Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dobrać ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-13, 20:07   #1
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821

Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dobrać ?


wątek zamknięty

Edytowane przez lilkana
Czas edycji: 2014-12-10 o 17:40
lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 22:16   #2
Nessaya
Raczkowanie
 
Avatar Nessaya
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z gór
Wiadomości: 294
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Miałam colorstay'a w wersji do cery mieszanej i niestety nie mam zbyt miłych wspomnień z nim związanych. Podkład jest baardzo trwały i makijaż długo się na nim utrzymuje, ale po miesiącu używania potwornie zapchał mi skóre!Nie mam większych problemów z trądzikiem, ale to co miałam na twarzy po stosowaniu tego podkładu to był istny koszmar. Zaznaczam, że każda cera jest inna i dla Ciebie może być to podkład idealny pod każdym względem. Proponowałabym zaopatrzyć się wcześniej w próbki i zrobić testy.

Co do estee lauder to posiadam ten podkład, ale w wersji kompaktowej, a nie fluidu, a jak wiadomo kompakt i fluid się różnią.

Ze średniopółkowych podkładów używałam tez loreala true match i byłam z niego w miare zadowolona. Długo wytrzymywał bez poprawek pudrem, natomiast pod koniec dnia brzydko schodził z twarzy
Nessaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 07:15   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Przy DW revlon wypada blado.
DW 1w2 wpada w żółty . Jest dość jasny.
Trzyma sie długo i bez zarzutu. Nałożony pędzlem wyglada dość naturalnie.
Za to revlon to masakra.
Dla mnie dziadostwo.
Wlazi w pory ( których nie mam mocno widocznych. Czuć go na twarzy. Widać ze ma sie niezła tapetę.
Ja swój oddałam.

Co do koloru to DW ma trudna do dobrania kolorystyke.
Ja mam to szczęście ze mój doglas jest zwykłym sklepem w rynku,więc Pani maznie mi po twarzy i z lusterkiem wychodzę na słońce, potem sobie to zmywam.
W galeri możesz poprosić o próbkę.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2013-05-16 o 10:15
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:46   #4
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez lilkana Pokaż wiadomość
Witam kochane
Mam problem słyszałam dużo pozytywnych opinii o podkładzie Revlon Colorstay do cery mieszanej i tłustej.
Zastanawiałam się nad zakupem Estee Lauder -double wear, PONIEWAŻ SZUKAM CZEGOŚ BARDZO TRWAŁEGO- za niedługo idę na wesele. Mam cerę mieszaną wiec myślę, że mógłby się sprawdzić( choć nie znam go) natomiast słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat podkładu Revlona, a że mam ograniczone fundusze wolałabym właśnie go wybrać.
Mam kilka pytań do użytkowniczek ( jeśli tak to nazwać mogę).
Jak wypada właśnie Revlon na tle innych podkładów na tle Estee Lauder ??
Do tej pory używałam m.in następujących podkładów:
- Bourjois 123 Perfect,
-Bourjois Flower Perfection,
-Astor Perfect Stay,
kilka Rimmel, Maybelline.

I najważniejsze pytanie jak w drogerii dobrać odcień tego podkładu przy tych lampach
Czaję się już na niego trzeci raz. I nie mam pojęcia w sumie myślę ,że 180 Sand Beige byłby ok jestem nieco opalona delikatnie- ale mam jasne włosy, 150 buff to moim zdaniem straszny wybielacz choć mogę się mylić ze względu na to światło??

Proszę o porady
a jakich odcieni powyższych podkładów używałaś? w jakiej tonacji masz skórę?

w Douglasie możesz poprosić o próbkę
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:46   #5
pinkmouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

ja mam bardzo miłe wspomnienia z revlonem, jest ciężki, to fakt i czuć go na twarzy, ale nadrabia trwałością. Nie wiem od czego to zależało, ale bywały dni, że robił mi maskę, a innym razem wtapiał się idealnie. Tak czy siak, bardzo go lubię za trwałość i krycie mojej grudkowatej buzi Polecam wziąć próbki do domu i przetestować, bo u mnie kolor dobrany przez panią w Douglasie był ok, ale podczas noszenia nieco ciemniał :/
pinkmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 14:06   #6
moniska0790
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Tak jak już wspomniano wyżej, revlon przy dłuższym stosowaniu zatyka pory, tworzą się po nim podskórne grudki, które następnie zamieniają się w stany zapalne i wiadomo jak się wygląda. Ja miałam kolor 180, starałam się nakładać cienką warstwę, nie używałam już przy tym pudru sypkiego, a i tak czułam go na twarzy, cera mi się dusiła, ciemniał i zamieniał się w okropną tapetę. Jedynym jego plusem jest trwałość. Jeśli zaś chodzi o estee lauder, posiadam kolor desert beige, dobrany idealnie, krycie średnie, trwałość wspaniała i ładny wygląd twarzy przez cały dzień, ale niestety po zmyciu makijażu ( po kilku godzinach) zauważyłam malutkie krostki, coś jak uczulenie. Na razie go odstawiłam. Używam obecnie bourjois 123 kolor 52, krycie porównywalne do estee lauder, również trwałość jest zadowalająca, tylko niestety kolor odrobinkę ciemnieje w ciągu dnia i podkreśla suche skórki. Natomiast nie powoduje żadnych zaskórników, grudek czy krost, więc z czystym sumieniem mogę go polecić.
moniska0790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 15:58   #7
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez moniska0790 Pokaż wiadomość
Tak jak już wspomniano wyżej, revlon przy dłuższym stosowaniu zatyka pory, tworzą się po nim podskórne grudki, które następnie zamieniają się w stany zapalne i wiadomo jak się wygląda. Ja miałam kolor 180, starałam się nakładać cienką warstwę, nie używałam już przy tym pudru sypkiego, a i tak czułam go na twarzy, cera mi się dusiła, ciemniał i zamieniał się w okropną tapetę. Jedynym jego plusem jest trwałość. Jeśli zaś chodzi o estee lauder, posiadam kolor desert beige, dobrany idealnie, krycie średnie, trwałość wspaniała i ładny wygląd twarzy przez cały dzień, ale niestety po zmyciu makijażu ( po kilku godzinach) zauważyłam malutkie krostki, coś jak uczulenie. Na razie go odstawiłam. Używam obecnie bourjois 123 kolor 52, krycie porównywalne do estee lauder, również trwałość jest zadowalająca, tylko niestety kolor odrobinkę ciemnieje w ciągu dnia i podkreśla suche skórki. Natomiast nie powoduje żadnych zaskórników, grudek czy krost, więc z czystym sumieniem mogę go polecić.
dziękuję za odpowiedź ale,
jeżeli porównujesz trwałość i krycie estee lauder do bourjoisa to już nie rozumiem używam właśnie bourjoisa 123 perfect - krycie jest może ok przez pierwsze 4-5 godzin bo później schodzi z twarzy i nie ma krycia i trwałości
__________________
Nowy wątek wszystko do manicure hybrydowego - hybrydy SEMILAC i nie tylko, lampy UV, naklejki, topy bazy, tipsy, zestaw manicure japoński itp.


lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 20:31   #8
moniska0790
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez lilkana Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź ale,
jeżeli porównujesz trwałość i krycie estee lauder do bourjoisa to już nie rozumiem używam właśnie bourjoisa 123 perfect - krycie jest może ok przez pierwsze 4-5 godzin bo później schodzi z twarzy i nie ma krycia i trwałości

U mnie bourjois się trzyma cały dzień, a mam bardzo tłustą cerę. Na razie nie znalazłam lepszego podkładu, który by średnio krył i jednocześnie nie szkodził cerze. Estee Lauder nie wszystkim szkodzi, jeśli nie masz tendencji do powstawania zaskórników, to powinnaś być zadowolona .
moniska0790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 20:55   #9
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez moniska0790 Pokaż wiadomość
U mnie bourjois się trzyma cały dzień, a mam bardzo tłustą cerę. Na razie nie znalazłam lepszego podkładu, który by średnio krył i jednocześnie nie szkodził cerze. Estee Lauder nie wszystkim szkodzi, jeśli nie masz tendencji do powstawania zaskórników, to powinnaś być zadowolona .
ja mam cerę mieszaną i nie wypada u mnie to chyba tak dobrze jak u Ciebie Podkład jest, ale świeci się nie ma nad ustami itp
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Nowy wątek wszystko do manicure hybrydowego - hybrydy SEMILAC i nie tylko, lampy UV, naklejki, topy bazy, tipsy, zestaw manicure japoński itp.


lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 23:07   #10
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Nistety nie porównam tych dwóch, mogę tylko wypowiedzieć się o Revlonie. Mam kolor 180 i dobrany jest idealnie! To znaczy tak jest na początku, bo niestety ciemnieje. A kolor pomogła wybrać mi paniw Douglasie, warto też poprosić o próbkę, czasami niechętnie dają, ale jako potencjalna klientka możesz z tego skorzystać.

Revlon jednocześnie kocham i nienawidze, ciężko mi go ocenić po 2 miesiącach stosowania... Z jednej strony trwały, z drugiej bardzo brzydko chodzi z twarzy, nie ulatnia się ale tworzy ciemne placki. Efekt maski? Trzeba po prostu nauczyć się go nakładać - moja pierwsza aplikacja była tragedią. Mnie nie zapchał, ale uważam, że przy odpowiednim dbaniu o twarz ( dobry demakijaż i te sprawy) prawdopodobieństwo niespodzianek jest niewielkie.
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 10:03   #11
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
Nistety nie porównam tych dwóch, mogę tylko wypowiedzieć się o Revlonie. Mam kolor 180 i dobrany jest idealnie! To znaczy tak jest na początku, bo niestety ciemnieje. A kolor pomogła wybrać mi paniw Douglasie, warto też poprosić o próbkę, czasami niechętnie dają, ale jako potencjalna klientka możesz z tego skorzystać.
Szanowne panie konsultantki zawsze proponują mi za ciemne odcienie
stawiałabym jednak na próbki i samodzielne testy
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 10:21   #12
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Szanowne panie konsultantki zawsze proponują mi za ciemne odcienie
stawiałabym jednak na próbki i samodzielne testy
Mi za to za jasne i zawsze z domieszką różu....bo blondynka.
Jakbym ich słuchała wygladalabym jak świnka z Mupetow.

Z 3 lata temu ( miałam 20 lat) Pani poleciła mi maseczke z kwasem hialuronowym... Argumentując ze ona tez używa ( Pani miała 35 lat i nie uważała ze te 15 lat robi różnice)

Chciałam kupić pierwsza maseczke nawilzajaca.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:01   #13
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Color stay znam dobrze, bo zużyłam już ok 4-5 opakowań , kolor 180. Mam cerę mieszaną i oczywiscie przy tym typie największy problem mam ze strefą T. Dla mnie podkład jest wydajny , 1 opakowani wystarcza na jakies 3-4 miesiące, czasem nawet 5.Jest dość trwały, jednak przy takim typie cery trzeba się liczyć że skóra mimo wszystko zacznie blyszczeć( wystarczy użyć bibułek, lub zwyklych chusteczek higienicznych i odcisnąć nadmiar sebum) po tych 5-6 h. Jednak to jeden z moich 2 faworytow(Drugim jest lasting finish 25 h rimmel) i stosuje je zamiennie i zawsze do CS powracam. Ostatnio zakupiłam próbkę Double wear w kolorze Fresco i moja opina może nie będzie zbyt obiektywna bo użyłam go tylko raz, ale jestem naprawde pod wrażeniem.... Wytrzymał prawie 10 h w niemal idealnym stanie( przypudrowałam go dream mat powder-używam go również przy CS i Rimmelu), w tym czasie tylko raz użyłam chusteczki(!) aby usunąć nadmiar sebum. Na pewno jeszcze wypróbuję, ale podkład na buzi wygląda bardzo ładnie, niestety wg mnie ładniej niż revlon( cena revlonu na allegro 30 zł a Double wear ponad 150 ) Szukam swojego ideału, ale cena Double wear powala wręcz. Jednak co człowiek to opinia, proponuję Ci zakupić na allegro Color stay, jeśli nie takiego efektu oczekiwałaś to nie będzie Ci aż tak szkoda-zawsze można go wymieszać z innym podkładem lub odsprzedać. Odnośnie maski po Color Stay to kwestia ilości nałożonego podkładu. Jeśli nałożysz go mniej to tego unikniesz, proponuję również nakładać go palcami , pod wpływem ciepła łatwiej go rozprowadzisz zanim zastygnie na buzi i dotrzesz bez problemu w każde miejsce. Jeśli nie chcesz wydawać mnóstwa kasy to kup CS. To naprawde dobry podkład za niewielkie pieniądze.
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 07:48   #14
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cześć dziewczyny, dopiszę sie do wątku z moim problemem

Od jakiegoś czasu używam podkładu Revlon colorstay w którym jestem zakochana ale niestety kolorystyka podkładów jest bardzo nie dla mnie, posiadam kolor Buff - jest odpowiednio jasny ale stanowczo za różowy z kolei Sand Beige jest na mnie zbyt pomarańczowo- różowy. Moja skóra jest biało-żółta bez pomarańczowych i różowych pigmentów. Z powodu problemów z doborem koloru postanowiłam że kupię EL Double Wear z tym że... ponownie nie mogę dobrać koloru. W moich Douglasach panie nie posiadają wszystkich próbek i wszystkich kolorów a ja nie za bardzo wiem jak odczytać oznaczenia przez internet (zdjęcia mało pokazują). Potrzebuję koloru z gamy bardzo jasnych/jasnych w bardzo żółtym odcieniu.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 00:32   #15
Zjem_Ci_Buty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Colorstay trafiłam za jasny i wyglądałam jak zszarzały truposz.
Ten lżejszy już był lepszy.
Double Wear z kolei trafiłam za ciemny, a podkreślał pory na kilometr i jeszcze dalej. Dla tych bezporzastych proszę bardzo, lepszy.
Zjem_Ci_Buty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 07:31   #16
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dopiszę sie do wątku z moim problemem

Od jakiegoś czasu używam podkładu Revlon colorstay w którym jestem zakochana ale niestety kolorystyka podkładów jest bardzo nie dla mnie, posiadam kolor Buff - jest odpowiednio jasny ale stanowczo za różowy z kolei Sand Beige jest na mnie zbyt pomarańczowo- różowy. Moja skóra jest biało-żółta bez pomarańczowych i różowych pigmentów. Z powodu problemów z doborem koloru postanowiłam że kupię EL Double Wear z tym że... ponownie nie mogę dobrać koloru. W moich Douglasach panie nie posiadają wszystkich próbek i wszystkich kolorów a ja nie za bardzo wiem jak odczytać oznaczenia przez internet (zdjęcia mało pokazują). Potrzebuję koloru z gamy bardzo jasnych/jasnych w bardzo żółtym odcieniu.

A może mieszaj oba odcienie buff i sand beige? ja często mieszam róźne podkłady kiedy się opalę i odcień mi nie odpowiada albo gdy zblednę na zimę. To zawsze jakieś rozwiązanie.
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 16:24   #17
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
A może mieszaj oba odcienie buff i sand beige? ja często mieszam róźne podkłady kiedy się opalę i odcień mi nie odpowiada albo gdy zblednę na zimę. To zawsze jakieś rozwiązanie.
Ani Buff ani Sand beige nie odpowiadają mi tonacją, tak jak napisałam Buff jest za różowy a Sand beige zbyt pomarańczowo-różowy. Wymieszanie ich nic nie zmieni Potrzebuję bardzo żółtego koloru. Jakiś czas mieszałam Buff z innymi żółtymi podkładami ale wtedy za bardzo zmienia się jego formuła i nie jest tak trwały stąd moje pytanie o kolory w EL Double Wear.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 09:18   #18
serafinekk
Przyczajenie
 
Avatar serafinekk
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cześć,

Chciałam się poradzić, a raczej upewnić ponieważ kupiłam jakiś czas temu Revlon colorstay do cery tłustej i mieszanej i jest on dużo, dużo bardziej gęsty od tego do cery suchej. Kupiłam go na wyprzedaży i teraz się zastanawiam, czy oby na pewno kosmetyk jest świeży, bo generalnie z tak gęstym podkładem jeszcze się nie spotkałam, trzeba go wytrząsać z buteleczki!
serafinekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 20:56   #19
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez serafinekk Pokaż wiadomość
Cześć,

Chciałam się poradzić, a raczej upewnić ponieważ kupiłam jakiś czas temu Revlon colorstay do cery tłustej i mieszanej i jest on dużo, dużo bardziej gęsty od tego do cery suchej. Kupiłam go na wyprzedaży i teraz się zastanawiam, czy oby na pewno kosmetyk jest świeży, bo generalnie z tak gęstym podkładem jeszcze się nie spotkałam, trzeba go wytrząsać z buteleczki!
Tez mam do cery normalne i drugi do mieszanej i podklady roznia sie konsystencja
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 18:19   #20
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez serafinekk Pokaż wiadomość
Cześć,

Chciałam się poradzić, a raczej upewnić ponieważ kupiłam jakiś czas temu Revlon colorstay do cery tłustej i mieszanej i jest on dużo, dużo bardziej gęsty od tego do cery suchej. Kupiłam go na wyprzedaży i teraz się zastanawiam, czy oby na pewno kosmetyk jest świeży, bo generalnie z tak gęstym podkładem jeszcze się nie spotkałam, trzeba go wytrząsać z buteleczki!
Revlon jest podkładem b gęstym. Cieżko ( takie mam odczucie) wydobyć go z butelki. Gdy go wylewamy musimy z pól minuty poczekać nim nam cos skapnie.
Gęstość w tym przypadku nie jest wyznacznikiem świeżości bądź jej braku.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:03   #21
serafinekk
Przyczajenie
 
Avatar serafinekk
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Revlon jest podkładem b gęstym. Cieżko ( takie mam odczucie) wydobyć go z butelki. Gdy go wylewamy musimy z pól minuty poczekać nim nam cos skapnie.
Gęstość w tym przypadku nie jest wyznacznikiem świeżości bądź jej braku.
uff, do dobrze, bo już się bałam, że używam starego kosmetyku :p
serafinekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 21:46   #22
fatalove
Przyczajenie
 
Avatar fatalove
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 12
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Witam,
Który odcień DW jest najbardziej zblizony do Colorstay'a?
fatalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 22:10   #23
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Zalezy ktorego uzywasz z Revlonu. Mam Sand Beige 180 dla cery normalnej i Double Wear 2n1 bodajze, chociaz jest ciut ciemniejszy.

Wracajac do konsystencji, to ostatnio kupilam Revlon i jest strasznie gesty. Zaqsze mial inna konsystencje. Poza tym nic sie nie zmienilo. Kupuje w drogerii


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 06:54   #24
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez fatalove Pokaż wiadomość
Witam,
Który odcień DW jest najbardziej zblizony do Colorstay'a?
Musisz podać choć jeden odcień żeby można było dobrać do niego inny... DW ma całą masę kolorów.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 12:31   #25
fatalove
Przyczajenie
 
Avatar fatalove
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 12
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Musisz podać choć jeden odcień żeby można było dobrać do niego inny... DW ma całą masę kolorów.
Mam na myśli odcień 150 buff

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
Zalezy ktorego uzywasz z Revlonu. Mam Sand Beige 180 dla cery normalnej i Double Wear 2n1 bodajze, chociaz jest ciut ciemniejszy.

Wracajac do konsystencji, to ostatnio kupilam Revlon i jest strasznie gesty. Zaqsze mial inna konsystencje. Poza tym nic sie nie zmienilo. Kupuje w drogerii


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niestety Colorstay zmienił skład. Jest gęsty i już nie jest tak kryjący jak wcześniej i u mnie stara wersja trzymała się na twarzy calutki dzień a nawet dłużej , a teraz ściera się.
fatalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 20:57   #26
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Jaki kolor Double Wear jest mniej więcej koloru Revlona 180 (może byc ciut jaśniejszy, na pewno nie ciemniejszy)? Z tego co widzę tutaj ich odcienie naprawdę się różnią i trochę boje się źle trafić.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 21:31   #27
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

A dla jakiej cery masz revlon? Bo to wazne. Ja kiedys uzywalam dla normalnej i zamienilam na Double Wear.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 09:38   #28
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Do cery tłustej. Nie wiedziałam, że kolory się różnią.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 21:00   #29
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jaki kolor Double Wear jest mniej więcej koloru Revlona 180 (może byc ciut jaśniejszy, na pewno nie ciemniejszy)? Z tego co widzę tutaj ich odcienie naprawdę się różnią i trochę boje się źle trafić.
podbijam pytanie i proszę o pomoc
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 05:40   #30
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Prośba o opinie Revlon Colorstay /porównanie z estee lauder double wear/jak dob

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
podbijam pytanie i proszę o pomoc
Lepiej zapytac w wątku Estee Lauder.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-29 08:05:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.