę Ovarin na uregulowanie cyklu więc może to @, dobrze byłoby jakby się trochę te cykle skróciły... Tzn najlepiej jakby była ciąża no ale jakoś w tym msc się nie spodziewam, więc dobre i krótsze cykle :pMyślę że w każdej porze roku znajdą się jakieś minusy ja tam mogę rodzić latem, najwyżej mąż będzie musiał wstawić klimatyzator

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry
Tak tak testujemy w weekend
U mnie też już pobolewanie podbrzusza i klucia. A wieczorami to mam takie wzdecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 10:23   #1994
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Tak tak testujemy w weekend
U mnie też już pobolewanie podbrzusza i klucia. A wieczorami to mam takie wzdecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za 2 krechy

Ostatnio sprawdzałam swoje wcześniejsze objawy i okazuje się, że miałam plamienia implementacyjne po zaciążeniu. No to teraz będę się baczniej obserwować. Już się wkręcam, a owu chyba dopiero w okolicach weekendu
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 11:00   #1995
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Hej
Rarita ja zaszłam właśnie w cyklu który spisałam na straty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Tak tak testujemy w weekend
U mnie też już pobolewanie podbrzusza i klucia. A wieczorami to mam takie wzdecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 11:12   #1996
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Witam was w to deszczowe południe Postanowiliśmy z moim niemałżem, że stawiamy na dziecko, mimo że trafiła mi się świetna, wręcz wymarzona praca. Czuję po prostu, że czegoś brakuje - narzeczony mi powiedział, że my po prostu tego dziecka chcemy więc po pozytywnym teście owulacyjnym wczoraj w nocy nastąpiły przytulanki. Poprzednie testy były jakieś trefne, albo dopiero wczoraj nastąpił pik LH myślicie, że jak przytulanki były w nocy, to dzisiaj i jutro możemy sobie odpuścić?
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 11:38   #1997
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Witam was w to deszczowe południe Postanowiliśmy z moim niemałżem, że stawiamy na dziecko, mimo że trafiła mi się świetna, wręcz wymarzona praca. Czuję po prostu, że czegoś brakuje - narzeczony mi powiedział, że my po prostu tego dziecka chcemy więc po pozytywnym teście owulacyjnym wczoraj w nocy nastąpiły przytulanki. Poprzednie testy były jakieś trefne, albo dopiero wczoraj nastąpił pik LH myślicie, że jak przytulanki były w nocy, to dzisiaj i jutro możemy sobie odpuścić?
Super, jeśli oboje tego chcecie to świetna decyzja A robota nie jest najważniejsza.
Co dwa dni próbujcie to na pewno traficie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 13:26   #1998
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Hejka, ale u nas cisza
Ja ogarnęłam dom, porządki w szafach i te sprawy. Synek zaraz chyba padnie spać to może coś pooglądam w tv może uda nam się podziałać chociaż nie wiem czy jest sens. Mam strasznie dziwny cykl... może mi pomożecie. Mam bardzo niskie temperatury a chyba już czas żeby była owu a tu cisza. Boję się że to był ten felerny cykl bez owu... Załącznik 7690264

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na wykresie jest wyraźny skok temperatury, była owulacja. Z tym ze masz bardzo krótką fazę lutealną, za krótka, zeby zapłodniona komórka jajowa zdążyła się zagnieździć w macicy, potrzeba min. 7 dni wys. temp. A tu nie ma już okresu? Nie znam się na tej aplikacji, na dole jest zaznaczone krwawienie? Ja prowadzę inny kalendarzyk, taki z npr

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa - dziś mam 14dc. Wczoraj test owulacyjny był ujemny ale pasek testowy był bardzo wyraźny, jednak mniej intensywny niż pasek kontrolny. Dzisiaj pasek testowy mniej widoczny... z jednej strony to nadal dwa ujemne ale czy stężenie LH nie powinno wzrastać? Czy to może wina tego ze wczoraj mocz był bardziej stężony a dziś mniej? Czy możliwe żeby był pik LH który nie był tak mocny żeby dac pozytywny test owulacyjny?

Trochę mnie to zbiło z tropu :/ No ale nic, testuje dalej, wydaje mi się że owulacji nie było szczególnie ze jeszcze nie pojawił się śluz płodny...
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mógł być rozwodniony mocz, mogłas np więcej pić, inna godzina, różne czynniki. Rób dalej testy, może za parę dni będzie owu to nie ma wzrastać stopniowo tylko być nagły wyrzut hormonu przed samą owu. Nie przegapisz pozytywu

Dziewczyny ja chyba jutro testuję, chociaż to może być za szybko (9 dzień po owu). Ale korci mnie zeby zrobić, co myślicie?

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Witam was w to deszczowe południe Postanowiliśmy z moim niemałżem, że stawiamy na dziecko, mimo że trafiła mi się świetna, wręcz wymarzona praca. Czuję po prostu, że czegoś brakuje - narzeczony mi powiedział, że my po prostu tego dziecka chcemy więc po pozytywnym teście owulacyjnym wczoraj w nocy nastąpiły przytulanki. Poprzednie testy były jakieś trefne, albo dopiero wczoraj nastąpił pik LH myślicie, że jak przytulanki były w nocy, to dzisiaj i jutro możemy sobie odpuścić?
Powodzenia!!
tak jak pisze Pink Rabbit, co dwa dni, częściej nie bo nasienie będzie 'za słabe'
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 13:38   #1999
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

nikopoia- nie za wcześnie 9po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-09, 13:41   #2000
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Nikopoia poczekaj chociaż do 10dpo 9 to chyba za mało. U mnie w 10dpo był cień cienia. Następnego dnia chyba nawet bledszy dopiero pod trzech dniach coś się pokazało mocniejszego i zaczęłam wierzyć że to nie wada testu. Tylko ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 14:04   #2001
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

triss heh
moze i racja, w pierwszej ciąży 11 dni po już była gruba krecha, a to był słabszej czułości test. Ale może racja, pewnie lepiej poczekać do 10 dnia chociaż. te czułe testy wykrywają już 2-3 dniową ciążę
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 14:21   #2002
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Nie powiem, mnie też korci🤪 ale zaczynam się coraz gorzej czuć to w sumie nawet pocieszajace

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 14:24   #2003
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Nie powiem, mnie też korci🤪 ale zaczynam się coraz gorzej czuć to w sumie nawet pocieszajace

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a który u Ciebie dc? albo właściwie który po owulacji?
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 14:25   #2004
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Nie powiem, mnie też korci🤪 ale zaczynam się coraz gorzej czuć to w sumie nawet pocieszajace

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gorzej czyli okresowo czy jak?
Mnie coś kłuje w lewym jajniku i promieniuje do pachwiny...
A przez tą pogodę będę siedzieć w domu i się nakręcać. Polecicie chociaż jakieś fajne seriale?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 14:27   #2005
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cześć dziewczyny. Ślub był fajny. Jednak w głowie co innego. Ludzie się pytali, czy jestem w ciąży. Masakra. Ja powiedziałam, że nie. Padło stwierdzenie, że się obijamy. Było mi przykro.
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 14:37   #2006
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Gorzej czyli okresowo czy jak?
Mnie coś kłuje w lewym jajniku i promieniuje do pachwiny...
A przez tą pogodę będę siedzieć w domu i się nakręcać. Polecicie chociaż jakieś fajne seriale?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mdli mnie i od rana czuje takie ciężkie podbrzusze, do tego czasem jakieś pukanie w brzuchu i klucia. Dziś 9po. Ale nie oszukujmy sie- ja już byłam w ciąży w każdym miesiącu od maja🤣🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

[1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;87157162]Cześć dziewczyny. Ślub był fajny. Jednak w głowie co innego. Ludzie się pytali, czy jestem w ciąży. Masakra. Ja powiedziałam, że nie. Padło stwierdzenie, że się obijamy. Było mi przykro.[/QUOTE]Kochana cieszę się, że ślub się udał i przykro mi, że ludzie tacy są.
Widzialyscie filmik Uli Chincz? Właśnie o tym opowiada, przykre to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 15:34   #2007
Karolka_LP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 24
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dziewczyny,
Byłam dziś u lekarza na monitoringu i wygląda na to, że w końcu była owulacja Cieszę się, że organizm zareagował na clo. Według lekarza owulacja musiała być wczoraj, bo pęcherzyk pęknięty. Dziś 17dc. Mój gin zalecił mi na ostatniej wizycie brać od dziś duphaston, ale teraz się zastanawiam czy to nie za wcześnie? Wydaje mi się, że on zakładał owu w 14dc. Nie wiem jakie jest ryzyko, jeśli zacznę brać za wcześnie?
Karolka_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 19:27   #2008
AYLA2212
Raczkowanie
 
Avatar AYLA2212
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Powiem wam tak moje drogie panie, ze ja z tymi aplikacjami zwaruje jedna mi pokazuje ze plodne zaczynaja.sie 20 .09 a druga ze tydzien pozniej i badz tu madry...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AYLA2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 19:32   #2009
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez AYLA2212 Pokaż wiadomość
Powiem wam tak moje drogie panie, ze ja z tymi aplikacjami zwaruje jedna mi pokazuje ze plodne zaczynaja.sie 20 .09 a druga ze tydzien pozniej i badz tu madry...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednakowo wpisałas w ustawieniach długość cyklu i inne parametry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 19:39   #2010
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pink u mnie jest tak samo. Patrzę na owu mniej więcej i na temperaturę. W tym cyklu obstawiam że owu będzie później dlatego jeszcze nie przekreślam tego
A ogólnie to przytulanki staramy się robić co 2 3 dni ale nic na siłę i wtedy kiedy jest ochota... wtedy najlepiej wychodzi 🤭🤭🤭


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 07:06:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.