jaki makijaz na studniowke??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-06, 09:55   #1
$zila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Wink

jaki makijaz na studniowke???


Jestem brunetka o brazowych oczach.Kupilam czarna suknie, ze srebrnymi dodatkami.Jaki makijaz bylby odpowiedni?????
$zila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 11:28   #2
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: jaki makijaz na studniowke???

myśle , ze dobrze byś wyglądala z makijażu w kolorach srebro , granat i czerń ,wszystko ladnie roztarte , ale nie wiem jaki masz kształt oczka wiec najlepiej zrobiła by ci to wizazystka , chyba ze wiesz jak masz sie malowac.
ja lubie mocne makijaże na taką okazje dlatego taki zaproponowałam i pamiętaj żeby usta przy mocno podkreślonych oczkach były delikatnie zaakcentowane
Pozdrawiam
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 08:54   #3
czarnullla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: jaki makijaz na studniowke???

Też jestem brunetką, ale mam zielone oczy, mam zamiar sobie kupić ciemnobordową sukienkę z czarnym połyskiem. Makijaż sobie sama zrobie, myślę o zaakcentowaniu moich oczu czarną kredką i pociągnięciu górnej powieki dwoma cieniami: ciemno brązowym i beżowym. A usta potratkuje tradycyjnie malinowym błyszczykiem Chociaż do czasu mojej studniówki zmienię wersję makijażu kilkakrotnie. No cóż kobieta zmienną jest .
czarnullla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 15:14   #4
$zila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: jaki makijaz na studniowke???

dzieki dziewczynki za odczytanie mojego posta...Wlasnie chcialam sobie zrobic mocny make-up, ale musialam sie poprzec czyims zdaniem...Thank you
$zila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 16:29   #5
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: jaki makijaz na studniowke???

Myślę, że czarna sukienka jest tak uniwersalna, że praktycznie każdy makijaż będzie pasował. Ja postawiłabym na brązy lub grafity i zrobiła przydymiony makijaż.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 10:53   #6
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: jaki makijaz na studniowke???

Przeslij swoje zdjęcia. To łatwiej będzie cos zaproponować. (twarzy i włosów najlepiej w dziennym swietle) .
Dziewczyny dobre propozycje tu rzucają. A moze francuski. teraz bardzo modny: czerń i czerwień..
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 16:59   #7
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: jaki makijaz na studniowke???

zeby nei tworzyc nowego watku tez tu spytam ja bede miec bordowa sukienke, jestem blondynka i niebieskich oczkach, jak myslicie lepiej bardzo delikatny makijarzy czy troche bardziej wyrazisty jest lepszy w ogole na stodniowke
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 18:00   #8
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: jaki makijaz na studniowke???

ja mialam w zeszlym roku styudniowke, tez mialam suknie czarna ze srebrnymi dodatkami. dodam ze tez jestem brunetka o ciemnych oczach.

zrobilam sobie makijaz smoky eyes, przydymiony w szarym odcieniu. zewnetrzne kąciki pomalowalam prawie czarnym cieniem, cala powieke szarym a wewnetrzne kąciki srebrnym. pod lukiem brwiowym tez nalozylam srebrny kolorek.

usta pomalowalam neutralnie, cielista pomadka bezowa
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 08:58   #9
agata63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: jaki makijaz na studniowke???

tez ide w tym roku na studniowke mam ciemne wlosy i ciemne oczy a suknie szyje w kolorze brudnego rozu z grubym czarnym pasem z koronki. wg kola kolorow pasuje mi makijaz oczu zielony albo w roznych odcieniach rozu i fioletu...ale mi sie wydaje,ze zielony z rozowym moga sie gryzc
Tobie natomiast do czarnej sukni proponuje jakis wyrazisty kolor oczu, zeby ozywic calosc, juz sama musisz zdecydowac, w jakich odcieniach jest Ci najladniej pozdrawiam
agata63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 22:36   #10
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: jaki makijaz na studniowke???

według mnie zieleń z rózem fajnie koresponduja. wszystko zalezy od tonacji i doboru kolorow. a moze roz z brazem?/zlotem. rewelacyjne polaczenie.
Uwazam , ze na studniowke, kazdy maluje sie tak, jak bedzie sie dobrze czuc. A dobre poczucie to dobry wyglad. (choc sa wyjatki )
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.