Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-20, 22:32   #961
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

kusicie tym Liq-iem
ale to 6% stężenie wydaje się małe, jak na takie obłażenie ze skóry. Takie Glyco-A ma 12% kw glikolowego, a nie daje zrzucania skóry węża.

kliknęłam sobie właśnie Telluride z Bobbiego
napoczęłam Hydrating Face Cream też z Bobbiego, ale jestem negatywnie nastawiona, bo na drugim miejscu składu dimetykon
napoczęłam też bronzerek Too Faced z boxa (Chocolate soleil - średni) - fajny jest, pięknie pachnie i daje matowy efekt, nie wiem tylko czy nie zapcha, ale podobno stosunkowo niewielkie szanse, bo skład dość dobry
bardzo jestem zadowolona ze starego ulubieńca Flavo-C krem do twarzy. Po serach z tej serii (i mniej i bardziej stężonym) miałam wysyp gul - podejrzewam, że poalkoholowych, a krem fajnie nawilża i pięknie jabłkowo pachnie, nie robiąc przy tym krzywdy.
Alien Sunessence na mojej skórze bardzo podobnie wypada do Aqua Chic 2012, więc nie muszę polować.
skończyl mi się samoopalacz St Tropez w tubce - bardzo fajny, trochę podśmierdywał, ale skóra wyglądala ładnie


edit: ale wyszedł monolog/spowiedź powszechna
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 22:39   #962
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Udanej imprezki dzisiaj jak coś to co roku zapraszamy w 1 weekend września
Nie wiem czy to dobry termin - podobna impreza odbywa się wtedy zwykle w Krakowie, a ma sporą reklamę, ogromną ekspozycję i patronat Classicauto oraz Automobilisty.
Cytat:
Napisane przez ReginaP2 Pokaż wiadomość
W niedzielę suka którą przygarnęłam urodziła 7 szczeniąt- 4 psy i 3 suki. Są po prostu mega takie ciamkające serdelki- nic tylko jedzą i śpią.
Super ! To fantastyczne doświadczenie obserwować, jak niemal z każdym dniem odkąd widzą, nabywają nowych umiejętności. Tylko rozstanie z maluchami jest bolesne. Wiem coś o tym - hodowałam kiedyś koty syberyjskie.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 22:53   #963
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

za zakupy
Szczeniaczki , a kierowniczke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 23:04   #964
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Puder mnie trochę kusi... Ale fajne próbki - jakie wybrałaś że strony? GG było i to Repetto (akurat mniej fajne ), a reszta to niespodzianki dla niej i dla niego? Co to za pudełeczka - Origins i to drugie?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------



Raczej nie, gdyż jak wcześnie rano wychodzę to w grę wchodzi tylko ekspresowy makijaż na śpiku Zazwyczaj używam go na wieczór, ale spokojnie na co dzień można, zdarza mi się Fajny jest ten eyeliner - nie rozmazuje się, ma dobrą pigmentację, polecam

Poszłam, zobaczyłam, wymiękłam
Wybrałam dwa w bardziej stonowanych kolorach, jak się nauczę ładnie kreski malować to pewnie się skuszę ale teraz jestem mięczak

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Ostatnio się skusiłam na Sephorowy fingertip eyeliner w kolorze fioletowym i całkiem niezły jest. Fajnie się maluje, kolor bardzo ładny, chyba wezmę też szary, szkoda, że nie mają zielonego. Tych zwykłych nie miałam, ale widzę, że też duży wybór, jak mi skończą remont to pójdę pomacać.
Mnie on się wydał zupełnie szalony, jak malujesz to wkładasz palec w tą nakrętkę czy "normalnie" go trzymasz?


+dostałam 2 próbki od pani przy zakupie a o 3 poprosiłam i nie było problemu, bardzo miła wizyta w S. aż jestem zaskoczona
__________________

Edytowane przez Lena_94
Czas edycji: 2016-08-20 o 23:05
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 23:11   #965
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
kusicie tym Liq-iem
ale to 6% stężenie wydaje się małe, jak na takie obłażenie ze skóry. Takie Glyco-A ma 12% kw glikolowego, a nie daje zrzucania skóry węża.
Nie wiem dlaczego skóra tak zlazła.
Kwasy stosowałam w różnych kosmetykach i nigdy aż tak dużej reakcji nie było. Były to także kwasy owocowe.
Może dlatego, że stosowałam je codziennie? Może mogłam nawilżać skórę po zastosowaniu serum?

Skóra złaziła głównie z brody, czyli z miejsca, gdzie problem nierówności był największy (jeśli zdarzało mi się zapchanie to w 90% przypadków były to gule na brodzie). Na pewno efekt był spotęgowany tym, że skóra złaziła z podkładem i pudrem (nie spodziewałam się aż takiej reakcji).

Glyco A nie stosowałam nigdy, więc nie mam porównania.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 23:20   #966
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Mnie on się wydał zupełnie szalony, jak malujesz to wkładasz palec w tą nakrętkę czy "normalnie" go trzymasz?
Wkładam, ale on jest dość szeroki, więc trzymam kciukiem dodatkowo. Akurat mi się paznokcie połamały, bo z długimi to nie wiem czy by było tak wygodnie, chociaż dużo daje to, że on jest bardzo krótki, łatwiej się nim steruje niż np. pędzlem do kresek. I końcówka jest bardzo fajna, miękka i cienka, ale nie pędzelek, dla mnie super.
Zapisz
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 23:51   #967
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Wkładam, ale on jest dość szeroki, więc trzymam kciukiem dodatkowo. Akurat mi się paznokcie połamały, bo z długimi to nie wiem czy by było tak wygodnie, chociaż dużo daje to, że on jest bardzo krótki, łatwiej się nim steruje niż np. pędzlem do kresek. I końcówka jest bardzo fajna, miękka i cienka, ale nie pędzelek, dla mnie super.
Zapisz
Dziękuję
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 03:52   #968
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ReginaP2 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia moich serdelków nie są kompletnie podobne do mamusi. A mają takie śmieszne ogonki 2 długie, 2 średnie a 3 takie króciutkie

Najbardziej rozwalił mnie tekst mojej kierowniczki : Ile urodziło się szczeniąt? Mówię jej że 7. A ona: to trzeba było 2 od razu zabić
Słodziaki pokaż jeszcze ich mamuśkę A co do kierowniczki to
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 08:11   #969
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

To daj znac, jak po stemplowaniu jajcem bo rozważam zakup tego narsa zamiast pryzm
Pryzm nie miałam, cera przetluszczajaca się w strefie T i normalna na reszcie twarzy , to tak dla jasnosci mogę jeszcze później skład wrzucić, bo jest bardziej rozbudowany niż np. W rcma czy mufe HD choć na 1 miejscu i tak siedziała krzemionka zapomniałam sprawdzić co się dzieje z nim przy fleszu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:20   #970
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry w niedzielę wczoraj miałam dzień leniucha więc całe ogarnięcie domu zostało na dzisiaj. Odkurzanie, pranie i odgruzowanie kuchni już zrobione, jeszcze łazienka i starczy
Miłego dnia
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:30   #971
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego skóra tak zlazła.
Kwasy stosowałam w różnych kosmetykach i nigdy aż tak dużej reakcji nie było. Były to także kwasy owocowe.
Może dlatego, że stosowałam je codziennie? Może mogłam nawilżać skórę po zastosowaniu serum?

Skóra złaziła głównie z brody, czyli z miejsca, gdzie problem nierówności był największy (jeśli zdarzało mi się zapchanie to w 90% przypadków były to gule na brodzie). Na pewno efekt był spotęgowany tym, że skóra złaziła z podkładem i pudrem (nie spodziewałam się aż takiej reakcji).

Glyco A nie stosowałam nigdy, więc nie mam porównania.
Leno, wyczuwam w Tobie pokrewną duszę jak chodzi o pielęgnację Jesteśmy też w podobnym wieku i skórę chyba mamy podobną - mojej też zdecydowanie bardziej służy lekka formuła kosmetyków, cięższej nie wchłania, łatwo ją zapchać.
Zdradź proszę jakiego kremu na dzień używasz, czego używałaś na to serum i ogólnie - na noc czego używasz ?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

ReginaP2 - cudowne maleństwa ! Wycałuj je ode mnie, jesteś super babka

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Słodziaki pokaż jeszcze ich mamuśkę A co do kierowniczki to
Właśnie, pokaż mamę
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 09:32   #972
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry w niedzielę nie wiem co sie wczoraj działo ale gratuluję wszystkim czego trzeba gratulować
Oktawiaaa i jak jazda po serpentynach ?

miłej niedzieli wszystkim
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:34   #973
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
No to jest dla mnie kosmetyczna wiadomość roku. Wiedziałam, że mają w planach jeszcze jedno serum, ale nie wiedziałam jakie.

Ekscytuję się marką po wypróbowaniu tylko jednego produktu, ale to co zrobił ten produkt z moją twarzą to była magia. Od zawsze walczę z zapchaniami, więc fakturę skóry miałam nierówną. Teraz (poza prosakami, które się pojawiają i pojawiać będą) mam cerę gładką jak pupka niemowlaka. Nie patrzę oczywiście na rozszerzone pory, bo tak jest i będzie. Grudkę w skrzydełku nosa zlikwidowało mi w pierwszą noc. Tylko mam nauczkę - nie na słońce.
To po tym serum z witaminą C?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:35   #974
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobry termin - podobna impreza odbywa się wtedy zwykle w Krakowie, a ma sporą reklamę, ogromną ekspozycję i patronat Classicauto oraz Automobilisty.

Super ! To fantastyczne doświadczenie obserwować, jak niemal z każdym dniem odkąd widzą, nabywają nowych umiejętności. Tylko rozstanie z maluchami jest bolesne. Wiem coś o tym - hodowałam kiedyś koty syberyjskie.
Co roku jest ta impreza i nasza
Niestety jest coraz więcej takich imprez i terminy się nachodzą. ...
W sumie stety ze jest więcej. Tylko za mało weekendów :/

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2016-08-21 o 10:00
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:38   #975
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Chce któraś mały błyszczyk Orgasm? Mam ze strony producenta. Dostałam, ale nie używam takich rzeczy jak błyszczyk
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:39   #976
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:49   #977
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Miłej niedzieli
Gratuluję wszystkim wczorajszych zakupów

ReginaP2 Jakie słodkie maleństwa

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-08-21 o 09:51
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:52   #978
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6430442 1]Polecam produkty polskiej marki Fresh & Natural:

http://freshandnatural.pl/produkty/peelingi/cukrowe/

Są ekstra, mają bardzo dobry skład, pachną bosko, no - cud i miód

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------



Nieźle [/QUOTE]

czasem Was podczytuję, ale tempo macie dla mnie zbyt szybkie, więc tylko co nieco wyłapuję z ogromu kosmetyków, o których piszecie.

Przyłączam się do pochwały peelingów cukrowych Fresh & Natural, bardzo mi podpasowały, niewiele ustępują moim dotychczas ulubionym z Collistara, są minimalnie mniejszymi zdzierakami, ale za to ładniej pachną, też zostawiają nietłusty film na skórze, no i cena zdecydowanie przyjaźniejsza
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 10:11   #979
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To po tym serum z witaminą C?
Nie, po serum z kwasem glikolowym

http://www.aptekagemini.pl/liq-cg-serum-night-30ml.html
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 10:37   #980
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Pryzm nie miałam, cera przetluszczajaca się w strefie T i normalna na reszcie twarzy , to tak dla jasnosci mogę jeszcze później skład wrzucić, bo jest bardziej rozbudowany niż np. W rcma czy mufe HD choć na 1 miejscu i tak siedziała krzemionka zapomniałam sprawdzić co się dzieje z nim przy fleszu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Składy mnie nie interesują, nigdy ich nie czytam interesuje mnie to, jak sie na buzi zachowują i czy matują na troche, dluzej czy wcale
Miałam narsa prasowany i tak średnio był. A sypany chyba to samo jest.
A masz porównanie do moze rmca?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-08-21 o 10:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 10:49   #981
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Witam w niedzielę

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64387861]Treść usunięta[/QUOTE]

Kupiłam wczoraj to serum, mam zamiar używać od października
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 10:52   #982
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Sub
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 10:56   #983
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6438750 1]Leno, wyczuwam w Tobie pokrewną duszę jak chodzi o pielęgnację Jesteśmy też w podobnym wieku i skórę chyba mamy podobną - mojej też zdecydowanie bardziej służy lekka formuła kosmetyków, cięższej nie wchłania, łatwo ją zapchać.
Zdradź proszę jakiego kremu na dzień używasz, czego używałaś na to serum i ogólnie - na noc czego używasz ?[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

To będzie chyba długi post .

Z moją cerą problem jest tylko jeden: zapychanie. Nigdy nie miałam problemów z typowym trądzikiem, ale od kiedy pamiętam na brodzie (głównie) co kilka tygodni wyskakiwały mi gule, z którymi nic nie byłam w stanie zrobić. Jak zaczęłam być już dużą dziewczynką i przestałam wierzyć w to, że z tego wyrosnę postanowiłam coś z tym zrobić.

Przez ostatnie dwa lata:
1. zrezygnowałam z kremów zupełnie (z kremów czyli kosmetyków o kremowej konsystencji - jeśli czuję potrzebę nałożenia takiego kosmetyku to albo robię to tylko na chwilę i zmywam, albo rozcieńczam kosmetyk, albo smaruję bardzo cienką warstwę);
2. nie toleruję kosmetyków na bazie oleju, nawet jeśli ma być to olejek do demakijażu. Jedyne kombo, które mi służy stosowane raz na kilka dni to kwas hialuronowy i olej z granatem (tanioszka z Rossmana) lub olejek Khadi. Mają tę zaletę, że bardzo dobrze się wchłaniają.

Do tego z kosmetyków drogeryjnych i perfumeryjnych przeszłam na pielęgnację apteczno - naturalno - azjatycką. Na takich kosmetykach bazuję, choć są wyjątki. Z drogerii lubię zielone serum Bielendy, z perfumerii np to: http://www.clinique.com.pl/product/1...ion/index.tmpl.

Jak zrezygnowałam z kremów to musiałam je czymś zastąpić. Nakładam kilka warstw różnych lżejszych kosmetyków mając nadzieję, że coś to da .

Wieczorem po oczyszczaniu:
1. toniki - w ilości nieumiarkowanej, lubię. Począwszy od Ziaji, przez kosmetyki rosyjskie, drogeryjne (np Bandi), apteczne (antybakteryjne) skończywszy na hydrolatach i samoróbkach (połączeniach hydrolatów, ekstraktów i substancji aktywnych - naoglądałam się Czarszki ). Lubię i koniec.
2. lotion - coś co jest nieco gęstsze niż tonik, wklepuję w twarz. Faworytem są wody aktywne Saisona, wolę niż kosmetyki Clarinsa
np ta:
https://www.ekodrogeria.pl/toniki/38...000497137.html
3. emulsja - w tej chwili emulsja z węża ze Skin79 (nie widzę już produktu na minti, to jest ta seria https://mintishop.pl/product-pol-811...oner-120ml-.ht).
4. tu następuję zazwyczaj przerwa (demakijaż i te pierwsze kroki robię od razu po powrocie z pracy, resztę wieczorem), którą jeśli mam czas wykorzystuję np na maseczkę. Potem leci serum (czasem nawet dwa) w tej chwili to: https://www.â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â...warzoczy_30_ml
5. nawilżacz - od wielu miesięcy stosuję samoróbkę - połączenie bazy kremowej (lub kremu) z koncentratem nawilżającym Fitomedu w proporcji 1:1 (robi się z tego mleczko). Działa o tyle, że nazwilżeniem skóry nie mam żadnego problemu.
6. teraz latem na koniec stosuję apteczny wyciąg ze śluzu ślimaka (stara, a głupia, myśli, że ślimaki jej pomogą ).

Rano - walka z czasem:
1. tonik - jak wyżej;
2. lotion - jak wyżej (z tym, że teraz wykańczam jakiś azjatycki);
3. serum - w tej chwili takie, ma podobno bezpieczną latem formę witaminy C znalazłam link do miniatury:
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...oducts_id=2203
4. nawilżacz - jak wyżej.

Efekt moich eksperymentów: przez te dwa lata zapchanie zdarzyło mi się dwa razy (raz Marc Jacobs narozrabiał, drugi raz podkład z Rimmela). Serum o którym od wczoraj pieję zlikwidowało mi grudki. Wyrównałam koloryt - nie mam ciemniejszych plamek pozostałości po gulach. Pojawiły się niestety trzy ciemniejsze plamki (duże piegi), zwalam to na reakcję skóry po glikolu i słońcu (na coś trzeba). Zostały pory i prosaki i wiadomo, walka z czasem. Od jesieni do wiosny stosowałam rano serum z witaminą C, wieczorem retinol i na pewno do tego wrócę.

Wyczaszkowało link do serum nocnego - to przeciwzmarszczkowe serum Nuxe.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-08-21 o 10:59
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:07   #984
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To będzie chyba długi post .

Z moją cerą problem jest tylko jeden: zapychanie. Nigdy nie miałam problemów z typowym trądzikiem, ale od kiedy pamiętam na brodzie (głównie) co kilka tygodni wyskakiwały mi gule, z którymi nic nie byłam w stanie zrobić. Jak zaczęłam być już dużą dziewczynką i przestałam wierzyć w to, że z tego wyrosnę postanowiłam coś z tym zrobić.

Przez ostatnie dwa lata:
1. zrezygnowałam z kremów zupełnie (z kremów czyli kosmetyków o kremowej konsystencji - jeśli czuję potrzebę nałożenia takiego kosmetyku to albo robię to tylko na chwilę i zmywam, albo rozcieńczam kosmetyk, albo smaruję bardzo cienką warstwę);
2. nie toleruję kosmetyków na bazie oleju, nawet jeśli ma być to olejek do demakijażu. Jedyne kombo, które mi służy stosowane raz na kilka dni to kwas hialuronowy i olej z granatem (tanioszka z Rossmana) lub olejek Khadi. Mają tę zaletę, że bardzo dobrze się wchłaniają.

Do tego z kosmetyków drogeryjnych i perfumeryjnych przeszłam na pielęgnację apteczno - naturalno - azjatycką. Na takich kosmetykach bazuję, choć są wyjątki. Z drogerii lubię zielone serum Bielendy, z perfumerii np to: http://www.clinique.com.pl/product/1...ion/index.tmpl.

Jak zrezygnowałam z kremów to musiałam je czymś zastąpić. Nakładam kilka warstw różnych lżejszych kosmetyków mając nadzieję, że coś to da .

Wieczorem po oczyszczaniu:
1. toniki - w ilości nieumiarkowanej, lubię. Począwszy od Ziaji, przez kosmetyki rosyjskie, drogeryjne (np Bandi), apteczne (antybakteryjne) skończywszy na hydrolatach i samoróbkach (połączeniach hydrolatów, ekstraktów i substancji aktywnych - naoglądałam się Czarszki ). Lubię i koniec.
2. lotion - coś co jest nieco gęstsze niż tonik, wklepuję w twarz. Faworytem są wody aktywne Saisona, wolę niż kosmetyki Clarinsa
np ta:
https://www.ekodrogeria.pl/toniki/38...000497137.html
3. emulsja - w tej chwili emulsja z węża ze Skin79 (nie widzę już produktu na minti, to jest ta seria https://mintishop.pl/product-pol-811...oner-120ml-.ht).
4. tu następuję zazwyczaj przerwa (demakijaż i te pierwsze kroki robię od razu po powrocie z pracy, resztę wieczorem), którą jeśli mam czas wykorzystuję np na maseczkę. Potem leci serum (czasem nawet dwa) w tej chwili to: https://www.â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â...warzoczy_30_ml
5. nawilżacz - od wielu miesięcy stosuję samoróbkę - połączenie bazy kremowej (lub kremu) z koncentratem nawilżającym Fitomedu w proporcji 1:1 (robi się z tego mleczko). Działa o tyle, że nazwilżeniem skóry nie mam żadnego problemu.
6. teraz latem na koniec stosuję apteczny wyciąg ze śluzu ślimaka (stara, a głupia, myśli, że ślimaki jej pomogą ).

Rano - walka z czasem:
1. tonik - jak wyżej;
2. lotion - jak wyżej (z tym, że teraz wykańczam jakiś azjatycki);
3. serum - w tej chwili takie, ma podobno bezpieczną latem formę witaminy C znalazłam link do miniatury:
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...oducts_id=2203
4. nawilżacz - jak wyżej.

Efekt moich eksperymentów: przez te dwa lata zapchanie zdarzyło mi się dwa razy (raz Marc Jacobs narozrabiał, drugi raz podkład z Rimmela). Serum o którym od wczoraj pieję zlikwidowało mi grudki. Wyrównałam koloryt - nie mam ciemniejszych plamek pozostałości po gulach. Pojawiły się niestety trzy ciemniejsze plamki (duże piegi), zwalam to na reakcję skóry po glikolu i słońcu (na coś trzeba). Zostały pory i prosaki i wiadomo, walka z czasem. Od jesieni do wiosny stosowałam rano serum z witaminą C, wieczorem retinol i na pewno do tego wrócę.

Wyczaszkowało link do serum nocnego - to przeciwzmarszczkowe serum Nuxe.
Dzięki ogromne za wyczerpujace info

Również nie mogę używać olejków To absolutnie nie dla mnie.
Ciekawe masz te patenty Muszę przemyśleć swoja pielęgnację Teraz niebawem idę na zabieg Linerase (ostrzykiwanie skóry kolagenowym preparatem) do dermatologa i podpytam co mogę zrobić z ta cholerna 'podoczna' okolica, bo mnie coraz bardziej to wkurza.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:10   #985
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To będzie chyba długi post .

Z moją cerą problem jest tylko jeden: zapychanie. Nigdy nie miałam problemów z typowym trądzikiem, ale od kiedy pamiętam na brodzie (głównie) co kilka tygodni wyskakiwały mi gule, z którymi nic nie byłam w stanie zrobić. Jak zaczęłam być już dużą dziewczynką i przestałam wierzyć w to, że z tego wyrosnę postanowiłam coś z tym zrobić.

Przez ostatnie dwa lata:
1. zrezygnowałam z kremów zupełnie (z kremów czyli kosmetyków o kremowej konsystencji - jeśli czuję potrzebę nałożenia takiego kosmetyku to albo robię to tylko na chwilę i zmywam, albo rozcieńczam kosmetyk, albo smaruję bardzo cienką warstwę);
2. nie toleruję kosmetyków na bazie oleju, nawet jeśli ma być to olejek do demakijażu. Jedyne kombo, które mi służy stosowane raz na kilka dni to kwas hialuronowy i olej z granatem (tanioszka z Rossmana) lub olejek Khadi. Mają tę zaletę, że bardzo dobrze się wchłaniają.

Do tego z kosmetyków drogeryjnych i perfumeryjnych przeszłam na pielęgnację apteczno - naturalno - azjatycką. Na takich kosmetykach bazuję, choć są wyjątki. Z drogerii lubię zielone serum Bielendy, z perfumerii np to: http://www.clinique.com.pl/product/1...ion/index.tmpl.

Jak zrezygnowałam z kremów to musiałam je czymś zastąpić. Nakładam kilka warstw różnych lżejszych kosmetyków mając nadzieję, że coś to da .

Wieczorem po oczyszczaniu:
1. toniki - w ilości nieumiarkowanej, lubię. Począwszy od Ziaji, przez kosmetyki rosyjskie, drogeryjne (np Bandi), apteczne (antybakteryjne) skończywszy na hydrolatach i samoróbkach (połączeniach hydrolatów, ekstraktów i substancji aktywnych - naoglądałam się Czarszki ). Lubię i koniec.
2. lotion - coś co jest nieco gęstsze niż tonik, wklepuję w twarz. Faworytem są wody aktywne Saisona, wolę niż kosmetyki Clarinsa
np ta:
https://www.ekodrogeria.pl/toniki/38...000497137.html
3. emulsja - w tej chwili emulsja z węża ze Skin79 (nie widzę już produktu na minti, to jest ta seria https://mintishop.pl/product-pol-811...oner-120ml-.ht).
4. tu następuję zazwyczaj przerwa (demakijaż i te pierwsze kroki robię od razu po powrocie z pracy, resztę wieczorem), którą jeśli mam czas wykorzystuję np na maseczkę. Potem leci serum (czasem nawet dwa) w tej chwili to: https://www.â�â�â�☠â�â�â�☠â�â�â�☠â�â...warzoczy_30_ml
5. nawilżacz - od wielu miesięcy stosuję samoróbkę - połączenie bazy kremowej (lub kremu) z koncentratem nawilżającym Fitomedu w proporcji 1:1 (robi się z tego mleczko). Działa o tyle, że nazwilżeniem skóry nie mam żadnego problemu.
6. teraz latem na koniec stosuję apteczny wyciąg ze śluzu ślimaka (stara, a głupia, myśli, że ślimaki jej pomogą ).

Rano - walka z czasem:
1. tonik - jak wyżej;
2. lotion - jak wyżej (z tym, że teraz wykańczam jakiś azjatycki);
3. serum - w tej chwili takie, ma podobno bezpieczną latem formę witaminy C znalazłam link do miniatury:
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...oducts_id=2203
4. nawilżacz - jak wyżej.

Efekt moich eksperymentów: przez te dwa lata zapchanie zdarzyło mi się dwa razy (raz Marc Jacobs narozrabiał, drugi raz podkład z Rimmela). Serum o którym od wczoraj pieję zlikwidowało mi grudki. Wyrównałam koloryt - nie mam ciemniejszych plamek pozostałości po gulach. Pojawiły się niestety trzy ciemniejsze plamki (duże piegi), zwalam to na reakcję skóry po glikolu i słońcu (na coś trzeba). Zostały pory i prosaki i wiadomo, walka z czasem. Od jesieni do wiosny stosowałam rano serum z witaminą C, wieczorem retinol i na pewno do tego wrócę.

Wyczaszkowało link do serum nocnego - to przeciwzmarszczkowe serum Nuxe.
coś czuję, że i ja jestem pokrewną pielęgnacyjnie duszą, zapychanie jest moją zmorą. Wypróbuję na pewno coś z Twojej listy
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:16   #986
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Składy mnie nie interesują, nigdy ich nie czytam interesuje mnie to, jak sie na buzi zachowują i czy matują na troche, dluzej czy wcale
Miałam narsa prasowany i tak średnio był. A sypany chyba to samo jest.
A masz porównanie do moze rmca?
Czy mam porównanie ? Przecież to ja przygotowałam ten wielki "przemyt" rcma dla połowy wątku
Chyba musiałabym dłużej narsa protestować, na razie zauważyłam , że rcma nie osiadl mi nigdy na włoskach twarzy i nie zrobił pudrowosci przy sztucznym świetle. Ale chyba szybciej się zaczynam po nim świecić w każdym razie to pierwsze wrażenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:17   #987
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6439061 1]Dzięki ogromne za wyczerpujace info

Również nie mogę używać olejków To absolutnie nie dla mnie.
Ciekawe masz te patenty Muszę przemyśleć swoja pielęgnację Teraz niebawem idę na zabieg Linerase (ostrzykiwanie skóry kolagenowym preparatem) do dermatologa i podpytam co mogę zrobić z ta cholerna 'podoczna' okolica, bo mnie coraz bardziej to wkurza.[/QUOTE]

No niestety, okolice podoczne to chyba najgorszy temat . Naooglądałam się jutuba, ale korektor i puder (nawet ten niby magiczny Laury Mercier) wyglądają u mnie źle.

Póki co ratuję się samoróbką mającą likwidować zmarszczki (tfu, jakie zmarszczki, przecież ja zmarszczek nie mam) i pogrubiać mi tam skórę. Ale to chyba walka z wiatrakami.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:25   #988
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Czy mam porównanie ? Przecież to ja przygotowałam ten wielki "przemyt" rcma dla połowy wątku
Chyba musiałabym dłużej narsa protestować, na razie zauważyłam , że rcma nie osiadl mi nigdy na włoskach twarzy i nie zrobił pudrowosci przy sztucznym świetle. Ale chyba szybciej się zaczynam po nim świecić w każdym razie to pierwsze wrażenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez sie po rmca świeciłas dosyc szybko? Bo juz myslalam ze tylko u mnie takie cos, a całej reszcie pasuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:25   #989
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
coś czuję, że i ja jestem pokrewną pielęgnacyjnie duszą, zapychanie jest moją zmorą. Wypróbuję na pewno coś z Twojej listy

Tylko nie krzyczcie jak coś pójdzie nie tak
Ten żel ze śluzem ślimaka mi służy (lekka galaretka, która latem fajnie chłodzi), ale osobom bardzo wrażliwym na zapachy nie będzie pasował (ma dość mocny, chemiczny zapach).
Z czystym sumieniem polecam wody aktywne Saisona (to coś więcej niż tonik), jak ktoś chce spróbować to po powrocie do siebie mogę zrobić odlewkę, mam na pewno jakieś dwa rodzaje.

Reszta kosmetyków nie wiem czy pomaga, na pewno póki co nie szkodzi.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:34   #990
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez sie po rmca świeciłas dosyc szybko? Bo juz myslalam ze tylko u mnie takie cos, a całej reszcie pasuje
No nie nazwałabym tego "szybko" wytrzymuje u mnie lepiej niż wszystkie prasowanceprzy normalnym dniu w pracy /na uczelni daje radę przez ok. 6 h (do takiej satyny na czole, nie kuli dyskotekowej) . Ale w upały niestety ta trwałość dramatycznie spada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.