14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 22:51   #31
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Obchodzicie walentynki 14ego czy już w weekend?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 22:56   #32
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Mój by się z misia ucieszył, a jakby kubek dostał z naszym słodkim zdjęciem, to by chyba oszalał z radości :P Myślę, że wyślę mu walentynkę w kopercie chociaż razem mieszkamy, pewnie będzie zaskoczony. Chciałabym mu kupić taki gadżet do kluczyków, gwizdek który po dmuchnięciu gwiżdże przy kluczykach od auta. Nie musiałby więcej szukać. Tylko nie mam pojęcia gdzie takie coś kupić.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:17   #33
vervelend
Raczkowanie
 
Avatar vervelend
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Łazy
Wiadomości: 36
GG do vervelend
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
mylisz pojęcia. Jakie zacofanie Kwestia gustu. Dla mnie to co opisalas to cieple kluchy, mnie to nie kreci. Wole inaczej okazywać uczucia
Nie zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że jeżeli wasza druga połówka wrecz wyśmiewa prezenty zrobione przez was 'od serca', osobiście, bo 'to wstyd, co kumple powiedzą itp'. to wtedy jest swego rodzaju "zacofanie" ( specjalnie znowu używam cudzysłowu, bo możliwe, że nie jest to odpowiednie słowo ). Po prostu nie wyobrażam sobie, żeby np mój chłopak, a nawet w przyszłości mąż wyśmiał mnie za prezent, chociażby był słitaśny. Nie znaczy to oczywiście, że musi mu się podobać, okej, nie musi.
I oczywiście, nie każdego to musi kręcić . Przecież nie narzucam nikomu takiego stylu życia, ale są faceci, którym się to podoba i wypadałoby o tym pamiętać, bo tak naprawdę, w każdym z nich jest dziecko ( mniej lub bardziej ukryte ) i w ten sposób można ożywić fajne wspomnienia z dzieciństwa. Ale to tylko moje zdanie
__________________
Wiele mam celów, marzeń i postanowień, jednak tak mało siły i czasu by je wykonać..
vervelend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 09:11   #34
marekjarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Walentynki to straszna bzdura. Zawsze kupię dziewczynie jakiś prezent, ale w ogóle nie oczekuję, że ona też ma coś dla mnie kupować. Najwięcej prezentów wręczamy sobie na święta i w urodziny. Ale też bez jakiegoś szaleństwa. Prezent na urodziny dla chłopaka powinien być miłym drobiazgiem, a nie jakimś wydatkiem z kosmosu. Ostatnim razem dostałem takie fajne etui na klucze. Ciekawy praktyczny prezent, ale najważniejsze, że wręczony przez super osobę

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2018-10-29 o 15:58
marekjarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 15:54   #35
victor_w
Przyczajenie
 
Avatar victor_w
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

A może jakiś masaż dla dwojga? Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobra opcja Na przykład taki masaż limfatyczny będzie moim zdaniem dobrym wyjściem.
__________________
Większość nieszczęść jest rezultatem niewłaściwego wykorzystania czasu – Napoleon Hill

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2018-11-22 o 22:42
victor_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 18:52   #36
cholllima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Polecam stronę www.ministerstwogadzetow. com
cholllima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 10:22   #37
Kmin12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

A ja mojemu mężowi, kochającemu góry zimą kupiłam wymienną szybę do gogli narciarskich żeby miał na zmianę https://eokulary.com.pl/gogle-narciarskie
Kmin12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-26, 10:15   #38
sandra62
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Z tymi ocieplaczami bym sie troche zastanowiła. Wystarczy kupic bawełniane bokserki, które utrzymują odpowiednią ciepłotę genitaliów, ale równoczesnie też dają dostępo powietrza.Wiem ,ze nie wolno przegrzewać jąder, bo potem może być problem np, stanie się bezpłodny. ja bym bardziej postawiła na jakąś spersonalizowaną biżuterię dla faceta (w dobrej cenie można znaleźć na Soufeel.pl, ceny są takie umiarkowane a nie z kosmosu). Ja kupiłam zegarek drewniany właśnie w tym sklepie.
sandra62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 15:18   #39
KasiaWojn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Dziewczyny! Jak to czytam to się zastanawiam skąd u Was tak mało odwagi. Ja Wam powiem co Wasz facet chce dostać na Walentynki. Was chce dostać ale w wyjątkowej odsłonie. Przebierzcie się, załóżcie coś seksownego. Może kupcie jakiś gadżet erotyczny który będziecie mogli razem wypróbować. Jest masa fajnych zabawek erotycznych dla dwojga. Może zaproponuj mu masaż albo wiązanie. Zobaczycie że przez kolejne 365 dnie będzie marzył o kolejnych walentynkach z Wami . Wszystko czego potrzebujecie w naprawdę konkurencyjnych cenach znajdziecie w moim zdaniem najlepszym sexshopie online. Podaję link: https://exclusivesexshop.com/
KasiaWojn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 11:11   #40
Leszczynski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cześć! Mnie w zeszłym roku dziewczyna zabrała na masaż dla dwojga. Super sprawa tym bardziej, że dużo biegam. Osobiście polecam salon www.ceremoniauzdrawiania.pl mają duży wybór masaży dla dwojga.
Leszczynski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-14 12:11:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.