Dlaczego żel odchodzi od paznokci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-09, 19:08   #1
Belive_23
Raczkowanie
 
Avatar Belive_23
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 308

Dlaczego żel odchodzi od paznokci?


Czy któraś mogłaby się wypowiedzieć odnośnie paznokci...

Moja historia.

W 2018 zaczęłam robić hybrydy. Dziewczyna wzmacniała mi je proszkiem akrylowym.
W 2019 pomyślałam że zrobię żele. No i się zaczęło.

Żele zaczely odchodzić po kilku dniach. Dziewczyna zrobiła akrylozel. Tak samo max 10 dni się utrzymaly. Potem znów hybrydy No i długa przerwa.

Potem 2020 byłam raz na hybrydzie. No i zaczął się słaby okres. W sumie raz na jakiś czas robiłam sobie sama hybrydę 3w1 z neonail. Trzymała się z 10 dni.

Potem znalalazlam świetny salon. Usługi cudownie zrobione. Właścicielka miła. Pierwszy raz miałam hybrydę z nadbudowa krzywej c. No i zapuściłam naturalne paznokcie wyjątkowej długości. Tak się stało że właścicielka nie przyjmowała potem i byłam u jej pracownika. Zraziłam się trochę bo dziewczyna raczej nie chciała zrobić wzorów. No i tak się przeprowadzilam

1 salon Żel odpadł po 10 dniach. Mówiłam dziewczynie ze mam jakąś bazę wzmacniająca.

2 salon hybryda na krótkich paznokciach. Dziewczyna spilowala je krzywo i złe.

3 salon co 10 dni Żel odpada. Też uprzedziłam właścicielkę, że mam taką płytkę.

No i Teraz pytanie czy to kwestia paznokci? Czy czego... Dlaczego Żel tak odchodzi od paznokci. Wszystko się łamie... Pomóżcie proszę. Na przestrzeni 30 dni wydałam 300 zł na paznokcie. Jestem załamana. Dziś Żel się zapowietrzył po 4 dniach. I idę na reklamację.

Sprobuje się dostać do tego salonu gdzie byłam zadowolona następnym razem. W razie czego któraś z was może mieszka na Białołęce i chciałaby coś podpowiedzieć i się podjąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Belive_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 19:08   #2
lacziska
Przyczajenie
 
Avatar lacziska
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny pomóżcie. :(

Nie polecę miejsca bo paznokcie robię sobie sama i głównie działam na produktach neonail i mi się bardzo długo trzymają. Może popytaj na grupach regionalnych na fb ??
lacziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 14:56   #3
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Dziewczyny pomóżcie. :(

Cytat:
Napisane przez Belive_23 Pokaż wiadomość
Czy któraś mogłaby się wypowiedzieć odnośnie paznokci...

Moja historia.

W 2018 zaczęłam robić hybrydy. Dziewczyna wzmacniała mi je proszkiem akrylowym.
W 2019 pomyślałam że zrobię żele. No i się zaczęło.

Żele zaczely odchodzić po kilku dniach. Dziewczyna zrobiła akrylozel. Tak samo max 10 dni się utrzymaly. Potem znów hybrydy No i długa przerwa.

Potem 2020 byłam raz na hybrydzie. No i zaczął się słaby okres. W sumie raz na jakiś czas robiłam sobie sama hybrydę 3w1 z neonail. Trzymała się z 10 dni.

Potem znalalazlam świetny salon. Usługi cudownie zrobione. Właścicielka miła. Pierwszy raz miałam hybrydę z nadbudowa krzywej c. No i zapuściłam naturalne paznokcie wyjątkowej długości. Tak się stało że właścicielka nie przyjmowała potem i byłam u jej pracownika. Zraziłam się trochę bo dziewczyna raczej nie chciała zrobić wzorów. No i tak się przeprowadzilam

1 salon Żel odpadł po 10 dniach. Mówiłam dziewczynie ze mam jakąś bazę wzmacniająca.

2 salon hybryda na krótkich paznokciach. Dziewczyna spilowala je krzywo i złe.

3 salon co 10 dni Żel odpada. Też uprzedziłam właścicielkę, że mam taką płytkę.

No i Teraz pytanie czy to kwestia paznokci? Czy czego... Dlaczego Żel tak odchodzi od paznokci. Wszystko się łamie... Pomóżcie proszę. Na przestrzeni 30 dni wydałam 300 zł na paznokcie. Jestem załamana. Dziś Żel się zapowietrzył po 4 dniach. I idę na reklamację.

Sprobuje się dostać do tego salonu gdzie byłam zadowolona następnym razem. W razie czego któraś z was może mieszka na Białołęce i chciałaby coś podpowiedzieć i się podjąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej jest to kwestia źle zrobionej usługi, w 99% to źle przygotowana płytka paznokcia.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-16 15:56:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.