Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 20:39   #121
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Danika dzieki za info.. dobrze wiedziec. Bo nie powiem strasznie lekarze strasza skaza.. czy polozne...

A wlasnie kto pisal o zielonych kupkach...
Moj ostatnio robi taka podbarwiona na zielono... ale nie zawsze... moze jutro polozba bedzie to spytam
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 20:53   #122
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Patulinka: Promo na Mamissima (Lucy ), jakieś 10zł, ale to koszt przesyłki. Myślałam też o żyrafie, ale zanim M. Będzie jej potrzebowała to może się rozmyśle??



To kupa powinna się cała wchłaniać w pampersa?



Danika: Dzięki za info o nietolerancji!

Też bardzo sceptycznie i ostrożnie podchodzę do stwierdzania poważnych schorzeń i nie osądzam ich po jednym symptomie. Objawy powinny być nasilone i regularne. Wysypka nie oznacza nietolerancji, a 4 ciężkie wieczory o kolkach!
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 20:59   #123
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mi sie w dadzie z reguly wchlaniaja chyba ze przebieram od razu jak zrobi, albo jak robi gdy go przebieram

Co za zyrafka ciekawa?
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:07   #124
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Asia mojego syna kupy wchlaniaja sie w smierdzace biale pampersy a robi duzo i czesto dlatego nie bardzo moge sobie pozwolic na inne pampki na "wierzchu" pampka zostaja tylko grudki jak musztarda francuska

Mlody wykapany, przebrany, czas na jedzenie i ide spac
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:13   #125
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
kopycio - dzięki za cynk z bebiko, akurat termoforku nie mam

AsiaPo - tekst z wanną bezcenny

Martinixx - skąd masz to info o humanie? bo ja miałam spotkanie w sr z przedstawicielką tej firmy i ona mówiła, że w Pl to jest nowość, dopiero wprowadzają produkt i na razie jest w aptekach ale chcą do sklepów też dać, natomiast produkt jest od wielu lat za granicą znany.
Od baby z apteki.Kumpel chciał kupić i tak powiedziala. Inny kumpel obszedł chyba z 20 aptek i nic

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
tabaska25 za dużo wrażeń pewnie, też bym płakała, jakby mnie tyle bab obskoczyło
mam dobrego chłopa, kupił mi noteckie bezalko. Po nocy zdam relację z działania na mleczarnię jak lubicie miodowe nuty w piwie to polecam, naprawdę dobre
Kochana bo NOTECKIE produkowane jest w moim mieście rodzinnym Najlepsze. Browar mam pod nosem także jakby co to wysle ci kaste Może na laktacje podziała to całe lato pod browarem będe koczować
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:17   #126
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixx to ciekawe skad taka roznica w ingormacjach

Musze to noteckie sprobowac... i czeskiego mi sie chce
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:21   #127
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja zmieniam pampa zaraz po zrobieniu kupiszona., więc może dlatego nie ma czasu się wchłonąć. Testowałam też białe i było jak z całą resztą.



Kayira: Chodzi o żyrafę Sophie
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 21:24   #128
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Co w niej fajnego? Musze zgooglowac

Najlepsze jest to ze ja dopiero niedawno sie skapnelam ze np mlody nie ma ani jednej przytulanki...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:33   #129
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

AsiaPo, z tym wchlanianiem to tak jak Kejka napisala - a u mnie dziś woda stala jak odwinelam. Chyba ze calkiem swieza byla i nie zdazyla wchlonac.

A to te biale pampki Wam smierdza? Nie zauwazylam.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:45   #130
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ale ja np dzis przewijalam. Pocisnal mi wodna kupe jak podlozylam swiezy pampera.. no to wyciagnelam i jak juz zalozylam swiezy,posmarowalam i pozapinalam to tamto sie wchlonelo...
Moze zalezy od tego co juz wchlonal pampers i po jakim czasie sie zmienia
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:48   #131
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

ASIAPO, mamy mr B. Zamówiłam z tym dodatkowym wkładem. No i mnie wkurza. Co go wygotuje, to kilka godzin i znowu się grzeje i twardnieje. Także jak dziecię złapie kolka, to trzeba szybko wygotowac, bo jest twardy.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 00:14   #132
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ale dzis tu pustki...

Przespal prawie 5h.. jestem dumna... i uciekam spac...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 00:16   #133
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Smarrita o matko to ja Ci wspolczuje... Moj je 90ml co 2-2,5h..

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Pielucha
Zmieniam co ok 4-5h a zrobily mu sie straszne odparzenia i nie moge niczym sie tego pozbyc... Macie cos dobrego?
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 01:42   #134
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Patryska - nie uzywalam bo nie mialam potrzeby ale podobno tormentolum pomaga.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 02:27   #135
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso no nie sa bezzapachowe biale pamki. Dla mnie zapodaja jakas chemia

Patryska TORMENTALUM ale nie TORMENTIOL! lepszego nie znajdziesz. Noni czesciej zmieniac pampersa bo podejrzewam ze od tego odparzenie.

---------- Dopisano o 03:27 ---------- Poprzedni post napisano o 03:22 ----------

No i przeczytalam ze dajesz malemu 90 ml, to troche malo jak na wiek chyba patrzac tez na to ze spi Ci krocej niz dziecko na cycu. A powinno byc odwrotnie bo MM jest jakby bardziej ciezkostrawne.
Ostatnio pisalam "normy" jedzenia u dzieci i tak:
2 tyg-2 mce to 80-150 ml
2 mce-4mce 150-180 ml wiec jakby dajesz Dominikowi norme dla ok 2-3 tygodniowego malucha a on ma znacznie wiecej. No ale to moje zdanie
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 02:29   #136
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Musze powachac. Ale faktycznie chemia musi byc i znam dziecko ktore uczulily. W ogole nie wiem czemu na pieluchach nie jest podany ich sklad, to powinno byc obowiazkowe!
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 03:44   #137
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Moje dziecie o 4 z pomoca namy walnelo kupsztala ale stwierdzilo ze spac nie trzeba... ale jego usmiech nagradza wszystko...

---------- Dopisano o 04:44 ---------- Poprzedni post napisano o 04:44 ----------

Na opakowaniu mleka nie pisze przypadkiem w jakim wieku ile powinno jesc? Pozniej sprawdze bo chyba na dole jeszcze mam mleko, bo nie wyrzucalam
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 04:01   #138
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Tabaska, pewnie młody odreagowuje.. Biedny moj jak sie wystraszy to tez potem mu sie przypomina i zaczyna plakac

Akinomka a dziewczyny maja dzieci? Bo to czasem jest tak,ze tematu juz nie mozna wspólnego znalezc.. Ja miałam przynajmniej 15 osob z którymi super sie trzymaliśmy w pracy a teraz moze dwie sie odezwa albo i nie. Tez ciagle nie bede pisac. Maja swojeproblemy z praca a ja z Młodym, dwa rożne swiaty

Lulka nie w moim prypadku czasem jak mu cycek z buzi wyleci to mleko po prostu strzyka i zalewa i jego i mbie a z butli musi ciagnąć a tu tylko łaskawie przełyka i to jeszcze leniwie, bo nie raz sue zakrztusi🙄

Kejka butla z utrudnieniem wlasnie, zeby pozniej przy cycku nie marudzil dziekuje za czary, zeby choróbska nie bylo

Niulka wlasnie! Ja mam takie ogrzewacze do rak, zasada działania jak w mr B. Strasznie upierdliwe to gotowanie, dlatego sibie darowalam..

Moj czopek znow pocisnął 7h snu teraz je i mam nadzieje, ze zasnie



Mi tez nie śmierdzą białe pampki
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 04:13   #139
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Obudziłam się w szoku, bo pospal 8 h 😲cyce mi kapaly to jednego mu dałam drugi trochę spuscilam. No i wyspany 😣mam nadzieję że tylko na chwilę 😎
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 04:22   #140
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Białe w porównaniu z zielonymi to perfuma 😎

Też mnie wkurza brak składu na opakowaniu, bo może być tam wszystko!

Co do gotowania wkładu i działania na kolki: Nie wierzę, by te słabo grzejące wkłady solne dawały sobie radę. Mam dwie sztuki takich ogrzewaczy i ledwie pomagały Małej przy zwykłym bólu brzuszka.

Z gotowaniem nie mam problemu, bo jak mówię - mam jeszcze dwa i pewnie będę gotować wszystkie razem głównie kupiłam go jako zabawkę, bo czytałam ze w tej roli wymiata

Podeszłam chwilę temu do słoika z ciastkami i zachlapałam podłogę mlekiem 😁 to siup M. Wynudziłam, ale niechętnie jadła, z drugiego cyca samoistnie zleciało 10ml do kubeczka, a później laktatorem dojechałam do 60 😎

W końcu będę mogła zostawić Męża z dzieckiem bez konieczności podawania jej mm

Przetestuję też podawanie jej mojego butelkowanego mleka na spacerach
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 05:19   #141
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixxx ladnie pospapiscie ...

AsiaPo bo ma kontrastowe kolory. Wiec pewnie jeden z powodow
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 05:28   #142
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mój biedak z tym katarem nie może spać, wybudza sie bo mu się nosek zatyka albo do gardła zaleci i oczywiście na pocieszenie cycus musi być już dziś piąty dzień to może będzie pomału koniec

Żółtaczkowe wyniki lepsze hurra!! Tzn nadal złe ale dużo lepsze nic ostatnio. Także szpital mamy na razie odpuszczony, za 3 tyg powtórka, szczepienia dalej odroczone.

Pampersy

Dla mnie białe śmierdzą bardziej niż zielone chyba zależy od nosa. Te lidlowe jedynki mi nie smierdzialy

A składy nie są podawane bo technologie superabsorbentow czyli tych substancji chłonnych na tylko kilku producentów na świecie i to jest wielka tajemnica

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

AsiaPo dobry patent z kubeczkiem przy cycu ja łapie mleko w tetrowke
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 06:30   #143
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Danika super ze jest poprawa i nie trzeba iść do szpitala

Dziecko mi w nocy wunagrodzilo wczorajszy placz, ladnie pospał, mam nadzieje ze wczorajszego dnia nie powtórzy dzis. Na spacer rczej dzisiaj nie wyjdziemy bo leje niemiłosiernie, ale moze w końcu ugotuje jakiś obiad, mąż ma w pracy obiady a ja 2 dni nic konkretnego nie zjadłam, to sobie dogodzę dzisiaj jak maly pozwoli
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 06:56   #144
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

witam się i ja w nowym wątku Podziwiam Wasze zorganizowanie, bo ja niewiele mam czasu na wizaz. Ale czytam Was na bieżąco przy karmieniu, tylko odpisać nie mam jak bo ręce zajęte. Może jak dojdziemy do wprawy z kp to się nauczę

Nocka i umnie dziś super. Mała obudziła się tylko raz. A teraz zjadła i znów śpi. Oby tak dalej

Danika- super,że wyniki lepsze!

PIELUCHY
Też zmieniamy co 3 godziny mniej więcej. Chociaż młodej nie przeszkadza jak pełna. Z kupą nawet spokojniejsza jest

KOLEŻANKI
Mam podobnie. Też miałyśmy super kontakt, a teraz niestety każda zajęta swoimi sprawami. No i najlepeij dogaduję się z dziewczyna, z którą wcześniej średnio się kumplowałam, ale ona też ma dzieci, więc się znalazły wspólne tematy

MALOS co u WAS, dawno się nie odzywałaś?????
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 06:58   #145
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

My się karmimy.
Milena pospala ładnie, od 21.30 do prawie 4, później zasneła przed 5 do teraz

Pieluchy
My używamy dady 2 i się sprawdzaja. Tylko raz przepuscily kupe bokiem ale bylo jej baaaardzo dużo :-P

kopycio
Nie mają dzieci.

Lulka
Jak tam? ;-)

Edytowane przez akinomka03
Czas edycji: 2016-06-01 o 07:08
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 07:15   #146
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Smarrita o matko to ja Ci wspolczuje... Moj je 90ml co 2-2,5h..

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Pielucha
Zmieniam co ok 4-5h a zrobily mu sie straszne odparzenia i nie moge niczym sie tego pozbyc... Macie cos dobrego?
Tak jak dziewczyny pisały. Plus:
-ostatnio fizjo mi podpowiedział (zajmuje się też niemowlakami), że na upały tylko oryginalne pampersy, bo inne odparzają
-wietrzyć tyłek!
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 07:17   #147
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

My już od 5 na nogach nawet się już przyzwyczaiłam do takiego wstawania, najgorsza to jest ta pierwsza pobudka w nocy, wtedy jestem jak zombie bo na drugiej pobudce już jestem bardziej ogarnięta :P

Moje koleżanki też nie dzieciate, i faktycznie już coraz mniej tematów wspólnych, także dobrze, że Was mam bo z Wami można o wszystkim pogadać

Też dzisiaj dostałam prezent na dzień dziecka!! 7 z przodu mi się na wadze pokazała także już jest 20 kg mniej niż w ciąży no ale nie spoczywam na laurach i chce mieć lepszą wagę niż przed
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 07:34   #148
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Żółtaczkowe wyniki lepsze hurra!! Tzn nadal złe ale dużo lepsze nic ostatnio. Także szpital mamy na razie odpuszczony, za 3 tyg powtórka, szczepienia dalej odroczone.
Super że wyniki już lepsze
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 08:05   #149
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Melduję się na odchowalni Kejka, piękny pierwszy post, wzruszyłam się
Staram się Was jak najwięcej podczytywać.


annihilate, a co ćwiczysz ?


ps. wszystkiego najlepszego dla Waszych dzieciaczków
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 08:21   #150
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Smarrita o matko to ja Ci wspolczuje... Moj je 90ml co 2-2,5h..

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Pielucha
Zmieniam co ok 4-5h a zrobily mu sie straszne odparzenia i nie moge niczym sie tego pozbyc... Macie cos dobrego?


I tylko tyle?


Mój od dziś je 130/140 ml co 3, 4 godzinki. Wczoraj jadł za dużo, i zmieniliśmy mu dawkę


Mój syn ma skok rozwojowy. Leży i patrzy się w karuzelę, odprowadza wzrokiem zabawki, i śledzi następne jestem zadowolona !


A karuzelę mamy taką :


http://www.bing.com/images/search?q=...9o0&ajaxhist=0

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Akinomka, nie ma o czym gadać TŻ mnie wczoraj wkurzył. Poszedł spać, i powiedział, że mam go obudzić w środku nocy. Oczywiście ja tego nie zrobiłam, bo nie tak to miało wyglądac, no i tyle....

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Patryśka na odparzenia mąka ziemniaczana
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.