O co takiemu facetowi może chodzić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-02, 10:57   #1
Oliwka2123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5

O co takiemu facetowi może chodzić ?


Od 4 miesięcy piszę z pewnym chłopakiem.Przeważnie to on zaczyna pierwszy naszą rozmowę.Znamy się już 5 lat,bo mieszkamy w jednej klatce,ale w innym mieście,w którym bywam dość często.Żadne z nas nie miało odwagi zagadać.Zawsze gdy mijaliśmy się gdzieś przypadkowo on dosłownie nie spuszczał ze mnie wzroku,miałam wrażenie że robi wszystko żeby zwrócić na siebie moją uwagę.Dopiero on zrobił ten pierwszy krok.Napisał do mnie na fb.Długo pisaliśmy,poznawaliśmy się,aż wkońcu zaproponował pierwsze spotkanie.Było bardzo miło,chciał stawiać mi coś do jedzenia,ogólnie był bardzo kulturalny,ale też odrobinę onieśmielony.Po tym spotkaniu nadal bardzo często do siebie pisaliśmy,aż wkońcu zrozumiałam że zaczyna mi coraz bardziej zależeć.Stwierdziłam więc że mu o tym powiem,spytałam czy jest w stanie mi na tą chwile powiedzieć czy coś do mnie czuje,on odpisał że nie jest w stanie się określić,bo miał niedawno duży problem który go blokuje,spytałam go więc czy jest w stanie mi zaufać i powiedzieć co się stało,na co on odpisał nie wiem,na pewno nie na fb,ale chce żebyśmy dalej do siebie pisali.Od tej pory mineły już dwa miesiące.Dalej utrzymujemy stały kontakt.Mam wrażenie że coraz bardziej się przede mną otwiera ale tylko w sms.Problem tkwi w tym że nie proponuje kolenych spotkań,a jeśli ja już to zrobiłam to powiedział że bardzo przeprasza ale jest zmęczony ,chociaż bardzo by chciał.Gdy widzi mnie gdzieś w pobliżu to odrazu zaczyna uciekać,a jak już się miniemy to spuszcza głowe na dól ,powie tylko cześć i sobie pójdzie.NIgdy nie mówi mi o żadnych innych dziewczynach,nawet ostatnio jak był na urodzinach dziewczyny kolegi to powiedział mi że idzie na urodziny do kolegi.Nie rozumiem trochę jego zachowania,skoro tak dobrze nam się piszę.zawsze interesuje się co u mnie i przeważnie piszę pierwszy to dlaczego na żywo przede mną ucieka i trzyma jakiś dystans ?
Oliwka2123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 11:19   #2
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Wydaje mi się, że chodzi mu tylko o koleżeństwo, głównie wirtualne. Nie ma wobec Ciebie romantycznych zamiarów.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 11:26   #3
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

wydaje mi się że o nic więcej niż koleżeństwo mu nie chodzi.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 11:26   #4
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

nie jest zainteresowany normalna relacja z toba,fajnie mu sie z toba pisze,zawsze cos do roboty na zabicie nudy no i ktos daje ci troche uwagi to mile lechce proznosc
nic z tego nie bedzie,utnij te pisanie i poszukaj kogos w realu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 11:45   #5
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Szkoda Twojego czasu, koleś chce mieć dziewczynę która go wysłucha i z nim pogada i tyle. Żadnych poważniejszych zamiarów wobec Ciebie nie ma i mogę sobie za to dać uciąć rękę. Te wszystkie "problemy", "zmęczenie" itd. to standardowa wymówka osoby której nie zależy. Będziesz tracić na niego czas w którym mogłabyś poznać kogoś fajnego kto potraktuje Cię poważnie. Nie warto
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 11:55   #6
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Po pierwszym spotkaniu nie wypaliło i nie jest zainteresowany związkiem. Widać to jak na widelcu. Jak chcesz mieć kolegę do pisania to z nim pisz, jak coś więcej to odpuść, bo on ewidentnie nie chce.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 12:33   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Zainteresowany facet będzie dążył do spotkań. Koniec kropka.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-02, 13:15   #8
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Prawdopodobnie spodobałaś mu się wizualnie, lecz po poznaniu się stracił zainteresowanie. Trudno, jego strata
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 19:24   #9
Oliwka2123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
O co mu chodzi?

Od roku pisze z chlopakiem.Bylam z nim na 2 spotkaniach.Powiedzialam mu ze mi sie podoba po 1 spotkaniu.On czesto pisze 1 ale unikal spotkan.Ostatnio jak wykręcił się od spotkania to trochę go zaszantazowalam że nie interesuje mnie tylko pisanie.Wtedy zaproponował mi spotkanie pierwszy.Poszlismy na spacer,on trochę się otworzył przede mną i powiedział że miał dziewczynę która zerwała kontakt i jakaś blokada została.Potem spytał czemu ja do niego pisze,wtedy znowu powiedziałam mu że mi się podoba.On w sumie nic nie odpowiedział tylko spytał czy nie jest dla mnie za stary(ja mam 17,on 21) powiedziałam że nie.Potem jakoś zmieniliśmy temat Nie wiem po co zadał mi to pytanie,jak myślicie o co mu chodzi?
Oliwka2123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 22:14   #10
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: O co mu chodzi?

Pewnie chcial zabic czas piszac z kims z neta. Moze sie troche wyzalic i tyle
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 01:31   #11
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: O co mu chodzi?

Przez rok dwa spotkania to zakochany napenwo nie jest.

Zakochani poza sobą świata nie widzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-16, 16:43   #12
Oliwka2123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
O co mu chodzi?

Wplątałam się w dość dziwna znajomość.Otoz rok znam faceta(on zaczął znajomość pisząc do mnie na fb).Następnego dnia zaproponował mi spotkanie.Bylo bardzo miło,był uprzejmy,odoprowadził mnie pod same dziwi do domu itd.Pare dni po nim on spytał czemu właściwie z nim pisze,ja powiedziałam że nie ukrywam że mi się podoba i chce się lepiej poznać.On nie odpisał nic.Za parę dni upomnialam się o odpowiedź, on w końcu odpisał ze nie wie co o tym myslec bo ostatnio ma urwanie głowy i da mi znać.Ok,stwierdziłam że poczekam.On za parę dni napisał jakby nigdy nic co u mnie itp.I tak w sumie pisaliśmy kilka tygodni,aż w końcu postanowiłam zaproponować spotkanie,on zaczął się wykręcac że niby nie ma dzisiaj czasu,ale bardzo by chciał i takie tam.Za parę dni napisałam znowu czy może dzisiaj da radę,on powiedzial że da mi znać bo nie wie jeszcze.Oczywiscie dał znać że nie może.Tak się wkurzyłam że spytałam dlaczego mówi że chce się spotkać A potem że nie ma czasu nawet na chwilę,a on na to że serio chciał się spotkać tylko padł.Zauwazylam też że pisze do mnie z jakimś dystansem,dla tego spytałam czym on jest spowodowany,a on że jakiś czas temu miał duży problem który go blokuje i nie może się okreslic.Ja spytałam czy może powiedzieć o co chodzi A on że napewno nie na fb.I tak pisaliśmy przez kolejne tygodnie,miesiące.On jak mnie widzi cały czas się popisuje,stara się maksymalnie zwrócić na siebie moja uwagę,nawet jego kolega mi powiedział że dostaje szoku jak mnie widzi.Raz napisał do mnie że idzie potem się przejść,odebrałam to jako propozycję spotkania więc powiedziałam że w sumie mogę iść z Tobą,a on że się już umówil ze znajomymi.Wtedy nie wytrzymałam.Powiedzialam że nie interesuje mnie tylko pisanie I na czym ta znajomość ma polegać,a on powiedział że już serio im obiecał ale możemy spotkać się jutro.Ok,poszliśmy na spacer.Rozmawialismy o tej blokadzie,właściwie ia musiałam zacząć bo jemu to ledwie przez gardło przechodzilo,ale mówił że miał kiedyś dziewczynę która zerwała kontakt i po tym się zamknął w sobie,ale pora się przebić i spróbować jeszcze raz.Dodal że jesyem 3 osoba której o tym powiedział.Po tym spotkaniu nadal pisaliśmy,raz jak widziałam go z jakąś dziewczyną to on potem zaczął mi się tłumaczyć że to tylko koleżanka kolegi ze szkoły której mi opowiadał i że nie mam się co martwić,co było dla mnie coanjmnusj dziwne bo z jakiej racji on ma mi się tłumaczyć.Potem zaproponowałam mu kolejne spotkanie.Tym razem stało się coś dziwnego bo powiedział że to dobry pomysl i poszedł odrazu.Z tym że nie poruszalismy tematów związku bo byliśmy na rowerach.Bylo fajnie,dobrze się dogadywaliśmy itp.On zadał mi tylko pytanie czy nie jest dla mnie za stary(ja mam 18 lat,a on 23) powiedziałam że nie,a on z takim niedowierzaniem się spojrzal i spytał jeszcze raz czy na pewno,ja mówię że Tak,a on nic.Po spotkaniu znowu pisaliśmy,on pytał co u mnie itd,i jak zasugerowałam mu wypad na lody,to on znowu się wykręcal,że niby nie ma czasu.Wtedy spytałam czy przez tą blokadę jesy problem z częstrzymi spotkaniami i czy ja mu się wogole chodź trocje podobam,a on do mnie takie czemu zadajesz trudne i dziwne pytania, ja mu mówię że przeicez są proste bo myślę że to się wie,a on pyya pod jakim względem,to mówię że pod każdym,a on że musi powiedzieć że jesyem bardzo ładna.Powiedzilam zatem że on też mi się podoba wiec co z tym dalej robimy,a on mówi że nie wie.Ja mu mówię że najpierw wydaje mi się że musi mi zaufać i czy jesy w stanie to zrobić,a on że się okaże i że trzeba czasu.Nie rozumiem totalnie jego zachowania.Dlaczego tak ze wszystkiego mi się tłumaczy,wydaje się ze chce pisać i wogole wsyseto pięknie ładnie,a tutaj nie chce/boi się spotkać.Jak myślicie o co może chodzić?
Oliwka2123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 17:19   #13
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: O co mu chodzi?

Troll, 3 temat o identycznej nazwie... Eh.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 19:02   #14
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: O co mu chodzi?

Zrobiłaś już wystarczająco. Facet nie jest zainteresowany, gdyby był to byś się nie musiała starać za dwie osoby.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 23:01   #15
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Autorko,
załozyłaś trzy takie same wątki, które połączyłam w jeden. Jesli za jakiś czas założysz kolejny wątek o tym samym zostanie to uznane za spam.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 11:58   #16
Oliwka2123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Po co chce się spotkać?

Chłopak po roku znajomości oświadczył że ma blokadę i boi się związków, że jestem śliczna,mądra, inteligentna ale nie potrafi się określić. Zawsze trzymał dystans, nie proponował spotkan itd. Od tego czasu minęły już 3 tygodnie, stwierdziłam że nie będę już do niego pisać i postaram się zapomnieć. Na żywo gdy wie mijalismy on nie spuszczal ze mnie wzroku,cały czas się popisywal, wiem że gadał o mnie z kolegami. Dodam że parę dni temu widzial mnie z kolegą i poczułam jakby był zazdrosny Wczoraj pierwszy raz po tym czasie do mnie napisał i spytał czy miałabym ochotę się spotkać. Powiedziałam że dam mu jesscze znać. Nie wiem co myśleć, pierwszy raz od początku znajomości zaproponował sam spotkanie, ale nie wiem w jakim celu skoro powiedział że ma. Blokade i nie umie się określić.Jak myślicie o co chodzi? Powinnam iść?
Oliwka2123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 12:06   #17
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Po co chce się spotkać?

Eh ma blokade tzn ze nie widzi w Tobie partnerki i spotyka sie z braku laku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 12:15   #18
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Po co chce się spotkać?

Cytat:
Napisane przez Oliwka2123 Pokaż wiadomość
. Dodam że parę dni temu widzial mnie z kolegą
To jest prawdopodobnie powód tego spotkania. Chcę sprawdzić, czy nadal na niego lecisz

Ciężko stwierdzić, czy warto. Spotkaj się z nim i zobaczysz, czego chce od Ciebie. Ale nie bądź zbyt wylewna.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 13:58   #19
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Zawsze mozesz troche ochlodzic kontakt online i zobaczyc jak zareaguje. Skoro on unika cie na zywo, dlaczego ty nie masz prawa pounikac go w sieci czy telefonicznie.
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-26, 15:18   #20
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Cytat:
Napisane przez Oliwka2123 Pokaż wiadomość
Wtedy spytałam czy przez tą blokadę jesy problem z częstrzymi spotkaniami i czy ja mu się wogole chodź trocje podobam,a on do mnie takie czemu zadajesz trudne i dziwne pytania, ja mu mówię że przeicez są proste bo myślę że to się wie,a on pyya pod jakim względem,to mówię że pod każdym,a on że musi powiedzieć że jesyem bardzo ładna.Powiedzilam zatem że on też mi się podoba wiec co z tym dalej robimy,a on mówi że nie wie.
Tekst o blokadzie sugeruje, ze koles chce Ciebie miec w zapasie jak 'nie znajdzie w najblizszym czasie zadnej lepszej'. Nie szkoda Ci czasu na taka zabawe w kotka i myszke? Facet unika spotkan, z boku wyglada to absurdalnie, w ogole Wasze rozmowy 'czemu zadajesz trudne i dziwne pytania', ten koles serio nie ma 15 lat? 'Powiedzilam zatem że on też mi się podoba wiec co z tym dalej robimy,a on mówi że nie wie'? Chyba masz za duzo czasu, ze sie bawisz w taka szopke, bo tracisz tylko czas na jakiegos idiote
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 17:45   #21
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Cytat:
Napisane przez Oliwka2123 Pokaż wiadomość
Chłopak po roku znajomości oświadczył że ma blokadę i boi się związków, że jestem śliczna,mądra, inteligentna ale nie potrafi się określić. Zawsze trzymał dystans, nie proponował spotkan itd. Od tego czasu minęły już 3 tygodnie, stwierdziłam że nie będę już do niego pisać i postaram się zapomnieć. Na żywo gdy wie mijalismy on nie spuszczal ze mnie wzroku,cały czas się popisywal, wiem że gadał o mnie z kolegami. Dodam że parę dni temu widzial mnie z kolegą i poczułam jakby był zazdrosny Wczoraj pierwszy raz po tym czasie do mnie napisał i spytał czy miałabym ochotę się spotkać. Powiedziałam że dam mu jesscze znać. Nie wiem co myśleć, pierwszy raz od początku znajomości zaproponował sam spotkanie, ale nie wiem w jakim celu skoro powiedział że ma. Blokade i nie umie się określić.Jak myślicie o co chodzi? Powinnam iść?
niewqazne ile zalozysz watkow nikt ci nie napisze ze z tego bedzie LOVE.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 19:37   #22
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
niewqazne ile zalozysz watkow nikt ci nie napisze ze z tego bedzie LOVE.
Spoko, mogę napisać.


Ten chłopak Cię kocha od dawna, ale jego rycerskość nie pozwala mu Cię skrzywdzić. Ma świadomość, że jego mroczna przeszłość może pociągnąć za sobą ofiary i nie chce narażać Cię na niebezpieczeństwo. Pewnie codziennie o Tobie myśli, a gdy Cię widzi próbuje powstrzymać swoje wariujące zmysły udając obojętność. Kiedyś się złamie i ze łzami w oczach będzie prosił o Twój dotyk. Kto wie, może przeczyta wiersz, albo zagra na gitarze piosenkę napisaną właśnie dla Ciebie?
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 14:42   #23
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87203904]Spoko, mogę napisać.


Ten chłopak Cię kocha od dawna, ale jego rycerskość nie pozwala mu Cię skrzywdzić. Ma świadomość, że jego mroczna przeszłość może pociągnąć za sobą ofiary i nie chce narażać Cię na niebezpieczeństwo. Pewnie codziennie o Tobie myśli, a gdy Cię widzi próbuje powstrzymać swoje wariujące zmysły udając obojętność. Kiedyś się złamie i ze łzami w oczach będzie prosił o Twój dotyk. Kto wie, może przeczyta wiersz, albo zagra na gitarze piosenkę napisaną właśnie dla Ciebie?[/QUOTE]Wzruszyłam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 22:33   #24
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: O co takiemu facetowi może chodzić ?

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87203904]Spoko, mogę napisać.


Ten chłopak Cię kocha od dawna, ale jego rycerskość nie pozwala mu Cię skrzywdzić. Ma świadomość, że jego mroczna przeszłość może pociągnąć za sobą ofiary i nie chce narażać Cię na niebezpieczeństwo. Pewnie codziennie o Tobie myśli, a gdy Cię widzi próbuje powstrzymać swoje wariujące zmysły udając obojętność. Kiedyś się złamie i ze łzami w oczach będzie prosił o Twój dotyk. Kto wie, może przeczyta wiersz, albo zagra na gitarze piosenkę napisaną właśnie dla Ciebie?[/QUOTE]
to powinno być wklejane w każdym wątku tego typu od razu
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 23:33:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.